M@gic napsal/a:
M@gic napsal/a:
Neviem ako ostatnym, ale mne ALL hlasi pri importe do GSAK division by zero.
To je taky chybovka na pip.... neni mozny ze dojde pamet nebo neco takovyho? Jinak mam hlaseny problem s MapSource, ten zase ftipne prohlasi "... nelze neimportovat", Ale tam to je mozna tim, ze jsem nedodrzel uplne presne parametry v hlavicce. Tohle resim.
Nuz hlasenie naprt, preto som sa pytal, ci to este niekomu v GSAKu robi alebo len mne.
Zda sa, ze len mne, tak budem hladat, v com je problem...
Import zipu ALL ale zbehol v poriadku, tak je to divne...
No já měl taky problém. Včera chystám Oregon i Colorado na 14ti denní pobyt mimo domov a už od čtvrtka posílám do GSAK soubor All.gpx. V Mapsource se nejdřív dal otevřít, pak už ne, ale to je jedno, to už Šemík zmiňoval.
Import proběhl v pořádku, ale když jsem včera nahrál kešky (cca 800) z GSAK do obou navigací, tak v OBOU se objevil nápis Žádné keše! Nahrávám stejným způsobem už cca rok a teď poprvé problémy. U Oregonu se nakonec povedlo asi až na popáté, možná pomohlo nechat mu název, na který byl zvyklý u kešek v okolí domova, Colorado odmítalo i nadále a pomohlo až shození na verzi 2.90. Pak to fungovalo.
Docela by mě zajímalo, čím to je, ale každopádně se zdá, že jakýkoliv zásah do GPX souborů může mít za určitých okolností nepředvídatelné následky.