Přejít na obsah


Fotka

Jak nahlížet na CWG?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#101 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 15:27

Johule napsal/a:
myslím, že podobné logy máme v keši snad všichni-moji keš našlo zatím jen 9 kačerů, ale až tam je log:"IN: TB Fairy-Girl OUT: Prívesek pro psy" a taky "Vyzvednul jsem TB a vzal si WoodenCoin, dekuji"
obávám se, že se s tím nedá než smířit a průběžně dopňovat obsah...


I však jo. Smířit se, doplňovat a.. zanadávat si na foru. :D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#102 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 21:29

Před několika málo dny jsme si nechali vyrobit naše první CWG rovnou 200 kusů ať to stojí za to :-) V sobotu chystáme takový větší celodenní geovýlet a máme v plánu je dát do navštívených keší, ale když tady pročítám že někdo bere CWG a vkládá za ně TB a GC, nebo si je bere prostě jen tak to opravdu zamrzí :( My když začínali s geocachingem a narazili na první CWG radši jsme si ho nevzali protože jsme si nebyli jistý co přesně s ním teď už samozřejmě víme máme asi 10 CWGček a vždycky nás potěší když nějaké najdeme.

Tak si říkám jestli by nestálo za to do když už se balí ty CWG do těch uzavíratelných pytlíčků jestli tam nepřidat třeba nějakou malou informaci o tom jak se vlastně má "trejdovat v keších"

třeba :-) tohle ? Co myslíte dobrej nápad ? Nebo špatnej ?

Vložený obrázek

Je to zatím jen návrh :-) byli to 2 minuty tvrdé práce v gimpu :D
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#103 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2009 - 21:40

Není to špatný nápad, ja bych si tu kartičku do svého cwg, které by mi měli příjít každým dnem, také klidně dal. Protože když jsem začínal, tak jsem také přesně nevěděl co s těmi dřevěnými kolečky a stalo se mi že jsem za ně v keši take nechal pouze TB a až později jsem zjistil, že to bylo špatně.
  • 0

#104 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 10:43

Tak jestli chceš můžu ti poslat to co mám vytisknutý :-) Je to v PDF vejde se jich 10 na stránku A4 :-) rozměry tak akorat do toho sáčku :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#105 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 10:54

Ta cedulka je dobrej nápad! Co tam ještě doplnit text pro blbí: "Neměňte za TB a GC!"
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#106 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 11:53

No taky jsem zvažoval verzi že by tam by text "itemy trackovatelné na www.geocaching.com jako jsou travel bugy a geocoiny nejsou BĚŽNÉ předměty určené k výměně" jenže pak jsem to zavrhnul protože nováčky by mohlo mást to Geocoin vs Czech wood geocoin tak to radši nechám jen v tomhle znění :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#107 mechtuar

mechtuar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2009 - 14:42

ta kartička neni zlej nápad ale když si bude někdo chtít to cwg vzít a nic tam za to nedat tak to s klíkdem vezme i s kartičkou :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama