Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#41 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:50

Kdyby jste nechápali geocaching jako měřitelné závody, kde počet nálezů se váže k umístění ve statistikách, tak tu neřešíte tyhle kraviny. Buď se nudíte v práci a pak se hlaste u šéfa ať Vás zaměstná a nebo jste doma a pak padejte někam ven, je moc krásně na takové kecy.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#42 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 13:21

Mimon_team napsal/a:

Petman02 napsal/a:
Sorry. Ale přijde mi to úchylný.
....

... Co přesně ti na tomhle logování vlastně vadí ...


Ja teda vidim rozdil mezi "Prijde mi uchylny" a "Vadi mi"

Osobne me to taky prijde divny, ale nevadi me to.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 13:28

Autacek napsal/a:


Tak že asi tak, analogie je to jak vyšitá, v tomto případě jde jen o body.


prosim autacku, vymysli mi taky analogii, o co jde nam (kdyz tak vsechno vis), kdyz loguju Terce eventy. :D
  • 0

#44 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 13:49

sobikovi napsal/a:
Je to nesmysl.. možná ještě tak pro rodiče bookmark "Tady bylo naše miminko", ale vlastní log a logování je nesmysl. Rád bych viděl takového kojence co vyluštil mysterku apod.


No znám dost "dospělých" kačerů co v klidu zalogují mysterku co vyluštil někdo jiný. Resp: jinak - znám jich jen pár co nezalogují mystery kde jim někdo podal LB do ruky a sami ji nevyluštili. Pro šťoury říkám rovnou, že patřím do první skupiny. Holt každý v partě má jiný úkol - někdo je bedna na šifry, někdo to umí s lanem a nebojí se vlézt kamkoliv a někdo jim nosí svačinu. Zážitek ve finále mají všichni a to jde, ne?
  • 0
Monte

#45 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 13:52

hplus napsal/a:

brundi napsal/a:

Ne, spatne je, kdyz si nekdo ani nedokaze propojit profil na geocaching.cz a geocaching.com... :D


Čeče a víš že třeba já umím a neudělal jsem to? Kdo se chce něco dozvědět, ať se trochu namáhá :)
  • 0
Monte

#46 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 13:56

Monte-x napsal/a:

hplus napsal/a:

brundi napsal/a:

Ne, spatne je, kdyz si nekdo ani nedokaze propojit profil na geocaching.cz a geocaching.com... :D


Čeče a víš že třeba já umím a neudělal jsem to? Kdo se chce něco dozvědět, ať se trochu namáhá :)


Tahle filosofie ale končí, pokud se nicky na serverech neshodují.....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#47 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:04

kolombo napsal/a:
Kdyby jste nechápali geocaching jako měřitelné závody, kde počet nálezů se váže k umístění ve statistikách, tak tu neřešíte tyhle kraviny.

Buď se nudíte v práci a pak se hlaste u šéfa ať Vás zaměstná a nebo jste doma a pak padejte někam ven, je moc krásně na takové kecy.

Vidím to úplně stejně a posílám pozdrav na Sever..;)
  • 0

#48 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:58

Monte-x napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Je to nesmysl.. možná ještě tak pro rodiče bookmark "Tady bylo naše miminko", ale vlastní log a logování je nesmysl. Rád bych viděl takového kojence co vyluštil mysterku apod.


No znám dost "dospělých" kačerů co v klidu zalogují mysterku co vyluštil někdo jiný. Resp: jinak - znám jich jen pár co nezalogují mystery kde jim někdo podal LB do ruky a sami ji nevyluštili. Pro šťoury říkám rovnou, že patřím do první skupiny. Holt každý v partě má jiný úkol - někdo je bedna na šifry, někdo to umí s lanem a nebojí se vlézt kamkoliv a někdo jim nosí svačinu. Zážitek ve finále mají všichni a to jde, ne?


To je snad celkem jasný postup, na některých keších to i autor doporučuje, protože jeden člověk to prostě nedá ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#49 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:30

polerok napsal/a:

Monte-x napsal/a:

hplus napsal/a:

brundi napsal/a:

Ne, spatne je, kdyz si nekdo ani nedokaze propojit profil na geocaching.cz a geocaching.com... :D


Čeče a víš že třeba já umím a neudělal jsem to? Kdo se chce něco dozvědět, ať se trochu namáhá :)


Tahle filosofie ale končí, pokud se nicky na serverech neshodují.....


Majitel pro to může mít pro něj osobně dost dobrý důvod aby to takto provedl a nikomu do toho nic není.
  • 0
Monte

#50 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:40

Celkově si myslím, že nejvíc na tomhle vlákně remcají lidé, kteří vlastní děti nemají a vůbec neví o čem mluví. Proč by mimčo nemohlo mít zalogovánu cache na které s rodiči bylo, byť je to mysterka kterou nemohlo vyluštit? Jak jsem psal výše, znám dost případů, kdy jedinou zásluhou dospělých kačerů bylože k vyluštěné mysterce došli s někým kdo ji vyluštil, v horším případě souřadnice dostal a zapsali se? Na na tradičce vysoko na stromě, kam vyleze jeden, jiné kus pod hladinou ke které se potopí jeden (často navíc mudla) a ostatním ji hodí k zalogování na zem nebo do lodičky (to už se tu kdysi taky řešilo)? Jaký je v tom rozdíl? Dospělý který byl ve správnou dobu na správném místě logovat může a miminko kterému se poštěstilo totéž nemůže? Jako trojnásobný otec, z toho jednou úplně čerstvý otec se důrazně ohrazuji proti tomu aby někdo bezdětný do podobných aktivit strkal rypák. Úchylní jsme všichni , nevím co kdo komu chce vyčítat.... Lidi, že raději nejdete ven a nehledáte krabičky. Tenhle server se pomalu mění v žumpu a myslím že je čas na rázný zásah adminů a čištění a zamykání témat.... Jsem zvědav jak místní šťourové budou komentovat miminko co cache dokonce provozuje jako owner. Ale koneckonců, to je jejich trabl a názorná ukázka jejich inteligence.
  • 0
Monte

#51 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:46

Názorná ukázka "inteligence" toho, kdo zapsal mimčo jako ownera nebo těch rejpalů? B)
  • 0

#52 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:59

Monte-x napsal/a:

polerok napsal/a:

Monte-x napsal/a:

hplus napsal/a:

brundi napsal/a:

Ne, spatne je, kdyz si nekdo ani nedokaze propojit profil na geocaching.cz a geocaching.com... :D


Čeče a víš že třeba já umím a neudělal jsem to? Kdo se chce něco dozvědět, ať se trochu namáhá :)


Tahle filosofie ale končí, pokud se nicky na serverech neshodují.....


Majitel pro to může mít pro něj osobně dost dobrý důvod aby to takto provedl a nikomu do toho nic není.


Správně! Ono, když je člověk anonymní, tak je to pro něj o hoooodně jednodušší B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#53 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 18:33

Monte-x napsal/a:
Lidi, že raději nejdete ven a nehledáte krabičky. Tenhle server se pomalu mění v žumpu a myslím že je čas na rázný zásah adminů a čištění a zamykání témat....


Hele, je to normalni diskuzni server, tak se tu prosim te nesnaz zavest cenzuru. :D Kazdy at si keca o blbostech jak je libo. Slusne samozrejme. B)
  • 0

#54 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:26

Autacek napsal/a:
Tak že asi tak, analogie je to jak vyšitá, v tomto případě jde jen o body.

My uz miminko prihlasili do poradniku na autacek - snad jeden dostane, az mu bude 18... :P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#55 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:28

Petman02 napsal/a:
Sorry. Ale přijde mi to úchylný.
Ale je to fuk. Ať si s tím psaním či logováním za mimina, kompenzuje, kdo chce, co chce. Jeho věc.

Nekdo si tim treba kompenzuje to, ze uz netravi vikendy tim, ze vyjede na 120 kesi - ale jen na 4 s kocarkem. O, jak uchylne... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#56 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:36

můj robotek profil nemá,i když krabičky hledá a někdy jí i sám vytáhne.Ale chápu když někdo udělá miminku profil a loguje mu kešky kde sním byl.Nevím proč to někomu vadí,se snad bojí aby mimi nemělo náhodou víc bodů než oni?
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#57 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:41

Už vidím až to "mimino" pobere rozum, jak skáče radostí: "Jsem první, sice nevím v čem, ale první, kdo je víc." Ale to už záleží na každém z nás. ;) Proto pořád čekám na log nejmladšího kačera typu: "Na kešku jsem šel v tatínkovi a domu se vracel už v mamince. Díky za keš.":D:D
  • 0

#58 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:43

"Na kešku jsem šel v tatínkovi a domu se vracel už v mamince. Díky za keš."

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#59 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 20:49

Naše maminka je v důchodu a byla s námi odlovit dvě keše,když jsme byli na návštěvě.Máme jí založit vlastní účet na Gc.com a zalogovat je,i když vůbec nechápala o co kráčí ?
  • 0

#60 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 21:04

To je maminka tak senilni? ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama