Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 2.97 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
66 odpovědí na toto téma

#61 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 21:41

http://www.dusoft.cz/Czech.gtt.xml.295

Až sosneš, napiš, smažu.
  • 0

#62 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 22:13

Moc děkuji. Mám to.
  • 0

#63 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 5:42

DPman: vsechny verze fw jsou k sosnuti tady: http://garminoregon....m/Versions#toc0
  • 0

#64 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 6:47

On chtěl češtinu. OK mažu.
  • 0

#65 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 13:00

Dpman napsal/a:
Dneska se mi vrátil Oregon z opravy. Je v něm nějaká pravěká verze FW. Na zítrejší lov tam chci nasypat vyzkoušenou 2,95. Nemůžu najít jak, myslím že jsem to ještě nedělal a tady to nemůžu boha najít. Má ještě někdo češtinu pro 2,95? Díky.


A proč by měl někdo mít češtinu na konkrétní firmware? ;) To že je nějaká čeština připsaná konkrétnímu firmwaru prostě znamená, že jsou tam přeložené funkce, se kterými daný firmware přišel, ale neznamená to, že by nešla čeština použít na jakýkoliv jiný (i starší) firmware...
  • 0

#66 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 1:28

oliver napsal/a:
Jak je to s průměrováním ? pokud ho zapnu tak souřadnice na displeji jsou od začátku až do konce průměrování stejné. Pokud průměruji např v BeeLine, tak se souřadnice po dobu měření stále mění a z nich je potom vypočítán průměr. Připadá mi to stejné, jako jako bych jenom uložil waypoint. Jak to funguje u Vás ?


Ať je to jak je to, pravděpodobně to funguje. ;) Dneska jsem srovnával funkci "Průměrná poloha wpt" (Waypoint Averaging) s průměrováním ve Wherigo aplikaci "Build your own GPSr" ... obojí jsem nechal průměrovat cca 10 minut...a výsledek byl v obou případech úplně stejný, takže funkci "Průměrná poloha wpt" nemám důvod nevěřit B)
  • 0

#67 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 6:48

Průměrování jsem taky otestoval a souřadnice se během nich mění. Ne výrazně, což je nakonec známkou dobrého udávání polohy.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama