Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#301 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 16:57

Nejsem mistni, ale z Florence bych jel beckem na Cerny most a z neho busem 273 do konecne zastavky Ve Zlibku a odtud pesky.
  • 0

#302 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 17:54

maaaca napsal/a:
Nejsem mistni, ale z Florence bych jel beckem na Cerny most a z neho busem 273 do konecne zastavky Ve Zlibku a odtud pesky.

Taky by me zajimalo spoje z hlavní vlakove nádrazí.Asi taky metrem na Černý most že?
  • 0

#303 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:48

[quote]meeda86 napsal/a:
[quote]maaaca napsal/a:
Taky by me zajimalo spoje z hlavní vlakove nádrazí.Asi taky metrem na Černý most že?[/quote]
1. Metrem na Černý Most
2. Při příjezdu od HK nebo MB je vhodné vystoupit z vlaku ve Vysočanech, dojít 300 m na Vysočanskou a dál viz 1.
3. Při příjezdu od Kolína vystoupit v Libni, popojet jednu zastávku busem na Vysočanskou a dále viz 1.
  • 0
Vložený obrázek

#304 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:56

Je fajn, že sem dáváte informace, jak se na ME dostat, ale nemělo by to být už od počátku v listingu a na stránkách ME? Určitě by se tam hodil i jízdní řád kyvadlovky z Černého Mostu na tvrz..
  • 0

#305 Petenero

Petenero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 7:50

sobikovi napsal/a:
Je fajn, že sem dáváte informace, jak se na ME dostat, ale nemělo by to být už od počátku v listingu a na stránkách ME? Určitě by se tam hodil i jízdní řád kyvadlovky z Černého Mostu na tvrz..

Ty fakt musíš rejt do všeho,pane dokonalý...
  • 0

#306 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 8:44

Ja teda nevim, jsme kaceri nebo deti ve skolce? Kesky najit umime a misto konani eventu ne? To mi hlava nebere.
  • 0

#307 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 9:47

marram napsal/a:
Ja teda nevim, jsme kaceri nebo deti ve skolce? Kesky najit umime a misto konani eventu ne? To mi hlava nebere.


Jako na facebooku ... palec nahoru!!! ;)
  • 0

#308 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 10:28

marram napsal/a:
Ja teda nevim, jsme kaceri nebo deti ve skolce? Kesky najit umime a misto konani eventu ne? To mi hlava nebere.

No, najít cestu na Event asi ano, ale už nějak není jak zjistit jízdní řád kyvadlovky, kde stanovat a kde parkovat... a řešit to v pátek večer, až dorazím snad není nutné.
  • 0

#309 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 11:21

randir napsal/a:

marram napsal/a:
Ja teda nevim, jsme kaceri nebo deti ve skolce? Kesky najit umime a misto konani eventu ne? To mi hlava nebere.


Jako na facebooku ... palec nahoru!!! ;)


...ale na Facebooku je zaškrtátko "to se mi líbí"... :D:D:D
  • 0

#310 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 12:32

sobikovi napsal/a:
No, najít cestu na Event asi ano, ale už nějak není jak zjistit jízdní řád kyvadlovky, kde stanovat a kde parkovat... a řešit to v pátek večer, až dorazím snad není nutné.


teda ja vam nevim, v norimberku onehda jsem z tohohle nic nevedel (parkovani tam vubec neresili) a vubec mi to neprislo divny, proste jsme tam prijeli. jako k cemu potrebujes ihned ted vedet, jestli stan budes stavet na souradnicich xyz nebo o 10 metru vedle? co na tom chces resit uz ted? :D
  • 0

#311 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 12:42

Informace o kyvadlové dopravě, parkování a stanování budou ještě doplněny.
  • 0

#312 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 13:32

Jak rika Sutech, vse bude doplneno. Pro nedockavce: parkovani bude prevazne na soukromem pozemku u tvrze, prijedete na dalnicni odpocivadlo a pak budete navedeni jak se tam da jet. Mista je tam minimlne pro 600 aut (da se vyuzit i odpocivadlo). Stanovani bude v tesne blizkosti zdarma. Toalety jsou a sprcha bude za nejaky poplatek kvadlova doprava bude urcite v sobotu - a to cca v 9,10,11h z odjezdu pro dalkove autobusy stanoviste 8 na cernem moste. Presny rozpis bude dan nejpozdeji ve stredu k veceru na web jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#313 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 18:47

Dik za nadstardantni sluzby a info.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#314 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 21:46

Prípravy na CWGiádu 2010 finišují, doufáme, že se vám hry budou líbit. Tešíme se na shledání s vámi.
  • 0

#315 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 8:53

Mám dotaz, jaké jsou možnosti v místě konání pro malé děti kolem 2 let? Část programu věnovaná dětem je spíš pro školáky a větší "děti" než pro batolata a předškoláky. Počítám s tím, že s kočárky dorazí vícero kačerů...
  • 0

#316 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 9:05

sobikovi napsal/a:
Mám dotaz, jaké jsou možnosti v místě konání pro malé děti kolem 2 let? Část programu věnovaná dětem je spíš pro školáky a větší "děti" než pro batolata a předškoláky. Počítám s tím, že s kočárky dorazí vícero kačerů...

Tiše nadávat na rodiče kam je tahaj...
  • 0

#317 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 9:25

mirotiro napsal/a:
Tiše nadávat na rodiče kam je tahaj...

Asi ti ušlo, jak velký počet kačerů má malé děti a vyráží na eventy a lov s kočárkem a prťouskama...
  • 0

#318 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 10:05

sobikovi napsal/a:

mirotiro napsal/a:
Tiše nadávat na rodiče kam je tahaj...

Asi ti ušlo, jak velký počet kačerů má malé děti a vyráží na eventy a lov s kočárkem a prťouskama...

Někde jsem četl, že tam bude i dětský den. Jinak doporučuji deku, oblíbené hračky, pitíčko, protože geojesle tam nebudou. Ale jak jsem pochopil z tvých předchozích dotazů, tak tam asi jedeš stanovat, takže výbavu jistě máš. A k tomu počtu kačerů s malými dětmi - uvědomil jsem si, že jak už mám děti velké, vlastně kočárky vůbec nesleduji, a to jsem dřív míval přehled. Zajímavé.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#319 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 11:32

Standardní výbava na výlet s prckem je samozřejmostí, jak píšeš. Šlo mi spíš o to, jestli je na Tvrzi něco jako dětské hřiště (klouzačka, houpačka, pískoviště) nebo je to opravdu jen o té dece.... Myslím, že toto info uvítá víc kačerů. Ten dětský den je podle toho co jsem se dočetl spíš pro větší děti :(
  • 0

#320 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 11:41

sobikovi napsal/a:
Standardní výbava na výlet s prckem je samozřejmostí, jak píšeš. Šlo mi spíš o to, jestli je na Tvrzi něco jako dětské hřiště (klouzačka, houpačka, pískoviště) nebo je to opravdu jen o té dece.... Myslím, že toto info uvítá víc kačerů.

Ten dětský den je podle toho co jsem se dočetl spíš pro větší děti :(


Je tam velká dětská prolízačka hned vedle cukrárny a místa konání CWGiady.
Foto mám jen z mobilu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama