Přejít na obsah


Fotka

Logovani nalezu partou Hexenschussbrigade


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
249 odpovědí na toto téma

#201 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 18:48

Hele, máte nějakou cílovou metu, kdy ku kašpárkádu zalomíte, nebo necháte geonárod v porodních bolestech na věky věkův? Třeba po víkendu? :) PS: pokud jde o logy, messures, co se vyřeší nějakým razítkem? Když naděláš razítek tucet... jó, takhle votisk palce, nebo nějaká ta tělesná tekutina, a vod celýho týmu... vlastně ne, tekutina ne, ta se dá přenášet v lahvičkách. Neni někdo z čarodějnic čerstvě odprstěnej? To by taky mohlo svinit... tuplem, až ten palec krapet zahnije...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#202 ivans

ivans

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 19:06

3049, to je dobrý přírůstek za 5 dní. Máme co dohánět.
  • 0
ivans

#203 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 19:15

Prosím Hexenschussbrigade aby si sami smazali svoje logy z mých keší, kde nemají týmové razítko. Až se zalogujete na papíře, klidně si logy na internetu zadejte znovu (uvítám pokud nebudou všude stejné).
  • 0

#204 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 19:26

Krasne je zahlavi statistik - Uvedene poradi nemusi odpovidat realite. V pripade Heksensusu opravdu trefne..
  • 0

#205 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 19:59

Dorcadion napsal/a:
...
11) celá akce s logováním má delší historii a mnohé důvody - jedním z hlavních je pokus proniknout do top evropských/světových geostatistik, kde jsou stejně velké a ještě větší spojené týmy běžné a jsou vedoucími těchto statistik...


haggaeus napsal/a:
...Jeste jsem ze zvedavosti kouknul na evropske statistiky na cacherstats.com, kde ze jsou ty megatymy, co chcete predbehnout, vsichni vypadaji podle profilu jako jednotlivci nebo rodiny...


Nedalo nám to a informovali jsme se přímo u evropských špiček, kolikačlenné ty jejich megateamy opravdu jsou. Z TOP10 se obratem ozvali:
stevo185 (VB-2. místo, Evropa-9.místo):
I am a team of 1 and have found the majority of my 6800 caches by myself. Occasionally my wife comes with me for the walk and of course sometimes when there is an organised event I have been out with other groups.
I'm not aware of any UK teams with 8 in, just a few families of 3 or 4.

Of the others at the top of the UK rankings, drsolly - 2, M1EYO - 1, Bolas Heathens - 2, Bones1 - 2 plus dogs, Haywood Hornet - 1.


a Landmaus (1. misto v Německu i celé Evropě):
ich bin mit der Familie bzw. alleine unterwegs. Also 1 bis drei
Personen. Sind auf der Homepage von uns drauf.
Aber ich bin auch oft mit Freunden unterwegs, dann sind wir 4 Personen
mit 4 Accounts.
Es gibt keine Teamaccounts bei uns in D.


Překlad obou rádi doplníme, stručně shrnuto: Nejproduktivnější team v Evropě tvoří tříčlenná rodina (fotky těch "kombajnistů" viz http://www.geocachers.de/1569.html ;
když se k lovu spojí s kamarády, logují každý pod svým nickem a "týmové účty" v Německu (8/10 v evropském TOP10) neznají. Ve Velké Británii se nejproduktivnější tým skládá ze dvou členů, druhý hledá sám, příležitostně s manželkou. Setkali se už i s týmy o 4(!) členech.

To ovšem radikálně mění situaci! Zdá se, že první místo v evropském žebříčku má naše malá georepublika skutečně nadosah. Takže kluci, do toho!!!
  • 0

#206 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:03

EDIT: dorazila ještě odpověď od Hekop (8. místo v Evropě):
Der Account Hekop besteht nur aus mir, meine Frau
hat ihren eigenen Account. (Wuhlmaus)

Ich kenne die meisten T0P 10 Cacher in Deutschland und alle bestehen nur
aus einer Person. Da gibt es keine Teams.

  • 0

#207 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:12

Krkovicka napsal/a:
Krasne je zahlavi statistik - Uvedene poradi nemusi odpovidat realite. V pripade Heksensusu opravdu trefne..


Pak se jeden nemůže divit, že to u nás v republice vypadá ve všem tak jak to vypadá.
  • 0

#208 miroslav_urban

miroslav_urban

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:13

No.. ja celou zalezitost resim tim zpusobem, ze jsem haksen ausus brigadyrce napsal, at realizuji jeden ze tri zpusobu 1. nechaji log toho, kdo kes SKUTECNE navstivil 2. nechaji log brigady a log toho, kdo kes navstivil smazou 3. nechaji log toho, kdo kes navstivil a log brigady nechaji jako Note, nikoliv jako Found it. Podle me je to cunacina
  • 0

#209 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:30

zlobr napsal/a:
Ahoj. Mně toto zpětné logování samozřejmě vůbec nevadí. Jen pokud chcete, aby nikoho nedráždil "geospam", tak proč nelogujete přes wap.geocaching.com. Zalogováni právoplatně budete a koza zůstane celá :). Ownerům žádný mail nepřijde...


no to by k tomu vsemu jeste pribylo - "ty sycaci podvodnicky vycurany to normalne logujou přes wap, aby mi neprisla notifikace a oni to tajne podvodne provedli a ja na to nebyl upozornen" :D
  • 0

#210 macici

macici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:30

Na kesce ,kterou si dnes logoval tento tym,byl pouze v dany den jeden clen,a v celem jejim obdobi od zalozeni do dnesniho dne mozna jeste jeden.Takze takoveto logy mazu.At se to libi nebo nelibi komu chce.Pokud by kes navstivili spolecne at si ji loguji pod jakoukoliv brigadou,ale aby kazdou kes navstivil jeden :oa pak logovali vsichni?Kam to speje.:o:o:o
  • 0

#211 cunakus

cunakus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:39

miroslav_urban napsal/a:
No.. ja celou zalezitost resim tim zpusobem, ze jsem haksen ausus brigadyrce napsal, at realizuji jeden ze tri zpusobu

1. nechaji log toho, kdo kes SKUTECNE navstivil
2. nechaji log brigady a log toho, kdo kes navstivil smazou
3. nechaji log toho, kdo kes navstivil a log brigady nechaji jako Note, nikoliv jako Found it.

Podle me je to cunacina


No to si vyprosuji, brat moje jmeno nadarmo ;)
  • 0
Cunakus [Garmin Colorado 300] - hlavni GPS [Nokia E71 + Handy geocaching] - zalozni GPSka [palmOne Tungsten E2 + Nokia LD-3W] - jiz nevyuzivana GPSka [Garmin eTrex Legend] - prejeta geoautem/znicena

#212 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:41

A nejhorší je ta arogance, jeden log jim smažete, nepochopí a logujou dál, spameři podvodní !!!!
  • 0

#213 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:43

Dain a Olik napsal/a:

zlobr napsal/a:
Ahoj. Mně toto zpětné logování samozřejmě vůbec nevadí. Jen pokud chcete, aby nikoho nedráždil "geospam", tak proč nelogujete přes wap.geocaching.com. Zalogováni právoplatně budete a koza zůstane celá :). Ownerům žádný mail nepřijde...


no to by k tomu vsemu jeste pribylo - "ty sycaci podvodnicky vycurany to normalne logujou přes wap, aby mi neprisla notifikace a oni to tajne podvodne provedli a ja na to nebyl upozornen" :D


Logy tehle udernicke brigady na svych kesich uz jsem smaznul, jsou to prvni tri logy ktere jsem kdy smazal. Kazdy dalsi podobny nejen od Heksnsus skonci stejne.

To Dain: Jestli verejne provedeny podvod neni podvod tak panbu s nama. Trochu pokrivene charaktery tu mame..
Heksensus a jeho clenove si tu udelali peknou reklamu, podle me hodne negativni. Skoda. Az tu bude nekdo nadavat na novacky mel by si vzdy pripomenout jak to delaji Ti Mazaci.

S timto vlaknem koncim, je to ztrata casu. Mejte se fajn.
  • 0

#214 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 20:54

Za trest bych je nechal znovu zalogovat i všechny TB a GC...:D:D... Je to hnus Velebnosti...:D:D:D
  • 0

#215 Raden of Pilsen

Raden of Pilsen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 21:03

Také mi včera přibyly včera logy Hexbrigade 3/4 roku staré jako mnohým z vás. Uvažoval jsem o tom jestli je smáznout, ale pak jsem jen mávl rukou. Když je to baví.... :o
  • 0

#216 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 21:05

Raden of Pilsen napsal/a:
Také mi včera přibyly včera logy Hexbrigade 3/4 roku staré jako mnohým z vás. Uvažoval jsem o tom jestli je smáznout, ale pak jsem jen mávl rukou. Když je to baví.... :o


jo jo, na tom staří mazácí aušusáci staví, že to většinu lidí nebude bavit mazat....
  • 0

#217 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 22:02

Chlapci hexnšůsovi, tak takhle teda ne, takhle ne. Na magic-cachi jste si na mě nahonili dva body. Tak takhle by to teda dál nešlo. Hele, mažu Tě, bejku! Já nevím, proč takováhle prkotina může někoho rozhodit :D Držím Vám palce, kluci ;) P.S. Sorry, že reaguju až teď, ale byl jsem celý odpoledne "v terénu". To by asi měla udělat většina a ne tady diskutovat nad takovejma blbostma.
  • 0

#218 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 22:38

solsais napsal/a:
ale byl jsem celý odpoledne "v terénu". To by asi měla udělat většina a ne tady diskutovat nad takovejma blbostma.

A nebo dřepěním u PC a logováním tisíců kešek ;) Ale jde jim to rychle...
  • 0
VSA

#219 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 22:45

Když se teď to geo-spamování tak nosí, tak bychom vás rádi seznámili s průběžným výsledkem naší geo-rešerše. Deseti dotázaným (evropským TOP10 týmům) byla položena prostá otázka: Kolik členů má váš tým, tj. kolik (dospělých) kačerů loguje své nálezy pod tento účet?

Z 10 oslovených zatím odpovědělo 7, zde jejich maily, zkrácené pouze o závěrečný pozdrav, jinak v plném znění:

Landmaus (DE)
Hi,.
ich bin mit der Familie bzw. alleine unterwegs. Also 1 bis drei
Personen. Sind auf der Homepage von uns drauf.
Aber ich bin auch oft mit Freunden unterwegs, dann sind wir 4 Personen
mit 4 Accounts.
Es gibt keine Teamaccounts bei uns in D.

spuchtfink (DE)
ich ( 'spuchtfink' ) cache mit meiner Frau ( 'faltohr' ), dass heisst:
Wir beide sind ein Team, wenn wir cachen gehen - loggen aber jeder mit
seinem Account.

alligateuse (DE)

geoPirat (DE)

retobea (DE)

Sobo (DE)
Hallo aus Deutschland,
Die UserIds in Deutschland, die an den ersten Positionen stehen, sind entweder Einzelpersonen oder in selteneren Fällen Ehepaare. Eine Zusammenfasseung von mehreren Personen zu Teams geschieht nicht.

drsolly (GB )
It's me and my wife
But I'd say that she's only with me for about a third or less caches, so
it's mostly just me (unless I go out with a caching friend).
From my experience in the UK, teams (other than families) are quite rare,
and a family team is usually two adults and some number of children or
teenagers.

hekop (DE)
Hallo, wieso Team ? Der Account Hekop besteht nur aus mir, meine Frau
hat ihren eigenen Account. (Wuhlmaus)
Ich kenne die meisten TOP 10 Cacher in Deutschland und alle bestehen nur
aus einer Person. Da gibt es keine Teams.

stevo185 (GB )
Hi there. I am a team of 1 and have found the majority of my 6800 caches by myself. Occasionally my wife comes with me for the walk and of course sometimes when there is an organised event I have been out with other groups.
I'm not aware of any UK teams with 8 in, just a few families of 3 or 4.
Of the others at the top of the UK rankings, drsolly - 2, M1EYO - 1, Bolas Heathens - 2, Bones1 - 2 plus dogs, Haywood Hornet - 1.

Mueckenfett (DE)
Hallöchen,
ich alleine bin Mückenfett aka Tom.
Manchmal werde ich von meiner Frau Silke begleitet,
aber da uns das doppelt loggen dann doch zu aufwendig wurde,
werden keine Logs mehr unter ihren Account Söckchen gelistet.
Wenn sie bei Euch so ihre Statistik toppen wollen, dann sollen sie es doch machen.
Hase und Igel hatten da doch auch so ein Wettrennen.
Ob das gerecht war?
In der Spitze der deutschen Statistik sind die ersten 10 alles Einzelpersonen.
Kenne sie alle persönlich.


Takže pánové, vaše teorie o tom, že v osmičlenném týmu budete hájit naše národní zájmy proti podobným (Dorcadion, 6. 3. 09, 21:21: "a ještě větším" ) superteamům, tímto PADÁ. Co si na nás vymyslíte teď?

  • 0

#220 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 23:52

Barbie, nežer to tak. Ještě tři logy a můžeme Hexíkům přát k celkem kulatým 3 500 nálezům :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama