Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#61 vkali

vkali

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:04

Ahoj, je to moc pěkný, díky, budu používat :-) Statistiky jsem vždycky chtěl ale když jsem viděl ten návod, jak rozjet jakási makra v GSAKu a pak do toho ještě nějak do rvát mapy, tak jsem se na to vykašlal. Napadá mě jedno takové vylepšení, které jsem ještě nikde jinde neviděl: když už to počítá vzdálenost nacestovanou mezi kešemi, co kdyby to nějakou jinou barvou malovalo tu trasu do mapy? To už by asi bylo moc komplikované, že? Lidi na to používají TravelBug který si vozí pořád s sebou, což mi připadá jako otrava, ale kdyby se to malovalo samo, tak bych takovou mapku taky chtěl :-)
  • 0

#62 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 15:15

@vkali: to by melo jit
  • 0

#63 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 18:37

Jestli se ti do toho opravdu chce tak zde posílám gpx ze skrýšotlače. Třeba to pomůže i někomu jinému. Pokud by jsi to měl dělat jen pro mne tak to nech být,na to moje občasné kešování statistiky nepotřebuju. edit:aha,tak překračuju max. velikost souboru,takže to necháme být
  • 0

#64 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 9:08

Pokud mate nekdo problem se souborem, tak mi ho klidne poslete a problem popiste tak, abych to pokud mozno pochopil napoprve. Mrknu se na to. Ale co se tyka Skrysotlace, mam celkem potvrzeny pocit, ze kazdemu generuje trosku jiny format a pokazde jsou s tim jine problemy. Zejmena mam overeno, ze nektere nalezy ve Skrysotlaci proste chybi. :(
  • 0

#65 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 10:44

Jak už jsem psal nahoře - to bude zrovna můj případ. Když se pokusím o načtení GPX všech nalezených, napíše mi to chybu. Když některé z nich umažu, pak to jde... P.S. Nemůžou být ta rozdílná data dána tím, jak má kdo nastavený Výstup? Při exportu do XML ve Skrýšotlači je totiž zaškrtnuté políčko Použít nastavení výstupu (já ho mám nezaškrtnuté)
  • 0

#66 codygeoteam

codygeoteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 12:21

Snažil jsem se v tomto vlákně přečíst všechny články, ale stejně dělám někde chybu. Mám proto několik dotazů (prosím nekamenujte mě, jestli to tu už bylo řečeno): 1) V programu GSBuilder kliknu na Open GPX a vložím jednu cache. 2) Kliknu na generate stats 3) V mém profilu na gc.com kliknu na edit profile details a vložím odkaz 4) Toto jsem udělal pětkrát a nyní se mi v profilu ukazuje každá cache zvlášť, čili pět různých map. Proto se chci zeptat, jestli musím každou cache nahrávat zvlášť, nebo to jde nějak hromadně (a pokud možno jednoduše) a jak to překopírovat do profilu, aby byly všechny nalezené jen v jedné mapě, jako to mají ostatní a ne každá zvlášť. Viz profil: http://www.geocachin...bf-262b566cb69b Díky
  • 0

#67 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 12:53

Problém je právě v tom, že vkládáš každou keš zvlášť - musíš si vygenerovat GPX soubor se všemi svými nalezenými
  • 0

#68 codygeoteam

codygeoteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 12:54

A ten si vygeneruju prosím jak?
  • 0

#69 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 13:26

Pomocí některého z programů: GSAK (pokud jsi PM), GeoGetu, MoZiGo, či Skrýšotlače. Ale s posledním jmenovaným jsou bohužel problémy (viz můj příspěvek výše). Jak s těmito programy pracovat a jak konkrétně vygenerovat všechny své nalezené, to už viz příslušná vlákna na fóru (ne, že bych ti to nechtěl popsat, ale já s nimi nepracuji, takže nevím :)).
  • 0

#70 codygeoteam

codygeoteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 13:50

Děkuji. Podívám se, co kde najdu.
  • 0

#71 toomik

toomik

    Toomik

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 13:56

Koukám na tvůj profil, jsi PM pak je to vůbec jednoduchý. GPX nalezených vygeneruješ (jednou za 7 dní). Ve svém profilu na GC klikneš na "Build Pocket Queries " a tam v "My Finds" klikneš na "Add to queue" a na meil ti přijde GPX soubor s kompletními nálezy. ;)
  • 0

#72 codygeoteam

codygeoteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 14:40

To Toomik: Tak to bylo vážně snadné :-) Povedlo se okamžitě. Mockrát děkuju!
  • 0

#73 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 21:19

Sutech napsal/a:
P.S. Nemůžou být ta rozdílná data dána tím, jak má kdo nastavený Výstup? Při exportu do XML ve Skrýšotlači je totiž zaškrtnuté políčko Použít nastavení výstupu (já ho mám nezaškrtnuté)

Já používám tato nastavení pro export nalezených. Do výstupu tak dostanu jen svůj log (nebo více logů pokud mám na dané keši třeba DNF).

Některé položky mají logicky vliv jen na určité typy výstupů, např. Zobrazit seznam kešek na HTML výstup

Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#74 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 21:28

Zkusím, díky :)
  • 0

#75 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 21:39

Zapomněl jsem dodat, já ještě pouštím Skr. s alokací paměti
C:\WINDOWS\system32\java.exe -jar -Xmx1024m C:\mapy\CachePrinter\cacheprinter.jar
Stačí i 512m. Jinak se to při větším množství sekne.
  • 0

#76 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 8:46

Hlasim novou verzi 1.3 ke stazeni zde: http://software.macek.cc/GSBuilder.php

- opravy pro Skrysotlac, presto ne vzdy je vysledek ok
- opravena chyba "Format ´%´s invalid or incompatible with argument"
- podpora zipu
- doplneno readme s malym navodem
- par oprav v cestine
  • 0

#77 ender.

ender.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 9:51

ahoj, nainstaloval jsem si GSBuildera a pořád mi to hlásí "tvůj login v nastaveních je pravděpodobně špatně" - zkusil jsem i reinstalaci, ale je to čím dál tím stejnější - může mi někdo pomoct, prosím?
  • 0

#78 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 10:21

ender napsal/a:
nainstaloval jsem si GSBuildera a pořád mi to hlásí "tvůj login v nastaveních je pravděpodobně špatně" - zkusil jsem i reinstalaci, ale je to čím dál tím stejnější - může mi někdo pomoct, prosím?


Asi mas spatne login v nastavenich. ;)

Ne, vazne. Musis napsat, kdy ti to hlasi, jaky mas login a jestli mas spravne uppercase/lowercase. Pak muze byt podstatne, jaky pouzivas GPX soubor (resp. z jakeho zdroje). Na lecjake otazky odpovida readme.txt, ktere je v zipu.
  • 0

#79 ender.

ender.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 12:25

hlásí mi to vždy při spuštění (velký a malý písmena jsou ok), když to chci v "nastavení" změnit, hláška je pořád stejná ve Skrýšotlači jsem vybral keš, vytvořil jsem GPX file ale v GPBuilderu mi to neotevře... vím, že chyba je na mé straně (program je určitě skvělý a jednoduchý) jen bych asi potřeboval větší péči - nemyslel jsem si, že jsem až takovej "nemotora"
  • 0

#80 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 12:30

Pokud pouzivas Skrysotlace, tak se muzes podivat do GPX, jestli je tam tvuj login spravne zapsan a porovnat ho se svym loginem v nastavenich. Jinak zjevne neco nekde delas spatne, protoze s timto nikdo jiny (pokud vim) problem nema.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka