Přejít na obsah


Fotka

Handy Geocaching - Arcao edition


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
481 odpovědí na toto téma

#121 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 10:37

Ostravacek napsal/a:
Jak jsem četl, je v plánu podpora importu GPX souborů.


Bude s osobních důvodů ji budu potřebovat, protože v srpnu se chystám na Slovensko a nechci tam moc utratit za data. Bohužel při výběru souboru se to bude ptát (Povolit čtení a povolit zápis). Ale s tím nic nenadělám.

snowman16 napsal/a:
1. při navigaci když zvolím mapu tak mi nejde zoomovat na mapě
2. jestli by byla možnost aby se u nových Symbian telefonů dalo pořešit aby se aplikace neukončovala po stistknutí červenýho tlačítka, ale jen se minimalizovala


1) měly by fungovat tlačítka * a #. U dotykových obrazovek je nahoře v rozích + a -, které by mělo fungovat stejně (testováno pouze na emulátoru, protože nemám telefon s dotykovou obrazovkou).
2) podívám se na to, ale nezaručuji to. Chtěl bych udržet vývoj pro Generic zařízení a nepoužívat speciální rozšíření různých výrobců.
  • 0

#122 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 10:56

K těm symbianovým telefonům si myslím že je zbytečné něco dodělávat stačí myslet na to že se to červený tlačítko nemá mačkat a když to chci minimalizovat tak třeba u e66ky je to tlačítko s ikonou domečku u n73 je to to tlačítko s takovou vlnoukou zároveň tyto tlačítka minimalizují aplikace na pozadí a umožňují opětovným stiskem jejich znovu vyvolání ale to předpokládám že je známá věc :-)
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#123 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 10:59

Ostravacek napsal/a:
Jak jsem četl, je v plánu podpora importu GPX souborů.
Jestli tohle bude, tak HGAe bude naprosto dokonalá aplikace, která bude splňovat všechny požadavky na kvalitní navigaci ke keškám.
Tedy alespoň pro mne.

jj, píše se to na stránkách ;) Možná by bylo dobrý, kdyby byla podpora KML souborů z Locify, když už je to jednou uložený, tak by se to dalo využít...
  • 0

#124 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:08

Můžu se zeptat? Včera jsme si koupili GPS modul. Podle toho, co jsme zatím zkoumali to jde na jedničku. Až na jednu a docela zásadní věc. Pokud cheme vyhledat kešky podle GC kódu, nejbližší, ... tak se nám to začne načítat a píše to : přihlašování k serveru gc.com a nic se neděje..pořád se načítá a nic..máme telefony Nokia Xpress music 5310 a Nokia Xpress music 5610 a dělá to na obou .. je možné, že to prostě na těchto mobilech nejde, nebo to je pouze nějaká chyba v nastavení? Díky!
  • 0
Hledejte a najdete!

#125 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:20

baron12 napsal/a:
Můžu se zeptat? Včera jsme si koupili GPS modul. Podle toho, co jsme zatím zkoumali to jde na jedničku. Až na jednu a docela zásadní věc. Pokud cheme vyhledat kešky podle GC kódu, nejbližší, ... tak se nám to začne načítat a píše to : přihlašování k serveru gc.com a nic se neděje..pořád se načítá a nic..máme telefony Nokia Xpress music 5310 a Nokia Xpress music 5610 a dělá to na obou .. je možné, že to prostě na těchto mobilech nejde, nebo to je pouze nějaká chyba v nastavení? Díky!


Občas je gocaching.com přetíženej (hlavně ve večerních hodinách), takže to dlouho trvá a někdy se stane, že spojení vyprší časový limit k získání odpovědi. V tomto případě to většinou vrátí "Server geocaching.com vrátil neočekávanou odpověď". Zkuste to třeba ve všední den dopoledne.
  • 0

#126 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:21

Otazecka, pouzivam http://live.geocaching.com/ a v podstate umi vse a je i v jave. Takze pujde urcite na vic founu. Umi poznamky, ulozit je na server, postnout je do FN, stahovat listingy, jit primo na GC, navigovat, na souradnice ci GC, mapy, pokud nechci, nastavim si jiny server ktery nepujde a tim padem to nic nenacte, dale chat, import GPX. Docela ho pouzivam i kdyz asi vic geocachenavigator. Chapu, ze nej je s free datovym tarifem, ale ty fce kolem jsou hotove a fungujici. Jedine co snad neumi je ukazat disable GCcko, na coz stale pouzivam HG. Nechcete ho take zkusit? Par lidi ho pouziva, jsou videt i sem tam online, jako ja :)
  • 0

#127 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:27

Pozeram, ze sa to naozaj rozhybalo, tak skusim i ja... HG som prestal pouzivat kvoli jednej chybe, ktora sa prejavuje na Siemense S75 - ked zapnem navigaciu ku kesi alebo zobrazenie gps signalu (robi to v obidvoch pripadoch), vsetko normalne funguje, ale klavesy prestanu reagovat, jedine, co mozem spravit je vyskocit z aplikacie uplne (a rovno i restartovat founa, lebo to zablokuje BT). Zacalo to robit od niektorej z tych poslednych destilovych verzii, predtym to behalo v poriadku... M.
  • 0

#128 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:37

Witko napsal/a:
Sobiku poslal jsem ti ten jar. Neměl by si rozbalenou mapu pro Locify ČR aspoň 1:50000 ?

Díky, už to chodí :-) Stáhnul jsem si to přes mobil z toho webu...
Bohužel nemám, nepoužívám mapovou navigaci, jen šipku.
  • 0

#129 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 11:37

M@gic napsal/a:
HG som prestal pouzivat kvoli jednej chybe, ktora sa prejavuje na Siemense S75 - ked zapnem navigaciu ku kesi alebo zobrazenie gps signalu (robi to v obidvoch pripadoch), vsetko normalne funguje, ale klavesy prestanu reagovat, jedine, co mozem spravit je vyskocit z aplikacie uplne (a rovno i restartovat founa, lebo to zablokuje BT).

Zacalo to robit od niektorej z tych poslednych destilovych verzii, predtym to behalo v poriadku...


Kdybys věděl přesně v jaké verzi to fungovalo, hodně bys mi tím pomohl.

akryx napsal/a:
Otazecka, pouzivam http://live.geocaching.com/ a v podstate umi vse a je i v jave. Takze pujde urcite na vic founu. Umi poznamky, ulozit je na server, postnout je do FN, stahovat listingy, jit primo na GC, navigovat, na souradnice ci GC, mapy, pokud nechci, nastavim si jiny server ktery nepujde a tim padem to nic nenacte, dale chat, import GPX. Docela ho pouzivam i kdyz asi vic geocachenavigator. Chapu, ze nej je s free datovym tarifem, ale ty fce kolem jsou hotove a fungujici. Jedine co snad neumi je ukazat disable GCcko, na coz stale pouzivam HG. Nechcete ho take zkusit? Par lidi ho pouziva, jsou videt i sem tam online, jako ja :)


Já ti to neberu. Používej si, co chceš. Mě osobně vyhovuje HGAE. Mapy v většinou nepotřebuju, v nejhorším vyberu keš a dám "Mapy.cz". A být viděn on-line taky ne.
  • 0

#130 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 13:48

Dá se stahnout nějak jednoduše přes wap? Mám samsung a bohužel ho nemůžu spistit když si ho přetáhnu přes kabel.
  • 0

#131 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 14:10

Witko napsal/a:
Sobiku poslal jsem ti ten jar. Neměl by si rozbalenou mapu pro Locify ČR aspoň 1:50000 ?

Teď jsem našel tohle http://www.gpsmaps.i...p?stranka=tbgps
  • 0

#132 chrousty

chrousty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 17:53

Arcao napsal/a:

Zilin napsal/a:
to jest neúplné stažení listingu keše v telefonech SonyEricsson. U tradicionálek to člověku zas až tak nevadí, problém je to v terénu u multin. Ne vždycky má totiž člověk u sebe vytištěný listing :-( U Nokie od přítelkyně to frčí naprosto v poho, mi to zobrazí pár vět a konec...


Trochu jsem probádal internet a něco jsem ohledně toho našel. Můžeš zkusit tuhle verzi? http://files.arcao.c...tringitem_test/

Ahoj,pri pouziti test verze na SE P1i mi to stahne celej listing v poho,no ve verzi
HGArcaoEdition 0.4.0 to nejde muzes se na to prosim podivat.Diky
  • 0

#133 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 19:13

sobikovi napsal/a:

Witko napsal/a:
Sobiku poslal jsem ti ten jar. Neměl by si rozbalenou mapu pro Locify ČR aspoň 1:50000 ?

Teď jsem našel tohle http://www.gpsmaps.i...p?stranka=tbgps


Na stažení těch map s Rapidshare aby jsi si zaplatil premium účet, jinak se dost načekáš, než to postahuješ. Jinak v TrekBuddy fungují bez problémů.
  • 0

#134 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 19:48

Arcao napsal/a:

hi.petr napsal/a:
Bohužel ani tohle na nokii E51 nepomohlo. I při připojení přes wifi se objeví hláška o nedostupném nebo špatně nastaveném GPRS připojení. Jinak ale díky za oživení vývoje HG. A mám dotaz. Byl by problém přidat tam vyhledávání taky podle adresy, jako to má Locify?


Můžeš zkusit tu verzi výše? Má tam na tuhle chybu zapnutý trochu více hlášení. Pak mi napiš co to přesně hlásí (stačí to za err:).


Nehlásí to vůbec nic. Kromě toho, že field notes byly úspěšně nahrány na GC.com :). Díky. A to vyhledávání podle adresy půjde? Někdy?
  • 0

#135 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 20:16

Petman02 napsal/a:
Na stažení těch map s Rapidshare aby jsi si zaplatil premium účet, jinak se dost načekáš, než to postahuješ. Jinak v TrekBuddy fungují bez problémů.

Pokud to potřebuješ, tak si počkáš... B) A na Rapidu účet má snad už každý, ne?
  • 0

#136 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 20:20

Pokud ty mapy nechceš stahovat z Rapidshare tak se dají vytvořit pomocí MapGrabber. ty turistické mapy 1:50 000 nejsou nic jiného než tur. mapy z mapy.cz v největším možném přiblížení. MapGrabber je umí postahovat a nejen to, on dokáže i postahovat mapy na maps.google ;)
  • 0

#137 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 20:34

Witko napsal/a:
To nepůjde kvůli absenci podpisu aplikace,leda že by sis jí na rok zaplatil:):)

Podpis aplikace je zajistitelný. Jakmile verze bude stabilní, mohu podepsat.
  • 0

#138 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2009 - 23:12

PetrX napsal/a:
...vytvořit pomocí MapGrabber....


Nevis, jestli je i neco na webmapy.cz aka mapy.idnes.cz ?
  • 0

#139 Hroch team

Hroch team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 6:07

Witko napsal/a:

M@gic napsal/a:
Pozeram, ze sa to naozaj rozhybalo, tak skusim i ja...
HG som prestal pouzivat kvoli jednej chybe, ktora sa prejavuje na Siemense S75 - ked zapnem navigaciu ku kesi alebo zobrazenie gps signalu (robi to v obidvoch pripadoch), vsetko normalne funguje, ale klavesy prestanu reagovat, jedine, co mozem spravit je vyskocit z aplikacie uplne (a rovno i restartovat founa, lebo to zablokuje BT).

Zacalo to robit od niektorej z tych poslednych destilovych verzii, predtym to behalo v poriadku...

M.

Mám verzi Locify ve které je to už opravené a šlape jako hodinky. Bohužel jí neumím umístit někam na web aby si jí mohl kdokoliv stáhnout takže ti jí mužů poslat emailem. Můj mail je Praus1976@gmail.com


Verze Locify kteru avizoval Witko je po dohodě s ním ke stažení na tomto odkazu :-) http://frostowje.ic.cz/?p=65
  • 0
hardware: LG Optimus Black, LG Optimus One, Vodafone 845
software: locus + geocaching addon, c.geo open source, Geocaching - official GS app, Whereyougo
geovozidlo: Peugeot 206 2.0 HDi

#140 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2009 - 8:19

akryx napsal/a:
Nevis, jestli je i neco na webmapy.cz aka mapy.idnes.cz ?


Tak to bohužel nevím, mě naprosto vyhovují mapy.cz a gogle maps a tak jsem to dál nestudoval. Zkus, ale projít fórum k TrekBuddy a třeba tam na něco narazíš nebo zkus kontaktovat autora MapGrabberu, zda-li by nepřidal podporu těchto servrů.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka