Přejít na obsah


- - - - -

Sleduj web Geocaching.cz a vyhraj


Se změnou systému webu Geocaching.cz jsme si pro vás připravili soutěž o GPS Garmin Oregon 600Pro.

Tento systém, na kterém běží nová verze Geocaching.cz přináší spoustu nových možností a funkcí. Jeden z nových nástrojů webu je Blog.

Do soutěže o GPSku jsou zařazeni všichni uživatelé, kteří si založí na webu geocaching.cz vlastní blog a aktivně budou blog využívat. Každý příspěvek v těchto blozích budou ostatní uživatele hodnotit. Hodnocení jednotlivých příspěvků má samozřejmě přímý podíl na celkovém hodnocení blogu. Soupisku nejlépe hodnocených blogů vidíte na hlavní straně. Jak bude vypadat váš blog a jak se bude líbit ostatním, je pouze jen na vás.Soutěž probíhá od 17.10.2013 do 17.12.2013 .

Jak se zapojit do soutěže?
Založ si blog na webu Geocaching.cz a aktivně na něm publikuj své příspěvky.


Pravidla soutěže


Změňte s námi tvář webu Geocaching.cz a získejte nový Oregon pod stromeček! • 0


8 Comments

Fotka
KRON family
říj 17 2013 11:12

Nový nástroj webu? Je tu už léta, a byl natolik nevyužívaný, že se přemýšlelo o jeho zrušení...

  • 1
Fotka
pepa.z.pocernic
říj 17 2013 11:28

No, před tím to byl spíš takový primitivní nástroj na webu víceméně neviditelný a nepropagovaný a pro opravdové psaní spíš nepoužitelný. Ber to tak, že tohle je pokus oživit web a ukázat lidem, že když se chtějí realizovat psaním, tak nemusí hledat nebo zakládat jiné servery a pak to tady linkovat, ale mohou to prsknout rovnou sem. 

  • 0

Hele, neni ten nadpis "sleduj web a vyhraj" vlastne spatne? Pouhym sledovanim se nic nevyhraje. Nemelo by to byt spise neco jako "Tvoř web a vyhraj"?

  • 4
Fotka
pepa.z.pocernic
říj 17 2013 15:50

Já to nevymejšlel a asi by to mohlo být výstižnější, ale dá se to považovat za zkratku sledovat co se děje -> zapojit se to vyhlášených aktivit -> vyhrát.

  • 0

.... a můžu sem překopírovat všechny své články, které jsem napsal pro jiný nejmenovaný web? :)

  • 1

Hm, to je tedy je to soutěž o to kdo má víc kamarádů?

  • 3

Jirko, urcite - tve skvele prispevky  si zaslouzi co nejsirsi zakladnu ctenaru. Je spousty kaceru, ke kterym se tve prispevky jeste nedostaly. ;)

  • 1
Fotka
pepa.z.pocernic
říj 18 2013 6:52

Hm, to je tedy je to soutěž o to kdo má víc kamarádů?

Není. Zájmem organizátora je, aby výhru získal ten s nejkvalitnějším blogem a i tak jsou nastavena pravidla. Pokud někdo bude hodnotit tak, aby přihrál výhru svému kamarádovi, tak to bude poznat tím víc, čím větší to bude mít na výsledky vliv a bude to vyhodnoceno jako snaha zmanipulovat hodnocení což je v rozporu s pravidly.

  • 1

Reklama