Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#121 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2009 - 15:10

J@VO&TORES: Neco takoveho jsem uz opravoval, mate posledni verzi? A mate spravne velikost pismen??
  • 0

#122 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 9:30

Tak jsem vcera vecer jeste udelal nejakou malou upravu, aby fungovaly loginy se specialnimi znaky. Zkuste si program znovu stahnout a dejte vedet, jestli je to lepsi. Pokud ne, tak mi napiste vase loginy do geocaching.com.

Program je stale na stejnem miste: http://software.macek.cc/GSBuilder.php
(cislo verze jsem nemenil, stale 1.4)

22.3.2009 - dalsi oprava tehoz na jinem miste v programu.
  • 0

#123 Dutch & Niky

Dutch & Niky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 15:02

Program upraven, loginy se specialnim znakem funguji, mohu potvrdit. Dutch70 & Niky Mel jsem problem s kalibraci map.....tento problem take vyresen. Timto dekuji autorovi.
  • 0

#124 Cardasek

Cardasek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 13:13

Zdravím, prosím o radu. Jak funguje podpora ZIP? Pokud zazipuji dva a více souboru GPX tak se statistiky vytvoří vždy pouze z jednoho z nich. :( Existuje nějaký prográmek který dokáže sloučit více GPX souborů do jednoho ? Díky
  • 0

#125 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 14:49

Cardasek napsal/a:
prosím o radu. Jak funguje podpora ZIP? Pokud zazipuji dva a více souboru GPX tak se statistiky vytvoří vždy pouze z jednoho z nich. :(


Yep, works as designed. ;) Podpora ZIP znamena, ze pokud v Pocket Query vygenerujete seznam svych nalezu, neni potreba rozbalovat soubor ZIP, ktery gc.com posle mailem. Neznamena to ale, ze pokud zabalite do jednoho archivu nekolik GPX souboru, tak je program spoji.
  • 0

#126 buffy32

buffy32

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 16:56

Ahojky, dnes som natrafila na tento programčok ale mám rovnaký problém ako mal J@VO. Môj login nemá špecialne znaky tak neviem kde je problem. Tiež mi to vypisuje " Tvůj login v Nastaveních je pravděpodobně špatně". Dakujem za odpoveď.
  • 0

#127 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 17:01

buffy32 napsal/a:
Ahojky,
dnes som natrafila na tento programčok ale mám rovnaký problém ako mal J@VO. Môj login nemá špecialne znaky tak neviem kde je problem. Tiež mi to vypisuje " Tvůj login v Nastaveních je pravděpodobně špatně". Dakujem za odpoveď.


Mas posledni verzi?
Mas v nastavenich login spravne?
Vygenerovalo se ti neco nebo nic? Nekdy to hlasi, ale statistika je ok.
Odkud beres zdrojova data (GPX)? Pokud skrysotlac, tak to asi bude ten duvod.
  • 0

#128 buffy32

buffy32

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 17:03

Program som sťahovala dnes, login mám správne a nevygenerovalo nič. Ano GPX ťaham zo skrýšotlače.
  • 0

#129 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 17:04

buffy32 napsal/a:
Program som sťahovala dnes, login mám správne a nevygenerovalo nič. Ano GPX ťaham zo skrýšotlače.


Nekde vyse se pise, jak ma byt nastaven, aby to fungovalo. Tak to tak udelej.
  • 0

#130 Reno.S

Reno.S

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 21:28

Tak po nové registraci už to fachčí, díky moc. B)
  • 0

#131 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 10:11

Ahoj, moc pěkné, asi začnu používat místo svého ... 1) Načítat ZIP/GPX i pro vlastní cache (nejen GPX) 2) Vyloučit "Virtual", "WebCam" a "Earth" z geografických statistik (vzdálenosti, polohy) - do těchto statistik započítat jen "physical container" ...
  • 0

#132 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 13:05

Skoda,ze nejde nejak jednoduse ke stavajicimu gpx souboru pridat nove nalezene kese bez nutnosti generovat znovu gpx (PQ) soubor.Nebo to lze a nekde jsem to prehlednul ?
  • 0

#133 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 13:29

Osik napsal/a:
Ahoj, moc pěkné, asi začnu používat místo svého ...
1) Načítat ZIP/GPX i pro vlastní cache (nejen GPX)
2) Vyloučit "Virtual", "WebCam" a "Earth" z geografických statistik (vzdálenosti, polohy) - do těchto statistik započítat jen "physical container" ...

ad1) kolik jich prosimte mas, ze na to potrebujes ZIP?
ad2) casem snad, ale proc WebCam??

PetrJih napsal/a:
Skoda,ze nejde nejak jednoduse ke stavajicimu gpx souboru pridat nove nalezene kese bez nutnosti generovat znovu gpx (PQ) soubor.Nebo to lze a nekde jsem to prehlednul ?

A jak by sis to predstavoval?? Budes je tam pridavat rucne vcetne vsech jejich atributu??
  • 0

#134 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 13:44

On to asi bude neresitelny problem,neco jako k rozpracovanemu projektu naimportovat dalsi gpx soubor s novymi nálezy ... Nejsem programator,ale i tak se me vystup moc libi ;-) Ted spis valcim se zobrazenim mapy,zaregistroval jsem se a skoncil jsem s hlaskou "cannot load data" :-(
  • 0

#135 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 20:28

davem napsal/a:

Osik napsal/a:
Ahoj, moc pěkné, asi začnu používat místo svého ...
1) Načítat ZIP/GPX i pro vlastní cache (nejen GPX)
2) Vyloučit "Virtual", "WebCam" a "Earth" z geografických statistik (vzdálenosti, polohy) - do těchto statistik započítat jen "physical container" ...

ad1) kolik jich prosimte mas, ze na to potrebujes ZIP?
ad2) casem snad, ale proc WebCam??

1: čtyři ... přišly mi z PQ jako ZIP a já to musel rozzipovat ... Myslel jsem že tam bude stejný engine jako načítání nalezených ... B)
2: No dobrá, tak teda WebCam vyhazovat nemusíš ....
3: Kde se ukládá nastavení? Protože se pohybuju na více počítačích a znova vybírat všechny významné keše ...
  • 0

#136 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 20:40

Osik napsal/a:

davem napsal/a:

Osik napsal/a:
Ahoj, moc pěkné, asi začnu používat místo svého ...
1) Načítat ZIP/GPX i pro vlastní cache (nejen GPX)
2) Vyloučit "Virtual", "WebCam" a "Earth" z geografických statistik (vzdálenosti, polohy) - do těchto statistik započítat jen "physical container" ...

ad1) kolik jich prosimte mas, ze na to potrebujes ZIP?
ad2) casem snad, ale proc WebCam??

1: čtyři ... přišly mi z PQ jako ZIP a já to musel rozzipovat ... Myslel jsem že tam bude stejný engine jako načítání nalezených ... B)
2: No dobrá, tak teda WebCam vyhazovat nemusíš ....
3: Kde se ukládá nastavení? Protože se pohybuju na více počítačích a znova vybírat všechny významné keše ...

1. Neni potreba ho vzdy znovu stahovat. Jen pokud se zmeni pocet vlastnich kesi. To se stava malokdy, takze toto nepovazuji za nutne. Aktualni informaci o poctu nalezu bere program primo z gc.com
2. Ok ;)
3. Zalezi, na jakem systemu to bezi. Ale vzdy to je v uzivatelskych nastavenich pod profilem uzivatele v podadresari GSBuilder. Na vistach zde:
C:\Users\username\AppData\Roaming\GSBuilder
  • 0

#137 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 23:22

tak jsem vše zkusil, použil skrýšotlač a potom byl výsledek viz:"Bobr_ má 34 nálezů na 101 unikátních keškách Generováno dne 31.3.2009" takže tomu nerozumím. jestli jsem něco špatně zatrh?
  • 0

#138 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 23:50

ve skrýšo tlači mám některé řádky sv. zelené a ostatní žluté ( s výběrem to nemá nic společnýho). Ty zelený jsou počtem nálezů a dohromady jsou počtem kešek. Nevím co s tím.
  • 0

#139 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 19:11

Skrysotlac spatne generuje data nalezu. Mam tam jako 300 kes, ktera se lovila uplne jiny den :@
  • 0

#140 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 22:15

Může mi někdo naznačit kde všude a jak lze získat *.gpx, který bude fungovat?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama