Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#181 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2009 - 15:20

jen dodam, ze kaprikum uz statistiky chodi, bloblem byl ve spatne zadanem nazvu souboru template a asi tim padem nejakym bordelem ve slozce par-
  • 0

#182 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 13:40

Zdar, pokouším se nakonfigurovat si vytváření statistik do profilu na GC. Mám poslední verze (včera stahované) GG, AutoStatu a GJ. Bohužel se mi ale nedaří statistiky vytvořit. Mám snad vše vyplněné dobře, dělal jsem to podle návodů zde nalezených a jiné funkce GJ funguji OK. Nahrávání mi skončí s hláškou Chyba: prostě něco s GJ. Nechal jsem si vypisovat, co makro dělá, tak že jsem vypnul silent mod a jede to dobře až po krok, kdy chce GJ nahrát vytvořené statistiky na gc.com. V příkazovém řádku je, že se má nahrát soubor d:\GG\Data\GgStat.html. Ten ale v daném adresáři neni. Pravděpodobně se vůbec nevytvoří. Cos tím? Kdfe může být chyba?
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#183 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 13:50

LordEdmund napsal/a:
Zdar, pokouším se nakonfigurovat si vytváření statistik do profilu na GC. Mám poslední verze (včera stahované) GG, AutoStatu a GJ. Bohužel se mi ale nedaří statistiky vytvořit. Mám snad vše vyplněné dobře, dělal jsem to podle návodů zde nalezených a jiné funkce GJ funguji OK. Nahrávání mi skončí s hláškou Chyba: prostě něco s GJ.
Nechal jsem si vypisovat, co makro dělá, tak že jsem vypnul silent mod a jede to dobře až po krok, kdy chce GJ nahrát vytvořené statistiky na gc.com. V příkazovém řádku je, že se má nahrát soubor d:\GG\Data\GgStat.html. Ten ale v daném adresáři neni. Pravděpodobně se vůbec nevytvoří. Cos tím? Kdfe může být chyba?

Chyba bude ve špatném nastavení něčeho. Zabředni např. o dvě stránky zpět, řešilo se asi totéž.
  • 0

#184 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 14:22

díky, to jsem asi musel nějak přehlednout. Chyběl mi GgStat. Netušil jsem, že je potřeba taky, když jsem stáhl ten Autostat. Měl jsem pocit, že je to nová verze. Každopádně už to chodí :-)
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#185 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2009 - 15:47

Takze namet na Autostat - kontrolovat pritomnost ggstatu. ;)
  • 0

#186 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:35

HaLuMa: je to v pripravovane verzi

LudekV: zajimalo by me, i kdyz to bude vedet mozna spis HaLuMa.. ted si to menu, kde se nastavuji jednotlive kroky, uklada nastaveni do textaku AutoStat.options.txt - zajimalo by me, zda by neslo, aby to menilo primo AutoStat.config.pas.
jasne ze by to slo naprogramovat, spis netusim zda by se to promitlo hned, nebo az pri pristim spusteni, coz by bylo na dve veci..
  • 0

#187 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 17:55

Konfigurak by se primo menil tezko, hlavne je tezke si to vsechno ohlidat. Doporucuji si takoveto vec ukladat do nejakeho sveho souboru, v makrech je na to trida TIniFile prevzata z Delphi. Takze se da i snadno vygooglit, jak se to pouziva. je to nejjistejsi a nejpohodlnejsi vec.
  • 0

#188 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 23:45

no ini by slo, zatim necham ten textak jak to ma LudekV.. jinak v nove verzi je mimojine kontrola aktualizaci na webu ;)
  • 0

#189 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2009 - 23:53

v2.36 + kontroa pritomnosti GgStatu, + onmouseover napovedy k moznostem v quickmenu + kontrola verzi na netu
  • 0

#190 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 9:19

Ahoj, stáhnul jsem si novou verzi a teď se mi to chová podivně. Když jsem poprvé vygeneroval statistiku (bez stahování logů vlastních keší) novou verzí, tak mi to správně napíše, že mám 1 vlastní kešku, ale v podrobných informacích o ní mi to píše chybný počet logů (počet odpovídá tomu, co je uloženo v GG), když při generování statistiky zaškrtnu stahovat logy z vlastních keší, tak to pro změnu napíše, že mám 0 vlastních keší. Co dělám blbě? Poté, co stáhnu logy z vlastních keší, tak už GG ani moji keš nepozná a bere ji jako cizí. To je nezávislé na tom, jestli v souboru GgStatTemplate.cz změním řádek CACHER na CACHER lordedmund nebo jestli ho nechám zakomentovaný. JAk jsem zjistil, tak i GG sam má problémys mojí keškou. POkud pomocí GJ dám stahnout vlastní kešky, tak ji to stahne a spravně označí, pokud ale pro tuto kešku dam pomoci GJ jen stahnout listing a logy tak už ji to jako vlastni kešku nepozna. V nastaveni GG mam spravně vyplněno jmeno na Gc.com
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#191 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 9:33

Zjevne mas nesoulad mezi tvym jmenem v nastaveni v Geogetu a jmenem, ktery mas prave napsany jako nazev autora u kesky na webu.
  • 0

#192 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 9:37

LordEdmund napsal/a:
Ahoj, stáhnul jsem si novou verzi a teď se mi to chová podivně. Když jsem poprvé vygeneroval statistiku (bez stahování logů vlastních keší) novou verzí, tak mi to správně napíše, že mám 1 vlastní kešku, ale v podrobných informacích o ní mi to píše chybný počet logů (počet odpovídá tomu, co je uloženo v GG), když při generování statistiky zaškrtnu stahovat logy z vlastních keší, tak to pro změnu napíše, že mám 0 vlastních keší. Co dělám blbě?

Poté, co stáhnu logy z vlastních keší, tak už GG ani moji keš nepozná a bere ji jako cizí. To je nezávislé na tom, jestli v souboru GgStatTemplate.cz změním řádek CACHER na CACHER lordedmund nebo jestli ho nechám zakomentovaný.


A opravdu se GgStat spousti pro template GgsStatTemplate.cz? Nejmenuje se nahodou ten soubor jinak?

LordEdmund napsal/a:
JAk jsem zjistil, tak i GG sam má problémys mojí keškou. POkud pomocí GJ dám stahnout vlastní kešky, tak ji to stahne a spravně označí, pokud ale pro tuto kešku dam pomoci GJ jen stahnout listing a logy tak už ji to jako vlastni kešku nepozna. V nastaveni GG mam spravně vyplněno jmeno na Gc.com


CACHER je uzivatel, ktery statistiku spousti, to muze, ale nemusi byt vlastnik kesi. Pokud je vlastnik kese nekdo jiny (neshoduje se presne! a pozor na OWNERCACHE!), je treba pouzit MYCACHESOWNER.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#193 LordEdmund

LordEdmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 11:16

HaLuMa napsal/a:
Zjevne mas nesoulad mezi tvym jmenem v nastaveni v Geogetu a jmenem, ktery mas prave napsany jako nazev autora u kesky na webu.


Mel jsi pravdu, bylo to tím. U kešky jsem měl v kolonce who placed cache jméno s mezerou.
  • 0
Lord Edmund Černá Zmije, vévoda z Edinburgu

#194 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 15:54

Statistiky se mi generují v pořádku, ale na začátku mi nechodí počty keší : HTML <span style="font-size: 16px; font-weight: bold;">Už jsem našel</a> %FOUNDLOGS% keší a založil</a> %MYALLCACHES% vlastní</span><br /><br /> Co tam je špatně?
  • 0

#195 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 15:58

gozer1 napsal/a:
Statistiky se mi generují v pořádku, ale na začátku mi nechodí počty keší :
HTML <span style="font-size: 16px; font-weight: bold;">Už jsem našel</a> %FOUNDLOGS% keší a založil</a> %MYALLCACHES% vlastní</span><br /><br />
Co tam je špatně?

Tak místo té první proměnné tam mám %ALLCACHES% a to druhé nevím, páč jsem nic nezaložil :-)
  • 0

#196 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 17:00

Už to maká, dík za radu, ale foundlogs, by taky mělo fungovat?
  • 0

#197 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 17:13

gozer1: no jak z nazvu napovida, tak bude podminkou mit ke vsem nalezenym kesim stazeny 'FoundIt'.. logy
  • 0

#198 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 17:41

v2.37 + konfigurace v ini + zmena volani GgStatu (rel. cesty, pres BAT) + par chybek..
  • 0

#199 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 20:33

mikrom napsal/a:
v2.37
+ konfigurace v ini
+ zmena volani GgStatu (rel. cesty, pres BAT)
+ par chybek..


Koukám, že jsi to už předělal na ini, ale nějak jsi pozapomněl přebrat nastavené parametry z dialogu do programu :)

Konkrétně místo
  if CB_Silent.Checked      then Options.WriteBool('AutoStat','SilentMode',true)
                            else Options.WriteBool('AutoStat','SilentMode',false);
by to chtělo
  vSilentMode := CB_Silent.Checked; 
  Options.WriteBool('AutoStat','SilentMode',CB_Silent.Checked);

atd, viz příloha
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#200 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 10:31

aha :D no ja jak to programuju metodou pokus-omyl a poustim to porad dokola se stejnym nastavenim, tak se to neprojevilo, no :) dik, uz to tam je zakomponovany..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama