Garmin Oregon firmware 2.86 BETA
#41
Publikováno 08 únor 2009 - 20:17
#42
Publikováno 08 únor 2009 - 20:59
Dnes jsem měl poprvé zapnutý Egnos a přesnost byla 3m, což předtím nikdy nebylo. Jaký zkušenosti s Egnosem máte vy ostatní?HaLuMa napsal/a:
Nemas tam zapnuty EGNOS/WAAS?
#43
Publikováno 09 únor 2009 - 9:30
#44
Publikováno 09 únor 2009 - 9:50
#45
Publikováno 09 únor 2009 - 10:24
http://nivelace.cuzk.cz
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#46
Publikováno 09 únor 2009 - 12:30
Nová fce "slabý signál pod stromy" prý způsobuje "plavání".
Bohuzel to musim potvrdit, plavani polohy mapy zpusobilo, ze jsem chodil po lese jak bludna bludicka sem a tam, dokud jsem primo "nezakop o kesku".. Doufam, ze tenhle driftovaci bug rychle odstrani, v predchozi verzi jsem se s nim prakticky nesetkal.
#47
Publikováno 14 únor 2009 - 9:51
#48
Publikováno 14 únor 2009 - 12:55
#49
Publikováno 14 únor 2009 - 13:25
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#50
Publikováno 14 únor 2009 - 14:01
#51
Publikováno 15 únor 2009 - 22:13
moje ČEŠTINA pro Oregon (200-400), neoficiální překlad pro fw 3.82 a nižší
moje TYPky (vyladěné ;-) pro Oregon, Colorado a Dakotu)
ortofotomapa Prahy pro Garmin Oregon, Colorado, Dakota
jak na HODNOCENÍ KEŠÍ?
NAVIGACE - Azimuth, Bearing, Course, Heading
medwynova exportní makra: GPX pro Oregon, Colorado a Dakotu a POI export .. k tomuhle makru moje alternativní ikonky
#52
Publikováno 15 únor 2009 - 23:54
#53
Publikováno 16 únor 2009 - 0:20
#54
Publikováno 16 únor 2009 - 14:16
PK500 napsal/a:
Zda se mi ze satelity po startu dost dlouho nabihaji. Pokud se premistnim o 400 km tak prvni zamereni (nebo co to vlastne probiha) trva velmi dlouho. Delal jsem to i driv a niky jsem si tak vyrazne prodlevy nevsiml. Ale jinak souhlasim Celkove se to zrychlilo.
Prehranim FW se mozna smazou polohy druzic a zacne to jakoby od vychoziho stavu. Pokud ale popojedes a zapnes to podruhe, tak uz to vetsinou nabehne fakt temer okamzite ....
#55
Publikováno 16 únor 2009 - 16:32
kapsa napsal/a:
PK500 napsal/a:
Zda se mi ze satelity po startu dost dlouho nabihaji. Pokud se premistnim o 400 km tak prvni zamereni (nebo co to vlastne probiha) trva velmi dlouho. Delal jsem to i driv a niky jsem si tak vyrazne prodlevy nevsiml. Ale jinak souhlasim Celkove se to zrychlilo.
Prehranim FW se mozna smazou polohy druzic a zacne to jakoby od vychoziho stavu. Pokud ale popojedes a zapnes to podruhe, tak uz to vetsinou nabehne fakt temer okamzite ....
Kdy se mi stalo poprve tak jsem to chapal. Ale o vikendu jsem byl na morave a v nedeli to v praze zapnul tak jsem videl 7 zelenych satelitu a souradnice porad nikde. tak to 2 vypnul zapnul A az tak po 15 minutach spocitalo polohu. Ale asi se to nikomu jinemu nestalo. tak snad to je jen nejaka podivna nahoda.
#56
Publikováno 16 únor 2009 - 16:47
Ahojky.PK500 napsal/a:
Zda se mi ze satelity po startu dost dlouho nabihaji. Pokud se premistnim o 400 km tak prvni zamereni (nebo co to vlastne probiha) trva velmi dlouho. Delal jsem to i driv a niky jsem si tak vyrazne prodlevy nevsiml. Ale jinak souhlasim Celkove se to zrychlilo.
Jestli jse se premistil takovou vzdalenost, tak po zapnuti Oregon nacita novy almanach a to chvili trva nekdy i pul hodiny. Dej nove akumulatory, zapni Or. a nech ho v klidu nacitat. Pak pojede.
#57
Publikováno 08 březen 2009 - 12:42
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.
#58
Publikováno 08 březen 2009 - 13:04
Já s novým FW odlovil už pár desítek keší. Ve dvou případech se ale dělo následující nevysvětlitelno:Agent. napsal/a:
TAK MUSÍM UZNaT ŽE TATO VERZE Fw. JE DOST špatná VZHLEDEM KTOMU, ŽE NENAVIGUJE PŘÍMO NA KEŠ. jednu jsem musel odlovit na 2x, minule jsem od ní byl na 10m mimo. a vhledem k pozdním hodinám, sněhu ikdyž jsem měl baterku jsem ji nemohl najít. Vrátil jsem z5 Fw. 2.85 a uplně pohoda. nalezeno hned na první šáhnutí
Oregon ukazoval, že keš (jednou keš, podruhý zadaný waypoint) je v místě A (a tam to evidentně nebylo). Po chvíli si celou věc rozmyslel a ukázal na správný místo. Jednou asi 50 m jinam, podruhý asi 20. Tracklog přitom ukazoval, že v místě, kam Oregon ponovu ukazuje jsem předtím běhal a hledal! Připadal jsem si jako úplnej blb...
Myslels tohle chování nebo něco jinýho...???
Připomínám, že u všech zbylých mnoha desítek keší a navigování bylo vše úplně perfektní a minimálně v jednom z těch dvou případů byl Oregon dlouho zapnutej (procházeli jsme dost dlouhou multinu a tohle bylo její finále) a o nějakým počátečním hledání satelitů tak nemůže být řeč...!
#59
Publikováno 08 březen 2009 - 20:26
#60
Publikováno 08 březen 2009 - 20:31
To nechápu, mě naviguje přesně a přímo na keš. Nemáš náhodou zaplé umístění na komunikaci?Agent. napsal/a:
TAK MUSÍM UZNaT ŽE TATO VERZE Fw. JE DOST špatná VZHLEDEM KTOMU, ŽE NENAVIGUJE PŘÍMO NA KEŠ
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů