Přejít na obsah


Fotka

Autacek a jeho prohresky - zadost na kacery hlavne z Brna


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
194 odpovědí na toto téma

#141 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:04

Mimon_team napsal/a:
Protože na nějakej kopec vede nově lanovka, tak ho odstřelíme dynamitem a srovnáme se zemí, protože kvůli lenochům kteří si tam vyvezou prdel za 30 Kč už nemá smysl chodit na ten vrcholek pěšky?

Jj, přesně tak to chápu i já. Je každého volba, jaký zvolí způsob, a ostatní to vůbec neovlivní. Jestli se owner rozhodne pro nějaký krok, je to jen brouk v jeho hlavě, nic jiného.
Mám taky 5-kovou kešku, a dělá mi radost, když se někomu líbí. Jestli se o její odlov zaslouží, nebo si ji nechá podat, je jen jeho věc, a nemám potřebu někoho do něčeho nutit. Ať si každý užije podle svého, o tom to přeci je ;) Co bych měl mít z toho, že bych tam dal podmínku "vlastní silou" ? Taky podáním od někoho jiného ztrácí podle mě smysl, ale nijak mě to netrápí ...
  • 0

#142 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:05

Protoze podle noveho zakona se nesmi okradat duchodci, tak ty je budes dal okradat, protoze ti to prijde fer a maji penez dost? To hranici s anarchii.
  • 0

#143 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:13

onovy napsal/a:

Omyl :) Budou archivovany protoze Groundspeak rozhodl. Pokud se to nekomu nelibi ma vzdycky pravo na Opencaching. Ja s ALR nesouhlasim a pokud tyto kese zmizi, vubec me to vadit nebude.


Onovy, to snad aby jsi již na archivaci začal pracovat, ne ? Kážeš vodu, piješ víno ? Nebo mě snad šálí zrak ? Tvoje a Cherubinina keš GC1N78X do dnešního dne obsahuje podmínku, cituji:

"Podminky logu
Aby tato kes nebyla lovena zpusobem japonskeho zajezdu s pruvodcem, kazdy logujici prilozi fotografii sebe v miste ulozeni kese (tedy fotku vas a schranky ve ktere je schovan lock'n'lock - nikoliv fotku s kesi, autoportret je idealni :). Pokud lovite jako team s jednim nickem, staci pouze jeden clen teamu a jeho fotka. Logy nesplnujici tuto podminku budou mazany, diky za pochopeni."

Nebo ti tam mám lupnout po vzoru chování Cherubin - tvé přítelkyně.. need archived taky ? Můžeš tedy blíže vysvětlit, o co vám v případě Brunnu vlastně šlo.. a v čem byl rozdíl ?
  • 0

#144 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:14

1. rozdil - listing sem nestihl upravit, coz sem ti psal do emailu, ty pismenka co ti prisly, to se ctes, vis? 2. rozdil je v tom ze je nemazu logy - snad jasne ne? ovsem libi se mi jak jsi 'omylem' prohledaval nase kese aby jsi se mohl stebla chytnout, funny :) EDIT: Aby jsi furt nevotravoval kuli takove kravine tak sem to ze sve kese smazal. Muzes tedy prijet na odlov do Pardubek a fotit se NEMUSIS. Spokojeny?
  • 0

#145 Gastowski

Gastowski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:14

onovy napsal/a:

fotrik napsal/a:
Omyl. Budou archivovany, protoze owner zjistil, ze kes kvuli lenochum, kteri se honi jen za body, ztraci smysl. Ty se ji fakt zastavas, ze na to z vysoka kasle? :(


Omyl :) Budou archivovany protoze Groundspeak rozhodl. Pokud se to nekomu nelibi ma vzdycky pravo na Opencaching. Ja s ALR nesouhlasim a pokud tyto kese zmizi, vubec me to vadit nebude.


Onovy, proč na své keši GC1N78X,nemaš upravený listing dle platných pravidel?
"Podminky logu
Aby tato kes nebyla lovena zpusobem japonskeho zajezdu s pruvodcem, kazdy logujici prilozi fotografii sebe v miste ulozeni kese (tedy fotku vas a schranky ve ktere je schovan lock'n'lock - nikoliv fotku s kesi, autoportret je idealni :). Pokud lovite jako team s jednim nickem, staci pouze jeden clen teamu a jeho fotka. Logy nesplnujici tuto podminku budou mazany, diky za pochopeni."
Já ty podmínky chápu a splnil bych je bez reptání,ale ... když se nevyfotím, tak mi smažeš log?

Jaký je rozdíl mezi tebou a Autáčkem :)

ups Autáček byl rychlejší :D
  • 0

#146 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:20

Gastowski napsal/a:... Logy nesplnujici tuto podminku budou mazany, diky za pochopeni. ...

onovy napsal/a: 2. rozdil je v tom ze je nemazu logy - snad jasne ne?

By mě teda zajímalo, jak bys to udělal, když bys ten log nesmazal. Bys byl zas akorát v rozporu s tím co je v listingu. Chápu, že jsi listing upravit nestihl (já vím, pravidla jsou tady už 3 týdny a máš tolik keší, že?) Ale jak jsem (nejen) z téhle diskuze pochopil, na vás dva (a pár dalších) prostě žádné rozumné argumenty neplatí, máte svou pravdu, která je nad všechny ostatní pravdy.

A argumentovat stylem, já jsem vlastně chtěl jen změnit typ keše, ale když už ji teda máme odlovenou, tak se klidně může archivovat, já tam pak plácnu něco svýho... sorry, ale takhle opravdu dospělý, rozumný a čestný člověk nejedná.
  • 0

#147 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:30

mysakf napsal/a:
Taky mám založenou jednu keš s podmínkou. Změnu pravidel nevítám, ale akceptuji. Rozhodl jsem se, že až nález zaloguje "found it" logem nějaký vychcánek, který nepřiloží fotku uvedu jeho nick do listingu na věčnou památku, velkým písmem a červeně. Dle přísloví "Na hrubý pytel hrubá záplata". Pravidla to neporuší, a když někdo bude chtít bod za takovouhle cenu, ať ho má. (Write note od těch, kteří nechtějí/nemohou splnit podmínku mi nevadí).


s tebou zase prisel zákon, mily joe? ;) (to je celkem slechetne, ze ti nevadi write notes :D)

jinak co je vychcankovskeho na tom, ze někdo neprilozi foto 6ti az 15ti leteho člověka? nechapu. a co hrubeho ti provedl clovek, co neprilozi fotku?

jak to tady ctu, tak pomalu nabyvam presvedceni, ze podminky plnit kvuli vyhruzkam naopak nebudu, uz jenom kvuli tomuhle tvrdemu natlaku. bude mi cti byt v tom pripade uveden v zahlavi listingu cervenym tucnym pismem v tabulce s obrim napisem vychcanek. az se naucite slusne pozadat, pribudou fota od nas.

ja jako svuj zasadni problem cele věci vidim v tom, ze cca ctvrtinu listingu tradicek ctu doma při logovani a 3/4 predcitam z colorada cestou před kesi. pokud tedy dobrovolna podmínka bude obsahovat i něco navíc nez fotku - fotak mivam s sebou - tak to třeba taky zjistim pozde. prohlizet dopredu vsechny listingy, jestli nahodou neobsahuji podminku mi neprijde moc fajne.
  • 0

#148 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:32

Pro vlastniky kesi s podminkou: Kastele na ty, kdo podminky neplni - hru si kazi predevsim oni sami. Verim tomu ze vetsina kaceru podminku splni, i kdyz bude dobrovolna. Je to neco jako s pozdravem - neni sice povinny, ale vetsina slusnych pozdravi.
  • 0

#149 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:33

Nechcete již obrátit list a věnovat se něčemu smysluplnějšímu? :( Když už trčíte v práci u PC a nemůžete kešovat, předpokládám že netrčíte u PC doma když venku je tak hezky, tak co si vyluštit několik mysterek do foroty. Napříiklad by to chtělo začít louskat ty v Salzburgu ať to tam můžeme na MegaEventu pěkně vysbírat B)
  • 0

#150 Bohmovi

Bohmovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:40

Ahoj, sice sedím v práci, ale chvilku jsem si na PC našel a po letmém přelítnutí příspěvku musím jen souhlasit s Maxinohou. Hurá na kešky a ven do přírody (škoda že musím zrovna teď být v práci). Ahoj někde venku u pořadný kešky.
  • 0

#151 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:40

Autacek napsal/a:

mě napadá, a teď to bude zase hodně kacířská myšlenka, proti které bylo smazání elektronických logů v afektu jen slabým odvarem, tedy pouze jen teoreticky, s přihlédnutím k druhu času použitému v originále anglických pravidel (no angličtinu zatím jen příležitostně studuji) , fyzický log v logbooku nejen, že musí být zapsán, ale musí i trvat, tedy pokud bude takový log fyzicky odstraněn.... hm.. co by bylo asi pak ? ;-)


Kdyz to tak ctu, vychazi mi z toho kacirska myslenka, ze nekoho napadlo odstranit fyzicky log z prislusne pixlicky. To uz zaslo docela daleko. Nechcete to tady radeji zamknout, at se vsichni nerozhadame a jit radeji hledat?
  • 0

#152 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:46

Olivin napsal/a:
Já jen obdivuji "Vláčka", že o tom zabanování jen přemýšlel. Já bych to udělal hned...


To by nebylo dobré, neb každá mince má dvě strany. Myslím, že ban je krajní řešení a kolikrát je velmi těžké rozhodnout, kdo začal, či na čí straně je pravda... mnohdy ani nemáme všechny informce a strany sporu je umí vhodně zamlčet.

Role soudce v žabomyších válkách kačerů se mě osobně nelíbí a vždy dávám přednost tomu, aby se obě strany sporu dohodly na nějakém kompromisu, bez mého zásahu. Vždy se na to dívám jako na spor ve volnočasové aktivitě...zábavě a vždy jsem znovu a znovu překvapen, jak k tomu někteří přistupují zuřivě. Nedovedu si ani představit jak ti samí lidé asi reagují, když opravdu už jde o něco... např. o práci, zdraví a tak. To musí být opravdu mazec a nechtěl bych být při tom v jejich blízkosti ani za nic.

Groundspeak už nám dává (a pravděpodobně ještě bude pracovat na dalších) nástroje na kontrolu uživatelů. Bohužel je to vše v souvislosti s tím, že uživatelů, kteří si to chtějí hrát po svém a bez pravidel či nějak si navzájem škodit nebo škodit sytému přibejvá. Je to dle mého jedno z negativ masovosti geocachingu, ze kterého se tady začíná stávat pomalu, ale jistě národní zábava. Není to ovšem jen záležitost zdejších krajů, ale začíná se to projevovat tak nějak globálně.
V té globálnosti je další problém, přesvědčit někoho z druhého konce světa, že to a to pravidlo tady fungovat nebude a že je potřeba přidat do textu to a to, je kolikrát velmi obtížné né-li dokonce nemožné, neb je to i o střetu mentalit. Zrovna pravidlo dobrovolnosti podmínek je toho dle mého krásným příkladem. Někde nedokážou naprosto pochopit, co je, nebo by mohlo být, v dobrovolnosti za problém... "Vždyť hledači, kteří podmínky neplní si hlavně kazí zábavu a ochuzují o zážitky sami sebe"

Co na toto říct? Že to zní hezky, ale jsou místa, kde je vše jen o bodech a o tom přijít na to jak se k nim dostat s co nejmenším úsilím a že zábava je někde až vzadu? Stejně by to nedokázali pochopit. Tak jako jinde nedokáží pochopit, že normální je nic nešidit (ani pravidla, ani přání ownerů)
Takže není to o tom, jak sem si tu přečetl... "že jdeme američanům na ruku" ...jde o to, že některé... řekněme... skupiny cacherů... s tím problém nemají, nebo ho v tom nevidí a je jich na počet mnohem více než nás, takže hlas jejich zástupců má při rozhodování mnohem a mnohem větší váhu než ten náš.

Jinak zajímavé je pro mě sledovat lokalizace míst, kde jsou mezi cachery největší spory. Kolikrát je pro mě překvapením, že v lokalitách, kde se obecně má za to, že žijí přátelští a pohodoví lidé, je mezi geocachery sporů a problémů z pravidly nejvíc. Poč to tak je, vůbec netuším, na to mi snad někdy odpoví nějaký psycholog. ;)
  • 0
ICQ: 340776686

#153 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:56

Poč to tak je, vůbec netuším, na to mi snad někdy odpoví nějaký psycholog.

Protoze tam nepijou plzensky pivo.
  • 0
MaFa

#154 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:57

Unkas napsal/a:Kdyz to tak ctu, vychazi mi z toho kacirska myslenka, ze nekoho napadlo odstranit fyzicky log z prislusne pixlicky. To uz zaslo docela daleko. Nechcete to tady radeji zamknout, at se vsichni nerozhadame a jit radeji hledat?

Ja se obavam, ze ve chvili, kdyby k tomuhle doslo, dojde k retezove reakci mazani priznivcu ruznych skupin a nakonec po Brne nezbyde jedina neupravena kes. A to nechceme, ne? ;)


Predchozich x stran sem necetl, odmitam se nasirat kvuli pi..inam.

// jen porad premyslim nad tim, co by se stalo, kdyby to nesmazal. Kdo by si vsiml toho logu? Po dni by zapadl v zaplave gc/tb notes, pripadne found logu ostatnich. A nikdo dalsi by to uz nevidel. Takhle o tom vi "vsichni". Ale co uz ted, ze? Priste myslet!

// MaFa - dobre ty! :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#155 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:06

MaFa napsal/a:

Poč to tak je, vůbec netuším, na to mi snad někdy odpoví nějaký psycholog.

Protoze tam nepijou plzensky pivo.

To už v Plzni začali konečně dělat Budvar? :D ;)
  • 0

#156 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:14

Ja dekuji Autackovi ze o mne tak hezky mluvi...Asi taky odhodim slusnost a zacnu byt sprosta a urazejici. Mail od autacka s velmi ironickou omluvou za smazani mych 5 logu prisel az pote, co jsem psala reviewrovi ze to udelal. Nejsem lina. Ani ves. Ani praskac. Ale ti co si to uz mysli asi nepresvedcim. Kdo me nezna, bude soudit dal. Autacek si prekrucuje skutecnost. Nevim, proc cekal na fotky u meho logu, ikdyz z nej nepochopil jak to myslim. DLe novych pravidel to proste opravdu udelat nemusim. To mu snad mohlo byt jasne. Kes jsem nasla-kes jsem zalogovala. Fotopodminky plnim. To jen pro ty co si mysli stale ze jsem lina neco fotit (mimochodem nemam cim, ale i fotka z mobilu potesi). A ano, i ted ty DOBROVOLNE fotopodminky, pokud se mi LIBI. Tahle se mi nelibila. Ale to uz jsem tu psala. z41capricornius ci jak ma ten sileny nick jen potvrdil, ze je takovy jaky je. Ze jsme ho zklamali, to mi zily netrha. Videl nas jednou a hned soudi. Vynest ven log z IRC je nefer. A abych tedy podle nej uvedla veci na pravou miru, kdyz najdu kes tak v dusledku chci i ten bod ne? Tady mi ale predne slo o ten princip, bod je tresnicka na dortu. Nejsem arogantni, nejsem lina, opravdu na me vysla fotka cislo 22, ale to asi nikoho uz nezajima. Kdybych byla lina, posadim se napriklad u smajliku do auta, pockam 6 hodin na ostatni, dam jim razitko a hura, mam 35 bodu. Lenost si tedy vysvetluji jinak. Rozhodne u kesi. Kesky nenicim. Nepodpaluji ani nekradu krabicky. Kazdou nalezenou kes davam do WL a cekam az ji po me nekdo najde. Jestli jsem znicila Brunn? Stale si myslim ze ne. Stale muze bejt Autackovi jedno jestli nekdo napise WN s tim ze doda fotky nebo nekdo napise Found it s tim, z je proste nedoda. Pokud mam v umyslu fotky dodat, vzdy to do logu pisu. Nehonim se za body. Geocachingu jsem propadla, zene me ten pocit neco najit, nekam se podivat, neco spocitat pripadne neco vyfotit, pokud je to hezke. Ne vidina bodu za kazdou cenu. Jeste ke kradeni napadu. U mestskych obvodu mam napsano, ze slo o inspiraci BMC. U BMC byvalo napsano, ze byla inspirovana jinou serii v USA. Serie byla zalozena taky z dalsiho velkeho duvodu, aby zredila to mnozstvi otazniku v Pardubicich, ktere tu v te dobe bylo. Zeleznikuv duch, opet, libil se mi napad, tohle jsou ale jen lokalni kesky, takze jsem chtela, aby meli neco takoveho i kaceri na pardubicku a navic tematickeho, ne jen v Ceskych Budejovicich a v Brne (ano, autackuv sokol). Opet je to v listingu napsano. A keska ma velky uspech. Takze nevim co kdo tady mele o vykradani napadu. Libi se mi? Proc bych to nemohla udelat podobne? Je nekde zakaz? Navic kdyz ty kese, ktere me inspirovaly vsude zminuji? Mimochodem, diky cele tehle akci se zvysila navstevnost na Brunnu, Autacek by mel bejt rad :)) Dekuji vsem, co se me zastali. Dekuji tem ostatnim za nazory. Neni dneska venku krasne? Jdeme lovit...:)
  • 0

#157 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:22

ku8az napsal/a:
By mě teda zajímalo, jak bys to udělal, když bys ten log nesmazal. Bys byl zas akorát v rozporu s tím co je v listingu. Chápu, že jsi listing upravit nestihl (já vím, pravidla jsou tady už 3 týdny a máš tolik keší, že?)


Znas treba to ze ustava je nad zakonem a zakon nad vyhlaskou? Ber to tak ze pravidla jsou nad listingem.
Po tom kolik mam kesi je ty h*** a co delam ve svem volnem case taky. Log bych nesmazal.

Ale jak jsem (nejen) z téhle diskuze pochopil, na vás dva (a pár dalších) prostě žádné rozumné argumenty neplatí, máte svou pravdu, která je nad všechny ostatní pravdy.


Napodobne.

A argumentovat stylem, já jsem vlastně chtěl jen změnit typ keše, ale když už ji teda máme odlovenou, tak se klidně může archivovat, já tam pak plácnu něco svýho... sorry, ale takhle opravdu dospělý, rozumný a čestný člověk nejedná.


O cti a rozumnosti pomlc, argumentujes do zdi.
  • 0

#158 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:44

onovy napsal/a:
Po tom kolik mam kesi je ty h*** a co delam ve svem volnem case taky. Log bych nesmazal.

Mě to taky ani nezajímá, je to tvoje věc. Jenom že kážeš vodu a piješ víno. Stejně se na ně jen tak nedostanu, a pokud, tak když se mi bude líbit, tak ji pochválím. Nemám problém plnit podmínky autora, když je to jeho přání. Pokud se mi nelíbí, tak tam prostě nejdu i když bych teď mohl. Když už si s tím někdo dá práci, náležitě ji ocením.

O cti a rozumnosti pomlc, argumentujes do zdi.

S každým dalším příspěvkem mě v tom utvrzuješ. Myslel jsem, že lidi si tiskové mluvčí berou proto, aby někoho přesvědčili, ne se ztrapňovali...

Každopádně už mě tahle žabomyší válka nebaví. Ano, mám v tom jistě také svůj podíl, když jsem napsal svůj názor na věc, ale mně se prostě Brünn líbila a nevidím problém ve vyfocení míst, kudy docela často chodím (a která, jak sám tvrdíš, velice dobře znáš). Na Nazcu bych šel taky jenom kvůli vyblbnutí se šutrama, nějaká krabka už je jen bonus k tomu.

Takže lidi, pokud se vám přání autora nelíbí, tak nechte svou nenažranost doma a běžte prostě na jinou krabku, případně mu nějak normálně v logu vysvětlete, proč se vám podmínka ekluje. To, že teď už to plnit nemusím, není vysvětlení, ale jenom obhájení lenosti. Aspoň teda podle mě. Nehledě na to, že by mě zajímalo, jak byste tuto případně jiné s "blbýma podmínkama" lovili, kdyby žádná tahle úprava pravidel nepřišla.
  • 0

#159 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:46

Kdyby šlo drátama protlačit pěst a dát druhýmu do čuni, vsadím se, že by se úroveň - a slušnost - internetových diskuzí setsakramentsky zvedla.

Ale klidně se hádejte dál, pánové, postupně dojde i pomalejším kachnám, s kým tu a o čem kvákají, a budou vědět. :P

Kromě opakujícího se !!! volání po rozumu (Pitrus, Bohmovi jen na této stránce...) a striktní kulantní snaze rewíků o vysvětlení statu quo (můžeš si klidně křičet na Ejnštajna až do ochraptění, potažmo zkoušet vochcáfky, ale světlo kvůli tomu pokřiku pomalejší nebude :D ) tu padla i další zajímavá věc - cituji: ja jako svuj zasadni problem cele věci vidim v tom, ze cca ctvrtinu listingu tradicek ctu doma při logovani a 3/4 predcitam z colorada cestou před kesi. pokud tedy dobrovolna podmínka bude obsahovat i něco navíc nez fotku - fotak mivam s sebou - tak to třeba taky zjistim pozde. prohlizet dopredu vsechny listingy, jestli nahodou neobsahuji podminku mi neprijde moc fajne. (Dain a Olik) .
No, vzhledem k stále se rozšiřující skupině majitelů těchto a obdobných PDA zařízení a faktu, že GC je přecejen motivován držet se technologického pokroku, není I TOHLE jeden z důvodů odstraňování těch podmínek? Aha?

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#160 ku8az

ku8az

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:47

Nehledě na to, že s onovym jsme nejen na stejné fakultě, ale také oba kačeři a oba lezci, tak proč se zbytečně hádat? Dnes je venku tak krásně, že bych byl nejradši někde na skále nebo na keši, nebo nejlíp na keši na skále :) Takže utněte toto vlákno, ať to nemusím pořád obnovovat :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama