Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#161 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 11:40

V tomto jsem vubec nic nemenil. Vsechny zmeny jsou na webu.
  • 0

#162 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 11:47

HaLuMa napsal/a:
V tomto jsem vubec nic nemenil. Vsechny zmeny jsou na webu.


Pak je to ovšem záhada... :o
  • 0

#163 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 13:53

Tak už jsem to rozběhl, aspoň ten GGStat2.
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#164 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 15:49

Jen tak pro zajímavost - neměl jsem nainstalovanou poslední verzi GG. Je zajímavé, že když jsem měl už na webu nějaké statistiky, spustil jsem AutoStat, GJ mi hlásil, "download" statistik, pak zase "upload" statistik na web GC, ale ze stránek GC mi statistika zmizela (jen se stáhla). Když jsem však AutoStat pustil hned znovu, už se tam statistika nahrála správně. To jen kdyby měl někdo podobné problémy...
  • 0

#165 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 7:39

Nemohlo se jednat treba jen o neobnovenou stranku v prohlizeci?
  • 0

#166 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 11:47

Roman_Jaromer napsal/a:
Jen tak pro zajímavost - neměl jsem nainstalovanou poslední verzi GG. Je zajímavé, že když jsem měl už na webu nějaké statistiky, spustil jsem AutoStat, GJ mi hlásil, "download" statistik, pak zase "upload" statistik na web GC, ale ze stránek GC mi statistika zmizela (jen se stáhla). Když jsem však AutoStat pustil hned znovu, už se tam statistika nahrála správně. To jen kdyby měl někdo podobné problémy...

jakou máš verzi GJ?
  • 0

#167 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 12:19

Rekl bych, ze spusta lidi je po prejmenovani jeste zmatenejsi nez se starym nazvem, takze bych navrhoval mikromovi vymazat z nazvu "(pův. GgStat2, pokračování)" aby se to trochu projasnilo. Navrhoval bych neco jako - "Autostat - automaticke statistiky z Geogetu pomoci GgStat a Geojarry" Ke tvorbe statistik z Gegogetu potrebujete dva programy 1) Geoget - inteligentni databaze kesi 2) GgStat - program na tvorbu statistik K automatizaci tvorby statistik potrebujete jeste dalsi dva programy 3) Geojarry - stahne/nahraje data z/na gc.com 4) Autostat - skript ktery vyuziva predchozi 3 programy k automatickemu stazeni dat, vytvoreni statistik a jejich nahrani na gc.com GgStat2 je puvodni, nevhodne zvoleny nazev skriptu Autostat. Dochazi pak k zamene s programem GgStat, ktery slouzi k vlastnimu generovani statistik. Bez GgStatu vam tedy statistiky nemohou fungovat, nebot zde neni nic co by je vytvarelo.
  • 0
MaFa

#168 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 12:33

Tak jsem z toho trochu blázen, ale funguje to. Nejprve nic, nic se nenahrálo na gc.com ani se nevygenerovala nová statistika. Tak jsem to vše udělal znovu z příkazové řádky a to proběhlo OK. Pak pro kontrolu znovu z GG Autostatem a tentokrát to proběhlo taky OK. Tak fakt nevím, kde se to před tím zadrhlo :o
  • 0

#169 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 16:01

Jeste jeden dotaz ke statistikam - proc statistiky jedou podle "Autor name" a ne "owner name"? Popripade jde to nejak nastavit aby to jelo podle Owner name?
  • 0

#170 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 16:30

Zdravím, nevím přesně jestli se to tu už řešilo, nicméně po vygenerování statistik AutoStatem a překopírování na profil se mi v záhlaví statistika ukazuje " ... našel 347 keší ... " i když by tam mělo být číslo 502 :) Nevíte čím to může být? Předem díky ...
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#171 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 17:03

Jeste jeden dotaz ke statistikam - proc statistiky jedou podle "Autor name" a ne "owner name"? Popripade jde to nejak nastavit aby to jelo podle Owner name?

No protoze v databazi je jenom author. Mozna by se dalo pouzit gs_ownerid, ale to je jenom id ownera, a pro zmenu chybi mapovani id na jmeno ownera.
  • 0
MaFa

#172 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 17:08

našel 347 keší ... " i když by tam mělo být číslo 502


A máš na začátku templatu něco jako:
HTML Uživatel našel %ALLCACHES% keší
nebo
HTML Uživatel zalogoval %FOUNDLOGS% nálezù

Já bych tipoval, že tam máš %FOUNDLOGS% a nemáš stažený všechny logy.
  • 0
MaFa

#173 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2009 - 18:00

v2.35
- parametr -q se pridava jen pokud je silentmode na yes
- pripsan flag notrans
- LudekV pripsal moznost snadneho nastaveni pri startu makra!

download na obvyklem miste
  • 0

#174 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 7:51

MaFa napsal/a:

Jeste jeden dotaz ke statistikam - proc statistiky jedou podle "Autor name" a ne "owner name"? Popripade jde to nejak nastavit aby to jelo podle Owner name?

No protoze v databazi je jenom author. Mozna by se dalo pouzit gs_ownerid, ale to je jenom id ownera, a pro zmenu chybi mapovani id na jmeno ownera.


No tak kdyz je v databazi jen author, tak proc kdyz vytvarim dvoje statistiky pod jednim programem tak u jednoho mi to vezme tak a u druheho onak (porovnejte statistiky moje a kacerky THVT - vytvarim oboje jednim programem, mame odloveno vesmes stejne kesky ale me se v tabulce autoru napriklad michailpetrov neobjevi a to mam od nej dokonce 13 kesi, kdezto THVT ano)
  • 0

#175 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 10:35

1) Tvuj dotaz je ve spatnem vlakne, mel by byt v GgStat

No tak kdyz je v databazi jen author, tak proc kdyz vytvarim dvoje statistiky pod jednim programem tak u jednoho mi to vezme tak a u druheho onak (porovnejte statistiky moje a kacerky THVT - vytvarim oboje jednim programem, mame odloveno vesmes stejne kesky ale me se v tabulce autoru napriklad michailpetrov neobjevi a to mam od nej dokonce 13 kesi, kdezto THVT ano)

2) Odpovedela sis sama, je to evidentne bordel v databazi, vetsinou je to zpusobeny tim, ze autor se zapise pokazdy jinak, zkus si ty kese nejdriv najit v databazi

michajlpetrof
michajlpetrof and Selmice
michajlpetrof and Rudik

3) Castecne zmenit chovani se da pomoci:
OWNERCASE Předepisuje velikost písmen pro výpis vlastníka keše. Možnosti: upper, lower, upperfirst, default (= beze změny, tak jak je uveden v listingu kešky)
  • 0
MaFa

#176 kaprici

kaprici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 18:03

Mam stale problem:-( Vzal jsem nejnovejsi verze, nainstaloval GeoGet, adresar Data dal do ProgramFiles/GeoGet, do nej nacpal vse, co do nej dle navodu ma patrit (geojaary, ggstat a vse z Autostatu, nacetl kese (nejak se nenacetly vsechny, ale to se doladi pak), dovyplnil nastaveni (desetinnej format homecoordinates nak nefunguje, hazi mo to domov nekam jinam) a zkusil ten zeleno-ruzovo-modrej graf Autostatu...nestalo se nic krome toho, ze na me vyskoci nejakej profil, kterej nema ani jmeno, neni muj, je Premium a naposled tam nekdo byl na Silvestra 2008:-( Vypnu silent mod a udela to uplne to samy, akorat behem generovani musim parkrat odkliknout hlasky...UID mam vyplneny (28989) user i heslo...nevim:-( Jsem velmi blizko toho, ze se na cely stats vykaslu, protoze jsem proste lamka a nedokazu si je tam fouknout:-(
  • 0

#177 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 20:04

Ja bych zacal tim, ze davat data do "program files" je hloupost. Az to zkusis na Vistach, tak se pak nediv, ze veci nechodi jak maji. Rekl bych, ze to bude spise nejaka nestastna serie problemu, ono to tvoje "nejak nenacetly" a "nejak nefunguje" jsou prvni varovne signaly, ze neco je jinak nez si myslis. Napriklad ty home coordinates - nastva si je jako referencni bod v Geogetu. muzes je zadat v nekolika ruznych formatech. Az s nim budes spokojeny, tak si v tom geogetim dialogu precti jak vypadaji v tom desetinnem formatu a pouzij je do konfiguraku autostatu. A tak se da jiste pokracovat dal...
  • 0

#178 kaprici

kaprici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 20:46

No desetinny format jsem bral z gc.com a umisteni v ProgramFilesech jsem zas pochytil od puvodniho autora navodu HuntBehinda...nic vlastniho do toho nevnasim, naopak!:-) Ale souradnice jsou fakt sekundarni, ale to, ze se nic nevygeneruje, mi prijde zvlastni...ale jako lamka nevim, treba to je v naky malickosti.
  • 0

#179 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2009 - 6:59

je treba zacit od piky.... Mas v Geogetu data, mas v tec datech spravne zobrazene nalezy? to je treba mit v poradku, aby se mely data z ceho generovat. pak zkontroluj, jestli mas vsechno ggstat i autostat. je potreba oboje! pokud to mas spravne nastavene a pokud sis spravne nastavil template pro ggstat, tak to proste musi chodit, jako vsem ostatnim. Zvrtat jsi to mohl kdekoliv, ale tezko ti reknu kde, protoze postradam jasnovidecke schopnosti. :D Navic ja sam autostat nepouzivam, pouzivam jen ggstat.
  • 0

#180 kaprici

kaprici

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2009 - 11:29

Ok, pujdu-li tedy krok po kroku a nejdriv doladim seznam, kterej jsem si nacetl z *.loc souboru...nacetlo to kesky BEZ archivovanejch, ty jsem ted zadal sam rucne. Souradnice HOME jsem taky uz upravil (odchylku delalo nezzadani hodnot na 6. desetinnem miste a dal, divne) a ted jsem zjistil, ze kesky jsou nacteny pouze s ID, nazvem, autorem a souradnicemi. Zbytek maji defaultne micro, tradicional, 1/1(obtiz./teren) a datum konec 19. stoleti:-) *.loc soubor jsem ziskal ze stranek GC.com oznacenim kesi a Downloadem Waypointu. V locu vidim, ze vic dat k jednotlivym kesim neni, ale nevim jak to zvratit. Rucne se mi to nechce u kazdy upravovat.

...a to jsem teda jeste ani nedospel k autostatu a ggstatu:-)


EDIT: Tak uz jsem pomoci ikonek docilil toho, ze mam vsechny sve kese pohromade, oznaceny jako nalezene a maji veskera data, ktera maji mit. Stale vsak neumim rozchodit nahrani statistik, resp. predne jejich vygenerovani:-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama