Přejít na obsah


Fotka

Metoda BF?!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
241 odpovědí na toto téma

#201 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 10:46

Dekuji za odpoved, takze ted jen projet vsechny nalezene multiny a doplnit do bookmarku. Myslim, ze to pak uz da i na tu zlatou :) Co se tyce posledniho odstavce - to se mi libi a jsem pro :)
  • 0

#202 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:20

hplus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
ja bych rekl, ze tato zavazna otazka by rozhodne mela byt vyresena celorepublikovym sympoziem! :D

Netahej do toho demokracii - ve WBFS vladne hruba sila! B)


od kdy jsou sympozia a kongresy konane kvuli demokracii? vzdyt tam kazdej jede chlastat :D proto to taky navrhuju. ja myslel, ze zrovna vy v tomhle mate jasno :P

pokud tedy smi pouhy silver BF něco podotknout :D
  • 0

#203 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:32

Tak jsem prosel vsechny nalezene multiny a mysterky, zaradil do bookmarku od stolu spocitane, nasel par zapomenutych v terenu zbrutalenych a konecny pocet kesi na bookmarku se ustalil na 51 B)
  • 0

#204 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:39

Dain a Olik napsal/a:

hplus napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
ja bych rekl, ze tato zavazna otazka by rozhodne mela byt vyresena celorepublikovym sympoziem! :D

Netahej do toho demokracii - ve WBFS vladne hruba sila! B)


od kdy jsou sympozia a kongresy konane kvuli demokracii? vzdyt tam kazdej jede chlastat :D proto to taky navrhuju. ja myslel, ze zrovna vy v tomhle mate jasno :P

pokud tedy smi pouhy silver BF něco podotknout :D


Správně! O demokracii nepadla ani zmínka! Kdo nezažil navrhovatele na některém z tzv. pravidelných "eventů", nemůže tušit úchylku vyznačující se zálibou v nekonečném hlasování (ačkoliv na výsledky vůbec nebere zřetel:D) a pořádném víceminutovém potlesku! Nicméně - je potřeba podotknout, že mezi potlesky a hlasováním je dovoleno (ba je to záhodno, aby se to hlasování dalo přežít) řádně chlastat!

EDIT: navrhovatelem nemyslím Daina, jak by mohlo z textu vyplývat:D
  • 0
Retired slowcacher

#205 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 11:42

maaaca napsal/a:
Tak jsem prosel vsechny nalezene multiny a mysterky, zaradil do bookmarku od stolu spocitane, nasel par zapomenutych v terenu zbrutalenych a konecny pocet kesi na bookmarku se ustalil na 51 B)


Nic moc B) :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#206 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 12:01

wmh napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
od kdy jsou sympozia a kongresy konane kvuli demokracii? vzdyt tam kazdej jede chlastat :D proto to taky navrhuju. ja myslel, ze zrovna vy v tomhle mate jasno :P

pokud tedy smi pouhy silver BF něco podotknout :D


Správně! O demokracii nepadla ani zmínka! Kdo nezažil navrhovatele na některém z tzv. pravidelných "eventů", nemůže tušit úchylku vyznačující se zálibou v nekonečném hlasování (ačkoliv na výsledky vůbec nebere zřetel:D) a pořádném víceminutovém potlesku! Nicméně - je potřeba podotknout, že mezi potlesky a hlasováním je dovoleno (ba je to záhodno, aby se to hlasování dalo přežít) řádně chlastat!

EDIT: navrhovatelem nemyslím Daina, jak by mohlo z textu vyplývat:D

Kurnik chlapi - mate pravdu... Vypada to, ze jsem ted nejak moc v praci a doma, na sympozia se dostanu spis sporadicky... Je na case to zmenit!! B)

Rad bych se zeptal, jake jsou podminky pro vstup do WBFS, pripadne podminky zalozeni lokalni pobocky v Hra-Kra - ze bych zacal sbirat podpisy. Nepojedu prece na celorepublikovy sympozium bez radnyho mandatu - to by nikdo z lobbistu ani blbyho panaka zeleny nekoupil! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#207 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 12:19

Minulý týden jsem si uvědomil, že BF mě baví víc než řešení, kde jsou výsledkem přesné souřadnice pixly. Inspiroval jsem se a taky si založím bookmark. V té souvislosti bych chtěl požádat zástupce WBFS, zda je možné za BF metodu považovat situaci, do které jsem se 3x dostal při FTF lovech: Listing byl špatně a na vypočtených souřadnicích finálky nic nebylo. Přesto se mi multinu nebo mysterku povedlo odlovit přesunem o minutu vedle nebo úpravou vzorce. Zatím jsem BF bral, jen to co jsem ulovil bez souřadnic a rád bych se dostal k bronze level o chvilku dřív. PS: už se těším na víkend - chystám se na BF mysterky, kde bych musel čučet na celovečerní pohádku :) .
  • 0

#208 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:04

co je to WBFS? :o
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#209 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:41

wennyho brigáda falešných santů
  • 0

#210 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 14:14

H+ :

Podmínky vstupu jsou standardní, jako u každého jiného demokratického uskupení ;) - tedy souhlas se stanovami společnosti (které zatím nebyly stanoveny, ale vzhledem ke zvyšující se popularitě WBFS bude tento proces uspíšen:) ) + dosažení hodnosti minimálně bronzového BFM (aby to nebylo jen uskupení teoretiků, že? :D)

Pro validaci získaného stupně BFM je vhodné zaslat odkaz na bookmark (nebude nijak dále šířen) nebo vlastní seznam BF (pro BM) na wbfs@centrum.cz, kdy obdržíte příslušný certifikát, který je dokonce díky silnému CZ lobbingu lokalizován (!) do češtiny. :D *

Lokálním aktivitám, pobočkám a spícím BF buňkám se meze nekladou, ba naopak, veškerá aktivita je vítána, stejně jako diskuse k obsahu stránek WBFS (ke které bude možná brán i zřetel:) ) Doladí se po upgradu stránek.

* pokud to totiž vyjde, mohou být i slušivé coin-like placky (nikoliv odznáčky, takovým odpadem místní průmyslový gigant nedisponuje) s příslušným stupněm BFM - tedy než dojdou (ale stejný problém řeší i podobné organizace, např. earthcache.org :D:D )

mysakf:
Ano, toto je zcela typická situace, kdy se BF lovec cítí jako ryba ve vodě, protože - jak již bylo řečeno, BF tříbí mysl a takové FTF (kdy ostatní betatesteři často selhávají ;)) je potom obzvlášť zasloužené - u nás máme natrénováno zejména na sérii MHC :) Takže : klidně to přidej do bookmarků!

Dain:
:D:D:D Jsem netušil, že se to proflákne tak brzo - ano, chystali jsme se v čase předadventním na mohutný BF odlov do Prahy v patřičném převleku, ale ekonomická krize nám utnula tipec, anžto by to v prázdných bulvárech působilo nepatřičně :D:D:D

Ne, abych nebyl tak sebestředný, je třeba na tomto místě strhnout světla reflektorů i na mafiho5bj jako duchovního otce a autora loga a bannerů, který úspěšný rozjezd WBFS oslavil odlovem litru, ale to už je zase jiné vlákno... :D

polerok:
Musíš na BF ještě trochu tříbit mysl. Odpověď najdeš, stejně jako ji našli i ostatní, v jednom předchozím (nikoliv mém) příspěvku v tomto vláknu.;)
  • 0
Retired slowcacher

#211 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 14:19

Když jedu do centra Prahy na co budu stahovat hromadu kešek,luštit mysterky a obcházet multiny,když se můžu každejch cca 161kroků podívat na značku
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#212 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 14:50

Musíš na BF ještě trochu tříbit mysl. Odpověď najdeš, stejně jako ji našli i ostatní, v jednom předchozím (nikoliv mém) příspěvku v tomto vláknu.


Však já už to našel a už si plním bookmark :D B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#213 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 14:59

GC20AH7 - zatím 100% odlovů na BF, my v Plzni se činíme.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#214 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 16:51

A co odchyt ownera a následná rubberhose kryptoanalýza? BF to nepochybně je, a zábavné to asi bude taky :) :) :)
  • 0

#215 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 16:54

GC20AH7 - zatím 100% odlovů na BF, my v Plzni se činíme.

Na to už jsem koukala když to hlásil na foru lide.cz.No když se schovává nebo má prču že ho někdo hledá ve škole když tam není,tak se pak nesmí nikdo divit.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#216 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 20:42

Tak jsem si sem po vzoru Qnika taky šoupnul placku, páč se mi moc líbí. Teďkonc se ještě pokusím stvořit bookmark, kde zjistím, že na ni nemám nárok. Chjo, to ji zase budu muset asi smazat, co? :(:(:(
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#217 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 21:22

dachmh napsal/a:
Tak jsem si sem po vzoru Qnika taky šoupnul placku, páč se mi moc líbí. Teďkonc se ještě pokusím stvořit bookmark, kde zjistím, že na ni nemám nárok. Chjo, to ji zase budu muset asi smazat, co? :(:(:(


Dacháčku, ty nic nemaž a co ještě nevíš, až bude první WBFS event (bude! ;)), tak tě navrhnu na čestného prezidenta WBFS, anžto na tvých keších to řada současným BF masterů hodně natrénovala :D

Proveden upgrade stránek WBFS. Tak na to jukněte! ;)
  • 0
Retired slowcacher

#218 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 21:54

Tak jsem si rekapituloval své úlovky a do "bronzové úrovně" mi ještě schází 3 kousky. :( Pokusím se s tím něco udělat B) :) Oprava 13.11.2009 Cestou z práce jsem si vzpomněl na další 4 BF akce. To už jsem na 11. To už je na bronz - ne? ;) :)
  • 0

#219 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 21:59

už jste psali grounspeaku o sponzorský příspěvek na provoz :) co takhle dát něco jako "pravidla bf lovu v paragrafovaném znění" a u každé takto odlovené by bylo: §1 - přeoral jsem les, ..., §3a - multina tužkou na stole, §3b - mysterka tužkou na stole, ... což se může zahrnout i do rankingů/přehledu bf keší
  • 0

#220 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 22:00

PabloM64 napsal/a:
Tak jsem si rekapituloval své úlovky a do "bronzové úrovně" mi ještě schází 3 kousky. :(
Pokusím se s tím něco udělat B) :)

spolu to dáme :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama