Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#261 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:11

Já bych měl k tomu také otázku, dá se někde z eventu odhlásit? Vlezla nám do toho jiná akce, takže se nezúčastníme. Z doprovodných eventů jsem se odhlásil, ale nevím jak se vykopnout ze samotného megaeventu.
  • 0

#262 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:17

Podle zkušeností z megaeventu v Rakousku, kde byl logbook po celou dobu trvání akce, mi to přijde jako dost nestandardní... Taky si to ještě rozmyslím, jestli přijedu. Asi bych ale musel pořešit vyzvednutí coinu. No uvidím...
  • 0

#263 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:25

NJN, Prazaci si udelali akci, klasika.... EDIT: Abych doplnil: 14.03.2010 11:32 --> Polerok --> Dotazoval jsem se, cituji: "Cili system jak to bylo v Rakousku?" (Kdo nebyl loni v Rakousku, tak byla cely den registrace a kdo se nedostavil v presne vymezeny cas na misto a nezaregistroval se mel smulu). Odpoved: 14.03.2010 12:11 --> ty,ty,ty & familly --> Ne, systm jak v Rakousku to opravdu nebude -> to je pro nas odstrasujici pripad.... A V CEM JE TO JAKO JINE?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#264 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:34

gord napsal/a:
Logovat ME do logbooku pujde jen pri registraci, tedy patek odpoledne, sobota dopoledne.
Kdyz se nechces niceho zucastnit, ma smysl tech 2x 350 km jezdit jen kvuli razitku do logbooku?

Co je to za nesmysl??? Pokud event trvá 3 dny, pak by měl být logbook přístupný celou dobu a ne jen v otvírací hodiny... Copak na výchozím bodě, tj. na Humeru nikdo nebude celou dobu eventu? Co když budu chtít přijet jen na nedělní oheň (asi nejzajímavější část eventu).

A opět ukázka toho, že když člověk nenajde v těch doprovodných akcích žádnou zajímavou nebo náhodou se nestihl zaregistrovat, pak je to o ničem... Musím se přiznat, že mám stále větší radost z toho, že tu první ikonku českého ME mám ze zcela jiné akce... ta byla opravdu o setkání kačerů.
  • 0

#265 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:42

Dle meho, jedine, co v Rakousku fungovalo, byla registrace. A pokud vim, na tom jsem se shodli od pocatku. Rakousky event hlasal spoustu doprovodnych akci a skutecnost byla trochu dost jina. To je dle meho to, na co ti ty,ty,ty odpovidal. Vzhledem k tomu, ze organizujeme doprovodne akce, tezko muzeme byt soucasne u registrace a pripada mi to jako ztrata casu. Pokud nekdo prijede kvuli jenomu razitku 350 km a pak zase odfrci domu, je to jeho vec. Ja tolik casu nemam. Prazaci si mohou udelat neco pro sebe nebo pro jine, to je jejich vec. Procti si toto vlakno, najdes tu zduvodneni proc prave okoli Prahy. Proc si Ostravaci neudelali ME pro sebe? Reci, ty se vedou, ale neco udelat, ... Kritizovat a rejpat umi kazdej.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#266 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:46

gord napsal/a:
Logovat ME do logbooku pujde jen pri registraci, tedy patek odpoledne, sobota dopoledne. ME je slozen z doprovodnych akci, ktere trvaji od patku vecer do nedele dopoledne (plus-minus, aby me Kvapa nekamenoval :) ).

Tohle je podle mne pěkná sprosťárna a podraz na účastníky. Ne každý se může uvolnit v pátek, nebo dorazit nejpozději v sobotu dopoledne.
Ne, opravdu nechápu důvod, proč by nemohlo být možné zalogovat účast po celou dobu konání eventu podle rozvrhu.
  • 0

#267 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:49

P.S. jo a znamená to, že pokud bych dorazil až v sobotu po poledni, už si nemůžu vyzvednout ten geocoin, který jsem si objednal a hlavně ZAPLATIL dopředu?
  • 0

#268 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:52

gord

Vsichni v Rakousku loni vedeli, ze pokud se chteji lognout musi tam byt tehdy a tehdy. To jenom tady se o tom clovek dovi-on se to ani nedozvi, on musi nahodou otevrit informace, nedokazu si predstavit co bude delat nekdo, kdo ma zaplacene ubytovani a informace si otevre den predem....

ty,ty,ty mi odpovidal prave na tu registraci, takze se to nesnaz zahravat nekam bokem!

Ano, vest reci je snadne, ale ony by se Ty reci nevedly, kdyby se furt nevyskytovaly tyto podrazy...

EDIT: Dobry dotaz na geocoin!!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#269 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:59

Ohledne geocoinu - vydej bude po cely megaevent (od patku do nedele dopoledne) zpocatku na registraci a pozdeji v nasem - tytyty - stanku. Zaroven se tam bude i prodavat za podminek uvedenych na webu. Pokud si nekdo zaplaceny geocoin nevyzvedne, bude mu nabidnuta moznost vyzvednuti v nasem geo obchode pripadne zaslani spolecne s nejakou objednavkou ci za maly poplatek postou. Stejne tak geocoin bude mozne koupit po megaeventu Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#270 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:00

gord napsal/a:
Logovat ME do logbooku pujde jen pri registraci, tedy patek odpoledne, sobota dopoledne. ME je slozen z doprovodnych akci, ktere trvaji od patku vecer do nedele dopoledne (plus-minus, aby me Kvapa nekamenoval :) ).

Tak tohle je ale pánové, podle mě peknej humus... :@:@ !
Zatím vypadá že my se do toho času vejdeme, ale stejně je to krávovina... Nehodlám vyjíždět z HK kdovíkdy a řešit jak ten idiot nějakou frontu na logbook, kterou navíc možná ani nestihnu vystát, až se logbook v poledne zaklapne, to se vám raději na těch pár barevných pixelů v profilu vyse*u.
Vypadá to že my jsme na tom časově ještě dobře a stíhat to budeme, ale věřím že je tu spousta lidí kteří tohle neplánovali....

BTW. když na Hummeru nebude ani nikdo kdo by tam celý víkend hlídal logbook, znamená to že ta tvrz není zaplacená na celý víkend, nebo je ta tvrz na celý víkend zaplacená pro nás, což nám bude stejně k hounu, páč tam nebudu moct podepsat ani logbook ?
Doufám že jsem jen něco nepochopil, račte mě tedy opraviti, jestli mám pravdu tak ...
  • 0

#271 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:03

Tvrz je na cely vikend, ohledne logbooku si myslim ze s to vyresi. Prosim nepolemizujte tady co kdyby... Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#272 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:07

Dobrá tedy, to my bohatě stačí, dík tytyty. Taky si myslím že je to ten nejmenší problém sehnat někoho kdo to tam prostě odsedí .... Neberu to jako polemizování, gord ten jeho post vyplivl jako hotovou věc, což mě fakt dostalo
  • 0

#273 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:10

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Tvrz je na cely vikend, ohledne logbooku si myslim ze s to vyresi. Prosim nepolemizujte tady co kdyby...

Jakub


My nepolemizujeme, my diskutujeme nad podminkami, ktere jste vy nastavili!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#274 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:18

Polerok: ja myslim, ze to neni moc diskuze... Ostatni: vsak to jsem taky myslel, myslim ze to problem nebude. U stanku opravdu budu, cili to klidne ohlidam. Ovsem myslim, ze to bude jen par pripadu... Myslim ze gord myslel ze obecne to nepujde, jelikoz uz vidim, jak si ctvrtka lidi rekne, ze prijedou dopolede a pak se u nas o logbook porvou ;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#275 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:32

gord napsal/a:
Je to mozne, ale musi to udelat nekdo z ME teamu. Je to umysl. Uvazovali jsme i o automaticke funkci, ale protoze email neni povinna informace, nebylo by to obecne resitelne. Klidne tuto cinnost vezmu na sebe (nebudes prvni a asi ani posledni).

Můžu taky požádat o reset hesla? Moje heslo prostě nefunguje. :@ Díky :)
Nevím, proč tam možnost automatiky není aspoň pro ty, co si mail zadali.
  • 0

#276 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:39

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Ohledne geocoinu - vydej bude po cely megaevent (od patku do nedele dopoledne)
zpocatku na registraci a pozdeji v nasem - tytyty - stanku. ...
Jakub

A na základě čeho se bude vydávat?
Já nemám papírové výpisy o zaplacení, ani občanku na nick
  • 0

#277 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 16:46

bože takový dotazy miluju :) na základě nicku a případně emailové adresy. Myslím, že kačerům se dá věřit. Bude se to mimochodem vydávat uplně stejně jako Geokalendář 2010 - vydávali jsme asi 60 kousků a nebyl ani jeden problém. Nevím kolik lidí ví, že máš objednáno (a kolik)... Jo a otázku Co by ste dělali, kdyby..... tu si nech pro sebe a nesnaž se tu za každou cenu vyřešit každou kravinu. Prostě kdyby něco, tak se by se to řešilo individuálně. Pokud bych měl mít připraveno na každou věc nějakou alternativu, tak by to byla pěkná bichle (nebo bible?) Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#278 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 18:40

Urcite jsem sberatel ikonek, proste me to bavi, takze na ME jedu v prvni rade kvuli ni, ale zaroven se chci zucastnit ME, ne nejakeho flashmob eventu na par minut, jen na podpis v logbooku. Jedeme z Prostejova, coz neni nejbliz, ale nevidim problem, abychom to stihli v patek vecer/v noci a v sobotu od rana si uzivali ME tak, jak jej organizatori nachystali. Asi mam stesti, ze se mi trefili do vkusu. Nikde jsem si nevsiml, ze by organizatori nekoho do ucasti nutili, ale mozna jsem neco prehledl. Takze souhlasim s tim, ze pokud nekoho stve, ze je to zase akce pro prazaky, tak jako moravak rikam: "je, a toz co?" Ja jim dekuji, ze hodili svoji kuzi do placu a presne tyhle kecy jsem jim uz v uvodu nezavidel
  • 0

#279 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 20:51

ty,ty,ty & familly napsal/a:
bože takový dotazy miluju :)...

Tak to jsem rád, že to nebude žádný problém :)
Ale pořád mi to neřeší to, že se nemůžu dostat do toho svého účtu na http://www.gc1xxxx.eu/
Už jsem tam i psal na mail, a nic, žádná odezva
  • 0

#280 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 14:02

Moc by me zajimaly detaily ohledne toho stanovani a takovych tech organizacnich veci - abych to shrnul: parkovani (kde a za kolik), stanovani (kde a za kolik) a sprcha by se taky hodila ;). Videl bych to nejlepe formou nejake mapky na gcxxxx.eu s vyznacenymi plochami. Je to mozne? Dekuji!
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama