Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#1 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 21:51

Dobry den,zajimal by mne nazor kacerstva na logovani nalezu opravdu malinkym detem :)... Maji z toho neco, nebo je to jen log pro pocet? Co myslite?
  • 0

brundi
 


#2 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 21:56

To je asi jako spořit malému/malé na knížku, že až bude mít 18, bude tam mít hóóódně penízků. Takhle bude mít v osmi třeba pěkných pár kešek, které si ale vůbec nebude pamatovat... Nu, každému, co jeho jest. ;-)
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:04

Je to nesmysl.. možná ještě tak pro rodiče bookmark "Tady bylo naše miminko", ale vlastní log a logování je nesmysl. Rád bych viděl takového kojence co vyluštil mysterku apod.
  • 0

#4 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:08

mam totiz podobny nazor a kdyz kolikrat ctu logy typu hezka keska, celou jsem ji prospal, mamka to krasne vylustila, prijde mi to jako honeni bodu. A delame to pro cisla nebo pro radost z pohybu, z poznani, z prirody? Teda my alespon jo ;)
  • 0

brundi
 


#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:15

Mě je to fuk :-) A některé keše, založené naším geniálním miminkem Bartolomějem jsou moc pěkné. A mladým patří svět, tak jim nebraňte v rozletu ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:16

Flame jako stvorene pro H+ :D Jen tak mimochodem brundi nezavadis tem malejm ze to maj "bez prace"?
  • 0

#7 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:20

Nekdo z pritomnych rozumprdu si zkusil nekdy dotlacit kocarek na kes v lese na kopci a miminaka u nej vyfotit? Protoze jestli to tak udelam zrovna na vasi kesi, tak vasi kes malej H+ nasel - at se vam to libi nebo ne... :P A co bude malej H+ delat se svym uctem, az zacne kriticky premyslet - to s dovolenim necham na nem a ne na vas... B) (btw. mozna bude mit tou dobou vic nalezu nez sobikovi a brundi dohromady - on totiz netravi veskery cas rozumprdenim na foru) :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#8 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:20

prave tu "praci" s tim mam rad :)
  • 0

brundi
 


#9 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:23

hplus napsal/a:
Nekdo z pritomnych rozumprdu si zkusil nekdy dotlacit kocarek na kes v lese na kopci a miminaka u nej vyfotit? Protoze jestli to tak udelam zrovna na vasi kesi, tak vasi kes malej H+ nasel - at se vam to libi nebo ne... :P

A co bude malej H+ delat se svym uctem, az zacne kriticky premyslet - to s dovolenim necham na nem a ne na vas... B) (btw. mozna bude mit tou dobou vic nalezu nez sobikovi a brundi dohromady - on totiz netravi veskery cas rozumprdenim na foru) :D


pod tohle bych se podepsal!
KUA CO JE VAM DO TOHO!? ...
Esli nekdo vozi/nosi/tlaci mimino/dite na kes a zaloguje ji, tak vam je do toho VELKY PRD!
  • 0

#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:24

a propo... uz vidim, jak nas Kuba dologovava kese s dodatkem "byl sem tam s tatou jako mimimo viz tatuv log" ... B):D no neni to to same jako pri "rozpadu" tymu!? ... B)
  • 0

#11 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:24

A tak zas ownerovi té které kešky to vadit nemusí, prcek tam fyzicky byl (tedy aspoň snad ano...) a jestli jsou rodiče takoví stráááášně hodní, že založili účet i mimišákovi, to je jen a jen jejich věc. Kdyby se mi takhle někdo lognul na mojí keši, nijak by mě to nerozházelo. A je mi to celé jakože phuk. B)
  • 0

#12 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:26

Sice mi to přijde ujetý, ale mnohem ujetější mi přijde zakládat kůli tomu vlákno, protože je do toho každýmu úplný kulový.;) Řešte si raděj vlastní problémy.:)
  • 0

#13 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:31

To s tema vlastnima problemama je trefny... ;) Btw. motivace muze byt napriklad - proc bych jezdil s kocarkem na kese v okoli, kdyz je mam vsechny vyzobany? Protoze tam malej H+ jeste nebyl!! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#14 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:31

brundi napsal/a:
A delame to pro cisla nebo pro radost z pohybu, z poznani, z prirody? Teda my alespon jo ;)

Hele a když to teda něděláš pro čísla, proč řešíš čísla ostatních?:P:D
  • 0

#15 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:33

a kdo resi cisla ostatnich? ;) koukam ze zeptat se na nazor je asi spatne:)
  • 0

brundi
 


#16 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:37

brundi napsal/a:

Ne, spatne je, kdyz si nekdo ani nedokaze propojit profil na geocaching.cz a geocaching.com... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#17 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:37

brundi napsal/a:
a kdo resi cisla ostatnich? ;) koukam ze zeptat se na nazor je asi spatne:)

Ále. :D
  • 0

#18 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:39

lol
  • 0

brundi
 


#19 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:42

brundi napsal/a:
lol

Lol já nemůžu. Nevim, jestli by se piva a večeře nechtěly podivat, co je venku tak veselýho. :)
  • 0

#20 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:43

Příjde mi to takový úplně na nic, prostě jako když hormonálně poblouznění rodiče založí dvouletému dítěti profil na lidé.cz... My s Tomarctus nedávno rozebíraly možnost, kdyby založila účet psovi.:D Že by s sebou nosila polštářek s inkoustem a nálepku s nickem a nechala Šeronečku otisknout tlapu do logbooku. Akorát u mikrokeší by její papírový log zabral místo pro tři zápisy...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama