Přejít na obsah


Fotka

Nejmladší kačeři zakládají keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
162 odpovědí na toto téma

#121 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 17:21

Zegga napsal/a:

kaote napsal/a:
Zajimave, ja tam zadne bezdomovce nevidel


tma je milosrdná..

Zkousnu keš co založilo mládě u školy, poděkuji, max se ušklíbnu pro sebe a jdu dál.

Keš kterou si údajně vymyslelo dítě, s listingem o ničem (tedy vůbec o ničem), kus od hezkého místa, ovšem umístěnou v humusu považuji za 5 cenovou.. Předem to nevím, jdu tam, zaloguji, ale svůj názor napíšu.

Ono je vůbec fajn hmátnout pod pár větví a říznout se o střep..., děsím se opravdu stříkaček a podobného inventáře. Ti bezdomovci jsou možná špinaví, ale sjetá partička (bohužel mi překazila odlov Bludičky) je horší.


ZEGA - NAPROSTY SOUHLAS, NAPSALS O KULANTNEJI, ALE 100% SOUHLAS.
  • 0

#122 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 19:34

Zegga napsal/a:
Když já nerada chodím v noci do cizích ložnic :-(. Byla jsem tam ve dne, prošla krásnou novou výstavbou za miliony, po chodníčku ze zámkové dlažby, upraveným lesíkem kolem krásného nového dětského hřiště na hřebeni kopce. GPS mi tam ukazovala 70metrů ke keši.Čím jsem byla blíž, tím větší byl kolem mě svinčík. Bezdomovecké ložničky, konzervy, střepy :-(. A v listingu si početla Klárka jí chtěla. Moji půjčovací georobotci také chtějí, tak si s nimi povídám o tom kam nás krabičky vodí. Co je na tom místě zajímavé nebo pěkné. A kam chceme ostatní pozvat my. A světe div se, samy říkají tady ne, to bychom se styděly. A krabičku chystáme dlouho.

Bohužel je skládka skoro všude (minimálně v pražských zákoutích), ale pěkná místa se také najdou.

Hmmm... A za co se jako stydi? :o
A co si s georobotky popovidat o tom jak, kde a proc nekteri bezdomovci ziji... Co treba misto tech skvelych zamkovych dlazeb vic vývařoven, utulku a pod... :(
  • 0

#123 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 19:47

spuzva napsal/a:

k-lord napsal/a:

spuzva napsal/a:
naprosto souhlas s hradnikem a czechocowboyem. Neni duvod zakladat shitacky cache jen proto, ze je zakladaj deti.. Je to mimo hlavni smysl GC - totiz ukazat neco hezkeho, zajimaveho, netradicniho, coz MS, jesle ci gymnazium rozhodne nejsou. Ano, necht je deti zakladaj, necht je ovsem rodice pouci. Jinak bude Praha a okoli plna pixel a budeme je lovit jen pro body, pro nic jineho.. A to fakt ne..


Mozna by mel poucit nekdo tebe, ze na shitacky nemas chodit, kdyz se ti nelibi. :D:D:D:D


LORDE, A TY DOPREDU POZNAS, KTERY JSOU SHIT?? A JAK??


A o cem je cela tato diskuze. O tom, ze nekdo povazuje za shit skolni kese uz automaticky. Pritom muzou byt pekne a ciste ulozeny. Takovou ja za shit nepovazuji.
  • 0

#124 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 19:50

kaote napsal/a:

k-lord napsal/a:Stejne tak by se dalo polemizovat o spravnosti logovani virtualnich kesi, jejichz lokaci dotycny nikdy nenavstivil. Pak vypada, jako by procestoval polovinu sveta a pritom nevytahl paty z republiky. :D:D:D:D Ale kdyz to nekdo hraje prave jen pro ty body, tak proc ne. ;););)


Tak to snad delaji jen ty deti, ne? Prijde mi to horsi, nez zakladat kese u skol :)


Deti??? Tak presny opak. Dela to vetsina z top 10, 100 a ja nevim kdo jeste. Si projdi nektere profily a uvidis, kolik lidi ma virtualky ze vzdalenych, ale i blizkych zemi a pritom tam nemaji zadnou tradicku, ktera by mohla byt hned vedle.
  • 0

#125 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 19:53

hplus napsal/a:

k-lord napsal/a:
Mozna by mel poucit nekdo tebe, ze na shitacky nemas chodit, kdyz se ti nelibi. :D:D:D:D


Ne, mozna by mel nekdo poucit Tebe a autory, ze shitacky kese se nezakladaj. Kecas tady o tom furt do kruhu, ale ja jsem jeste po ranu cerstvej... B)


Nevim kdo tu mele porad dokola to same skola=shit. Ja to rozhodne nejsem. Ja rozlisuji shit az kdyz to misto navstivim. Ne predem. A do kruhu nekecam, jen reaguji na stupidni prispevky jako je ten tvuj. :D:D:D:D:D
  • 0

#126 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 20:05

spuzva napsal/a:
OK, ALKES, TAK MNE PROSIM POUC, CO JE PRO TEBE SMYSLEM GEOCACHINGU?? PREHRABOVAT SE V KANALU - NEBO NA SKLADCE ? DEJ MI VEDET. DIKY

Na velký písmena docela dobře funguje Caps Lock.;) Vyzkoušeno, ověřeno. S velkýma řečma si ale budeš muset poradit sám.:P
  • 0

#127 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 20:08

Kurnik! Panove!! Coz takhle pouzivat velka-tucna-cervena pismenka? :D
  • 0

#128 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 20:37

kaote napsal/a:
Zdaleka nejvtipnejsi na lozich pod tou kesi jsou vsak ty narky nad tim, ze jim nejake decko vyfouklo FTF :)

BTW stale mi nikdo neodpovedel, cemu vadi kese na nezajimavych mistech - chapu, ze muze vadit spatna kes na zajimavem miste, ale proc vadi jkes na nezajimavem miste nechapu. Jedine vysvetleni, ktere me napada, je ze se pro nektere kacery lov stal nutkavou obsesi, coz ale neni chyba tech kesi...

Pokud mam mluvit za sebe, nepovazuji zadnou kes, ktera vyuziva potencial mista, za zbytecnou. Nebudu si napriklad delat vylet na sidlistni kesky. ALe pokud se na tom sidlisti z nejakeho jineho duvodu pohybuji, rad si je odlovim a dozvim se o tom miste neco vic. Byt to neni ani velehora ani krasna priroda ani vyznamna pamatka.

Ma pravdu ten chlapec. ;)
  • 0
Není keš jako keš...

#129 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 22:38

petegeo napsal/a:

Zegga napsal/a:
A světe div se, samy říkají tady ne, to bychom se styděly. A krabičku chystáme dlouho.

Bohužel je skládka skoro všude (minimálně v pražských zákoutích), ale pěkná místa se také najdou.

Hmmm... A za co se jako stydi? :o
A co si s georobotky popovidat o tom jak, kde a proc nekteri bezdomovci ziji... Co treba misto tech skvelych zamkovych dlazeb vic vývařoven, utulku a pod... :(


Asi jsi moc nepochopil co jsem psala...

Styděli by se dát krabičku do zákoutí které je plné smotaných kabelů, konzerv a jiného odpadu. Sami po sobě všude uklízí, dome třídí odpad. Mluvíme i o tom proč ti lidé jsou kde jsou. Pokud je zájem, dáme jim sběr papíru, nebo železa co vyklídíme na baráku. Ale učit děti že jídlo je zdarma? Ne, nic není zadarmo. Více vývařoven? Já nejsem sociální služba, to fakt ne. Osobně jsem pro podmínění všech dávek, tedy i jídla zdarma, odpracováním daného počtu hodin veřejně prospěšnou prací.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#130 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 23:30

Na tomto vlaknu me bavi, jak se temata stale odsouvaji od toho prvniho. Od kesek u skol jsme se dosli k socialnim davkam. Fakt good. :D:D:D:D
  • 0

#131 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 23:34

Zegga napsal/a:

Asi jsi moc nepochopil co jsem psala...

Styděli by se dát krabičku do zákoutí které je plné smotaných kabelů, konzerv a jiného odpadu. Sami po sobě všude uklízí, dome třídí odpad. Mluvíme i o tom proč ti lidé jsou kde jsou. Pokud je zájem, dáme jim sběr papíru, nebo železa co vyklídíme na baráku. Ale učit děti že jídlo je zdarma? Ne, nic není zadarmo. Více vývařoven? Já nejsem sociální služba, to fakt ne. Osobně jsem pro podmínění všech dávek, tedy i jídla zdarma, odpracováním daného počtu hodin veřejně prospěšnou prací.


V tomto se Zeggou naprosto souhlasíme. ;)
  • 0

#132 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 0:43

k-lord napsal/a:

hplus napsal/a:

k-lord napsal/a:
Mozna by mel poucit nekdo tebe, ze na shitacky nemas chodit, kdyz se ti nelibi. :D:D:D:D


Ne, mozna by mel nekdo poucit Tebe a autory, ze shitacky kese se nezakladaj. Kecas tady o tom furt do kruhu, ale ja jsem jeste po ranu cerstvej... B)


Nevim kdo tu mele porad dokola to same skola=shit. Ja to rozhodne nejsem. Ja rozlisuji shit az kdyz to misto navstivim. Ne predem. A do kruhu nekecam, jen reaguji na stupidni prispevky jako je ten tvuj. :D:D:D:D:D


Ja se nikde nezminil o skole, ja mluvil o tom, ze nekdo by mel neustale detem a zacinajicim kacerum vysvetlovat, ze shitacky kese se nemaji zakladat - a ze dokud nemaji spravnej napad a misto, at zalozeni kesky odlozi. Ale kdo nechce slyset...

Tezko jsi mohl reagovat na moje stupidni prispevky, tenhle byl prvni. Ale ja chapu - nemas co delat, tak si zkousis honit ego na foru. Takovejch jsme tu uz meli... :D Taky vysumis... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#133 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 2:33

hplus napsal/a:

Ja se nikde nezminil o skole, ja mluvil o tom, ze nekdo by mel neustale detem a zacinajicim kacerum vysvetlovat, ze shitacky kese se nemaji zakladat - a ze dokud nemaji spravnej napad a misto, at zalozeni kesky odlozi. Ale kdo nechce slyset...

Tezko jsi mohl reagovat na moje stupidni prispevky, tenhle byl prvni. Ale ja chapu - nemas co delat, tak si zkousis honit ego na foru. Takovejch jsme tu uz meli... :D Taky vysumis... B)


a zase jeden, kterej si mysli, ze je kralem ceskeho GC. A za stupidni prispevky povazuji prispevky od lidi, kteri prilezou prave s jednim prispevkem bez toho aniz by si precetli cokoliv drive. (apropo, mas asi problem se ctenim, psal jsem, ze reaguji na stupidni prispevky jako je ten tvuj, NE ze reaguji na tvoje stupidni prispevky B)B)) Kdyby ses obtezoval, nemohl bys s takovym prispevkem na me reagovat, nebot jsem nikde shitove kese neobhajoval. Tak nevim, proc by me mel nekdo o tom poucovat. A neboj se, o tom, zda vysumim nebo ne, ty nerozhodujes, tak te to trapit nemusi. :D:D:D:D
  • 0

#134 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 8:56

Tak pro pomalejsi znovu a lepe:

hplus napsal/a:

k-lord napsal/a:
Mozna by mel poucit nekdo tebe, ze na shitacky nemas chodit, kdyz se ti nelibi. :D:D:D:D

Ne, mozna by mel nekdo poucit Tebe a autory, ze shitacky kese se nezakladaj. Kecas tady o tom furt do kruhu, ale ja jsem jeste po ranu cerstvej... B)


Neni mi prilis jasne, co na tomhle nechapes. Moje sdeleni je jasne. Tys shitacke kese obhajoval, ja ne. O skole ani slovo. ;)

k-lord napsal/a:

hplus napsal/a:
Ja se nikde nezminil o skole, ja mluvil o tom, ze nekdo by mel neustale detem a zacinajicim kacerum vysvetlovat, ze shitacky kese se nemaji zakladat - a ze dokud nemaji spravnej napad a misto, at zalozeni kesky odlozi. Ale kdo nechce slyset...

Tezko jsi mohl reagovat na moje stupidni prispevky, tenhle byl prvni. Ale ja chapu - nemas co delat, tak si zkousis honit ego na foru. Takovejch jsme tu uz meli... :D Taky vysumis... B)


a zase jeden, kterej si mysli, ze je kralem ceskeho GC. A za stupidni prispevky povazuji prispevky od lidi, kteri prilezou prave s jednim prispevkem bez toho aniz by si precetli cokoliv drive. (apropo, mas asi problem se ctenim, psal jsem, ze reaguji na stupidni prispevky jako je ten tvuj, NE ze reaguji na tvoje stupidni prispevky B)B)) Kdyby ses obtezoval, nemohl bys s takovym prispevkem na me reagovat, nebot jsem nikde shitove kese neobhajoval. Tak nevim, proc by me mel nekdo o tom poucovat. A neboj se, o tom, zda vysumim nebo ne, ty nerozhodujes, tak te to trapit nemusi. :D:D:D:D


A tady uz mame reakci nazlobeneho ega. :D Ano, jsem kralem ceskeho geocachingu. Diky, zes to uz konecne uznal a rekl nahlas.

Co se tyce tohohle vlakna - ja si ho cely precetl, nez jsem sem "prilezl" a neco napsal (vis jak - nekdo o vikendu lovi, nekdo si honi to ego u kompu), ale to, ze se Tvoje kecy opakujou porad dokola, to neslo prehlidnout. :P

No a nakonec - mel bys na me bejt hodnej! Vsimni si, ze si s Tebou uz nikdo dalsi nechce hrat na flejm! :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#135 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 8:57

hplus napsal/a:
No a nakonec - mel bys na me bejt hodnej! Vsimni si, ze si s Tebou uz nikdo dalsi nechce hrat na flejm! :D


Jdete uz oba lovit kese a nebo pracovat! :@
  • 0

#136 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 10:16

k-lord napsal/a:

hplus napsal/a:

Ja se nikde nezminil o skole, ja mluvil o tom, ze nekdo by mel neustale detem a zacinajicim kacerum vysvetlovat, ze shitacky kese se nemaji zakladat - a ze dokud nemaji spravnej napad a misto, at zalozeni kesky odlozi. Ale kdo nechce slyset...

Tezko jsi mohl reagovat na moje stupidni prispevky, tenhle byl prvni. Ale ja chapu - nemas co delat, tak si zkousis honit ego na foru. Takovejch jsme tu uz meli... :D Taky vysumis... B)


a zase jeden, kterej si mysli, ze je kralem ceskeho GC. A za stupidni prispevky povazuji prispevky od lidi, kteri prilezou prave s jednim prispevkem bez toho aniz by si precetli cokoliv drive. (apropo, mas asi problem se ctenim, psal jsem, ze reaguji na stupidni prispevky jako je ten tvuj, NE ze reaguji na tvoje stupidni prispevky B)B)) Kdyby ses obtezoval, nemohl bys s takovym prispevkem na me reagovat, nebot jsem nikde shitove kese neobhajoval. Tak nevim, proc by me mel nekdo o tom poucovat. A neboj se, o tom, zda vysumim nebo ne, ty nerozhodujes, tak te to trapit nemusi. :D:D:D:D


Obcas jsem diskuzi z povzdali sledoval, ale ted uz jsem dostal potrebu tez sdelit svuj nazor.

1. Geocaching je dobrovolna hra a nikdo nikoho do ni nenuti.

2. Kazdy at si zaklada, co chce, a kazdy at si chodi, na co chce, dokud je to v ramci danych pravidel.

3. Kdyz si nalezce mysli, ze je kes na h***o, ma nezadatelne pravo projevit svuj nazor v logu. Nikdo jiny ho za to nema pravo hanit a radit mu, aby na takove kese nechodil. Proste na ni byl a nikdo mu do toho nema co kecat. Stejne jako on nema co kecat do toho, ze se jinym libi. Nic na tom nemeni fakt, ze kes zalozilo dite.

Pojdme na kesky! ;)
  • 0

#137 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 11:48

fotrik napsal/a:

Nikdo jiny ho za to nema pravo hanit a radit mu, aby na takove kese nechodil. Proste na ni byl a nikdo mu do toho nema co kecat.


Omyl, kazdy ma pravo radit mu, co chce :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#138 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 12:24

..to je tím, že tady lidi málo hulej..., hulení tady prostě nemá takovou tradici.. B)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#139 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 21:46

alkes napsal/a:

spuzva napsal/a:
OK, ALKES, TAK MNE PROSIM POUC, CO JE PRO TEBE SMYSLEM GEOCACHINGU?? PREHRABOVAT SE V KANALU - NEBO NA SKLADCE ? DEJ MI VEDET. DIKY

Na velký písmena docela dobře funguje Caps Lock.;) Vyzkoušeno, ověřeno. S velkýma řečma si ale budeš muset poradit sám.:P


Alkes, s tou klávesnicí se ti to povedlo, dobrej gag, ale jaksi ti uniklo to, na co jsem se ptal...?!
  • 0

#140 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 22:42

Neuniklo, jenom bylo disjunktní s tím, co jsem měl původně na mysli.

Je mi jasný, že se nelíbí krabičky v bordelu. Mně se taky nelíbí a snažím se jim vyhýbat. Když se mi to občas nepovede, tak se v tom bordelu za každou cenu nehrabu a napíšu note nebo DNF, že se mi do skrýše nechtělo šahat. Vadí mi spíš hysterie, co se vždycky okolo takové krabičky strhne, ale to je jedno, to je věc jiná.
Nevím, proč by z mé reakce mělo vyplývat, že rád hledám cache na skládce... a ještě si neodpustím rýpnutí: Zrovna některé v kanálech jsou docela ceněné a velice dobře provedené. :DB)

A teď teda k jádru pudla. Reagoval jsem na tohle:

Je to mimo hlavni smysl GC - totiz ukazat neco hezkeho, zajimaveho, netradicniho, coz MS, jesle ci gymnazium rozhodne nejsou.

Zapomněl jsi totiž, že se cache občas hledají i pro zábavu ze samotného hledání, srandu s GPS, s kamarádama, nebo i pro aspoň trochu smysluplné zaplnění mrtvého času, který se třeba naskytne někde, kde zrovna není nic, co by stálo za super extrovní tématickou cache. Docela to vystihl myslím kaote o několik příspěvků výše.
A ano, pak i cache například u MS, jeslí nebo gymnázia rozhodně přijde vhod a potěší. Do čeho jdeš a co od takové cache můžeš čekat, víš už z listingu... pokud se tedy nejedná o cár papíru na skládce nebo mezi injekčními stříkačkami, to je blbé a samozřejmě se v tom shodneme. Jak tak čtu logy, tak to ale není případ cache z úvodního příspěvku.

Víš, mě už totiž vyloženě štve všechno to mrmlání a hlavně nadávání, když někdo něco pokazí nebo ještě lépe jenom udělá jinak, než je běžné (ale stále s ohledem na pravidla a okolní svět). Vadí mi vlastně víc, než samotné cache, protože u těch je aspoň nějaká pravděpodobnost, že to zakladatel přinejmenším dobře myslel, ač třeba nedomyslel, nebo nedotáhl.
Proto jsem většinou už předem vypruzenej, když čtu výrazy jako "shitacká cache", "odporuje hlavnímu smyslu geocachingu" a podobně... no a když se pozorně podíváš, na čas onoho příspěvku, tak ti bude jasné proč jsem se tentokrát zas jednou neudržel.;)



  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka