Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#81 ender.

ender.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 12:42

vím - je mi jasný, že někde něco dělám špatně - zkusím se s tím popasovat anebo to "zabalit"... - dík ;)
  • 0

#82 keksik

keksik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 13:27

včera jsem "objevil" program GSBuilder a byl jsem nadšen. Po měsíci laborování s ostatními vychvalovanými programy mi náhle tehle mackův prográmek přišel opravdu jednoduchej a rychlej. Dlouho jsem hledal něco, co mi pomůže udělat JEN statistiku, na nic jinýho program nechci (nevyužiju). GPX soubor si generuju u bartika na cachemapě. Nastavení je very simple a vše chodí k mé naprosté spokojenosti. Pro kačery kterým stačí jednoduchá utilitka jen na statistiky je to ideální řešení...
  • 0
Make the world a more interesting place with caching.
Garmin Dakota 20+Topo Czech 3.1 Pro, Nokia 700 + HG Arcao

#83 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 13:52

ender napsal/a:
vím - je mi jasný, že někde něco dělám špatně - zkusím se s tím popasovat anebo to "zabalit"... - dík ;)

Děláš export volbou Export XML (PQ) ???
Export GPX slouží slouží pro vytvoření souboru do GPSky, ne do GSBuilderu nebo GSAKu.
  • 0

#84 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 14:04

K verzi 1.3: V obecných infromacích už mám počet autorů správně :), u založené keše zůstává 0 u nálezů i DNF. GSAK se s tím nějak popere a načte to i se všemi logy správně...
  • 0

#85 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 16:42

Mám jeden problém, po načtení souboru vlastních keší mi mapa ČR a Evropy každá ukazuje něco jiného, lépe řečeno v mapě ČR nejsou všechny nálezy.
  • 0

#86 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 21:45

Ruvit napsal/a:
Mám jeden problém, po načtení souboru vlastních keší mi mapa ČR a Evropy každá ukazuje něco jiného, lépe řečeno v mapě ČR nejsou všechny nálezy.


Opraveno ve skriptu na webu, staci znovu vygenerovat mapy a ihned to pojede. Neni nutne znova generovat statistiku. Prosim dej vedet, jestli ti to funguje.

moravan napsal/a:
K verzi 1.3:
V obecných infromacích už mám počet autorů správně :), u založené keše zůstává 0 u nálezů i DNF. GSAK se s tím nějak popere a načte to i se všemi logy správně...


V GPX je podstatny parametr <url>. Ten musi obsahovat url stranky na geocaching.com. Pokud ne, nebude to fungovat. Logy se z GPX nenacitaji, protoze bys pokazdy musel ten soubor generovat - soucasne reseni funguje tak, ze program si vzdy z webu geocaching.com natahne aktualni pocty nalezu. Mne to funguje vzorne viz http://www.geocachin...a7-18d38148236e
  • 0

#87 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 22:21

Prave jsem vystavil novou verzi, je to stale 1.3, ale je tam drobna oprava pro uzivatele, kteri maji v loginu specialni znaky (napr. plus) a nefungovaly jim mapy. Zkuste si prosim stahnout novou verzi a dejte vedet. Diky.
  • 0

#88 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 22:55

Tak již to funguje :) ovšem hláška CHYBA: Toto zřejmě není seznam tvých kešek .... stále přetrvává. Díky moc je to super prográmek.
  • 0

#89 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 23:44

PatPlusMat napsal/a:
Tak již to funguje :) ovšem hláška CHYBA: Toto zřejmě není seznam tvých kešek .... stále přetrvává.
Díky moc je to super prográmek.


A máš tam vůbec GPX soubor svých kešek nahraný??, tato hláška se mi tam objevovala dokud jsem program jen zkoušel a nenahrál si tam vlastní založené kešky.

A abych nezapomněl po aktualizaci map jsou už všechny nalezené kešky na obou mapách na správném místě a ve správném množství - DÍKY. :D
  • 0

#90 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 7:52

PatPlusMat napsal/a:
Tak již to funguje :) ovšem hláška CHYBA: Toto zřejmě není seznam tvých kešek .... stále přetrvává.
Díky moc je to super prográmek.


Tato hlaska se objevi, pokud v GPX se nalezne jiny uzivatel nez ten uvedeny v natavenich. Navic toto se nestava pro gpx generovany z pocket query, ale jen pro pseudospravne gpx napr. ze skrysotlace. Hlasku sice muzeme zakazat, ale uzvatel se pak nedozvi, ze je neco spatne.
  • 0

#91 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 12:51

To nebyla kritika jen konstatování a informace i pro ostatní, že se to při importu dat ze Skrýšotlače může stát, ale na statistiku to nemá vliv, ta funguje bez chyb.
  • 0

#92 Reno.S

Reno.S

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 17:22

Tak nová verze funguje bezvadně, generováno ze skrýšotlače. Velká pochvala autorovi, super díky. B)
  • 0

#93 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 22:30

davem napsal
V GPX je podstatny parametr <url>. Ten musi obsahovat url stranky na geocaching.com. Pokud ne, nebude to fungovat.


Máš pravdu, parametr <url> v GPX ze Skr. není :(
Stačilo ho do GPX spolu s adresou keše doplnit a hned jsou čísla u založenéh keše správně :D

Ještě jednou díky za skvělý program...
  • 0

#94 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 2:03

Mně stále Skrýšotlač generuje soubor blbě (už sice nepíše, že nelze soubor otevřít, ale načte jen 3 nálezy), ale co se dá dělat, budu se muset bez automatických statistik obejít :)
  • 0

#95 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 10:43

Sutech napsal/a:
Mně stále Skrýšotlač generuje soubor blbě (už sice nepíše, že nelze soubor otevřít, ale načte jen 3 nálezy), ale co se dá dělat, budu se muset bez automatických statistik obejít :)


Měl jsem ten samý problém, ale jak jsem použil správné tlačítko u Skrýšotlače (třetí zleva někdo to tu již i popisoval) tak je vše bez problémů a zkontroluj si i nick zda jej máš správně napsaný (já jsem psal vše velkým a to byla chyba).

Dík autorovi je to super SW.
  • 0

#96 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 21:11

program je vybornej...zacal jsem pouzivat geoget abych ziskal statistiky na jedno kliknuti ale nejak jsem to nezvladl...takze toto je super.

jenom me napadlo...neslo by pridelat grafik "smeru lovu?" jak je napriklad tady? http://www.geocachin...8b-8584ab971c45
  • 0

#97 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 21:57

swenney napsal/a:
program je vybornej...zacal jsem pouzivat geoget abych ziskal statistiky na jedno kliknuti ale nejak jsem to nezvladl...takze toto je super.

jenom me napadlo...neslo by pridelat grafik "smeru lovu?" jak je napriklad tady? http://www.geocachin...8b-8584ab971c45


Já myslím, že síla tohoto programu je v jeho jednoduchosti. Díval jsem se výše uvedený profil, ale jako vždy u těchto "vymakaných" profilů jsem jej vypnul. Beru milníky, vlastní keše, FTF-ka, oblíbené keše, neoblíbené keše, mapu nálezů, ale stačí CZ, Evropy a možná pro větší cestovatele světa, to bude většinu návštěvníků daného profilu zajímat. Ale různé grafy podle velikosti, terénu, obtížnosti, dne, týdne, počasí, či jejich různých kombinací - no nevím kolik kačerů si to v profilu přečte, ne vždy je "Čím víc, tím líp."
  • 0

#98 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 22:28

Ruvit napsal/a:
ne vždy je "Čím víc, tím líp."


vim...jenom ten "smer lovu" me tam zaujal...
  • 0

#99 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 22:57

Pri generovani spec. seznamu - konkretne my favourite - to generuje slepe linky. Proste to nedava GC kod do odkazu. Jinak jsem stale spokojeny uzivatel. Super vecicka ;)
  • 0

#100 lenoch-od

lenoch-od

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 15:19

moravan napsal/a:

davem napsal
V GPX je podstatny parametr <url>. Ten musi obsahovat url stranky na geocaching.com. Pokud ne, nebude to fungovat.


Máš pravdu, parametr <url> v GPX ze Skr. není :(
Stačilo ho do GPX spolu s adresou keše doplnit a hned jsou čísla u založenéh keše správně :D

Ještě jednou díky za skvělý program...



Ahoj... asi dost trapny dotaz... ale jak se prosim vas zmeni to url v gpx..?:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama