Přejít na obsah


Fotka

Logovani nalezu partou Hexenschussbrigade


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
249 odpovědí na toto téma

#161 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:24

obraťme list, dohady o regulernosti asi tady nevyřešíme, pravidla jsou spíše volná, dobrovolná. Pokud uvedený tým jede na body - bere další členy, aby rychle znásobil nálezy? Když už kravina, tak do toho pojďme všichni ;). Jednak se splní jeden z účelů týmového sběru (hodně bodů) a pak si nemusíme nic "závidět" - prostě budeme vědět, je tu CZ projekt "hodně bodů" :), kdo chce, tak se zúčastní. Je team otevřený pro všechny domácí kačery? Pokud není otevřený, tak asi nereprezentuje Czech team, ale jen skupinu jednotlivců :(. Co na to 8 členů současného týmu?
  • 0

#162 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:24

hplus napsal/a:Jen je - podle mě - trochu škoda, že například tady http://www.cachersta..._Republic1.html vlastně rozházíte statistiku individuálních kačerů. Možná by stálo za to zvážit, jestli nedat svoji "location" jinam.


Třeba do Gabunu, tam byste byli první hned :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#163 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:31

Výborně! Plán "Gabun" podporuje i naše uražená ješitnost :D:D:D
  • 0

#164 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:37

Přikláním se k barbieteamu...a názorům odpůrců nějaké Hexenschussbrigade (tedy vlastně reprezentace) ...aby si pan Čejda nemyslel, jak všichni s jejich aktivitou souhlasí... Osobně jsem si myslel, že druhá míza se u pánů projevuje jinak, než vytvářením nesmyslných precedentů v geocachingu. Pak ať se mi nikdo nediví, že si nepotřebuju chodit poměřovat pindíka na nějaké eventy s kačery, kteří si potřebují připadat rovnější než ostatní (asi kvůli těm bolavým zádům). A to jsou tihle pánové prý (j)elita geocachingu...ach jo kdybych byl pokrytec, tak přidám smajlíky, abych se moh hájit tím, jaký je můj příspěvek legrace, ale spíš je mi smutno... (...no, ale co kdyby ...) :);):pB):D
  • 0

#165 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:39

Citecka napsal/a:
Třeba do Gabunu, tam byste byli první hned :D


Není podmínkou mít v Gabunu odlovenou aspoň jednu keš? To by mohl být celkem oříšek... :D

http://www.geocachin...x?country_id=75
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#166 DJ-team

DJ-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:40

Dočetl jsem až sem (mezitím jsem nahodil stropv kuchyni) a nedá mi to nereagovat. :) Od srpna 2004, kdy jsem pod svým nickem začal, se český a světový GC dost vyvíjí a asi to v jeho počátcích nikdo nečekal. Kde jsou doby, webcaches, locationless, přišly megaevents atd. atd. K vývoji došlo i u nás, po pár nálezech jsme se ženou usoudili, že změníme nick z invidiuálního djr88 na současný (nikdo nám naše tři tehdejší logy nesmazal, tehdá bylo 300 kousků v ČR a asi obdobně hledačů a věcnější diskuzní fórum). Postupně se rozrůstáme a letos čekáme už třetí dítě. Logujeme pod jedním nickem a vždy u nálezu musí být otec zakladatel, ale například můj nejlepší přítel tuhle zásadu nedodržuje a v nicku nemá ani slovo team. Přesto je stále můj nejlepší kámoš, i když si pravidla vykládáme trochu jinak a ani jeden z nás je vlastně neporušuje. DHB fandím, nemyslím si, že by porušovali pravidla (ale respektuju opačný názor) a u sebe je mazat nehodlám. Ostatně smazal jsem za ta léta pouze 2 logy na earthcache, kde ani po výzvě nebyly splněny podmínky, ale o tom už psal Dorcadion... Nejsem žádná kačerská celebrita a naše tempo hledání je směšné, proto můj názor možná pro mnoho kačerů nemá valmou cenu, ale tohle fórum monitoruju od počátků a invenci, kterou předvedl DHB tým v rámci neporušování pravidel bych neviděl jako problém, pokud se to rozmohne, klidně, bude to jen vlna jako mnoho jiných podobných vychytávek v minulosti (např. zpětné prologování geocoinů na navštívených keškách), které již dnes nevadí. Statistiky je třeba vykládat, nikoli je brát absolutně. Už jen kvůli rozdílným podmínkám
  • 0

#167 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:40

HuntBehind napsal/a:
Pak ať se mi nikdo nediví, že si nepotřebuju chodit poměřovat pindíka na nějaké eventy s kačery, kteří si potřebují připadat rovnější než ostatní...


Asi proto, že bys prohrál... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#168 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:46

hplus napsal/a:

HuntBehind napsal/a:
Pak ať se mi nikdo nediví, že si nepotřebuju chodit poměřovat pindíka na nějaké eventy s kačery, kteří si potřebují připadat rovnější než ostatní...


Asi proto, že bys prohrál... :D


Asi máš recht...ale při téhle "úrovni" a mé vzrůstající "chuti" poznávat ostatní se to s jistotou nikdo nikdy nedozví...
  • 0

#169 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:48

Taky jsem pár logů na mých keškách dostal. Padlo tu hodně názorů a většina je nějak podložená. Líbilo se mi hauskovo srovnání s fotbalem. Prostě se srovnává nesrovnatelné v rámci "jedněch" pravidel. Je to jako když sedlák obdělával pole a na podzim sklidil SVOJI úrodu. Pak někoho napadlo založit JZD. A zavedlo se plánování, výkazy a hospodářské výsledky. A ty se staly tím hlavním. Já si vážím toho sedláka. A nebudu hrdý na světové umístění získané tímto způsobem. Nejsem proti tomu, ale mělo by se soutěžit v jiné kategorii. Logy nikomu mazat nebudu s vyjímkou kešky věnované fair play. Jsem zkrátka staromilec.
  • 0

#170 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:49

HuntBehind napsal/a:
Asi máš recht...ale při téhle "úrovni" a mé vzrůstající "chuti" poznávat ostatní se to s jistotou nikdo nikdy nedozví...


My víme, říkals to už minule a myslím, že už jsme si to vyříkali. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#171 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:53

kolombo napsal/a:
A na základě jakého pravidla by jsi jim chtěl logy smazat, HaLuMo ???


Bylo to jen rejpnuti, klid!

Panove... cela tato udalost i cela tato diskuze si zaslouzi jen jeden komentar:

Opravdu to mate zapotrebi?

Da se to pouzit uplne na vsechny...
  • 0

#172 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:57

[b]Dorcadion napsal/a:

PS: Za necelých šest let co kešujeme a staráme se o poměrně dost keší mi mohlo přijít celkově přes 15 000 found logů od mnoha kačerů. Vymaźal jsem za tu dobu 2-3 logy z earthache, kde i po dlouhé době a žádostech nedodali fotku. Delete log je naprosto mimořádná "akce" a může snadno vyvolat protiakci, pokud se druhá strana domnívá, že je neoprávněne krácena na svých právech.


Rád bych se mýlil,ale tohle mi zní jako jasné poselství těm,co by chtěli smazat logy heksenšůsbrigádě :|
  • 0

#173 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:08

No nevím... pro mě to je jasné... žádná zmínka v logbooku = žádná návštěva = podvodný log... mažu.
  • 0

#174 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:12

cinca2008 napsal/a:

[b]Dorcadion napsal/a:

PS: Za necelých šest let co kešujeme a staráme se o poměrně dost keší mi mohlo přijít celkově přes 15 000 found logů od mnoha kačerů. Vymaźal jsem za tu dobu 2-3 logy z earthache, kde i po dlouhé době a žádostech nedodali fotku. Delete log je naprosto mimořádná "akce" a může snadno vyvolat protiakci, pokud se druhá strana domnívá, že je neoprávněne krácena na svých právech.


Rád bych se mýlil,ale tohle mi zní jako jasné poselství těm,co by chtěli smazat logy heksenšůsbrigádě :|


i ty brepto :) takze bud rad, mylis se totiz :)
  • 0

#175 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:14

Koukám jak ta...regrese postupuje :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#176 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:33

Dain a Olik napsal/a:

cinca2008 napsal/a:

[b]Dorcadion napsal/a:

PS: Za necelých šest let co kešujeme a staráme se o poměrně dost keší mi mohlo přijít celkově přes 15 000 found logů od mnoha kačerů. Vymaźal jsem za tu dobu 2-3 logy z earthache, kde i po dlouhé době a žádostech nedodali fotku. Delete log je naprosto mimořádná "akce" a může snadno vyvolat protiakci, pokud se druhá strana domnívá, že je neoprávněne krácena na svých právech.


Rád bych se mýlil,ale tohle mi zní jako jasné poselství těm,co by chtěli smazat logy heksenšůsbrigádě :|


i ty brepto :) takze bud rad, mylis se totiz :)

To se mi vážně ulevilo,jen nevím,jestli píšeš za sebe,dorcadiona,nebo za celou brigádu ? ;)
  • 0

#177 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:46

za sebe, za dorcadiona i za vsechny. :D nevime, proc bysme to meli delat.
  • 0

#178 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:53

VŠICHNI KAČEŘI DO JEDNOHO TÝMU!! B) Zakládám profil na gc.com CzechCacherTeam každému kačerovy pošlu heslo, a každý tam bude logovat!!
  • 0

#179 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:57

Honzo (H+) prave jsem dodelal automaticke logovani na GSAK, takze pokud jdes do toho, tak zalozime take team. A zalogujem vse co v GSAKU je. Rychlost bude uz jen zalezet na vytizenosti GC.COM.
Ostatni co tu rikaji, ze jim to nevadi, tak jsou vlastne uz s nama. Takze jejich body mame jiste. Co ty na to?

A ted trochu vazne: Je hezke ze kluci z Hex chteji dosahnout zebricku ve svete, ale za jakych podminek? To pujdete pres mrtvoly? Protoze to jak logujete zrovna OK neni. Nemluve o keskach kde se plni nejake podminky logu. Vy protoze chcete byt prvni mate byt neco vic nez nekdo kdo ma 20 kesi a musi ty podminky plnit? Pokud budete mit sve razitko teamu v kazde kesi co logujete a splnite podminky mysterek, tak nereknu pul slova a budu vam fandit. Takto jste jen podvodnici!
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#180 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 16:03

Tak Vam nevim, ale koukam ze zde zacina byt dvoji metr pro kacery. Jak pise pan s dolarem, Hexbrigada plni podminky mysterek az na upozorneni ci vubec neplni a tohle Vam je jedno ??? Uhaneji se kaceri s par nalezema aby podminky splnili a u Hex brigady to je jedno. Tak k cemu pak ty podminky vlastne jsou ????
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama