Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#101 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 20:26

To určitě nepůjde. Díval jsem se na to a zdá se, že Stuart předělal stahování map, takže jednoduchá úprava, která zabrala v 2.0.14 teď už udělat nepůjde. Osobně jsem (docela složitě) downgradeoval zpět na 14 a počkám si na 2.1. Snad tam už bude Custom map.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#102 spaca75

spaca75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 21:51

Chtěl bych se někoho zeptat, jak můžu zaplatit licenci ?? Kartu nevlastním, takže přes PayPal to asi nepůjde. Jde to jinak ??
  • 0

#103 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 21:56

Nejlépe se domluvu s někým, kdo kartu má. Já to platil MAX kartou poštovní spořitelny, která je Visa elektron...
  • 0

#104 spaca75

spaca75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 21:59

A nezaplatil bys mi to, když ti pošlu peníze na účet ??
  • 0

#105 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 22:03

Tak jo, co mám s tebou dělat... Napiš mi mail nebo SZ...
  • 0

#106 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 24 březen 2009 - 8:32

miroslav_turek napsal/a:
Tak jo, co mám s tebou dělat...
Napiš na miroslav.turek@atlas.cz, ale už jdu spát, tak se domluvíme ráno...

Mirku najdeš si čas na to dopřeložení těch dvou stránek ohledně Travelbugů v návodu? Pokud ne nějak se s tím potrápím ale jde celkově o dost specifické věci.;)
  • 0

#107 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 10:26

Promiň, nestíhám, do konce tohoto týdne na to skočím...
  • 0

#108 DÁMSI-16534

DÁMSI-16534

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:00

Lidičky prosím vás o radu.
Nedaří se mi přihlásit na web GS (http://eastlands.dyn...org/default.htm)
Spouštím to přez IE i když ho jinač nepoužívám.
Do Login Id: jsem zadal ONWER NAME z PDA a Password jesm použil to heslo co mi přišlo do GS.
V PDA to šlape ok, ale na webu mi to hodí vždy toto:
Vložený obrázek

  • 0

#109 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:26

Já tam teda místo OWNER NAME z PDA vyplňuju mail ;)
  • 0

#110 DÁMSI-16534

DÁMSI-16534

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 12:51

Supr, už to šlape. Děkuji za radu :)
  • 0

#111 MACo

MACo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 20:47

Ahoj, prosim o pomoc: pote, co se mi ohlasila nova verze (2.0.15) a ja rucne upgradoval ze zipu, mi GS hlasi pri startu "Error:0 The database file cannot be found or is invalid. Please select an alternative database." Soubor s DB tam urcite mam, i kdyz ho znova vyberu, nahlasi GS tu samou chybu, takze je asi poskozeny. Kdyz sem si databazi zazalohoval do PC a v PDA smazal, nabidl mi GS vytvorit novou a ta funguje, ale nerad bych prisel o data v te puvodni databazi. Mate poneti jestli a jak se to da opravit? Predem diky :-)
  • 0

#112 DÁMSI-16534

DÁMSI-16534

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 12:50

Už se mi to taky jednou stalo, že mi GS nakop db.Při dalším spuštění mi to nabídlo opravu db, ale zázrak se nekonal.Od té doby si dělám zálohy při každým rozšíření db.Já tam měl tenkrát pár keší, takže jsem se stím nezabíval, ale pokud by si chtěl získat data z5 doporučuji nějakej sql editor, třeba Visual Studio.Věřím že by to mohl schroupnout a pak uložit znovu nepoškozenou.
  • 0

#113 z.karas

z.karas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 16:09

Dobry den Zkouším verzi 2.0.15.2. Podařilo se mi stáhnout 23 keší a pak ani ťuk. Jenom to oznámí, že bylo importováno 0 keší. ¨Ručně se daří většinou keš zadat ale vzhledem k tomu, že jsem měl ve staré verzi asi 500 keší, tak to tak nemůžu zadávat. Aimport GPX souborů jde jenom po jednoum. Měl byste někdo nápad co stím. Děkuji
  • 0

#114 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 21:03

Já zatím zůstal u 2.0.14 (kvůli mapám), ale import z webu může mít potíže, když je web geocaching.com přetížený a pomalý (např. jako teď). Já keše ládoval přes GPX z GeoGetu klidně po několika stovkách v jednom souboru, jen je potřeba udržet GPX přiměřeně malý, aby PDAčku stačila paměť. Druhá varianta je nahrát jednotlivé GPX do adresáře a dát pak import folder.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#115 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 20 duben 2009 - 13:18

LudekV napsal/a:
Já zatím zůstal u 2.0.14 (kvůli mapám), ale import z webu může mít potíže, když je web geocaching.com přetížený a pomalý (např. jako teď).
Já keše ládoval přes GPX z GeoGetu klidně po několika stovkách v jednom souboru, jen je potřeba udržet GPX přiměřeně malý, aby PDAčku stačila paměť.
Druhá varianta je nahrát jednotlivé GPX do adresáře a dát pak import folder.

Preferuju tu poslední variantu a využívám LOC soubor.
mmj při upgradu dat z webu mi mockrát vygeneruje SQL chybu a aktualizace keší se přeruší. děje se to nejen mě takže nevím kde je problém. Možná obecně problém s připojením na GC.COM.
Jen info protože mne to samotného zajímalo. Scout a jeho rychlost chodu závisí na počtu keší a obsahu dat v něm. čím víc dat tím pomalejší chod. Spoilery, logy a info o keši se smaže společně se smazáním keše. jenže mapy se ukládají samostatně a nemažou se!!! je potřeba je smazat samosatně : tools/maintenance/delete maps jenže to nefunguje generuje to chybu. vzhledem k tomu že dost poslední dobou cestuju a stahuju hromady keší po cestách které po návratu mažu se mi databáze s mapama nehorázně rozrůstá (mapy mi zůstávají i po likvidaci keše)Provizorním řešením je zlikvidovat komplet mapy a naimportovat je znova pomocí aktualizace z WEBu. ale to je celkem zdlouhavé. Informoval jsem Stuarta pracuje na tom snad brzo vyjde update kde bude chyba odstraněna.
  • 0

#116 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2009 - 17:53

Zdravím. Chci se zeptat jestli je nějaká možnost nechat v tomto programu zapnuté podsvícení jako např. v programu RichesseGPS? Já mám např. nastavené podsvícení na jednu minutu, takže to rychle zhasíná. Zatím to řeším současným zapnutím RichesseGPS a GeoScouta. Děkuji.
  • 0

#117 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 29 duben 2009 - 11:03

jirifno napsal/a:
Zdravím.
Chci se zeptat jestli je nějaká možnost nechat v tomto programu zapnuté podsvícení jako např. v programu RichesseGPS? Já mám např. nastavené podsvícení na jednu minutu, takže to rychle zhasíná. Zatím to řeším současným zapnutím RichesseGPS a GeoScouta. Děkuji.

Já tedy netuším co máš za přístroj ale u mého PDA o tom rozhudeje to co je nastaveno u podsvícení v PDA ne Geoscout..;)
  • 0

#118 Jephy

Jephy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 15:59

Navigační programy mívají možnost zapnutého podsvícení, bylo by hezké, kdyby to GS uměl také. Třeba jenom v navigačím módu (šipka, mapa). Používáte možnost logování? Pozoroval jsem, že program si nějak nerozumí s diakritikou a výsledný log na GC je osekaný. Taky jsem zaznamenal problém s importováním obrázků při nahrávání nových keší. Program vyhodí příšerně dlouhou chybovou hlášku o tom, že nemůže vyhodit chybovou hlášku (to dokáží jenom Windows :) ).
  • 0

#119 dendy83

dendy83

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 21:04

sowda napsal/a:
Díky. :)
50º 14.[A+B][C-D+A][F*G]´
ano, jen tam musí být čárka 14,[A

Teď ještě, proč to původní zadání zmizí. Úmysl, nebo chyba?


Jak to tedy má být? Já mám souřadnice k rozkódóvání zadány takto
50º48.(F*C)-(E+D+C+A)
14º20.(E*B)+(E+A)+D+A
a píše mi také, že "does not resolve to numeric value" čili jako, že to není číslo nakonec nebo co a toto se píše i když dám čárky místo teček a i když dám hranaté závorky
díky
  • 0

#120 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 21:18

Co třeba 50º48,[(F*C)-(E+D+C+A)] 14º20,[(E*B)+(E+A)+D+A] Desetinná tečka nebo čárka je podle lokálního nastavení ve Windows, kulatá závorka má normální matematický význam, hrantá závorka pak označuje dílčí kusy vzorce, které se mají spočítat samostatně a pak spojit za sebe.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama