Přejít na obsah


Fotka

POI Garmin - GPX pro POI Loader (Oregon, Colorado, Dakota, GPSMap 62, Garmin XT, ...)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
398 odpovědí na toto téma

#281 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 16:10

Teď jsem se podíval lépe a už jsem asi pochopil :) Dík! P.S. Už i spravil a mám tam to, co je v návodu :)
  • 0
Proboha, co tady dělám? Proč sem lezu? Je tady přece keš!

#282 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 16:49

Hobako napsal/a:
používám poigarmin-0.5b.zip


To prave nebyla pravda, vid. Spletl sis ta dve makra a myslel, ze ho pouzivas, ale pouzival jsi pritom ProKesTomovo ;)
  • 0

#283 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 17:58

Ahoj, funkčnost upozorňování na final WP se mi moc líbí. Nešlo by doplnit možnost nechat se upozorňovat i na tradičky, případně i na stage multin? Ono se to asi dá nastavit při importu POI loaderem, ale tam se mi to zdá strašně nešikovné a pomalé...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#284 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 18:05

Zamyslim se nad tim. Tam je problem asi jen v tom konfiguracnim rozhrani - jako JAK v config.pas zapsat, na co vsechno upozornovat...
  • 0

#285 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 8:23

Tak treba me napadl seznam zkratek typu bodu, velkymi pismeny typy kesi (TMU...) malymi pismeny ostatni (fpqs...).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#286 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 9:43

Jednodussi by bylo napsat proste celou kategorii, do ktere musi kes patrit, aby tam bylo varovani "GC\Traditional Cache" nebo "GC - Found\Multi-cache". Vyrazy na radce oddelene rourou |. To se bude implementovat celkem hladce. A v pristi verzi to bude.
  • 0

#287 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:50

tak jsem se pokusil do garmin oregonpřes poi loader nainstalovat POI můžete mi někdo napsat kam se to ukládá v gps?? kde by měla vzniknout složka vlastní /uživatelská poi - nenašel jsem ji pouze v extras tam přibylo gc ,gc disabled gc found help :)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#288 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:51

ale tam jsem nic neobjevil žádné cache (soubor pro poi loader jsem si vyrobil v geogetu
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#289 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 19:54

Extras je spravne. A to GC, GC disabled a podobne jsou kategorie. Rozklikni je a pozris svet. :)
  • 0

#290 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 20:00

právě že v nic je všechny keše tradičky atd ale když toto rozkliknu nic tu není
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#291 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 20:17

Tak to je nejaka chyba. Protoze jmena tech podkategorii se generuji ze jmen souboru s kesema. A ty soubory nemohou byt prazdne, jinak by neexistovaly... je to podezrely.
  • 0

#292 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 23:15

tak bohužel mi poi v garmin oregon nejedou a bohužel nevím kde dělám chybu u medwyna i když poiloader hlasí že je vše ok tak v extras se objeví složky gc ,gc found atd po jejich rozkliknutí další submenu ale po rozkliknutí těchto submenu již nic nenajde pokud jsem to správně pochopil tak dle obrázků/screenů z geogetu by se tam měla objevit nová složka moje poi??? která tam se neobjevuje (je tam jen poi co byla původní v garminovi)(instaloval jsem na sd kartu poi body -složka nová poi se tam objevila tak jsem do geogetu nainstaloval i prokeše přes samo instal balíček Opět jsem vložil pq nechal je předělat geopoia načetl do poiloaderu a opět mi hlásilo že je vše ok opět jsem nalezl v extras další položky tentokráte v češtině. Rozkliknul jsem je další submenu rozkliknul jsem i ty srdce zajásalo konečně tam byly jednotlivá soubory s cache souřádnicemi jenže co se nestalo při kliknutí na cache mi zamrzl garmin komplet vyndal jsem baterky nahodil ale vše se opakovalo znova kde já dělám chybu ???? Help pomůže někdo???? poznámka na mapě po spuštění se nezobrazuje ani jedna cache (pq a ostatní cache jsem raději vymazal aby mne to nemátlo) mám garmin oregon 300 v PCnainstalovanej GASP + prokeš geopoi a také medwynovu verzi + poiloader v pc
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#293 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 8:12

Jejda jejda, aby se v tom hlaseni vubec nekdo vyznal :D ... Docela slusne s nim konkurujes Hrabalovym Tanecnim hodinam pro starsi a pokrocile.

Odpovim v poznamkach
- jmeno slozky Moje POI / Vlastni POI / Extras je nedulezite a meni se s ruznymi lokalizacemi. Pokud je to ikonka cerveneho praporku na zelenem kruhovitem pozadi, tak je to spravne (neplest s Waypointy). U tebe evidentne je spravna volba slozka Extras.
- dle popsanych symptomu asi nedelas chybu v prevodu do Garmina.
- zobrazovani na mape se nastavuje pres nastaveni v Garminu, nekde v polozce mapy. Presneji neporadim, muj Oregon je v reklamaci.
- pokud ti Oregon neni schopen spravne zpracovat POI vytvorena exporty, ktere jsou oba nekolik let pouzivane a overene, bude pravdepodobne problem v nem. A to sice ve firmware. Jaky pouzivas firmware v tom Oregonu 300? Hod tam nejnovejsi 4.1 a uvidime.

Jo a prosimte, pis mou prezdivku aspon spravne.
  • 0

#294 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 11:57

Ahoj medwyne_Cz za tu přezdívku se velice omlouvám. Ze stránek garmina jsem tam dával poslední aktualizaci pokud se jedná o aktualizaci-maj tam software na garmin.com(myslím že tam je nově ta chirp technologie a přidalo mi totam nově ikonky muž přes palubu určení přesné polohy a a ještě jeden kompas)ale zkusím to ještě jednou třeba se to rozchodí) jinak skutečně extras je červený praporek na zeleném trávníku(oválu)
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#295 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 14:46

plugin samoinstal.balíček od Prokeše (pokud komolím nick omlouvám se) dotaz co všechno se musí v konfiguraci pluginu v geogetu nastavovat? U makra Gepoi jsem si všimnul, že tam nemám nastavenou cestu k ikonkám ke geogetu proto nebyly na mapě ted -již je tam mám, ale zase nemohu k nim navigovat nemusím tam ještě nastavit nějakou cestru či hodnotu??? (ve složce extras v garminovi když všechny složky rozkliknu a dostanu se na vlastní soubor gpx kešky po kliknutí zamrzne garmin) dotaz pro medwyna_Cz Medwyn_CZ plugin POI makro co všechno v geogetu musím nastavit krom cesty/složky pro export dat?? třeba tam jsem něco nenastavil -nezobrazuje se mi po rozklikání jednotlivých složek nic (jako kdyby tam jednotlivé GPX nebyly uložené ale fyzicky tam poi jsou je to se mnou asi otravné ale já tomu postupně přijdu na kloub :D PS :jinak na střídačku zkouším obě dvě makra
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#296 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 15:39

Mas v tom adresari, kamgenerujes body podaresare a v nich jednotlive gpx abmp soubory podle typu kesi?
  • 0

#297 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2010 - 15:39

Tohle vlakno se zabyva jen mym makrem, makro ProKesToma ma vlakno vlastni.

Nastavenim to urcite neni, makro je distribuovano tak, aby jej stacilo pouze spustit a vybrat si vystupni slozku.
Schvalne se podivej na ten vygenerovany vystup a zkus si jeden z GPX souboru prohlednout. Otevri si ho treba v notepadu, v mapsource, basecampu, webovym prohlizeci - kdekoliv. Pokud neco obsahuje, tak bude s nejvetsi pravdepodobnosti v poradku.

Pokud pouzivas nejnovejsi verzi firmware a i POILoaderu, tak neni zadny duvod, proc by to nemelo chodit. Leda delas neco spatne - ale nevim co.
Vic uz se k tomu asi rict neda...
  • 0

#298 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2010 - 20:29

ahoj tak poi z mapy chodí bohužel z menu gps ne a podle konzultace s gordem je to na zkusení a znovunahrání starších firmware popřípadě reklamaci gps. Tak, že všem zúčastněným a zejména gordovi za příjemné setkání a odlov pár cache za cenné rady díky :D
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#299 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 22:06

Nová verze, která využívá knihovny VarSubst.

0.6 (4. 1. 2010)
* Pro formátování výstupu je nyní použita knihovna VarSubst. Každý uživatel makra si tak může konfigurovat formát výstupu přesně dle svých preferencí
* Upraven zpusob zapisovani vyslednych dat do souboru. Zpracovani exportu je nyni rychlejsi.
* Přidána možnost definovat si klíčová slova, na jejichž výskyt bude poté prohledáván listing. Každé nalezené slovo bude barevně zvýrazněno a na tuto skutečnost je upozorněno na začátku listingu.
* Přidána možnost upozorňovat na přítomnost bodu, který patří do nějaké kategorie. Kategorie jsou shodné, jako výstupní adresářová struktura. Například "GC\Final Location" nebo "GC - Disabled\Traditional Cache". Je nutné dodržet velikost písmen!
* Přidána možnost odstraňovat přebytečný seznam waypointů, který Groundspeak vkládá na konec listingu v PQ
* Přidána možnost nechat si v listingu vyznačovat místa, na kterých je obrázek (pokud obsahuje alternativní text, je zobrazen)
* Opravena chyba s interpretací českých znaků, pokud je jako cílová exportní složka zvolena složka obsahující v názvu česká diakritická znaménka
* Použita verze 0.1.2 knihovny Category
* Vylepšena funkce na odstraňování zbytečných HTML tagů v listingu
* Překlad do angličtiny. Added english translation


Stahujte ze stránky exportu POI Garmin.
  • 0

#300 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2011 - 22:32

Luxusní! <3
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama