Přejít na obsah


Fotka

Metoda BF?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
241 odpovědí na toto téma

#221 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:24

tak jsem si to taky spočítal a myslím, že stříbro už mám doma, ale rekapitulaci provedu pořádně až bude venku zima...
  • 0

#222 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:24

Jů, silver. a BF FTF se počítá nějak bonusově? :)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#223 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 23:47

wmh napsal/a:

dachmh napsal/a:
Tak jsem si sem po vzoru Qnika taky šoupnul placku, páč se mi moc líbí. Teďkonc se ještě pokusím stvořit bookmark, kde zjistím, že na ni nemám nárok. Chjo, to ji zase budu muset asi smazat, co? :(:(:(


Dacháčku, ty nic nemaž a co ještě nevíš, až bude první WBFS event (bude! ;)), tak tě navrhnu na čestného prezidenta WBFS, anžto na tvých keších to řada současným BF masterů hodně natrénovala :D

Proveden upgrade stránek WBFS. Tak na to jukněte! ;)


Teda wenny, ty si s tím zase pohnul. Už se těším na 1.WBFS event, nejdůležitější bude jakýmkoli způsobem (i pod hrozbou fyzického násilí) domluvit reviewerům, aby nám to schválili BEZ UDÁNÍ SOUŘADNIC :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#224 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 0:09

honny napsal/a:
Jů, silver.

a BF FTF se počítá nějak bonusově? :)


Pokud počítáš jako bonus připsání bodu zároveň v žebříčku FTF i BF, pak ano :D
  • 0
Retired slowcacher

#225 bekys-23869

bekys-23869

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 0:34

Zdarvim vsechny bruty. Ja jsem asi moc poctivej lovec nebo co, ja asi nedosahnu ani na bronze level :( . Je ale pravda, ze mam tedko v posledni dobe par peknejch mystereka i multinek rozpracovanejch :) (ve stadiu vytipovani lokality, ziskani castecnych souradnic a dokonce i obhlidku terenu spojenou s hledanim) ,dam jim jeste trochu casu a pokusu. To by bylo aby nebylo. Asi si jdu taky udelat bookmark, co kdyby nahodou. :)
  • 0

#226 bekys-23869

bekys-23869

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 0:43

bekys napsal/a:
Zdarvim vsechny bruty. Ja jsem asi moc poctivej lovec nebo co, ja asi nedosahnu ani na bronze level :( . Je ale pravda, ze mam tedko v posledni dobe par peknejch mystereka i multinek rozpracovanejch :) (ve stadiu vytipovani lokality, ziskani castecnych souradnic a dokonce i obhlidku terenu spojenou s hledanim) ,dam jim jeste trochu casu a pokusu. To by bylo aby nebylo.
Asi si jdu taky udelat bookmark, co kdyby nahodou. :)



Ted mi tak doslo ... tim se vysvetluje proc mam odloveno docela malo mysterek a multinek v pomeru k tradicnim :):):)
Kdyby chtel nekdo dlouhodobe zapujcit moji GPS, neni problem :):) ( to nemyslim az tak doslova, to snad chapete) ;)
  • 0

#227 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 13:39

maaaca napsal/a:
Nadhera. Ty bannery jsou paradni, hned jsem si dovoli pridat je do profilu. Tady je dukaz, ze na ne mam narok B)


"Vyjdi bestie P" vyžaduje poslat ownerovi řešení šifry, takže buď jsi nenašel, nebo to nebylo BF...
  • 0

#228 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 13:59

zde napsal/a:

maaaca napsal/a:
Nadhera. Ty bannery jsou paradni, hned jsem si dovoli pridat je do profilu. Tady je dukaz, ze na ne mam narok B)


"Vyjdi bestie P" vyžaduje poslat ownerovi řešení šifry, takže buď jsi nenašel, nebo to nebylo BF...

Nasel a to brutalem. Ownerovi nebylo poslat co :) Mimochodem uz si to s nama vyresil na GeoJesenikach :)
  • 0

#229 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 18:12

zde napsal/a:
"Vyjdi bestie P" vyžaduje poslat ownerovi řešení šifry, takže buď jsi nenašel, nebo to nebylo BF...


Zasilani reseni je navic ALR, takze to uz nemusi delat nikdo. ;);)
  • 0

#230 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 18:18

k-lord napsal/a:

zde napsal/a:
"Vyjdi bestie P" vyžaduje poslat ownerovi řešení šifry, takže buď jsi nenašel, nebo to nebylo BF...


Zasilani reseni je navic ALR, takze to uz nemusi delat nikdo. ;);)


Přesně tak. navíc by si pochopitelně nemohl nacvakat BF, když by vyřešil souřadnice, to je ale přece nad slunce jasné :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#231 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 18:22

Existuje taky nejaký DNFBF? ;)
  • 0

#232 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2009 - 18:44

Plachtak napsal/a:
Existuje taky nejaký DNFBF? ;)


Zatím ne, ale pokud by bylo, zrovna jsem z jednoho před chvílí přijel. Navnaděn dalším BF pokusem jsem na místě shořel jak papírek na balený cigáro nad ohněm pekelným :D:D:D.
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#233 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 2:44

Plachtak napsal/a:
Existuje taky nejaký DNFBF? ;)


Každý BF master jich má spoustu. Ale nikdo se tím pochopitelně nechlubí. Tedy mluvím-li za sebe, tak ta úspěšnost BF není závratně vysoká, ale o to je to vetší radost, když se zadaří :D
  • 0
Retired slowcacher

#234 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 14:06

dachmh napsal/a:
Teda wenny, ty si s tím zase pohnul. Už se těším na 1.WBFS event, nejdůležitější bude jakýmkoli způsobem (i pod hrozbou fyzického násilí) domluvit reviewerům, aby nám to schválili BEZ UDÁNÍ SOUŘADNIC :D:D:D



A kraj, kraj uvedný bude? ;)
  • 0

#235 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 18:18

Ne ne, kraj taktéž nesmí být uveden! Samosebou jisté indície v listingu ty nejchytřejší z nejchytřejších MOHOU maličko nakopnout :D:D:D!
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#236 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2009 - 19:32

Ale vzdyt takova je a pekne dlouho, tehdy ani kraje nebyly.. :D
Juknete na BF - GC181X9 ;)
  • 0

#237 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 2:02

hplus napsal/a:
...Jinak se zverejnovanim tech bookmarku bych byl opatrnejsi - neni nahodou, ze spousta BF sampionu zaskrtne ze neni public, kdo se ma s tema urazenejma ownerama furt dohadovat! :)...


Máš recht ani nevíš jak moc :D U nás se jistý owner chvástal, že jednu jeho pětkovou multimysterku nedáme BF ani za nic, což vedlo k sázce o Jima Beama, že to do roka dáme. No a stačil minulý víkend (já u toho bohužel nemohl být) a jedni ze zakládajících členů WBFS tuto otázku prestiže vyřešili a kešu brutálně vybrutili :D
Owner to ovšem nesl špatně a pojal plán chudáka BF cachera inzultovat - exemplárně megakleštěmi štípačkami (co tim chtěl uštípnout ani nechci domyslet) a nezastavil ho ani fakt, že cacher má pracovnu ve druhém patře - prostě si půjčil požární plošinu a dojel až k němu (!)
No hrůza... :D:D:D
(A on je ten owner fakt schopnej všeho - mě jednou v rámci starobylé hry "jak tě naučila maminka skákat" - s mírnou modifikací (plamenometem) ožehl všechny chlupy na nohou (sic!)
Holt BF lovci těžkej chleba maj! :D
  • 0
Retired slowcacher

#238 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 12:49

maaaca napsal/a:

zde napsal/a:

maaaca napsal/a:
Nadhera. Ty bannery jsou paradni, hned jsem si dovoli pridat je do profilu. Tady je dukaz, ze na ne mam narok B)


"Vyjdi bestie P" vyžaduje poslat ownerovi řešení šifry, takže buď jsi nenašel, nebo to nebylo BF...

Nasel a to brutalem. Ownerovi nebylo poslat co :) Mimochodem uz si to s nama vyresil na GeoJesenikach :)


A co si budem říkat..je to jedno z nejlepších a nejčistších BF, které jsme s maaacou dali a v podstatě nás to nechutně nakoplo!!! (ikdyž ta multina v Jeseníkách byla ještě brutálnější:-D )
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#239 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 23:20

WBFS má své sídlo :-)
"BF Centrum, Bohdalecká 25, Praha 10
Budova BF CENTRUM byla otevřena na začátku roku 2006. Cílem investora bylo vybudovat moderní administrativní centrum, ve kterém najdou zázemí nejen firmy patřící do skupiny BF, ale současně i nájemci, kteří budou vhodně doplňovat spektrum nabízených služeb, případně firmy, se kterými skupina BF úzce spolupracuje."

http://www.bf.cz/ind...=213&Itemid=406
  • 0

#240 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 21:05

Tak po úterku (29.5.2012) jsem změnil názor na Brutal forcery ;-). Stáhnout finálky je srabárna, ale už chápu, co může obnášet BF (i když jsem si to dosud představoval jako haluzení všude možně bez indicií). Sám jsem brutal forcingu využil (i když částečně kvůli nepochopení některých věcí v zadání, jak jsem pozdějc zjistil). I když jsem měl poměrně dost omezenou cílovou oblast, tak při využití map jsem zjistil celou část minut severních souřadnic. Použil jsem mírnou restrikci na poslední podbod zadání a v jednu chvíli jsem i zachytil prořeknutý spoiler od autora. Po parciálním pochopení druhého podbodu (ze čtyř) v tom bylo ještě víc zamtku než předtím, takže jsem si do map naaproximoval po 0.01 minutách čáru příslušný východní délky. Z toho mi naštěstí vylezlo dost jednoznačný řešení a s uniklým spoilerem jsem to na druhý pokus našel. Fakt jsem si nemyslel, že použití BF může být tak netriviální a že to nemusí být jen bláznivé haluzení. PS: Považuje se za BF, když BM najde PMO tradičku pomocí aproximace vyhledáváním pomocí souřadnic?
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka