Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#61 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 21:16

hplus napsal/a:
To je maminka tak senilni? ;)

)

Ani ne,ovšem nechápe jak může plastová krabička vysílat signál,který nás k ní s tou "hledačkou" dovede ?
  • 0

#62 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 21:41

hplus napsal/a:
To je maminka tak senilni? ;)



vzhledem k tomu, jaky maji nekteri starsi lide vztah k moderni technice, a neni na nem nic nepochopitelneho, nevim proc se snazite prechoziho kacera urazit...
  • 0

brundi
 


#63 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 21:56

hplus napsal/a:

Petman02 napsal/a:
Sorry. Ale přijde mi to úchylný.
Ale je to fuk. Ať si s tím psaním či logováním za mimina, kompenzuje, kdo chce, co chce. Jeho věc.

Nekdo si tim treba kompenzuje to, ze uz netravi vikendy tim, ze vyjede na 120 kesi - ale jen na 4 s kocarkem. O, jak uchylne... B)


Kecy! Nestíhal jsi to logovat, tak jsi změnil styl a schováváš se za chudáka prcka B) :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#64 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 22:20

polerok napsal/a:

A ted pro jistotu nestiham logovat za oba... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#65 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 22:34

brundi napsal/a:
vzhledem k tomu, jaky maji nekteri starsi lide vztah k moderni technice, a neni na nem nic nepochopitelneho, nevim proc se snazite prechoziho kacera urazit...

Dobry den, omlouvam se, nevedel jsem, ze si tu odted vsichni vykame. Predchozimu panu kacerovi jsem se snazil v nadsazce sdelit, ze pokud upozornuje na to, ze maminka netusila, o co se v pripade nalezu pokladu (takzvane kese) jedna a pan predchozi kacer tuto situaci srovnava s nalezem teto kese u miminka, pak take predchozi pan kacer zrejme srovnava mentalni uroven svoji maminky-duchodkyne s miminkem, coz se da vykladat bud senilitou nebo pokrocilou demenci - presnejsi diagnozu by asi dodali jini...

Doufam, ze me vysvetleni je dostatecne korektni a srozumitelne pro vsechny pritomne pany kacery a pani kachny.

Preji prijemne proziti zbytku vecera a jsem s pozdravem.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#66 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 19 August 2009 - 22:37

cinca2008 napsal/a:
Ani ne,ovšem nechápe jak může plastová krabička vysílat signál,který nás k ní s tou "hledačkou" dovede ?

Hele v pohode, ale princip fungovani GPS a geocachingu jsem (s jistym zjednodusenim) vysvetlil i moji babicce a dokonce i dedeckovi z druhy strany (rocnik 1924). Nebylo to mysleno jako urazka - ale tady se ty diskuze vzdycky tak zvrhnou... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#67 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 6:37

Nechtela jsem se zapojovat, ale neda mi to abych nepripojila svuj nazor. Deti jeste nemam tak ze pro nektere jsem dalsi "zbytecny kecal, co nevi o co kraci" jak tu nekdo pravil. Ale dle meho nazoru at si kazdy udela profil pro koho chce a loguje si jak chce. Ja bych svemu diteti profil zalozila az v momente, kdy by mi byl sam schopny rikat svymi slovy, zazitek z te kese i kdyz ji nevylustil, ale proste aby log vymyslel on sam i kdyz jej jeste neumi napsat a tak. Do te doby maximalne bookmark nebo neco podobneho (protoze kdo ma porad vymyslet logy, vtipne situacce clovek napise do vlastniho logu). Ale jak rikam, je to kazde ho vec, jestli ucet vytvori pri narozeni neb ne.
  • 0

#68 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 8:11

Monte-x napsal/a:
Celkově si myslím, že nejvíc na tomhle vlákně remcají lidé, kteří vlastní děti nemají a vůbec neví o čem mluví. ..........

Dle čeho soudíš??? Hledáme celá rodina, pravda junior již není mimino. Ale již dokáže jít za šipkou, poklad najít a mít s toho radost. A asi by zvládnul i případné zalogování na netu s mojí pomocí.

mudlodcera napsal/a:
Nechtela jsem se zapojovat, ale neda mi to abych nepripojila svuj nazor.
Deti jeste nemam tak ze pro nektere jsem dalsi "zbytecny kecal, co nevi o co kraci" jak tu nekdo pravil. Ale dle meho nazoru at si kazdy udela profil pro koho chce a loguje si jak chce.

Ja bych svemu diteti profil zalozila az v momente, kdy by mi byl sam schopny rikat svymi slovy, zazitek z te kese i kdyz ji nevylustil, ale proste aby log vymyslel on sam i kdyz jej jeste neumi napsat a tak. Do te doby maximalne bookmark nebo neco podobneho (protoze kdo ma porad vymyslet logy, vtipne situacce clovek napise do vlastniho logu).

Ale jak rikam, je to kazde ho vec, jestli ucet vytvori pri narozeni neb ne.

Naprostý souhlas.
  • 0

#69 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 8:11

K tématu: Mimina mi nevadí. Proč by měla, když někteří (sice formou GC nebo TB) logují svého psa, nebo auto :D Jednu chvíli jsem nad tím taky uvažovala, ale pak jsem tu myšlenku zavrhla a společné zážitky píšu do svého logu. Je to věc rodičů, jakou formu pro vedení deníčku svého dítěte zvolí. Někdo si dělá fotoalbum, někdo píše blog, někdo si maluje obrázky a někdo založí účet na GC.com nebo kdekoliv jinde. Asi tak! K diskuzi: Celý GC je úchylný. Stejně jako jakýkoliv jiný koníček či životní styl! Všechno, co se vymyká běžné většině je nenormální a úchylné. Nejsem tedy normální ale jsem na to hrdá. Nechci být jen součástí tupého stáda. ;)
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#70 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 13:22

fanfulik napsal/a:

"Na kešku jsem šel v tatínkovi a domu se vracel už v mamince. Díky za keš."

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Dost guut :-), tímto by se to asi dalo uzavřít ;-)
  • 0

#71 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 13:55

hplus napsal/a:

cinca2008 napsal/a:
Ani ne,ovšem nechápe jak může plastová krabička vysílat signál,který nás k ní s tou "hledačkou" dovede ?

Hele v pohode, ale princip fungovani GPS a geocachingu jsem (s jistym zjednodusenim) vysvetlil i moji babicce a dokonce i dedeckovi z druhy strany (rocnik 1924). Nebylo to mysleno jako urazka - ale tady se ty diskuze vzdycky tak zvrhnou... ;)


Hele v pohodě,to s naší babičkou bylo samozřejmě myšleno jako sranda (zase tak úplně nevědoucí není),jen mě to napadlo jako paralela s tím logováním miminek.Takže se uražen fakt necítím. Jinak je mi šumák,jestli logujou mimina a souhlasím s tím,že se diskuze většinou zvrhnou. Na zcela normální dotaz,na názor na logování mimin se ohradili kačeři s miminy,že co je jako komu do toho a ať starají o své.Do toho zase odpůrci bez mimin hází hlášky o honění bodů atd....
Nakonec H+ odpovídal skoro jediný s nadsázkou a bez navážení a to fakt nepíšu proto,že bych se bál,že se potkáme někde na eventu ;)
  • 0

#72 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 14:56

logovat za mimikačera je divný... ale když ho to bude bavit i v budoucnu, bude moct říkat, jó, to já už lovil, když ty jsi tahal kačera :D Sakra.. teď mi došel ten divný dvousmysl:D:D
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#73 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 16:45

Tak se nám to vrátilo do normálu :D ono jsou kolikrát dospělý horší jak děti. Znám kačery, co sledujou denodenně jiné, jen aby je nepředběhli :D
  • 0

brundi
 


#74 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 17:40

Tak tohle je uplně blbé téma, ale naprosto úžasná diskuse. Člověk se nasměje, když vidí, jak se tu všichni umí se všemi dohádat dokonce na tomhle! Ale inspirovalo mi to k nápadu, že založím jeden profil pro své Volvo a druhý pro kolo Mongoose, a až budu tam a tam s autem nebo na kole budu to logovat duplicitně. Třeba to auto jednou někomu prodám i s profilem na gc.com a šťastný kupec bude moct začít na skóre 847, hned se mu do víru geokešingu bude líp vstupovat. Jako na tomhle webu ať se založí takové nebo makové téma, vždycky to skončí hádkou o body. Jsu rád! Lepší, než se hádat o prachy...B)
  • 0

#75 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 17:41

DATaTEAM napsal/a:
logovat za mimikačera je divný... ale když ho to bude bavit i v budoucnu, bude moct říkat, jó, to já už lovil, když ty jsi tahal kačera :D
Sakra.. teď mi došel ten divný dvousmysl:D:D


Nebo může taky říkat, jó to já už lovil, když jsem ještě tahal kačera :)
A taky může říkat, jó to já už lovil když mě tahali kačeři v kočárku. :D

Dnes jsem zrovna četl log o jedné keše, který "psal" dvouapůlletý klučík, tam se psalo, že jí dokonce prospal v autě. Jemu rodiče zapisují keše od narození a už jich má "odloveno" 222.
Ale co, vždyť je to jedno. Ať si každý zapisuje co chce. Nakonec je to hezká kronika, když ještě u těch keší to dítě vyfotíte, tak máte pěkně od narození časově zařazené fotečky.
  • 0

#76 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 19:28

jéé to je dobrý nápad... máme tři děti, pět psů, někdy chodíme všichni, jindy já se dvěma psema....není spíš lepčí prckovi pořídit TB nebo GC a dát ho do keše kde byl? mít to moji psi,mají už velice zajímavou mapičku....a statisíce km...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#77 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 20:34

brundi napsal/a:
Tak se nám to vrátilo do normálu :D ono jsou kolikrát dospělý horší jak děti. Znám kačery, co sledujou denodenně jiné, jen aby je nepředběhli :D


A sakra, dnes jsem se ještě nedíval do statistiky jestli mě někdo nepředběhl :D:D:D
  • 0

#78 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 20 August 2009 - 23:36

Coyote.cz napsal/a:
A sakra, dnes jsem se ještě nedíval do statistiky jestli mě někdo nepředběhl :D:D:D

Hlavne bacha na ty, co logujou se zpozdenim - to se pak odnekud odzadu pririti a predbehne Te treba o 360 pixel! (Z toho by jeden body/poradi sledujici kacer mohl mit infarkt!!) B)

Jinak vsem diky za nazory, vesmes jste me utvrdili v tom, ze logovat za miminko ma smysl... Prinejmensim v tom, ze to nekoho desne na*ere. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#79 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 5:52

Klidně si zřizujte účty novorozencům, psům, autům ... ale až váš potomek začne brát rozum a přijde s tím že by chtěl odlovit cache GCXXXX tak mu vysvětlujte že si to nemůže napsat jako found it protože ji "odlovil" když mu bylo půl roku...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#80 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 6:52

Hele, tlacha se tu o blbinach, nebo tu uz nekdo dal odkaz na nejaky onen zlotrily miminkovsky log? B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama