Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#81 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 16:30

Preju krasne jaro :o))) Vite nekdo neco noveho o GC ??? Driv verze pomalu co druhej den a ted skoro mesic ticho?? Vim jen ze se pracuje na verzi 2.1.
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#82 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 18:27

Stuart programuje GS jen po práci, těch našich 20 liber by ho neuživilo, takže někdy programuje víc, jindy míň. Připravuje se verze 2.0.15, kde budou opraveny známé chyby. Verze 2.1 bude asi až za dlouho...
  • 0

#83 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 23:31

Jsem asi blbej, ale chci se zeptat, nainstaloval jsem geoscout2 spustím ho a vyskočí mi hláška že nebyla nalezena databáze GeoScout.sdf potom tam mám jestli chci založit novou databázi, tak dám ano, zde to po mě chce cestu, zadám tam klasickou do složky GeoScoutu co mám v PDA dám OK a hodí mi to další chybu něco to plácá o SQL a stránkách výrobce, nevíte kde je chyba?
  • 0

#84 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 6:32

Po prvním spuštění se může zvolit už existující databáze, nebo založit nová. Mělo by to zafungovat i bez zadání cesty, v tom případě se založi v adresáři GS. Jinak pokud by to stále nešlo, je na stránkách GS možné stáhnout již založenou databázi. V každém případě právě to co GS plácá je to důležité, takže pokud nic nepomůže, opiš tu hlášku a uvidíme...
  • 0

#85 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 9:34

Tady je ta první hláška, kterou snad chápu dobře že chce jen novou databázi, potom dám Yes najede to na strom sožek tam dám složku GeoScoutu a OK potom skočí ta hláška viz. níže
  • 0

#86 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 9:35

To je ono, teď si všímám že tam je něco s SQL, ale tomu právě moc nerozumím, proto bych dal na radu někoho moudřejšího než je moje maličkost ;)
  • 0

#87 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 9:40

Tak STOP problém vyřešen, stačilo nainstalovat SQL Compact Edition 3.5 a GS běží Jinak bych to nemazal pro případ že se najde případ jako já, ono nakonec stačilo si pořádně přečíst tu hlášku nakonci.
  • 0

#88 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 10:24

Když se instaluje GS z počítače (EXE soubor), tak už je SQL Compact Edition součástí instalace, pokud se ale použije na instalaci soubor s koncovkou CAB, musí se SQL nainstalovat samostatně...
  • 0

#89 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 11:38

Právě jsem obdržel testovací verzi 2.0.15.1 a pokud do týdne nenajdu žádné chyby, bude tato verze zveřejněna, takže už se těšte. Verze 2.1 bude hotová až za několik měsíců.
  • 0

#90 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 15:38

Ahoj přátelelé, při zobrazení map se mi v posledni době přestala načítat mapa Google Earth Map. Ostatni mapy jdou v pohodě. Nevíte, kde dělám chybu?
  • 0

#91 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 17:04

Máš stažený a nainstalovaný patch na změnu u Googlu z 5.3.2009?
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#92 hajass

hajass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2009 - 19:38

To to ted slyším poprve, to mi něco uniklo :( :| Už to funguje :), díky
  • 0

#93 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2009 - 7:59

Už druhý den testuju novou verzi a je v ní o hodně rychlejší načítání keší z internetu (byl tam bug), dál je možnost hledat souřadnice dle města (je to v konvertoru souřadnic). Taky by měl být rozšířen limit velikosti databáze (to ale nemůžu otestovat, tolik keší nemám nahraných.). A samozřejmě jsou opraveny některé další chyby. Vypadá to, že během týdne to Stuart uvolní pro veřejnost. Ostatní navrhovaná rozšíření se zapracovávají až do verze 2.1. Verze 2.0.x se bude již jen opravovat, žádné rozšíření by se již nemělo vytvářet, protože udržovat dvě verze by bylo náročné. Jinak poznámka k tomu, že dříve byla nová verze každý druhý den: od verze 2.0.14.x již neuvolňuje Stuart verze jen po svém otestování, ale až mu je ostestuje několik dobrovolníků (včetně mě), čímž se na veřejnost dostane jen celkem stabilní verze. Je tedy méně verzí, zato jsou ale stabilnější. Poznáte to na novém čísle subverze, které mělo tento vývoj 2.0.14.0, 2.0.14.1, 2.0.14.2, 2.0.14.3 (uvolněna pro veřejnost), 2.0.15.0, 2.0.15.1, 2.0.15.2 (zrovna testuju), 2.0.15.3 (bude dnes večer). Tudíž verze vznikají pořád podobným tempem, ale jejich zveřejnění je až po důkladnějším otestování a dokud není nalezen nějaký zásadní bug, není nutné zatěžovat uživatele dalším upgradem. Například 2.0.15.x bude uvolněna, protože byla objevena chyba v ID jednoho typu logu (Maintanance), který omylem provedl archivaci vlastní keše a to už je důvod k opravě...
  • 0

#94 zakynthos19

zakynthos19

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 14:54

Tak je na uvolněna v. 2.0.15. Hurá na ní... :D
  • 0

#95 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 15:12

Taky jsem na to prisel :o(( Neco jsme delal v GC najednou se mi objevila hlaska ze je nova verze a GC spadlo :o((( Po spusteni a par kliknuti spadne znova. Takze ted musim nekde stahnout novou verzi a zrovna se mi to moc nehodi se v tom vrtat :o(((
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#96 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 15:21

Je pravda, že jsem netestoval automatický upgrade, takže je možmé, že to nefunguje, nicméně stačí stáhnout tento ZIP: http://eastlands.dyn...out2Upgrade.zip a nakopírovat jeho obsah do agresáře GeoScout. To je vše, upgrade je proveden, přičemž změny jsem popisoval o dva příspěvky víš...
  • 0

#97 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 15:42

Tak uz to jede bez pro zkousim taha nove kesky a zatim se zda ze to opravdu rychlejsi :o))
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#98 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 15:45

Mě GS taky ohlásil novou verzi, ale pak normálně pracoval dál, žádné pády se nekonaly. Nicméně upgrade je otázka několika minut :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#99 DÁMSI-16534

DÁMSI-16534

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 16:09

A co GSMapLoader? Předpokládákm že lze použít stejnou knihovnu jako pro 2.0.14.
  • 0

#100 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 16:10

Já to zkusil, ale nešlo mi to, takže asi nelze...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama