Přejít na obsah


Fotka

Jak nahlížet na CWG?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#61 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 8:53

stanny_Tigo napsal/a:
Teď už ale blábolíš, uvědomuješ si to? Co s tím má společného katalog CWG fakt nechápu.
CWG jsou prostě klasický předmět na výměnu, ze kterého se postupem času pro některé, opakuji pro NĚKTERÉ stal sběratelský artikl.
Nechápu, proč by se kvůli tomu, že ty máš nějaký názor, měli všichni podřídit a měnit CWG jen a pouze za CWG.
Jak jsem zaznamenal, tak jsi se svým náhledem poněkud osamocen.


Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.
  • 0
______________
Skg-CZ

#62 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 8:57

Dain a Olik napsal/a:
co tim basnik chtel rici? :)


Že opravdu záleží jak se na to člověk dívá ;) Apropo, nebylo to ve verších :(
  • 0
______________
Skg-CZ

#63 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:05

Skg-CZ napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:
Teď už ale blábolíš, uvědomuješ si to? Co s tím má společného katalog CWG fakt nechápu.
CWG jsou prostě klasický předmět na výměnu, ze kterého se postupem času pro některé, opakuji pro NĚKTERÉ stal sběratelský artikl.
Nechápu, proč by se kvůli tomu, že ty máš nějaký názor, měli všichni podřídit a měnit CWG jen a pouze za CWG.
Jak jsem zaznamenal, tak jsi se svým náhledem poněkud osamocen.


Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.


Jistěže jsem ho viděl. Možná tě to překvapí, ale i já mám CWG.
Katalog kindervajec - začínáš sklouzávat do trapnosti, to bych nečekal.
UTFG, Luku.
  • 0

#64 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:22

stanny_Tigo napsal/a:
Jistěže jsem ho viděl. Možná tě to překvapí, ale i já mám CWG.
Katalog kindervajec - začínáš sklouzávat do trapnosti, to bych nečekal.
UTFG, Luku.


Začínáš to otáčet do osobní roviny ;) Já tě zesměšňovat nebudu, ale stejně tak se nebudu omlouvat za své argumenty - dopředu přesně vím, co píšu a proč to píšu.

Ty jsi přece tvrdil, že CWG je sběratelské jako cokoliv jiného, já ti dokazuju, že jsou rozdíly.

Na tvoje CWG se těším, už aby v katalogu bylo.
  • 0
______________
Skg-CZ

#65 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:28

Skg-CZ napsal/a:
Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.

Sběratelské figurky, limited edition: http://www.kinderhob...menu/hpmenu.htm
  • 0

#66 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:31

Mimon_team napsal/a:

Skg-CZ napsal/a:
Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.

Sběratelské figurky, limited edition: http://www.kinderhob...menu/hpmenu.htm
A kdo něco takového vymění v keši za propisku nebo pokreslenej kamínek, tomu zpřelámu hnáty, protože jsem sběratel, muhahahaha!


Čekal jsem to. Tak teď se zkus s někým z těch kindersběratelů spojit a nabídnout mu směnu za céwégéčko. Ještě furt nic?
  • 0
______________
Skg-CZ

#67 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:37


Čekal jsem to. Tak teď se zkus s někým z těch kindersběratelů spojit a nabídnout mu směnu za céwégéčko. Ještě furt nic?


Pošle tě do háje stejně jako když sběrateli CWG nabídneš figurku. Hm, cos tím dokázal? Jen to, že pokud někdo sbírá X, kašle na Y.
  • 0

#68 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:39


Začínáš to otáčet do osobní roviny ;) Já tě zesměšňovat nebudu, ale stejně tak se nebudu omlouvat za své argumenty - dopředu přesně vím, co píšu a proč to píšu.

Ty jsi přece tvrdil, že CWG je sběratelské jako cokoliv jiného, já ti dokazuju, že jsou rozdíly.

Na tvoje CWG se těším, už aby v katalogu bylo.


Neotáčím to do osobní roviny. Jen se ti snažím naznačit, že argumentuješ úplně zcestně. Na cokoliv, co se sbírá existují katalogy. Kdokoliv sbírá známky, pošle tě do háje s kinderfigurkou, stejně jako s CWG. A co? Co to dokazuje? Nic.
To, že CWG halda lidí sbírá je jasné, o to se nikdo nepře. (Já je taky sbírám, btw).
Že to je předmět na výměnu, je také jasné. Skoro všem.
  • 0

#69 MICHALaDOMCA

MICHALaDOMCA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:42

pitovo napsal/a:
presne jak rika DUsoft... CWG vznikli na zaklade toho, co davat do kesi... to ze se z toho vyvinula sberatelska edive, budiz, je to krasny, mame co sbirat... ale porad nezapominejme na prvozakladni duvod vzniku. krasny predmet na vymenu. a dalsi vec... verim, ze je ti to mozna neprijemne, ze nekdo uvazuje jinak, nez ty, ale nekdo CWG sbira pouze z kesi, nekdo je vymenuje postou, nekdo je dava jako odmenu do kesi ktere se mu libi... je nadherne, jaxi kazdy na tom geocachingu najde to sve a nepodrizuje se nekomu....

Souhlasím naprosto.
  • 0
Táta se synem, kteří věčně nemůžou něco najít.

#70 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:43

Skg-CZ napsal/a:Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.


Neprovokuj, nebo ti ho najdu :) Vychází pravidelně (katalog), a je to (kinderbordel) sběratelskej artikl jako každej jinej. Ceny některých blbostí (a nejen kováků) lezou do stovek korun.

//edit: pozdě :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#71 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:43

Lidi, o co vám jde? To fakt potřebujete mít všechno zařazený do škatulek, oceněný, oklasifikovaný atd? Když už měním, tak měním tak, abych podle mého názoru nesnižoval celkovou hodnotu keše. Necítím se jako socka, tak tam třeba dám i něco navíc sám od sebe - ať má ten, kdo přijde po mně radost. CWG má hodnotu, za kterou se vyrobilo, protože si ho můžu nechat připálit vagón, když bude zájem. (možná existují nějaké limitované edice, na ty by to neplatilo, pak je to jako když hledáš kovový dolar z roku xy).
  • 0

#72 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:46

stanny_Tigo napsal/a:


Čekal jsem to. Tak teď se zkus s někým z těch kindersběratelů spojit a nabídnout mu směnu za céwégéčko. Ještě furt nic?


Pošle tě do háje stejně jako když sběrateli CWG nabídneš figurku. Hm, cos tím dokázal? Jen to, že pokud někdo sbírá X, kašle na Y.


1) že se ad výše nesmíš divit, když směnu CWG za kinder odmítám
2) že CWG mají narozdíl od kindervajec (atd..) příčinnou spojitost s geocachingem
3) že je tudíž logické, když vzájemná směna CWG probíhá v rámci geocachingu, do čehož kindervejce nevhodně kibicují ;)
  • 0
______________
Skg-CZ

#73 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:47

Přidej ještě "zájmovou", osobní a skupinovou (kačerskou) hodnotu a máš to přesně, Crocky. Nechte toho, je to furt dokola. CWG je TRADEABLE předmět, a vše osatní zůstává v etické rovině. Tu si nevynutíš, leda vychováš. ;) A násilím teda určitě ne B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#74 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:49

Konec srandy, dostali jste mě :( Vydržel bych to sice do infarktu, ale nechci to tady totálně zaprudit ;) Zdar a sláva kindervejcím, hned je narvu do keší, mám jich od dětí kdesi v regálu plný kufr ;)
  • 0
______________
Skg-CZ

#75 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 10:12

1) že se ad výše nesmíš divit, když směnu CWG za kinder odmítám
2) že CWG mají narozdíl od kindervajec (atd..) příčinnou spojitost s geocachingem
3) že je tudíž logické, když vzájemná směna CWG probíhá v rámci geocachingu, do čehož kindervejce nevhodně kibicují ;)


1) odmítej, klidně, ale necpi to ostatním
2) mají, a co? V keši jsem našel kuličky, korálky, euro, papírové kapesníčky. Jakou má tohle spojitost s geocachingem? Přesto někdo kuličky nebo korálky sbírá. Já třeba se snažím sbírat eura. B)
3) ano, výměna CWG probíhá v rámci geocachingu. A ne, nekibicují. Mění se (stejně jako CWG) za jiné předměty na trade.

Howgh.
  • 0

#76 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:18

V rámci bakalářky na téma "ekonomický potenciál geocachingu" nebo tak nějak Ihuj navrhoval (mimo jiné) i výrobu nějakých tradovacích předmětů spešl pro kešing, s užitnou a estetickou hodnotou akceptovatelnou jak pro kačery, tak pro jejich děcka. Třeba se toho někdo chytí (CWG jsou vlastně první vlaštovkou v tomto směru, pak třeba kejky, i když ty se moc nepovedly) a po keších budou pěkný figurky se sériovýma číslama (pro sběratele), dřevěný kytky, kovový stopy zvířat, hlavolamy s logem GC... co já vim. To taky nebudete chtít měnit za CWG? :D :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#77 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 13:02

Skg-CZ napsal/a:
Konec srandy, dostali jste mě :( Vydržel bych to sice do infarktu, ale nechci to tady totálně zaprudit ;)

Zdar a sláva kindervejcím, hned je narvu do keší, mám jich od dětí kdesi v regálu plný kufr ;)


Koupím, nabídni cenu =)
  • 0

#78 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 14:08

Hele - je to celkem vo prdu. 1) Každej si může vzít z keše CO CHCE (ne?) 2) Každej může dát do keše CO CHCE vyjma potravin, organismů, ... (ne?) 3) Každej si může vzít co chce a nedat tam NIC kdo mu to zakáže, jak s ním kdo naloží kromě vlastního náhledu na něj? 4) Každej si může vzít CO CHCE a přitom logovat NO TRADE (kdo mu co dokáže?) 5) Každej si může vzít krásnej GC a NELOGOVAT KEŠ (!!!) nevím, k čemu mu je, ale kdoví ... Všechno toto naše snažení je založené na svobodném rozhodování a určitých mravních kvalitách. Ctěme to, měňme v keši co chceme za co chceme, hlavně se chovejme k přírodě v okolí uznale, ke keši šetrně, k mudlům obezřetně a mezi sebou čestně. Ve stejném duchu potom veďme náš geopotěr. :D
  • 0

#79 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 19:35

CWG je normální předmět na výměnu...což neříkám nic nového, co by už netvrdila kopa lidí přede mnou.... Mám vlastní sigitem - pytlík levandule, sám si levanduli pěstuji suším, drhnu a pytíky šiju na stroji, dám do toho imo víc než odkliknout platbu po netu za sadu dř. koleček, ale když jej dám do cache, tak je mi také jedno jestli za něj dá někdo to nebo ono...pokud se mi cache líbí, má ode mně sigitem jistý...
  • 0

#80 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 23:53

Skg-CZ napsal/a:

stanny_Tigo napsal/a:
Teď už ale blábolíš, uvědomuješ si to? Co s tím má společného katalog CWG fakt nechápu.
CWG jsou prostě klasický předmět na výměnu, ze kterého se postupem času pro některé, opakuji pro NĚKTERÉ stal sběratelský artikl.
Nechápu, proč by se kvůli tomu, že ty máš nějaký názor, měli všichni podřídit a měnit CWG jen a pouze za CWG.
Jak jsem zaznamenal, tak jsi se svým náhledem poněkud osamocen.


Jistěže s tím má co do činění katalog. Viděl jsi ho? Zde jest http://cwg.jpaweb.net/katalog.html .. Hoď sem katalog kindervajec.


cwg beru jako vec kterou muzu menit na eventech, s kamaradama, v kesich, nebo ho jen tak nechat v krabicce...nebo jakoli za cokoli podobne hodnoty (pro mne cca 15,-) (ale to uz tu asi nekdo rikal :P ) mimochodem muj otec je sberatelem kindrsrotu a jejich katalogy (kazdej rok novej, tistenej, se spoustou variant-barva,lesk,krovky do prava, do leva...- a dokonce i orientacnima cenama na burzach) si muzes klidne tadyhttp://platzbecker.c...-Ei-A_2009.html koupit a nebudes verit vlastnim ocim jakou ma kindr srot hodnotu...;)
  • 0
Garmin 60 CSx, Nokia 6120i Clasic, BT GPS Nokia a iphone s netem...;)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama