Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#141 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 21:25

Zdar rádci, stále se mi nedaří vygenerovat statistiku, spoustím makro Autostat, silent mod no, vše dle zdání proběhne OK, ale nevytvoří se soubor GGStats.html Na vteřinu problikne že probíhá generování statistik pomocí Autostat-GGStat a pak naskočí importování pomocí GeoJarry, které vyhodí hlášku že je prostě něco s geojarrym, ať restartuji geoget, ale nic nepomáhá :(
  • 0

#142 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 8:41

Pe_Bo napsal/a:
Mám stejný problém - pokud mám povoleno DownloadLogs, pak GgStat ohlásí uzamčenou databázi. 'notrans' v PluginFlags v AutoStat.ggp.pas nepomohlo. Verzi GeoGetu mám poslední, tj. 2.1.14.464.


U mě pro změnu 'notrans' pomohl a statistiky se opět generují. Ani pokud dam stahovat prřes autostat logy, tak to nedělá problém. na pomalejším stroji se sice závěrečné generování docela protáhne, ale na rychlé mašině to je hned
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#143 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 9:42

gozer1 napsal/a:
Zdar rádci, stále se mi nedaří vygenerovat statistiku, spoustím makro Autostat, silent mod no, vše dle zdání proběhne OK, ale nevytvoří se soubor GGStats.html
Na vteřinu problikne že probíhá generování statistik pomocí Autostat-GGStat a pak naskočí importování pomocí GeoJarry, které vyhodí hlášku že je prostě něco s geojarrym, ať restartuji geoget, ale nic nepomáhá :(


Rozhodne bude problem v nastaveni. To, ze se nevytvori vystupni soubor, znamena, ze budto se nespusti ggstat, neni spravne template nebo vystupni soubor. Kterou verzi AutoStatu pouzivas a jak mas zadane soubory (a cesty)? Posledni autostat MUSI mit cesty zadane relativne vuci datovemu adresari geogetu, s absolutnimi cestami si neporadi. Pokud nemas cesty zadane vubec, musis ty soubory mit v datovem adresari GG.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#144 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 19:25

GeoGet 2.1.14.464, GeoJarry 17, Autostat 2-34, GGStat2. Vše staženo z mikromových stránek, takže věřím, že se jedná o aktuální verze. Cesty jsem měl nejdříve nastavené, ale z hlášek při NO silent módu jsem pochopil, že nemají být zadány. Vzhledem k tomu, že sobory jsou v datovém adresáři GG (viz. pravý spodní roh) tak jsem cestu nezadal. Pouze jsem ponechal názvy souborů pro vytvoření statistiky a template. Používán zatim ten mikronův. Dle mého by ale i v připadě kompletního zakomentování měl vzniknout soubor s velikostí 0. Mimo to, mapa se vygeneruje. Je mi jasné, že někde dělám chybu, ale netuším kde. Celé jsem to už jednou smazal, pro jistotu znovu stáhnul, nainstaloval a de facto ta samá situace
  • 0

#145 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 8:58

To ze se ti ani nevytvori, ukazuje nejpis na to, ze se ggstat ani nespusti. Pravdepodobne udelas v nove instalaci stejnou chybu jako v predchozi, takze je rozumnejsi najit chybu, nez to znovu instalovat. Nech si vypsat prikaz pro spusteni ggstatu a ten zadej do prikazove radky. To by melo ukazat okno ggstatu. POkud ne, v cmd okne se ti zobrazi chybova hlaska. Tu sem posli i s tim prikazem. Pak budeme moudrejsi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#146 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 9:13

GeoGet 2.1.14.464, GeoJarry 17, Autostat 2-34, GGStat2. Vše staženo z mikromových stránek, takže věřím, že se jedná o aktuální verze.

No a ten GgStat je kde? Ten rozhodne z mikromovych stranek nestahnes.
http://geoget.ararat...doc:user:ggstat

  • 0
MaFa

#147 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 19:55

Díky MaFovi jsem se kousek posunul. Předpokládal jsem, že když mám GGStat2, tak nepotřebuji GGStat. Opraveno, už to začne generovat, ale pak to vyhodí hlášku: Database error database locked (5) at dbimp.c line 271
  • 0

#148 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 19:58

gozer1 napsal/a:
Díky MaFovi jsem se kousek posunul. Předpokládal jsem, že když mám GGStat2, tak nepotřebuji GGStat. Opraveno, už to začne generovat, ale pak to vyhodí hlášku:
Database error database locked (5) at dbimp.c line 271

Zkus vypnout a opětovně spustit Geoget.
  • 0

#149 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 20:04

Tak pomocí GGStat2 už to chodí, sice mi to ukazuje o 1 krabku méně, ale hlavně už se něco děje. Snad ještě rozchodím Autostat - s Vaší pomoci;)
  • 0

#150 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 20:31

Ja bych chtel vsem zucastnenym podekovat za reseni a ze se na to nevy... Taky jsem mel problem se zamknutou databazi... Potom me trochu zarazelo kam se mi ztraci GgStatIncludeCR.html. Potom jsem si nejak vsiml, ze si ho "autostat" (nebo neco co vola), vytvori a po sobe zase smaze. Jenze pri pouziti makra AutoStat-GgStat.ggp.pas se GgStatIncludeCR.html nevytvori a ve vyslednem GgStathtml mapka chybi. Ale to neni tak dulezite, kdyz chodi autostat. Tedy jeste jednou diky. :)
  • 0

#151 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:18

Tak restart bohužel nepomohl. Přesto díky za snahu. Teď mi spíš vrtá hlavou, proč mám na statistikách o 1 keš méně :o Pokud má ještě někdo chuť poradit tak budu rád a předem děkuji
  • 0

#152 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:46

No ja bych si nejdriv zkusil najit konkretni kes, ktera chybi. Jasne ze ze se 170 to jde hur nez s nasima 36. Ale pomoci zajimavejch cisel, poctu v okresech... Mozna nejaka archivovana, nebo event? u tech vubec nevim, nemam s nima zkusenost.
  • 0

#153 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 22:19

gozer1 napsal/a:
Tak restart bohužel nepomohl. Přesto díky za snahu. Teď mi spíš vrtá hlavou, proč mám na statistikách o 1 keš méně :o
Pokud má ještě někdo chuť poradit tak budu rád a předem děkuji

Nenašel jsi tu jednu třeba Premium member only? Dále i Webcam kdysi nějak zlobily, no a jak píše kolega, prostě to porovnej a je to :-)
  • 0

#154 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 22:50

gozer1 napsal/a:
Tak restart bohužel nepomohl. Přesto díky za snahu. Teď mi spíš vrtá hlavou, proč mám na statistikách o 1 keš méně :o
Pokud má ještě někdo chuť poradit tak budu rád a předem děkuji


...a nemáš třeba jednu najítou a zalogovanou dvakrát?
  • 0

#155 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 8:29

Nemám, to jsem kontroloval.
  • 0

#156 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 9:38

gozer1 napsal/a:
Tak restart bohužel nepomohl. Přesto díky za snahu. Teď mi spíš vrtá hlavou, proč mám na statistikách o 1 keš méně :o
Pokud má ještě někdo chuť poradit tak budu rád a předem děkuji


To bude nějaký problém s nenaimportovanými logy u keše.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#157 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 16:09

Zduř!Tak jsem ze strnek GG vse stahl a statistiky fungovaly, sice bez mapy, ale jo. Pak jsem zjistil, že místo GGStat je AutoStat, tak jsem nahradil a nevzalo mi to diakritiku. Nahrál jsem znova template a to už mi nešlo vůbec, ani Auto..., ani GG... Stránku mi to hodí jen prázdnou. Zajímavé, že když mi to fugovalo, tak se mi nestáhla mapa a když GeoGet odinstaluju a naistaluju tak mi tam zůstanou všechna makra, ikdyž fyzicky nikde nejsou:|
  • 0
Jak říkám, mlčím...

#158 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2009 - 6:27

Bohužel musím konstatovat, že jsem trubka. Jedna z prvních krabic byla skutečně dvakrát - Kolombova Fojtka :|. Opraveno, takže to nelže. Jenom stále nechodí Autostat? Děkuji všem za rady ...
  • 0

#159 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 7:08

gozer1 napsal/a:
Jenom stále nechodí Autostat?
Děkuji všem za rady ...

Teď jsem to zkoušel... s GJ18 nelze statistiky vygenerovat a uploud na gc.com, po návratu na GJ17 vše funguje jak má. Háček bude tedy asi v nových fíčurách GJ18
  • 0

#160 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2009 - 11:38

Pe_Bo napsal/a:
Mám stejný problém - pokud mám povoleno DownloadLogs, pak GgStat ohlásí uzamčenou databázi. 'notrans' v PluginFlags v AutoStat.ggp.pas nepomohlo. Verzi GeoGetu mám poslední, tj. 2.1.14.464.


Tak s verzí 2.1.15.465 se generování daří. Copak jsi HaLuMo změnil? ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama