Přejít na obsah


Fotka

Vyšetřování policií v souvislosti s GCX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#61 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 5:33

Tohle znám z vyprávění. Když to michajl nebo rudik popisujou je to lepší, ale nakonec..tak aspoň takhle http://www.geocachin...0b-7d00321ecc07
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#62 rarasek

rarasek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 18:27

No nemuzu asi se svym zazitkem zustat pozadu :) ...

http://www.geocachin...16-34bddebd9be1

Cache je v teto chvili jeste disable, tedy do doby...nez najdu jiny semafor v jinem rajonu PCR. Aby to nedostal znovu na stul ten samej...to uz bych asi musel calovat :(
  • 0
Rarasek (Jan Ráček) Garmin 60CSx, HTC Touch Cruise, BeeLineGPS, GPXSonar

#63 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 18:33

A nemohl bys to prosím třeba dát jinam než na semafor? Volme úmístění cachí rozumně, aby nebyly ostatním na obtíž. Při současném počtu cahcerů některá místa už opravdu vhodná nejsou. Ono se možná s úsměvem dá říct, co to je za blbost posílat ke každé krabičce zásahovku, hasiče a psa, ale co až to jednou bomba fakt bude?
  • 0

#64 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)
  • LocationJižní Morava a Záhorie

Publikováno 14 leden 2008 - 19:14

Při odlovení cache u Slavkova u Brna(určitě tušíte které)jsem byl odchycen hlídkou PČR,následoval výslech na místě a kontrola dokladů totožnosti...Musel jsem jim udělat přednášku o GC a nakonec jít znovu ke keši,v doprovodu jednoho "orgána".Teprve když viděl cache IN NATURA,pochopil a nechal mě být:D Nedaleko jsem totiž kvůli utajení zaparkoval ve křoví a někomu přišlo moje geovozidlo podezřelé;)...Třeba jsem tím tohoto orgána taky dostal a teď někde jezdí služebním autem po keškách a loví a loví a loví...
  • 0

#65 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2008 - 21:06

Ja chvilku premyslela, ze umistim magnetickou micro na plechoveho policistu u silnice na Jicin, ktery tam strasil ridice aby jeli pomaleji.Ale ukradli ho driv, nez jsem stacila cokoli udelat.:D:D:D
  • 0

#66 jendazmelnika

jendazmelnika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 19:07

7.10.2007 jsme se vydali na pražské kešky. Prošli jsme Stromovkou a v Dejvicích se vydali na GC10EQM, o které jsme se mylně domnívali, že je to tradiční keš. Vyskytli jsme se u jakési budovy. Šipka směřovala k betonovému květináči - bylo to děsně geopodezřelé místo, a tak jsme začali hledat, když v tom nás vyrušila ochranka objektu se slovy, co pohledáváme na Ruské ambasádě?! Když jsme se rozhlédli, zjistili jsme, že se skutečně nacházíme u ostře hlídané budovy a že jsme dokonce prošli přímo kolem ochranky :-D
Na výmluvy, že se jen díváme nereagoval a ptal se, proč že se hrabeme v tom květináči, tak jsme museli s pravdou ven B)
Vložený obrázek
  • 0

#67 sundialer

sundialer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 21:24

Třeba jsem tím tohoto orgána taky dostal a teď někde jezdí služebním autem po keškách a loví a loví a loví... No, Ty to myslis jako vtip, ale ja bych rek, ze mezi nami bude skoro jiste vyssi procento tehle lidi nez v prumeru v cele populaci. Myslim tim vojaku, policajtu pripadne z lidi ochranky a pod., protoze si v praci neuzijou dost dobrodruza, ktery tam cekali, a tak bych myslel, ze tohle je musi celkem prirozene pritahovat. Mozna by to stalo za anketu. (???)
  • 0

#68 raduz-7097

raduz-7097

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2008 - 21:30

Při lovení keše Vaňkovka v Brně jsem se nakláněl přes zábradlí(zídku) a v tom za sebou slyším:Neskákat neskákat.A on člen ochranky mi chtěl zabránit v sebevražedném skoku z výšky asi 30m.Ŕekl jsem že se jen dívám a bylo to.
  • 0

#69 Polfabore

Polfabore

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 20:37

Také přispěji. Tohle bylo na jedné z prvních keší. (GC19X6A) Cituji svůj log: Pri téhle keši u nás zastavili strážci zákona zrovna když jsme keš drželi v ruce. Ten hlavnejší hned: "Tak s cim to tady kšeftujete? Máte obcanky?" Tak jsme se mu legitimovali a po chvilce overování s dispecinkem nám je zase vrátil. Naštestí jsme mu nemuseli pul hodiny vysvetlovat, co je vlastne geocaching, jak funguje atd.
  • 0

#70 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2009 - 21:00

wwwerca2 napsal/a:
Ja chvilku premyslela, ze umistim magnetickou micro na plechoveho policistu u silnice na Jicin, ktery tam strasil ridice aby jeli pomaleji.Ale ukradli ho driv, nez jsem stacila cokoli udelat.:D:D:D


no po něm pasu už dlouho...dám si ho k baráku, pražáci kolem jezdí jak praštění ( ti slušní zajisté prominou) ,ale 80 i kilo ve vesnici je dost i na mě... :-) :-)
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#71 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2009 - 8:24

No zkušenosti s ochrankou mám taky, nejhorší na tom ale je, že to nebylo ani v HK ani jinde v čechách nýbrž v centru londýna. Museli jsme se pohybovat se skupinou, kešovali jsme tedy dost ve spěchu, když jsme GC1N3JM našli, zalogovali jsme, a vyběhli směrem na místo srazu. Jak tak ale běžíme a běžíme, obíháme roh galerie, před námi securiťák. Začal řvát co jsme prý dělali tam vzadu, co jsme dělali s těma kolama tam ... vysvětlit mu že na studijním výletě nepotřebuju kolo, že jezdím busem, že kolo mám doma ... to fakt ne :-D, jediný co z něho vylezlo .. "Want for my supervisor" .. Ukazovali jsme mu občanky, GPS s listingem, to ho nezajímalo. Největší průser byl když ukázal na kapsu a řekl mě abych na ní zaklepal .... v kapse jsem zrovna tehle TB http://www.geocachin...aspx?id=1998244 ( sakra ještě že tam byly mince a né třeba klíče) 10 minut jsme tam čekali než mu přišel šéf, on si něco broukal do vysílačky. Chtěli jsme odejít ale oháněl se telefonem že zavolá police. Nakonec přišel černoch v ruce vysílačku. Když nás tam tak viděl s navigací v ruce, začal se tlemit a hned nás pustil :-D chudáček sucuriťáček jen koukal.
  • 0

#72 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2009 - 9:09

pepega napsal/a:

wwwerca2 napsal/a:
Ja chvilku premyslela, ze umistim magnetickou micro na plechoveho policistu u silnice na Jicin, ktery tam strasil ridice aby jeli pomaleji.Ale ukradli ho driv, nez jsem stacila cokoli udelat.:D:D:D


no po něm pasu už dlouho...dám si ho k baráku, pražáci kolem jezdí jak praštění ( ti slušní zajisté prominou) ,ale 80 i kilo ve vesnici je dost i na mě... :-) :-)


Tak se podivejte na tento e-shop http://www.znacky-e-shop.cz/ a muzete mit vlastniho policistu nebo policistku ;) . Jen to neco stoji a chtelo by to praveho policistu na hlidani :@ .
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#73 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2009 - 22:55

raduz napsal/a:
Při lovení keše Vaňkovka v Brně jsem se nakláněl přes zábradlí(zídku) a v tom za sebou slyším:Neskákat neskákat.A on člen ochranky mi chtěl zabránit v sebevražedném skoku z výšky asi 30m.Ŕekl jsem že se jen dívám a bylo to.

Vaňkovka ? Taky jsem se nachytal na hint " v rohu " ? Ja tam taky malem přepadl. A ten roh garaže jsem vyluxoval jako ještě nic před tím. No na závěr při logováni jsme se s teamem dost pobavili. ( ja vím že je to mimo vlakno ale když ja jsem zahlidl to slovov Vaňkovka tak mi to nedalo :) Jinak s Policii je to v pohodě.S našim Teamem Ve věku 40 + 7 + 10 jsme jen obyčejná rodinka ( taťka s dětmi na výletě). Tak dokonale maskovaní, že nelze pochybovat o čestnosti teto osadky. Odlovili jsme Avion a další podobné keše a georobotci maji obrovskou spoluučast jako maskovaci a zakrývaci jednotka. Kdo by podezíral děti,že ?
  • 0
Geocaching je hra.........

#74 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 7:59

Tak si v klidu v neděli dopoledne před odjezdem zpět do ČR z MegaEventu kešujeme na okraji Salzburku nedaleko jednoho výjezdu z A1 (Rattencache 2 - Sie kommen wieder). Všude naprosto mudlo prázdno - prázné parkoviště, zavřené obchody atd... a když máme zalogováno a již odjiždíme tak se přiřítilo policejní auto a začla kontrola dokladů.
Někdo z mísních domorodců nahlásil dvě podezřelé auta se zahraničními značkami.
Keš byla uložena v tunelu pod silnicí kterým protíká potok a jediný přístup byl potokem, takže Jarka z NufNufteamu si tu procházku ledovou vodou dala rovnou 4x (2x při logování a 2x když jsme ji museli ukázat policii)
  • 0

#75 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 8:50

Vypada to, ze i policejni slozky mely v Solnohradu nejaky mega event :D
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#76 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 10:23

M@xinoha napsal/a:
Tak si v klidu v neděli dopoledne před odjezdem zpět do ČR z MegaEventu kešujeme na okraji Salzburku nedaleko jednoho výjezdu z A1 (Rattencache 2 - Sie kommen wieder). Všude naprosto mudlo prázdno - prázné parkoviště, zavřené obchody atd... a když máme zalogováno a již odjiždíme tak se přiřítilo policejní auto a začla kontrola dokladů.
Někdo z mísních domorodců nahlásil dvě podezřelé auta se zahraničními značkami.
Keš byla uložena v tunelu pod silnicí kterým protíká potok a jediný přístup byl potokem, takže Jarka z NufNufteamu si tu procházku ledovou vodou dala rovnou 4x (2x při logování a 2x když jsme ji museli ukázat policii)


Však jsem pak také musel naplno topit a fukar v autě nasměřovat místo okna na nohy :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama