Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#21 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:43

brundi napsal/a:
lol

Ja se zase nemuzu smat nahlas - bych vzbudil malyho kacera ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#22 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:46

ja muzu, treba tomu jak se normalni otazka muze zmenit v "napadani" ;) ono z mobilu se veci s netem nedelaj tak snadno
  • 0

brundi
 


#23 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:53

brundi napsal/a:
ja muzu, treba tomu jak se normalni otazka muze zmenit v "napadani" ;) ono z mobilu se veci s netem nedelaj tak snadno

Njn, na hloupou otazku - hloupy odpovedi... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#24 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:53

brundi napsal/a:
ja muzu, treba tomu jak se normalni otazka muze zmenit v "napadani" ;) ono z mobilu se veci s netem nedelaj tak snadno

Víš co, já vždycky totálně nechápu, proč maj lidi potřebu řešit věci, který se jich v podstatě vůbec netýkaj. Kdybys měl aspoň nějakou supertěžkou mysterku, pro kterou by bylo vyřešení kojencem totální potupa, ale o tom taky asi nemůže být řeč.:) Tak prostě jenom nechápu, proč tento dotaz na názor ostatních s morálním ponaučením hned v závěsu.:)
Když mi to vysvětlíš budu mít hned lehčí spaní.;) A kdybys měl něco i na ulehčení vstávání, taky bych nepohrdl. :D
  • 0

#25 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 22:56

tak neco na ulehceni vstavani vych taky bral;)
  • 0

brundi
 


#26 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 0:23

sim vás nehrote to tak ;) nekdo lepí fotky a první vlásky do albumu , nekdo vede díteti profil na facebooku , a nekdo na gc .com.. kdyz nebude mit mimino odlovene nejake extremni cache jako ve stylu tatinek dal na skale do logbooku moje razitko a tak.. potom nevidim problem....
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#27 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 0:31

Asi tak - v podstate malej H+ bude mit zajimavou fotokroniku - ke kazdymu logu prikladam fotku, ze tam byl... Ovsem, jak to delaji ostatni, to netusim a je mi to celkem... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#28 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 6:02

No...já v tom vidím hlavně jedno velké pozitivum!!! Jak víme..na smajlíkách se nestaví, ale jak se jede s mimiňákem v kočárku, tak má hned Qnik aspoň o 5 pixel víc, než by měl kdyby se kolem jelo v geokombajnový kOktávce:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#29 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 6:40

Tak nejak zase nechapu co se tu resi... ;) Vzdyt pravidla to resi jednoznacne. Ne zadne byl jsem u cache, videl jsem to misto. apod. Zapsal jsem se do logbloku? Ano, tak nalezeno. Takze pokud miminko provede SVUJ zapis, ma nalezeno... :D:D:D:D P.S. V Posazavi ho treba muze na dukaz pobryndat Pribinakem... :D
  • 0

#30 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 6:44

hplus napsal/a:
Btw. motivace muze byt napriklad - proc bych jezdil s kocarkem na kese v okoli, kdyz je mam vsechny vyzobany? Protoze tam malej H+ jeste nebyl!! B)

To je velmi dobrý nápad, jezdit s miminem jen tak bezcílně je dost nudné tak proč mimino nenechat kešky takhle odlovit? Je postaráno o zábavu na mnoho procházek s kočárkem.
  • 0

#31 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 7:59

petegeo napsal/a:
Zapsal jsem se do logbloku? Ano, tak nalezeno.
Takze pokud miminko provede SVUJ zapis, ma nalezeno... :D:D:D:D

Ja nevim jak Ty, ale treba malej H+ ma dve razitka ;)

Jinak abych to shrnul pro ty mene chapajici - neni to nuceni miminka do sbirani bodu (tortura zde srovnavana s obrizkou), je to spise zabava pro rodice. A vy, kterym jde o to, kolik ma miminak bodu - pridejte ve sbirani, nebo vas brzo predbehne (predjede)... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#32 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 7:59

brundi napsal/a:
mam totiz podobny nazor a kdyz kolikrat ctu logy typu hezka keska, celou jsem ji prospal, mamka to krasne vylustila, prijde mi to jako honeni bodu. A delame to pro cisla nebo pro radost z pohybu, z poznani, z prirody? Teda my alespon jo ;)


No mě osobně by takovej log na mé keši potěšil, že si rodiče vybrali mou kešku na procházku s mímem. Navíc log zapsaný "jakože" dítětem je pro mou keš větší pochvala než "TFTC" nebo "Díky za bod"

A na závěr...jestli má smysl nechat logovat mimino?Ať má profil na GC.com nebo ne, vždyť je to sakra uplně šumák a připadá mi smysluplnější řešit nesmrtelnost chrousta a vnitropolitickou situaci republiky Kocourkov než tohle...
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#33 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 8:16

Sorry. Ale přijde mi to úchylný. Ale je to fuk. Ať si s tím psaním či logováním za mimina, kompenzuje, kdo chce, co chce. Jeho věc.
  • 0

#34 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 8:34

Já v tom nevidím nic zlýho. Jenom jsme líný logovat dětičky. I když většinu keší s námi naše Terezka odlovila (co jí zbejvá) a je sranda ji sledovat ja se na ty krabice klepe. Ta si ten nález užívá. A možná by si ten účet zasloužila. To Tomášek účet má, ale nelogujeme ho. Keše ho někdy baví, někdy ne. Tak ať si to pak vyřeší sám, až vyroste. ... a ještě bude jednou legrace, jestli si malej H+ časem založí další účet, aby mohl ty místní keše oběhat sám a trochu si bliž si je prohlédnout :)
  • 0
adrtru

#35 Saludo

Saludo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 8:51

Petman02 napsal/a:
Sorry. Ale přijde mi to úchylný.
Ale je to fuk. Ať si s tím psaním či logováním za mimina, kompenzuje, kdo chce, co chce. Jeho věc.


Přesně tak, úchylný to je, ale když z toho něco maj, tak ať si logujou třeba paterčata a každé zvlášť B)
  • 0

#36 Cukr&Myval Team

Cukr&Myval Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:25

A neni to jedno? Až prcek vyroste, tak se sám rozhodne jestli si nechá ten účet kde má sice už pár desítek či stovek nálezů, kde sice byl, ale v podstatě to není jeho práce, nebo si jednoduše založí svůj novej.
  • 0

#37 RaRoch

RaRoch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 9:50

Matýsek a Áša zvou všechna minima na svou sérii do Jilemnice - Matýskovo kočárková kaše. Je nám docela jedno jestli přijedou s vlastním nickem nebo bez něj, jako členové týmů :D. Na malého H+ se těšíme na jaře příštího roku na eventu #4 Geo-apríl s obtížností 4/4 ;).
  • 0

#38 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 10:51

Petman02 napsal/a:
Sorry. Ale přijde mi to úchylný.
Ale je to fuk. Ať si s tím psaním či logováním za mimina, kompenzuje, kdo chce, co chce. Jeho věc.

Bylo by to úchylný i kdyby Groundspeak zrušil všechny statistiky nálezů? Co přesně ti na tomhle logování vlastně vadí -- že někdo znovu obchází už dříve nalezené kešky, že se někomu "neprávem" kumulují body ve statistikách, že ownerům keší chodí "found it" od člověka který tam už dřív byl, nebo co vlastně?

BTW: tak si říkám, že bych si založil nick "alter-ego" a logoval všechny další nálezy pod dvěma nicky současně? Jsem zvědavý jak dlouho by se to pak probíralo tady ve fóru :)
  • 0

#39 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:10

Není to o statistikách a pod. Jen mi přijde uchylný to, že miminko, které neumí psát, číst a třeba i chodit, si píše na netu své webové stránky, loguje si nalezené keše a jiné aktivity. Prostě "mluví" a jedná za rodiče. Divná to doba.
  • 0

#40 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:18

Trochu mi to připomíná dobu komunismu, kdy se děcko hned po narození zapsalo do družstva a podala se za něj žádost na byt. V 18-20 letech jej jako řádný dlouholetý člen dostalo. Můžeme diskutovat o tom, jestli to bylo morální, nebyla-li to vychcanost, každopádně tento postup přinášel své ovoce, kýženého cíle, a ti co to štěstí neměli mohli jen hořce spolknout slinu. Tak že asi tak, analogie je to jak vyšitá, v tomto případě jde jen o body. Škoda že Vám všem nejde především o zážitky...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama