Přejít na obsah


Fotka

Mysterky na IT téma ano či ne?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 22:53

ahoj Veverky, vetsina populace je uzivateli PC a nic jim to uzasne prozreni, ze se da na papire pomoci sestnacti instrukci spocitat cokoli neda, stejne jako jim neda nic nekde vygoogleny datum kdy se narodil starosta Kozojed. Vazim si kazdeho kacera co zalozi kes, stara se o ni a taky je skvele ze kaceri na ni chodi a jsou i ochotni vylustit nejakou hadanku, spocitat brizy v lese a dostanou se diky tomu ven, na vzduch, do prirody a kesovani je pro ne relax. IT kese jsou opruz ac mam pocitace v lasce. Jesteze moje zavislost neni tak daleko aby mi ty otazniky v mape nedaly spat, nechavam je konovi. Tak to je muj nazor, bez urazky.
  • 0

#42 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 23:08

proč ne?každého baví něco jiného..a kdo MUSÍ mí každou keš na mapě,ať se stará.. jen to udělat trošku přístupnější laikům, když vám udělám mysterku z AETRu, tak hromada z vás asi nebude vědět co to je, protože to k životu nepotřebuje a potřebovat nebude.další hromada bude mít potuchy vo co go a zbytek si dohledá a jiní ji udělají s prstem v nose..tak je to o všem.. různý matematický šifry,překombinovaný až hrůza..pro někoho sranda,pro někoho neřešitelná oříšek.. kolik je 1+1? 2 nebo 10? obojí je správně ale kdo všechno to ví? a jestli někomu nevadí, že keš najdou tři lidi do měsíce nebo 10 do roka? aspoň zůstane zachovalá... je tu sice možnost ji najít hrubou silou nebo si to nechat vyluštit od někoho jiného,ale to je pak jen o bodech...mě osobně by takový bod netěšil..ale to je každého věc... takže jsem pro, když se to nepřežene...a když mě finálka přivede na pěkné místo nebo bude pěkně provedená, třeba v souladu s listingem ( u IT mysterky bych to viděl na starou bednu od compu nebo CD mechaniky,zamozřejmě upravenou,tal tim líp... líbí se mi neobvyklé keše i umístění..takový Měcholupský upír nemá chybu..a když se k ní dostanu přes mysterku,tím líp...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#43 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2009 - 8:28

to MedoMys: Opravdu zajímavé řešení, budu o tom uvažovat. Simulátor jsem samozřejmě napsal, ale je v Javě :(. Původní zadání tam bude a toto bude alternativa.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama