Přejít na obsah


Fotka

Geoscout 2.xx.xx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
887 odpovědí na toto téma

#61 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:34

Ja jsem si prave vcera kolem te doby take chtel neco ztahnout on-line, ale kdyz jsem videl, ze se v tom vrtaji tak jsem to nechal na pozdeji a pak uz to bylo v pohode.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#62 p007

p007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 17:46

Pár dnů jsem testoval Geoscouta s mapami od LudekV. No prostě PARÁDA :) , na pomalém PDA musím vypnout některé filtry (např. final WP) a občas na chvilku jakoby "přemýšlí". Turistické mapy jsou hezké a dobře použitelné. SPOKOJENOST, pokud nezvítězí Symbian, stanu se určitě "plným" uživatelem. Problémy nastaly u několika keší, kdy ze serveru geocaching.com načetl opakovaně souřadnice s nulovými hodnotami (GCQQH1, GC17TQG)? Některé keše vrátily nedokumentovanou chybu a mohly být načteny pouze bez logů (např.GCW11X). Při práci s Garminem jsem si povzdechl, že k dokonalosti Geoscouta mi chybí pouze prohlížeč a manager map a bodů (keší) na PC, podobně jako je např. mapsource. Až na několik drobností je kombinace programu a map jedinečná. Díky.
  • 0

#63 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 19:04

Zkusil jsem stáhnout GCQQH1 a prošlo to bez problémů. Mám GS 2.0.14.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#64 p007

p007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 20:09

LudekV napsal/a:
Zkusil jsem stáhnout GCQQH1 a prošlo to bez problémů. Mám GS 2.0.14.


Zkusil jsem obě keše refreshnout a opravdu už je to vpořádku. Nedovedu si to tedy vysvětlit. Vše kromě kromě nulových souřadnic vypadalo OK. Keše byly staženy starší verzí (myslím 2.0.12 ) a včera jsem tyto 2 keše refreshoval znovu (verze 2.0.14) a výsledek byl stejný.
  • 0

#65 doginka

doginka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 20:20

Nevite, jestli z GS jde nejak generovat field notes, nebo alespon vyexportovat logy? Chvili jsem hledal, ale nepodarilo se mi nic najit...
  • 0

#66 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 21:10

Pokud se nepletu tak Field Notes generovat nejdou, ale pokud si v terénu napíšeš logy a necháš je označené k odeslání, umí je GeoScout poslat po připojení k internetu na geocaching.com přímo.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#67 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 0:00

Tak jak se zda chyba byla asi opravdu nekde jinde dneska se mi cele pardubice stahli bez problemu :o))) Ale narazil jsem na problem s trasou. Konecne jsme mel moznost se poradne projit cca 15 km a kdyz jsme pak ukladal trasu a kontroloval kolik jsme toho presne usel zacatek se jaksi stratil, nebo spis zredukoval a to dost drasticky. Viz priloha. Kdyz jsem se prubezne koukal na mapu tak tam trasa byla kdyz jsem dorazil do cile sveho putovani tak uz byl zacatek trasy takhle orezan. Nevite cim to muze byt ??? ME to prislo jakoby umel zaznamenavat jen 1000 bodu a kdyz dojdou tak proste zredukuje zacatek??? Jo a uz je znamo co se na nas chysta noveho ??? Nejak dlouho se neobjevila nova verze. Jsme zvedav pac do konce tejdne mam v planu GC zakoupit :o))
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#68 Kac.a

Kac.a

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 0:05

Tak už jsem taky narazila na problém s nulovými souřadnicemi. Právě jsem stahovala keše z webu a stáhlo to všech 100 keší bez souřadnic. Ještě jsem pro jistotu koukla jestli jede web gc.com, ten jel, tak jsem zkusila stáhnout 5 keší znovu, ale stejný problém, dokonce to ani nepoznalo které už mám nalezené. Přitom to asi hodinu nebo dvě před tím stáhlo keše bezproblému, zajímavé... Mám Geoscout 2.0.14.3 Ještě to zkusím až vstanu, pak asi napíšu autorovi...
  • 0

#69 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 10:48

TAk jsem se snad taky stal majitelem plne verze. Poslal jsme penizky, aspon doufam v tomhle se nevyznam a ted cekam co bude dal ??? JAk dlouho asi trva nez dorazi aktivacni cislo ????
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#70 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 11:17

Já platil přes PayPal a registrační číslo jsem měl okamžitě z webové stránky.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#71 NiHa58

NiHa58

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 13:10

Ja zaplatil vcera a cislo dorazilo brzo.
  • 0

#72 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 13:45

Co se týče nové verze, tak vím jen, že má být lépe ovladatelná jen prsty (bez stylusu). Zatím nemám info, kdy nová verze bude a zjistil jsem, že Stuart občas něco opravuje do verze 2.0.15 a něco do 2.1, takže je možné, že se někdy objeví ještě opravená 2.0.15 a ta 2.1 bude až později, ale zatím to nemám potvrzené. Co se týče záznamu trasy, tak mi Stuart psal, že to bude v budoucnu ukádat do databáze, takže by asi už nemusel být problém s délkou trasy, ale musíme si ještě chvíli počkat. Až budu mít iPAQ zpět ze servisu, tak se pokusím zjistit, jaké časové předestavy má Stuart s novými verzemi, ale zatím mi to je celkem jedno, když to nemám kam nainstalovat...
  • 0

#73 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 14:57

JirkaPiha napsal/a:
Ja zaplatil vcera a cislo dorazilo brzo.


Tak me zatim zadne cislo nedorazilo a odkaz na stanku me navedl na stahnutu GC :o(((
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#74 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 15:50

Pak je tu ještě možnost přihlásit se ke svému účtu na http://eastlands.dyndns.org a dole je odkaz Account Details. Pod ním je schovaný mimo jiné přehled, co mám registrované včetně registračního čísla.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#75 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 15:56

LudekV napsal/a:
Pak je tu ještě možnost přihlásit se ke svému účtu na http://eastlands.dyndns.org a dole je odkaz Account Details. Pod ním je schovaný mimo jiné přehled, co mám registrované včetně registračního čísla.


Penize z uctu fuc a registracni kod nikda ani tady neni tak jeste pockam. ZAtim jsem tam dal cislo co jsem nasel na netu a svete div se funguje to :o)))
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#76 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 16:36

Berudilek - no to cislo, ktere ti prijde bude stejne :-) :-) ja to mel taky tak, mel jsem tam cislo z netu a pak jsem to "zlegalizoval" a bylo to samozrejme stejne. Jinak jeste upozornuji na jednu vec, na tech strankach az se budes registrovat, nebo pozdeji i logovat pro ztazeni novych verzi, tak to funguje jen v IE, v Mozille to nende, v jinych prohlizecich nevim.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#77 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 17 březen 2009 - 12:28

Berudilek napsal/a:

LudekV napsal/a:
Pak je tu ještě možnost přihlásit se ke svému účtu na http://eastlands.dyndns.org a dole je odkaz Account Details. Pod ním je schovaný mimo jiné přehled, co mám registrované včetně registračního čísla.


Penize z uctu fuc a registracni kod nikda ani tady neni tak jeste pockam. ZAtim jsem tam dal cislo co jsem nasel na netu a svete div se funguje to :o)))

nevím kde máš email na který ti to má přijít ale doporučuji projít SPAM mě to tam skončilo.. takže heslo jsem hledal a hledal a ejhle už dva dny vězelo v nevyžádaný poště
jinak co vím tak nová verze už by měla být Multilanguage :)
tedy alespoň CZ/EN ;) Pro zatím je v CZ návod který se v brzké době objeví na Stuartovu WEBu. stejně tak bude ke stažení na mých stránkách. co se týče počeštění bude se to na 99% překládat postupně takže vyjde asi víc modifikací s postupnejma úpravama. Tolik co vím z korespondence se Stuartem
PS: a zdravím tímto JirkuPihu který se stal taky platícím členem Scouta doufám že s tím počeštěným návodem už to doladíš vše i sám. když by ne sem večer na ICQ : Pátrač
  • 0

#78 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 17:43

Tak jsem se přidal jako další platící uživatel GeoScoutu. Platba přes PayPay v pondělí 9.3, z účtu odečteno ve čtvrtek 12.3 a do dnešní dne jsem ještě nedostal zpětný email. Jsem zvědav jak dlouho budu čekat na přístupový kód k programu. ;)
  • 0

#79 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 17:54

Podívej se do spamu, Kód chodí obratem, tedy hned.... Pokud ho nenajdeš, napiš autorovi a on Ti ho pošle během jednoho dne...
  • 0

#80 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 21:10

miroslav_turek napsal/a:
Podívej se do spamu, Kód chodí obratem, tedy hned.... Pokud ho nenajdeš, napiš autorovi a on Ti ho pošle během jednoho dne...


Svoji emailovou adresu jsem prolezl dvakrát odshora dolu a naopak včetně spamu a koše. Bohužel nikde ani písmenku.
Radíš napsat autorovi. Dobrá, ale bude rozumět česky? Moje znalost angličtiny je na 0%. Proto budu nucen požádat někoho z Vás, který je s autorem v kontaktu a umí aspoň částečně anglicky o spolupráci. Předem děkuji za snahu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama