Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Mega event pro celou rodinu

Příspěvek od mikisi , 27 únor 2014 · 7 842 Zobrazení

event doporučení
Mega event pro celou rodinu Mega event Terezínské hry 2014 GC4WZCY, který proběhne za tři měsíce, je hlavní geocacherskou událostí roku 2014 v České republice. Třetí ročník akce nabídne nejen soutěžní eventy ale i program pro celou rodinu. A na co se může těšit nesoutěžící návštěvník mega Eventu v Terezíně? Podívejte se pod pokličku, co se na vás chystá...

Jedním z realizačních partnerů letošní akce jsou Laborky Slaný, jejichž práci můžete znát z televizního pořadu Zázraky přírody. Pro Českou televizi pravidelně natáčí a vytváří zajímavé pokusy např. rekordní projekt "Vvzduchové dělo" nebo další experimenty.


Na MegaEventu budou mít všichni návštěvníci jedinečnou možnost navštívit stan Laborek a na vlastní kůži si vyzkoušet některý z experimentů - tady se určitě nudit nebudete :-) ukazka videa

Laborky Slaný se také budou podílet na přípravě a realizaci úkolů v některých soutěžních částech programu O poklad pevnosti Terezín, takže nejen běžný návštěvník MegaEventu ale i soutěžní týmy si na vlastní kůži některé pokusy vyzkouší.

Letos se můžete těšit i na tipovací soutěž o zajímavé ceny, která již brzy bude spuštěna. A co budete hádat? Soutěžní otázka zní: Kolik klasických CWG se celkem vejde do bedny s terezínským pokladem - už nyní můžete začít počítat - během nasledujících dnů se tipovačka spustí.


Vložený obrázek


S CWGéčky si ovšem užijete více zábavy než jen tipování. Už nyní můžete začít trénovat stavbu věže. Na MegaEventu bude probíhat soutěž o nejvyšší stavbu postavenou v průběhu her z CWG. Základna věže může být maximalně ve velikost 4 x 4 CWG (140 x 140 mm).

Pro nejmenší bude opět připravený stan plný her a zábavy. Soutěživé děti budou moci se zúčastnit dětské verze wherigo hry a dětské soutěžní části O poklad pevnosti Terezín.

Návštěvníci, kteří mají rádi historii, budou mít možnost navštívit přednášku s pamětnicí (92 let), která v kulisách Divadla na Půdě zavzpomíná na život v období 2 světové války. Dále bude možnost si exkluzivně prohlídnout pamětihodnosti velké pevnosti, která byla postavena v 1780-90 Josefem II.

Program bude postupně zveřejňován, veškeré podrobnosti a další publikace subeventů a soutěžních eventů budeme avízovat vždy v listingu a announcementu. V minulých ročnících byla kapacita soutěží vždy rychle naplněná a proto doporučujeme se will atendovat na MegaEvent, aby vám zajímavé části programu neunikly a stihli jste se včas přihlásit či registrovat.

Těšíme se na vás.

 • 0Nemyslím si v žádném případě, že Megaevent v Terezíně bude špatná akce, ale rovnou se nominovat na "hlavní geocacherskou událost roku 2014" to chce docela velké sebevědomí... :D :D :D

  • 3

Tak první věta ve mně okamžitě evokovala:

"A v čem vyniká ten Cimrman?"

"Prej ve všem."

"A kdo to říká?"

"No von."

  • 2

Nechci hodnotit zda vzrůstající masovost takové akce je nebo není k dobru věci, nicméně si myslím ze pro nemalou část kaceru to bude urcite něco jiného než hlavni akce... Počtem ucastniku jistě nejvetsi, ale hlavni?... ;)

  • 1

Nevím jak vy, ale já nemám informace o tom, že by se tento rok konal jiný megaevent (pokud nepočítám tradiční Skořápky, který jsou ME snad od roku 2009), takže tohle je vlastně jediný ME na našem území. Tradiční ME, které se konaly v září (Moravia, GeoCoin Fest, atd.), se letos nekonají, takže si myslím, že si Terezín status "hlavní geocacherskou událost roku 2014" zaslouží.

  • 1

Druhé video hlásí error.

  • 0

Druhé video hlásí error.

Diky za info - vlozen odkaz.

 

Na prvnim videu naleznete projekt vzdusne delo, na ktere se muzete tesit i na MEGA v Terezine.

  • 0

Červenec 2024

P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15 161718192021
22232425262728
293031    

Poslední komentáře

Reklama