Přejít na obsah


Fotka

Generovani statistik na dve kliknuti


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
256 odpovědí na toto téma

#41 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 23:48

moravan napsal/a:
To Sutech
Musíš použít příkaz v menu Export XML (PQ) a pak u souboru přejmenovat příponu na GPX.


Ááááááha :D Díky ;)

Edit: Ale stejně mi to nefunguje, zřejmě Skrýšotlač opravdu ty data dost bastí - když vyexportuju menší počet mých nalezených, načte to. Ale jakmile zkusím všechny, tak stejná chyba...
  • 0

#42 apriliaf1

apriliaf1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 10:11

nevim co delam špatne ale místo mapy mi to píše no such user?
  • 0

#43 apriliaf1

apriliaf1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 10:14

tak už to běží.
  • 0

#44 gEs689

gEs689

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 4:35

Díky moc, opravdu super prográmek, něco takového nám chybělo. Ještě jednou díky.;)
  • 0
Garmin Colorado 300+TopoCzech3, Samsung Omnia +GCzII

#45 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 9:10

Ahoj, tak jsem to zkoušel, bylo by to super, ale moc mi to nefunguje, můžete mi poradit kde dělám chybu ?

Předně, v profilu se ztratí formátování i odkazy (viz. odkaz http://www.geocachin...6c-42b5abac6321

Navíc statistika vlastních založených keší ukazuje nesmyslná data a nic víc (úplně dole)

HTML kód vkládám do profilu normálně pomocí copy and paste.
  • 0

#46 molloy

molloy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 10:53

Tak odkazy vidím, dokonce fungují. I informace o tvých keší ukazují správná data co tam být mají, koukni na profil autora: http://www.geocachin...a7-18d38148236e
A stejný problém měl i praporcik:

Může mi prosím někdo poradit co dělám špatně, že se mi statistiky nezobrazují včetně tabulek, ale jen samotný obsah ?
Předem díky smiley

Zkus to znovu a v options změň layout
  • 0

#47 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 12:10

molloy napsal/a:
Tak odkazy vidím, dokonce fungují. I informace o tvých keší ukazují správná data co tam být mají, koukni na profil autora: http://www.geocachin...a7-18d38148236e
A stejný problém měl i praporcik:

Může mi prosím někdo poradit co dělám špatně, že se mi statistiky nezobrazují včetně tabulek, ale jen samotný obsah ?
Předem díky smiley

Zkus to znovu a v options změň layout


Tak statistiky vlastních keší se mi podařilo rozchodit, ale nestačil seznam stažený z gs.com (loc) překonvertovaný na GPX, ale musel jsem namodulovat vyloženě nový pocket querty.

Tabulky to však stále nedělá a změna typu layout na to nemá vliv. Zajímavé je, že v předvolbě zobrazení v náhledu na editaci na stránkách gs.com to vypadá dobře, i s tabulkama, na ostobní stránce ale pak už ne :(
  • 0

#48 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 13:43

Autacek napsal/a:
Tabulky to však stále nedělá a změna typu layout na to nemá vliv. Zajímavé je, že v předvolbě zobrazení v náhledu na editaci na stránkách gs.com to vypadá dobře, i s tabulkama, na ostobní stránce ale pak už ne :(


Tak v tom mám stejný problém. V náhledu vypadá vše jak má i stat bar, ale ve vlastním profilu to stojí za ... Pokud měl někdo stejný problém a podařilo se mu to vyřešit - PORAĎTE!!!
  • 0

#49 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 14:53

Chlapci, dejte "Generate stats" nebo "Generovat" a program vlozi do schranky Windows text, ktery pak jen vlozite (paste) do sveho profilu. Zadne Copy NEDELATE!!!! Ani neukladate nahled. Staci si precist popisky na cudlikach aplikace a bude to jasne. Preview/Nahled je jen pro ukazku, nic dalsiho se s tim nedela.
  • 0

#50 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:29

davem napsal/a:
Chlapci, dejte "Generate stats" nebo "Generovat" a program vlozi do schranky Windows text, ktery pak jen vlozite (paste) do sveho profilu. Zadne Copy NEDELATE!!!! Ani neukladate nahled. Staci si precist popisky na cudlikach aplikace a bude to jasne. Preview/Nahled je jen pro ukazku, nic dalsiho se s tim nedela.


Díky, tak to zabralo :-), už to funguje.

Konečně jednoduchá věc na kterou není třeba mít X jiných programů... díky i autorovi.
  • 0

#51 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 16:35

Autacek napsal/a:

Díky, tak to zabralo :-), už to funguje.

Tak to je dobre. B)

Konečně jednoduchá věc na kterou není třeba mít X jiných programů... díky i autorovi.

Rado se stalo. ;)
  • 0

#52 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:00

davem napsal/a:
Chlapci, dejte "Generate stats" nebo "Generovat" a program vlozi do schranky Windows text, ktery pak jen vlozite (paste) do sveho profilu. Zadne Copy NEDELATE!!!! Ani neukladate nahled. Staci si precist popisky na cudlikach aplikace a bude to jasne. Preview/Nahled je jen pro ukazku, nic dalsiho se s tim nedela.


To vím, ale mi to nedělá jen zde, ale u všeho, co před změnou fungovalo bez problémů. Něco jsem rozchodil, ale vlastní Stat bar a statiku vlastních keší pořád ne a ne.
  • 0

#53 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:04

To vím, ale mi to nedělá jen zde, ale u všeho, co před změnou fungovalo bez problémů. Něco jsem rozchodil, ale vlastní Stat bar a statiku vlastních keší pořád ne a ne.


Tak mi mailem posli popis, co presne delas a odkaz na svuj profil na gc.com. Ja na to mrknu.
  • 0

#54 Cardasek

Cardasek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 17:57

Zdravím, ze skrýšotlače jsem dostal více souborů GPX (přejmenované .XML (PQ)). Existuje nějaký program na jejich sloučení abych získal kompletní statistiku ?
  • 0

#55 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 20:37

Ahoj,
jestli dobře vidím tak to nepočítá keše které jsem nalezl, ale někdy potom byli zrušeny,buď byli odcizeny nebo zlikvidovány.Mám je nalezené ale nepočítá to do celkového souhrnu,takže pak je napsáno lanc má 64 nálezů na 73 unkátních keškách a jen ještě taková drobnost,ve slově unikátních chybí i
Lanc
  • 0

#56 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 21:20

Lanc napsal/a:
Ahoj,
jestli dobře vidím tak to nepočítá keše které jsem nalezl, ale někdy potom byli zrušeny,buď byli odcizeny nebo zlikvidovány.Mám je nalezené ale nepočítá to do celkového souhrnu,takže pak je napsáno lanc má 64 nálezů na 73 unkátních keškách a jen ještě taková drobnost,ve slově unikátních chybí i
Lanc


Zalezi, odkud data natahujes. Soubor z gc.com (my pocket query) funguje urcite dobre a zapocitava i zrusene a docasne disablovane. Diky za korekci jazyka, myslim, ze v posledni verzi uz je to opravene (zatim nebyla publikovana). Mimochodem, jeste takova drobnost, "byly zruseny" se pise s tvrdym. ;)
  • 0

#57 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 21:36

I když jsem spokojeným uživatelem GSAKu a FSG, tak jsem vyzkoušel i tento prográmek. Nakrmil jsem ho daty ze Skrýšotlače. A porovnal jsem výstupy s exportem z FSG. Čísla přesně sedí až na drobné odlišnosti v nálezech podle typu, velikosti, obtížnosti, terénu. To je asi dáno tím, že GSAk doplňuju postupně nalezenými kešemi. Autoři občas tyto hodnoty mění a z čerstvě staženého souboru mám aktuální stav.

Co nesedí, je Počet autorů 0.

Pro svou jedinou založenou keš jsem si také stáhl GPX a to se všemi logy. Na výstupu to opět nesedí Nálezy 0, Nenalezeno 0

V hlavním okně programu není moc logické (uvedu moje čísla):
Nejlepší den: 69 nálezů
Nejlepší měsíc: 23 nálezů
(můj nejlepší den má 7 nálezů)

Ještě jsem objevil pár překlepů (unkátních, Nejlepěí...), oficiální zkratka července je čec.

Kromě těchto pár much je program super - kdo nepotřebuje složité databáze, tak je to jasná volba.
Neber to, Davide, jako nějakou velkou kritiku, ale spíše jako pár připomínek k dovedení programu k dokonalosti ;)
  • 0

#58 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 15:19

Ahoj moravane,
diky za pripominky, me reakce:

- spelling uz jsem opravil, bude v dalsi verzi
- k tem ostatnim vecem - posles mi svuj GPX? Mrknul bych na to.

Ps: pro aktualizaci informace o vlastnich kesich je potreba pristup do netu, nebyt za proxy a aby listing nebyl delsi nez 100kB
  • 0

#59 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 17:22

davem napsal/a:

Lanc napsal/a:
Ahoj,
jestli dobře vidím tak to nepočítá keše které jsem nalezl, ale někdy potom byli zrušeny,buď byli odcizeny nebo zlikvidovány.Mám je nalezené ale nepočítá to do celkového souhrnu,takže pak je napsáno lanc má 64 nálezů na 73 unkátních keškách a jen ještě taková drobnost,ve slově unikátních chybí i
Lanc


Zalezi, odkud data natahujes. Soubor z gc.com (my pocket query) funguje urcite dobre a zapocitava i zrusene a docasne disablovane. Diky za korekci jazyka, myslim, ze v posledni verzi uz je to opravene (zatim nebyla publikovana). Mimochodem, jeste takova drobnost, "byly zruseny" se pise s tvrdym. ;)


Soubor gpx jsem si udělal pomocí skrýšotlače, už z množství nálezů lze vyčíst že jsem pouze víkendový kačer ;),a proto nevyužívám PM. No a s tou korekcí jazyka,doufám že jsem se Tě nijak nedotkl,jen jsem si toho prostě všiml když jsem ten text kopíroval. Děkuji za upozornění na mé chyby ,ale jestli jsou i v tomto příspěvku tak to již nepotřebuji vědět :D.
Jinak Tvůj program je dle mého skvělý,jen pro mne je škoda že k němu potřebuji PM.:(
Lanc
  • 0

#60 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 9:03

Lanc napsal/a:
Soubor gpx jsem si udělal pomocí skrýšotlače, už z množství nálezů lze vyčíst že jsem pouze víkendový kačer ;),a proto nevyužívám PM. No a s tou korekcí jazyka,doufám že jsem se Tě nijak nedotkl,jen jsem si toho prostě všiml když jsem ten text kopíroval. Děkuji za upozornění na mé chyby ,ale jestli jsou i v tomto příspěvku tak to již nepotřebuji vědět :D.
Jinak Tvůj program je dle mého skvělý,jen pro mne je škoda že k němu potřebuji PM.:(
Lanc


Kdyztak mi to GPX posli, ja na to prilezitostne mrknu. Snad to ten skrysotlac dela tak, ze to pujde nejak rozkodovat :o
Ps: bez chyb ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama