Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#21 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 17:16

Geocaching vzdycky vygeneruje dva soubory, jeden s keskami a jeden s dodatecnymi body. Nahrat je treba jen ten prvni. Pokusil jsem se to opravit, tak si muzes stahnout novou verzi z mych stranek. Uz je tam take tvuj novy format, obrazky jsem zkopiroval k sobe na web, at je to vsechno pohromade.
  • 0

#22 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 17:28

davem napsal/a:
Geocaching vzdycky vygeneruje dva soubory, jeden s keskami a jeden s dodatecnymi body. Nahrat je treba jen ten prvni. Pokusil jsem se to opravit, tak si muzes stahnout novou verzi z mych stranek. Uz je tam take tvuj novy format, obrazky jsem zkopiroval k sobe na web, at je to vsechno pohromade.


Aj... bingo... super fachá.
Ještě mám jeden nápad. Nikde jsem nenarazil na něco co dělá statisky vlastních cachí. Myslím tím, že krom svých nálezů by člobrda měl na profilu i nějaké statistiky vlastních cachí. Jako třeba nejvíce lidí v jeden den atd... Uvažuješ že něco podobného uděláš?
  • 0

#23 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 17:31

davem napsal/a:

kdyby ještě každý mohl přesně ovlivnit co do statistiky zahrnout a co ne

to jde, lze i menit poradi jednotlivych bloku, samozrejme nelze vyjmout nekolik kesek nebo vyjmout vsechny kesky s obtiznosti 1, protoze se za ne kacer stydi ;)

Nahodou by to bylo sikovne pro locationlessky, moving cache, gaucove virtualky nebo GCNHZY - kdyz tam mas ty klikaci seznamy, slo by udelat jeden specialni ignorovaci?
Treba tu kalifornskou sestru Samanovy International cache jsem si zalogoval, nestydim se za ni, ale nemusela by se mi ukazovat jako nejzapadnejsi :)
  • 0

#24 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 21:19

Mne se tahle teckovita mapa nelibi, nejlip podle mne vypada ta z GSAku, kde jsou jednotlive zeme zabarveny podle poctu nalezu v zemi s napisem s poctem cachi nalezenych v te ktere zemi.... Tohle bych tady ocenil... protozeGSAK nepouzivam a tohle se mi libi.... Jinak super, jestli bude tahle mapa, tak to zacnu pouzivat.... :-)
  • 0

#25 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 22:22

seedcorp napsal/a:
Mne se tahle teckovita mapa nelibi...


Mně se tahle mapa, stejně jako mapy z gc.cz zase líbí víc, než ty GSAKové - poskytuje víc informací člověku, který se přijde podívat na tvůj profil. Pravda, tečky se slévají a nelze určit jejich počet, osobně se ale radši podívám, jestli kačer loví v oblastech, které třeba taky znám, než kolik keší našel ve kterém státě.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#26 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 9:35

Aj... bingo... super fachá.
Ještě mám jeden nápad. Nikde jsem nenarazil na něco co dělá statisky vlastních cachí. Myslím tím, že krom svých nálezů by člobrda měl na profilu i nějaké statistiky vlastních cachí. Jako třeba nejvíce lidí v jeden den atd... Uvažuješ že něco podobného uděláš?

Ok, super. Statistika vlastnich kesi by byla fajn, zatim ale technicky nevim, jak to vyresit. Generovany GPX z geocaching.com poskytuje jen poslednich tusim 5 logu.

Nahodou by to bylo sikovne pro locationlessky, moving cache, gaucove virtualky nebo GCNHZY - kdyz tam mas ty klikaci seznamy, slo by udelat jeden specialni ignorovaci?

A kde vsude by se ty ignorovane mely ignorovat?? Predpokladam, ze je chces mit v seznamech obtiznosti, v celkovem poctu nalezu a tak, ale kde je tedy mit nechces??

musí se použít jenom gpx stažený z GC.com ? nedá se načíst i jiný z alternativního zdroje jako je např Skrýšotlač apod ?

Muze to byt jakykoli GPX, ktery ma na chlup stejny format.


  • 0

#27 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 10:51

davem napsal/a:

Nahodou by to bylo sikovne pro locationlessky, moving cache, gaucove virtualky nebo GCNHZY - kdyz tam mas ty klikaci seznamy, slo by udelat jeden specialni ignorovaci?

A kde vsude by se ty ignorovane mely ignorovat?? Predpokladam, ze je chces mit v seznamech obtiznosti, v celkovem poctu nalezu a tak, ale kde je tedy mit nechces??

Asi vsude, kde jde o konkretni souradnice: mapy, Finds by Distance from home, Finds by Countries, Total cache-to-cache distance, Maximum distance in 1 day, Most *erly cache found, Farthest from home.
Podobne to ma resene www.itsnotaboutthenumbers.com, kdyz zrovna funguje (tam maji needitovatelny globalni seznam takovychhle cachi).
Aplikace je super, jak je jednoducha, diky!
  • 0

#28 molloy

molloy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 13:59

Konečně opravdu jednoduché statistiky, výborná práce. Šlo by ještě přidat tabulku Finds by owner?, to by bylo úžasné. Každopádně díky za program
  • 0

#29 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 15:50

Aktualni task list: 1) podpora souboru GPX generovanych ze skrýšotlače 2) finds by owner 3) oprava chyby "Format ´%´s invalid or incompatible with argument" (objevuje se Standovi, ale snad na to prijdu) Dam vedet, az s tim pohnu... Mejte se, David
  • 0

#30 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 11:12

Novinky: ad1) melo by fungovat ve verzi 1.2 (bude vypustena asi pristi tyden) ad2) rozpracovane, bude take ve verzi 1.2 ad3) tohle proste nemuzu zduplikovat, jeste to ale nevzdavam. :o Mejte se, David
  • 0

#31 Cardasek

Cardasek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 14:53

GPX ze skrýšotlače je SUPER nápad díky :) Co ještě podpora ZIP archivu s GPX soubory ?
  • 0

#32 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 14:41

Tak hlasim novou verzi 1.2 http://software.macek.cc/GSBuilder.php:

- support of "Skrysotlac" GPX files (requires correct user name in options)
- added progress of file loading
- added stat by cache owners
- added caching carma info
- added support for files generated by geocaching.bartik.eu
- added date of output generation
- corrected charset of preview
- translation to czech (also generates stats in the selected language)

Do dalsich verzi zbyva:
- podpora zipu
- ignorovane kesky
- oprava chyby "Format ´%´s invalid or incompatible with argument" (objevuje se Standovi)

  • 0

#33 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 17:31

Programek je naprosto super. Jen dotaz. Jak ve skrysotlaci vygeneruji GPX jen s nalezy ?
  • 0

#34 praporcik

praporcik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 20:40

Může mi prosím někdo poradit co dělám špatně, že se mi statistiky nezobrazují včetně tabulek, ale jen samotný obsah ? Předem díky ;)
  • 0

#35 Reno.S

Reno.S

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 20:57

Ve Skrýšotlači jsem vygeneroval GPX soubor s nálezy. Ve statistikách se zobrazuje 79 nálezů na 65 keších, navíc od roku 2004, což je nesmysl. Mám 65 nálezů, data logů mám správně. Dělám někde chybu, nebo Skrýšotlač netlačí správně? Díky za radu.
  • 0

#36 molloy

molloy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 19:56

Může mi prosím někdo poradit co dělám špatně, že se mi statistiky nezobrazují včetně tabulek, ale jen samotný obsah ?
Předem díky smiley

Zobrazuje se ti to správně, až na to, že ti chybí barvy. Zkus změnit layout v options. Jinak nevím, těmto věcem moc nerozumim.

Super, díky Davide, jseš úžasnej. B)
  • 0

#37 praporcik

praporcik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 20:06

Problém vyřešen, opět chyba mezi židlí a klávesnicí :) Davide díky za super prográmek, je to jednoduchý a moc šikovný.
  • 0

#38 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 21:36

Tak nevím, možná dělám něco špatně, ale při snaze otevřít vygenerovaný GPX ze Skrýšotlače mi program vyhodí chybu Cannot open file.
  • 0

#39 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 22:37

To Sutech Musíš použít příkaz v menu Export XML (PQ) a pak u souboru přejmenovat příponu na GPX.
  • 0

#40 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 22:59

Super program, jednoduchý, přehledný, moc chválím autora. Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama