Přejít na obsah


Fotka

Pocket Queries - Limit approaching


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
542 odpovědí na toto téma

#61 Jakjel

Jakjel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:25

Zdravím taky se klidně připojím pokud je tedy ještě možnost PQ kolik bude třeba
  • 0

#62 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 20:57

HaLuMa napsal/a:
Moraliste sem nic nepisou, protoze maji plne ruce prace se psanim udani pro Groundspeak. B)


Ja bych to neviděl černě. Pokud vše zůstane mezi PM, Groundspeak o nic nepřijde, jen se mu nepatrně sníží zátěž serverů.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#63 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:41

Přidal bych se také.
  • 0

#64 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 0:20

Nedá mi, abych to sem nenapsal. Přestože popisované chování vypadá na první pohled logicky, je to strašlivá blbost. Uvědomujete si, že jen velmi pracně řešíte problém (čti blbost) někoho jiného? Když GS zvolil pro distribuci informací o keších jakýsi obskurní query-serving model místo toho aby databázi jednoduše rsyncoval, je ksakru na něm, aby poskytl dostatečnou konektivitu, a dostatečně výkonné servery, aby si platící diváci přisli na své, ne? Tak nějak nevím jestli se mám smát, plakat, nebo se jen utěšovat že to jde mimo mě...
  • 0

#65 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 6:17

Klidně breč - my místo brečení nad GS hledáme řešení ;-)
  • 0
Don't panic!

#66 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 8:43

maaaca napsal/a:
U techto "cizych" PQ v GSAKu staci mit nastaveno v Load GPX/LOC/ZIP file u moznosti Found status update options -> Never. Svoje nalezy pak musis doplnovat MFPQ nebo musi byt obsazeny jako log v danem PQ.
Jinak docela se divim, ze se jeste nenasel nejaky moralista B)


A jak na tohle v GeoGetu?
  • 0

#67 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 9:36

maaaca napsal/a:
Jinak docela se divim, ze se jeste nenasel nejaky moralista B)


Taky se divím. Když "vypukla" causa poi.cz, bylo jich jak štěnic v levným hotelu :@
  • 0

#68 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 9:59

Maly update, napsal jsem skript co kazdou hodinu agreguje dosle PQ a vystavi je jako jediny fail ke stazeni. Pokud se nekdo chce jeste pridat, tak to urcite bude mozny, at prosim napise primo na muj email. Ted si chci pohrat hlavne se zpracovanim a pristupovymi pravy.
  • 0

#69 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 10:54

zde napsal/a:
Taky se divím. Když "vypukla" causa poi.cz, bylo jich jak štěnic v levným hotelu :@


Jestli si to pamatuju dobre (coz u me neni nikdy jisty B)), tak tenkrat se jednalo o to, ze subjekt, ktery nemel zadny vztah s GS ani zadny povoleni, uverejnoval seznam vsech kesi v CR.

Tohle je trosku jiny v tom, ze pristup budou mit jen PM, potazmo jen "clenove gangu" B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#70 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 11:21

mne se zda, ze mu asi prislo skoda, ze tu jeste neni flame, tak nadhodil stenice a poi.cz :D
  • 0

#71 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 11:33

Dain a Olik napsal/a:
mne se zda, ze mu asi prislo skoda, ze tu jeste neni flame, tak nadhodil stenice a poi.cz :D

No a jedna potrefena stenice se ozvala. :D Jinak flejm bych z toho tady nedelal, myslim, ze to vznikla jako zajimava iniciativa a alternativa toho, co za moznosti stahovani dat platicim zakaznikum nabizi GS.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#72 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 11:46

hplus napsal/a:tenkrat se jednalo o to, ze subjekt, ktery nemel zadny vztah s GS ani zadny povoleni, uverejnoval seznam vsech kesi v CR.


..což je něco úplně jiného než Semik, který povolení nemá taky :)

Tohle je trosku jiny v tom, ze pristup budou mit jen PM, potazmo jen "clenove gangu" B)


..a proto je taky warez na privátním FTPku naprosto legální :)
  • 0

#73 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:27

hplus napsal/a:

No a jedna potrefena stenice se ozvala. :D


jak to, potrefena? :) mne je to, ze si nekdo preposila PQ, fuk. :P za to mne prislo sranda, jak nekdo zacne vytahovat vec, ktera s tim nema nic spolecneho a kvuli ktere se to zacne hadat a resit :D
  • 0

#74 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:31

Když je těch lidí tolik, tak by se mohlo PQ rozšířit i o okolní státy. SK, AT, PL, DE... Myslím by to mohlo být užitěčné.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#75 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:50

a tak nebudte prizemni ... denni aktualizace celeho sveta by taky mohla byt uzitecna ;) :D
  • 0

#76 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:52

radvoj napsal/a:
Když je těch lidí tolik, tak by se mohlo PQ rozšířit i o okolní státy.
SK, AT, PL, DE...
Myslím by to mohlo být užitěčné.


No u tech by to nemuselo byt denne, ale okolni staty muzem zkusit. Pocitam stim...

Dain a Olik napsal/a:
a tak nebudte prizemni ... denni aktualizace celeho sveta by taky mohla byt uzitecna ;) :D


Heled nehecuj jo! :D
  • 0

#77 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 12:55

zde napsal/a:

Pokud chces vytrhavat moje vety z kontextu, tak nema cenu se s Tebou bavit. Navic flame tady chces rozjet Ty, ne ja.

Dosah toho, jestli GroundSpeak bude nejak resit to, jestli si 20 lidi v pondeli-sobotu stahne 5 PQ kazdej den a nebo se dohodnou s dalsima lidma a stahnou si je navzajem, bych nechal na GroundSpeaku. Z myho soukromyho (a urcite spatnyho) pohledu je to vyuzivani dat, na ktery ma platici zakaznik pravo a limit jejich vyuzivani je danej spis moznostma GS nez nejakejma licencnima podminkama.

Jinak rejpes do spatnyho - ja jsem se do zde vyhlasene akce neprihlasil, jen v tom nevidim nic spatnyho nebo skodlivyho, prirovnavat to k warezu je v lepsim pripade ignorace, nebo spis z Tvoji strany provokace. :P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#78 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 13:30

semik75 napsal/a:


Heled nehecuj jo! :D


;)
  • 0

#79 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 14:33

Tak panove k teto akci bych se take mile rad pridal . Ja to navrhoval na foru Nyx ale tam me odpalkovaly s tim ze Geojarry to umi sam, jenze ja chtel kompletni PQ. Slotu mam dost takze neni problem se k vam pridat, jen mi reknete kam to chcete pak uploadovat. Diky Martin
  • 0

#80 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 19:17

snorchl napsal/a:
Tak panove k teto akci bych se take mile rad pridal . Ja to navrhoval na foru Nyx ale tam me odpalkovaly s tim ze Geojarry to umi sam, jenze ja chtel kompletni PQ. Slotu mam dost takze neni problem se k vam pridat, jen mi reknete kam to chcete pak uploadovat. Diky Martin


Pridani se je urcite mozne. Ted uz jsou vsechny PQ pro CR pokryte a ja chci ivestovat cas do vyladeni skriptu aby tomohlo fungovat automaticky bez mych zasahu.

V pripade zajmu, prosim piste spis emailem, mam ho v profilu. Nejspis nezvladnu odpovedet rychle ale ozvu se urcite.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama