Přejít na obsah


Fotka

Vyšetřování policií v souvislosti s GCX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#1 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:22

Už jste někdy byli v souvislosti s hledáním keše (a tímpádem podivným až podezřelým chováním) vyšetřování policií? Já celkem 4x. Teď dokonce i na služebně v souvislosti podezřelého chování poblíž obce Mírov (je tam opět Kájínek a já mu pomáhal k dalšímu útěku). :D
  • 0

#2 Sahib-CZ

Sahib-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:31

WAV napsal/a:
Už jste někdy byli v souvislosti s hledáním keše (a tímpádem podivným až podezřelým chováním) vyšetřování policií? Já celkem 4x.
Teď dokonce i na služebně v souvislosti podezřelého chování poblíž obce Mírov (je tam opět Kájínek a já mu pomáhal k dalšímu útěku). :D


To teda nejseš moc nenápadnej hledač... :-)
  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:36

Čím ty je tak lákáš? :-) Já zatím myslím nic. Poprvé jsem utekl, hlídka přijela až v okamžiku, kdy byl na místě Shanti a spol. Podruhé se o nás vůbec nezajímali, jen se ptali, zda kolem nešlo nějaké hledané děcko.
  • 0

#4 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:39

Nápadnej, nenápadnej. To nevím. Stačilo, že jsem zaparkoval na začátku obce auto. Zamkl vzal GPS a vydal se k lesu. Na policii přišla hláška, že jsem se zdržoval v blízkosti Mírova s podezřelým přístrojem v ruce. Toť vše, tečka. Hledat mě nikdo neviděl.
  • 0

#5 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:43

Při hledání keše nad hl.nádražím v Praze jsem dostal ostré varování od jakéhosi bodygarda, abych nešťoural v plotu egyptské ambasády. Prý tam jsou ostří hoši, kteří hned střílejí.
  • 0

#6 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 12:59

To Conzul: Tak to Ti šlo přímo o život. To mě zatím naštěstí ne;)
  • 0

#7 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 13:08

To consul: vždyť egyptská ambasáda je v Pelléově ulici v Dejvicích, to je od hlaváku dost daleko
  • 0

#8 volfi

volfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 13:28

FHonza napsal/a:
To consul: vždyť egyptská ambasáda je v Pelléově ulici v Dejvicích, to je od hlaváku dost daleko


Je tam rezidence egyptského velvyslance, taky jsem tam mel nahnáno, když jsem šťoural tam, kde to rozhodně nebylo...

Co se zážitků s orgány týče - schovávali jsme se pod Lipnem před pohraničníky v bažinách, a když nás lapili, celkem oprávněně jsme tvrdili, že jsme žádné cedule neviděli. A to nám i uvěřili, protože v těch bažinách je prý nebezpečno :(
  • 0

#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:12

co si pamatuju, tak nejlepsi setkani s PCR mel Brabenecz, ktery hledal kes na Petrskem namesti, az na nej jeden chlapek sedici na lavicce zavolal policii. ta prijela, vydala se k Brabenczovi s dotazem, jestli tady nevidel nekoho divnyho. Tak jim ukazal na toho chlapka na lavicce s tim, ze ten se mu zda podivny. Policie tedy zasla prohlednout telefonistu a ponevac nemel u sebe doklady, tak si ho rovnou odvezli :D brabenecz pak v klidu zalogoval a sel dom. :P
  • 0

#10 Geo-5y

Geo-5y

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:31

looool !! :D:D:D
  • 0

#11 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:41

Dain & Olik napsal/a:
co si pamatuju, tak nejlepsi setkani s PCR mel Brabenecz, ktery hledal kes na Petrskem namesti, az na nej jeden chlapek sedici na lavicce zavolal policii. ta prijela, vydala se k Brabenczovi s dotazem, jestli tady nevidel nekoho divnyho. Tak jim ukazal na toho chlapka na lavicce s tim, ze ten se mu zda podivny. Policie tedy zasla prohlednout telefonistu a ponevac nemel u sebe doklady, tak si ho rovnou odvezli :D brabenecz pak v klidu zalogoval a sel dom. :P


Tak to nemá chybu :D
  • 0

#12 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:48

Jojo, taky nas uz vyhmatli, v Brne po CITU jsme hledali kesku trojmosti a nejaky uvedomely obcan zavolal na policii, ze jsou na moste sprejeri. :|
  • 0

#13 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:52

Myslim ze podobne vlakno uz tu bylo. Me malem zatkli na Nuselskym moste, pri hledani prvni indicie pro kesku On Her Majesty's Secret Service #1: The Bridge. Hledal jsem to asi 15 minut a pak prijela hlidka, obestoupili me 4 policiste a pak klasicka otazka, copak ze tu asi delam. Maj tam kameru a uz delsi dobu me sledovali jak se tam placam:-) Po overeni dokladu me pustili a rekli at si jdu hrat nekam jinam, ze tam musej porad jezdit.
  • 0

#14 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 15:00

Jenom jednou: link - ale to jsem byl vrcholne podezrely, ze jsem sel pesky na nadrazi, aniz bych mel na parkovisti u nadrazi zaparkovane auto.
  • 0

#15 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 15:33

Raptor: ano, akorát ti údajní sprejeři jsme byli my :)
  • 0

#16 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 15:46

S PCR jsem jeste v souvislosti s geocachingem tu cest nemel, ale nedavno nas prisla 'proverit' stara pani s obrovskym vlcakem, kdyz sme se ji hrabali vedle chaloupky do silenyho kopce s GPS v ruce. Kdyz se ujistila ze nejsme zadny zlodeji, tak jen prohodila: 'pod, to sou zase nejaky ty blazni' :) nastesti pes poslechl :)
  • 0

#17 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 19:26

Když už jste to téma otevřeli, tak přispěji svým zážitkem. Někdy začátkem června byl Buturik chytat ryby na Dyji. Tak jsem se tam za ním na pár dní vypravil. "Tati, když už jsme tady, neuděláme nějakou keš v Rakousku?" Navrhl mi. "Proč ne:)", odvětil jsem. Tak jsem zavolal kamaráda na telefonu Jedlu, který mi dal souřadnice na dva kousky a mohli jsme vyrazit. Za Mikulovem jsme odbočili z turistické trasy a tamníma polníma asfaltkama jsme se blížili ke keši. Na jedné křižovatce nám dávala při odbočování doleva přednost místní policie a poté jela za námi. Za chvíli nás začali předjíždět, červený terč z okýnka a už nás zastavovali. My neuměli německy a oni česky. Dovedete si představit, jak jsme se dorozumívali?! Převrátili nám kufr vzhůru nohama, všechny přihrádky v autě taky prohrabali a dokonce z nich vypadlo i slovo drogy, bomba a pod. Nakonec jsme to nějak zvládli a snad i začali chápat co tam děláme, ale pořád moc nevěřili. Byli jsme necelé čtyři kilometry od keše a tak jeli celou cestu za námi, pak dalších asi 100 metrů do kopce pěšky ke keši. Celou dobu jsme si říkali, hlavně ať ji najdem, nebo jim to nevysvětlíme. Našli. Nedůvěřivě si vzali kešku do ruky, pečlivě ji anténou od vysílačky prohrabali, pak se začali usmívat, řekli nám "gratulíren" :D jeden mi dokonce podal ruku, "achoj" a odfrčeli neznámo kam:D. Tak i takový je geochaching.
  • 0
N 49°42.484, E017°04.620
Haná

#18 WAV

WAV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 20:20

Přidávám několik z dřívějších zážitků:
http://www.geocachin...96-b2162a4e264e
http://www.geocachin...7e-4c5fd38aa367
http://www.geocachin...47-a43cffe86834
u té poslední jsem se později dozvěděl, že to také bylo za asistence PČR, nahlášeno bylo pytlačení pstruhů :D
  • 0

#19 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 20:38

WAV napsal/a:
Už jste někdy byli v souvislosti s hledáním keše (a tímpádem podivným až podezřelým chováním) vyšetřování policií? Já celkem 4x.
Teď dokonce i na služebně v souvislosti podezřelého chování poblíž obce Mírov (je tam opět Kájínek a já mu pomáhal k dalšímu útěku). :D

Že ses nezmínil, to aby se teď ostatní báli tam jít tu mikro hledat!
  • 0
N 49°42.484, E017°04.620
Haná

#20 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 20:44

Take jsme zažili perlustraci od městske policie v Plzni při marném hledání ukradené kešky Malá :o.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama