Přejít na obsah


Fotka

Vyšetřování policií v souvislosti s GCX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2007 - 6:06

Je otazka, jestli vyzvanit z priposranosti mudlovi kde je kes je koser a jestli to neni tak trosku potupne, a to i kdyz ma mudla na sobe uniformu :-). Kazdy by mel v zajmu konspirace mit pripravenou verohodnou, ale nezavadnou vymluvu :-).
  • 0

#42 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2007 - 6:24

jj....fotim tadytoto....
  • 0

#43 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2007 - 7:00

swenney napsal/a:
jj....fotim tadytoto....


Jo, foťák v ruce vypadá jako věrohodná záminka, ale v noci to bude vypdat dost divně :D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#44 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2007 - 8:53

jarry napsal/a:
Je otazka, jestli vyzvanit z priposranosti mudlovi kde je kes je koser a jestli to neni tak trosku potupne, a to i kdyz ma mudla na sobe uniformu :-). Kazdy by mel v zajmu konspirace mit pripravenou verohodnou, ale nezavadnou vymluvu :-).


No vzhledem k tomu, ze jsem sam jeste notnou dobu potom nevedel kde cache je, tak jsem policajtovi samozrejme nerekl kde je. Jen jsem mu rekl, ze ji nekde tady hledam. Navic jsem mluvil o "necem" co je soucasti hry, nikoliv ani o geocachingu.

Navic na hornbachu je to v oblasti krys a pavouku, tak jsem skutecne vylucoval, ze by nejaky mudla mel zajem to tam hledat a i kdyby, tak bych byl rad, kdyby mi to nasel a ja bych se jen zalogoval;)
  • 0

#45 pan_eL

pan_eL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 18 August 2007 - 14:51

Taky i tady je neco ode mne.
Stejne jako Milancer :o)http://www.geocachin...87-7b183cb8cc53
  • 0

#46 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 17:15

kolombo napsal/a:

swenney napsal/a:
jj....fotim tadytoto....


Jo, foťák v ruce vypadá jako věrohodná záminka, ale v noci to bude vypdat dost divně :D


Takhle jsem v pozdni temny predjarni vecer potkal na Piatnikove kesce tym HaLuMa... oni meli fotak v ruce, ja mel fotak v ruce, oba jsme fotili kostel .... :)
  • 0

#47 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 17:23

No když jsem hledal Jamalalichu u chemičky vedle asi 10 zákazových cedulí, tak bych se ani neodvážil naznačit, že mám foťák. Měl jsem připravenou originální výmluvu, že tam hledám poklad :D
  • 0

#48 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 17:57

Zajimavou historii mela uz archivovana cache The Tower. Velmi vyzivna diskuze :-). Obzvlaste si kes uzil tehdy jeste novic kolega Cejda - viz jeho log:
http://www.geocachin...52-ea181f2cb3a2.
  • 0

#49 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 18:47

edheldil napsal/a:
Takhle jsem v pozdni temny predjarni vecer potkal na Piatnikove kesce tym HaLuMa... oni meli fotak v ruce, ja mel fotak v ruce, oba jsme fotili kostel .... :)


Jen bych poznamenal, ze my se fotakem nemaskujeme, my si opravdu vsechno fotime. :D
  • 0

#50 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 21:44

Fotografování je dobrá věc, ale nic se nesmí přehánět... při lovení pražské Jewish cache jsem unudil jednoho sekuriťáka - poté, co jsem na sebe přilákal jeho pozornost neobvyklou fascinací živým plotem - že jsem dvacet minut přes hledáček hypnotizoval budovu naproti synagogy. Pokukovali jsme nanápadně po sobě, kdo vydrží dýl :D a on prohrál! Ale zase jsem si na tom domě všiml detailů, které bych jinak přešel bez povšimnutí ;)
  • 0

#51 iki

iki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2007 - 22:43

Fascinace zivym plotem? Mno, tve bydliste mluvi za vse :))
  • 0

#52 remoska

remoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2007 - 0:33

WAV napsal/a:
Už jste někdy byli v souvislosti s hledáním keše (a tímpádem podivným až podezřelým chováním) vyšetřování policií? Já celkem 4x.
Teď dokonce i na služebně v souvislosti podezřelého chování poblíž obce Mírov (je tam opět Kájínek a já mu pomáhal k dalšímu útěku). :D


Předevčírem jsem byl na rodiném výletě v Praze a při té příležitosti jsme se stavili na kešku za Národním muzeem. Když jsme s tátou po pěti minutách šťárání do okapu nic nenašli už už jsme chtěli jít jenomže nás odchytla jedna stará paní v ponožkách a chtěla po nás vědět co teda s tím okapem je že tu furt to chodí strašně moc lidí kontrolovat a ona se bojí jestli ji to nemuze nejak ohrozit. Ujistili jsme ji ze jde pouze o drobnou zavadu a rychle odesli. Snad se nam cache podari odlovit treba pristi rok:D
  • 0

#53 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2007 - 10:25

remoska napsal/a:

WAV napsal/a:
Už jste někdy byli v souvislosti s hledáním keše (a tímpádem podivným až podezřelým chováním) vyšetřování policií? Já celkem 4x.
Teď dokonce i na služebně v souvislosti podezřelého chování poblíž obce Mírov (je tam opět Kájínek a já mu pomáhal k dalšímu útěku). :D


Předevčírem jsem byl na rodiném výletě v Praze a při té příležitosti jsme se stavili na kešku za Národním muzeem. Když jsme s tátou po pěti minutách šťárání do okapu nic nenašli už už jsme chtěli jít jenomže nás odchytla jedna stará paní v ponožkách a chtěla po nás vědět co teda s tím okapem je že tu furt to chodí strašně moc lidí kontrolovat a ona se bojí jestli ji to nemuze nejak ohrozit. Ujistili jsme ji ze jde pouze o drobnou zavadu a rychle odesli. Snad se nam cache podari odlovit treba pristi rok:D


Přesně u tédle keše sem měl podobnou příhodu. Na balkóně v první patře stála hodně stará pani a kouřila. Čekal jsem než zajde, ale nějak se k tomu neměla a celou dobu mě pobaveně sledovala. Asi po 15 minutách mě řekla že o nás ví, že si nemám dělat starosti a mám hledat. Že už nás tam viděla hodně.
  • 0

#54 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 6:47

Já jen jednou, když jsem hledal Army cache v době, když už byla archivovaná (šel jsem náhodou kolem a chtěl jsem se kouknout) a v dáli jsem slyšel střelbu. Myslivci to fakt nebyly, pokud už nemají opakovačky.:) No a za okamžík přijela hlídka. Prostředí tam je na střelbu dobrý, ale naštěstí mi uvěřili, že se fakt jen kochám zbytkama betonových bunkrů a odjeli.:D
  • 0

#55 MilanoXTeam

MilanoXTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 13:16

Taky dobrej log.

http://www.geocachin...40-de1971637202
  • 0
Celej svět je jedno velký hřiště...

#56 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 17:01

Jo, tak policie si mne zatím nevšímá, ale minimálně jednou jsem se divila. Na Zátopkovu cache jsme jely s veverkou z Edenu a udělaly jsme ze sebe "Amazonky" - černé čmouhy po obličeji a i jinak jsme vypadaly jak strašidla. Zaparkovaly jsme na konci vilek u lesa a začaly chystat noční manévry v těsné blízkosti mého Volva (nemohli tušit, že je moje). Tu se krokem blížilo policejní auto. Přestože nás viděli na pár metrů, vůbec jsme jim nepřišli podezřelé, nezastavili a pokračovali k krasojízdě. Na druhou stranu jsme byly odchyceni s Atlasem při půlnočním FTF na Sv. Petru, jak "krademe z kostela římsy a okapy" :D vrchním z nedaleké osvěžovny. Volání policie zabránila moje ukecanost. No a maskování jsem měla při odlovu holešovické tržnice tak dokonalé, že se se mnou přišel rozdělit nějaký starý pán o kousek sýra, že prý to, co najdu v těch dírách bude zkažený :D
  • 0
Atlaska - Míša

#57 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 21:19

Setkání s PČR může být docela sranda, zvláště, když vám to někdo vypráví přes log a ten policajt pak doma:
http://www.geocachin...&log=y&decrypt=

:D :D :D
  • 0

#58 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 22:17

PedroKV napsal/a:
Setkání s PČR může být docela sranda, zvláště, když vám to někdo vypráví přes log a ten policajt pak doma:
http://www.geocachin...&log=y&decrypt=

:D :D :D

To je dobrý :D:D:D:D:D
Příště linkuj prosím rovnou log - http://www.geocachin...6b-e891d621e50a
  • 0

#59 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 22:19

Czecho Cowboy napsal/a:

PedroKV napsal/a:
Setkání s PČR může být docela sranda, zvláště, když vám to někdo vypráví přes log a ten policajt pak doma:
http://www.geocachin...&log=y&decrypt=

:D :D :D

To je dobrý :D:D:D:D:D
Příště linkuj prosím rovnou log - http://www.geocachin...6b-e891d621e50a


chtěl jsem, aby tam byla i moje note ;)
  • 0

#60 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2007 - 22:30

To je pravda, ta tomu dodává trošku jiný směr...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama