Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#281 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 15:18

Tohle s tím parkováním a stanováním je moc dobrej dotaz, nechtěl bych dorazit na místo a zmateně jezdit po okolí a hledat kde a co a jak :) Pár informací dopředu "na domácí přípravu" by se hodilo spoustě lidí, kteří na Hummeru v životě nebyli, mezi které patřím i já :) Díky moc
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#282 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 11:11

Napsal jsem autorum na [mail]CzechMETeam@gmail.com[/mail], doufam, ze se neco dozvim takto.
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#283 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 19:02

Parkovani je zdarma a po naplneni bude moznost i na druhe strane dalnice, stanovani je take zdarma, sprcha je mozna, ale je to za poplatek.
Mista je dost, takze po prijezdu se vse dozvite pri registraci a budete navedeni bud na parking ME a nebo na misto stanovani.


Michal

PS: Prijezdem je zde mysleno prijezd po D11 - viz mapa......Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#284 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 19:15

No dobra, uvidime na miste, jak se vam ta organizace podari ;). Diky za odpoved.
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#285 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 19:48

Tim parovanim je mysleno to malicke parkoviste u pumpy, nebo je tim myslena nejaka louka pobliz?
  • 0

#286 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 20:07

HaLuMa napsal/a:
Tim parovanim je mysleno to malicke parkoviste u pumpy, nebo je tim myslena nejaka louka pobliz?


staci ti parking pro cca 600 automobilu?;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#287 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 20:57

Mozna by stacil, tezko rict. Kde ho tam vykouzlite? ;)
  • 0

#288 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:19

ty,ty,ty & familly napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Tim parovanim je mysleno to malicke parkoviste u pumpy, nebo je tim myslena nejaka louka pobliz?


staci ti parking pro cca 600 automobilu?;)

Nedá mi to, ale musím si rejpnout. Ty parkoviště jsou odstavná pro kamiony. A myslím si, že v době eventu bude docela natřískaný kvůli zákazu provozu kaminonů v pátek a o víkendu...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#289 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:26

Zdravím, když už tu řešíte dopravu autem na Hummer, jak co bude s námi nemotorizovanými. Na stránkách Hummeru jsem se něco dočetl o kyvadlové dopravě z Černého mostu, nešlo by někde na stránkách megáče uvést podrobnosti, třeba jako časy odjezdů a podobně. Díky
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#290 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:41

Paullow napsal/a:

Nedá mi to, ale musím si rejpnout. Ty parkoviště jsou odstavná pro kamiony. A myslím si, že v době eventu bude docela natřískaný kvůli zákazu provozu kaminonů v pátek a o víkendu...


nejsou kamiony omezeny jen v nedeli odpo, kdyz jeste nejsou prazdniny? cimz padem by to v době eventu natriskany nebylo?
  • 0

#291 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:55

Kyvadlovou dopravu jeste upresnime a ruzne podrobnosti bohuzel z duvodu ruznych protiakci vuci eventu i z rad kacerstva, nejde zverejnovat drive. (kdybych to sam nezazil neveril bych). Bohuzel se najde rada neprejicich lidi.:(

Michal
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#292 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 22:22

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Kyvadlovou dopravu jeste upresnime a ruzne podrobnosti bohuzel z duvodu ruznych protiakci vuci eventu i z rad kacerstva, nejde zverejnovat drive. (kdybych to sam nezazil neveril bych). Bohuzel se najde rada neprejicich lidi.:(

Michal

Pokud je to o tom, o kom si myslím, tak nebylo by vhodné mu to vysvětlit ručně? Poslaneckou imunitu proti klasické dece nemá...
  • 0

#293 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 5:22

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Parkovani je zdarma a po naplneni bude moznost i na druhe strane dalnice, stanovani je take zdarma, sprcha je mozna, ale je to za poplatek.
Mista je dost, takze po prijezdu se vse dozvite pri registraci a budete navedeni bud na parking ME a nebo na misto stanovani.


Michal

PS: Prijezdem je zde mysleno prijezd po D11 - viz mapa......Jakub


Nebijte mě hned, ale o jaké mapě je řeč? Ještě jsem na takové velké akci nebyl a navíc to tam moc neznám.
  • 0

#294 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 7:08

mr.mates napsal/a:

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Parkovani je zdarma a po naplneni bude moznost i na druhe strane dalnice, stanovani je take zdarma, sprcha je mozna, ale je to za poplatek.
Mista je dost, takze po prijezdu se vse dozvite pri registraci a budete navedeni bud na parking ME a nebo na misto stanovani.


Michal

PS: Prijezdem je zde mysleno prijezd po D11 - viz mapa......Jakub


Nebijte mě hned, ale o jaké mapě je řeč? Ještě jsem na takové velké akci nebyl a navíc to tam moc neznám.


Rekl bych ze toto: http://www.gc1xxxx.e...ang=cs&doc=3001
  • 0

#295 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 7:36

Aha, jsem slepý a nevidím. Dík.
  • 0

#296 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:17

mr.mates napsal/a:
Aha, jsem slepý a nevidím. Dík.

No, až na to, že ta silnice PŘES dálnici je (byla) neprůjezdná, takže od HK jedině pěšky od shellky, nebo jet někam dál a pak otočit asi někde na Černém mostu.
Může to někdo upřesnit?
  • 0

#297 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:24

Jeste pred par tydny byly na obou sjezdech z mostu k pumpam betonove zatarasy. A silnice od mostu na jih je prehrazena zavorou.
  • 0

#298 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 10:12

Uz chapu proc lidi stoji pred kramem na danych souradnicich a volaji, ze nemohou najit ten obchod kde si mohou vyzvednout sve zbozi.

Most byl, je a bude uzavren (pro auta). Prijezd je mozny pouze po D11 ze smeru Praha - Hradec K. . A nebo pesky z druhe strany pres most.

Michal
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#299 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 11:43

Dain a Olik napsal/a:

Paullow napsal/a:

Nedá mi to, ale musím si rejpnout. Ty parkoviště jsou odstavná pro kamiony. A myslím si, že v době eventu bude docela natřískaný kvůli zákazu provozu kaminonů v pátek a o víkendu...


nejsou kamiony omezeny jen v nedeli odpo, kdyz jeste nejsou prazdniny? cimz padem by to v době eventu natriskany nebylo?

No jo, oni to vlastně udělali tak, že v pátek mezi 17:00 a 21:00, v sobotu mezi 7:00 a 13:00 zdražili mýtné. To má ale úplně stejný efekt, jako zákaz jízdy.

Jinak já bych asi doporučil nechat auto na parkovišti u CČM nebo na hlídaném P+R na Černém Mostě (10 Kč/den) a dojel autobusem 273 na zastávku Ve Žlíbku. Odtud je to cca. 1,5 km pěšky po asfaltové cestě...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#300 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 16:10

Dotaz na místní: S kamarádem přijedeme v pátek dopoledne na UAN Florenc a zajímalo by mě, jak se nejlépe dostat na místo eventu pomocí MHD. Díky za odpověď
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka