Přejít na obsah


Fotka

Logovani za miminka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#81 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 17:11

Aviatik napsal/a:
Klidně si zřizujte účty novorozencům, psům, autům ... ale až váš potomek začne brát rozum a přijde s tím že by chtěl odlovit cache GCXXXX tak mu vysvětlujte že si to nemůže napsat jako found it protože ji "odlovil" když mu bylo půl roku...

V anglictine se tomu rika "selective hearing" - neboli slysim jen to, co chci. Uz nekde vejs jsem psal, ze (aspon u naseho miminka) to probehne tak, ze az zacne kriticky premyslet, muze si s uctem udelat, co chce. A az "prijde s tim", ze si fakt chce odlovit tu a tu cache, tak ten problem uz bude davno vyresenej.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#82 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 17:15

hplus napsal/a:

Aviatik napsal/a:
Klidně si zřizujte účty novorozencům, psům, autům ... ale až váš potomek začne brát rozum a přijde s tím že by chtěl odlovit cache GCXXXX tak mu vysvětlujte že si to nemůže napsat jako found it protože ji "odlovil" když mu bylo půl roku...

... ze az zacne kriticky premyslet, muze si s uctem udelat, co chce. A az "prijde s tim", ze si fakt chce odlovit tu a tu cache, tak ten problem uz bude davno vyresenej...


Alternativa že dosavadní účet opustí a začne nanovo mne tedy nenapadla...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#83 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 18:21

A ty bys chtel mit ucet "malej H+" do smrti? :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#84 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 21 August 2009 - 19:12

Ruvit napsal/a:
Proto pořád čekám na log nejmladšího kačera typu: "Na kešku jsem šel v tatínkovi a domu se vracel už v mamince. Díky za keš.":D:D


Tohle bych taky zapsal do "Zlatého fondu zdejších hlášek" :D

Jinak se coby otec pětiletého minimuže připojuji k názorům těch, kteří nad dnešní módou internetově vzdělaných miminek jen nechápavě kroutí hlavou.
Chtělo by to ještě nějakej fajnovej odkaz na růžovoučký blogísek miminečka kačerátka, kam píše své rozkošné zážitečky z geocačinečku. B)
  • 0

#85 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 1:23

Hmm, někdo kdo jede na čísla se bojí, že by ho mohl h+mrňous předběhnout ? :D:D bože lidi ... ! Myslím, že vám může být uplně fuk jestli loguje mrňouse nebo ne. Já kdybych měl to štěstí bejt malej H+, bych byl celej bez sebe jak perfektně mám zdokumentovaný začátky. Přijde mě to stokrát lepší jak od babiček opatlaný fotoalbum s vláskama a bůhvíčím ještě. Honzo ! ty se snaž, je tu ještě jedna možnost na kterou jste možná nemysleli a to ta, že se mrňous nepotatí. Takže radši s ním kešovat už od kočárku ;) Kdybych měl logovat za sebe kolo GPS i tužku, myslím, že vám to může být "vyvítekde", i když to u mě nehrozí, přestal jsem logovat i osobní TB, představa že každou keš loguji dvakrát mě celkem děsí, takže všechna čest.
  • 0

#86 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 9:40

What are the rules in Geocaching? 1. If you take something from the cache, leave something of equal or greater value. 2. Write about your find in the cache logbook. 3. Log your experience at www.geocaching.com. Je tam napsáno "let someone to write about your find"? Nebo "let someone to log your experience"? Není. Podle mě pravidla trvají na tom, aby to bylo konáno osobně, nikoli v zastoupení. Ať si rodiče logují za kojence, ale až jim ten log nějaký owner smaže, protože je proti pravidlům, a bude v právu, to bude divení… Mně osobně je to jedno, ať si na mých keších logují i za ty mrňata, já jim logy mazat nebudu. Ale jiný owner by třeba mohl.
  • 0

#87 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 10:14

bluetracer napsal/a:
Ať si rodiče logují za kojence, ale až jim ten log nějaký owner smaže, protože je proti pravidlům, a bude v právu, to bude divení…

Nedělej z toho prosímtě zákoník práce.;)
  • 0

#88 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 10:43

alkes napsal/a:

bluetracer napsal/a:
Ať si rodiče logují za kojence, ale až jim ten log nějaký owner smaže, protože je proti pravidlům, a bude v právu, to bude divení…

Nedělej z toho prosímtě zákoník práce.;)

Tím se ovšem taky skoro nikdo neřídí :|
  • 0

#89 petarda22

petarda22

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 11:36

mě je to putna:)
  • 0

#90 hrafnain

hrafnain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 22 August 2009 - 12:32

ja bych nechtel mit trojcata ;P
  • 0

#91 Kolina Kamila

Kolina Kamila

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2009 - 5:11

Ahoj strejdové a tetičky.
Tak zrovna já jsem jedna taková !!!

Keškovat jsem začala ve třech měsících. Rodiče nikdy před tím geocaching neprovozovali, a ani si nezaložili svůj účet.

Geocaching opravdu zbožňuju, a moc si ho užívám !!! Když jsem začínala(dnes už jsem mazák) tak nějak jsem si myslela, že když je geocaching hra, tak je vlastně především pro děti. Byla jsem trochu překvapená(i rodiče), když jsem zjistila, že u kešek potkám předevšim chvátající chlapíky !!!
Co budu dělat s účtem až vyrostu, to opravdu zatím neřeším, asi jako to, jestli někdo smaže můj log. Zatím se mi to nestalo, a mrzelo by mě to asi jako když zdražujou benzín nebo nájem !!! Vždyť jsem miminko, mě je to uplně jedno!!! Mě by musel OWNER leda sebrat dudlík :D Logování společně s fotkama beru spíš trochu jako deníček z mého cestování. Věřím že ta fotogalerie budě mít pro mě daleko větší hodnotu, než nějaký velliikáánanáánský číslo.

Samo sebou, že někdy při cestě ke kešce usnu a zaloguje to za mě mamka, ale to je hlavně proto, že celý noce sedím u PC a řešim fórum. :D
Ty co maj strach, že je v pěti letech předstihnu, mohu ukidnit. Sice mám dva roky náskok, ale když se započte MIMIefektivita kešování, zjistíte, že to není zrovna výhra!!!
Taková jednoduchá keška s obtížností 1/1, se někdy protáhne i na několik hodin. Když je v lese, nikdy si nenechám ujít šťourání klacíkem do šišek, a když je v parku s dětským hřištěm, musím prubnout všechny prolejzky co zvládnu.
No a delší multinka s počítáním kdejakého zábradlí, oken atp., to je úplně mazec !!! Vždycinky se radostí po..u, když to taťkovi nepasuje do výpočtu souřadnic.

Když to vemu kolem a kolem, jsem prostě šťastná, že jsem na procházce někde na krásném nebo zajímavém místě, a jestli na posledním metru našeho putování šáhne táta na větev, nebo máma do pařezu, to už je ....

GEOCACHING je nádherná hra, tak si hrajte a nesoupeřte

Pa pa Kolina Kamila
  • 0
GEOCACHING je hra a já si hraju!!! A co ty ???

#92 michal74

michal74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2009 - 16:25

Nic proti, je mi to celkem fuk a chápu i omezenost dostupných keší s kočárkem a tím i možnou snahu zvýraznit, že byla keš dobita s miminem v náručí. Nechápu však duplicitu (opětovné odlovení keše s kočárkem a logování za mimino) to mi hlava nebere, komu to prospěje? Osobně bych o dědictví v podobě nazbíraných kešek nestál. Přijde mi to, jako kdyby mi otec vyprávěl jak bylo krásně u moře, "a ty synku tam už nemusíš, to jsi rád!"
  • 0

#93 mata a peta

mata a peta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2009 - 17:47

Okurkova sezona i na gc.cz? Ale plne to chapu, kdo nemel nikdy miminko, nebo uz je v takovym veku, ze uz si to ani nepamatuje, je zde zasadne proti a kdo je jeste jakz takz cerstvy rodic, je pro. Copak si opravdu myslite, ze nekdo loguje doopravdy za mimino? Nikdy jste neslyseli maminky a tatinky mluvit v nás-formě (nevim jak se rekne ich-forma pro mnozne cislo"). "Tak co, jak se mas?" "Ale to vis, rostou nam zuby." Prijde vam to uchylne? Me ne. A pokud nekdo zalozi blog (nebo loguje cache), kdy popisuje svet a zivot kolem sebe ocima ditete, je to spatny? Budete mu mazat logy? Myslite, ze to opravdu dela za tim ucelem, aby mel potomek nasbirane cache, nebo je to proste jenom jeho zpusob logovani? Take byste mohli mazat logy, ktere nejsou gramaticky spravne, nebo logy mladych kaceru kTEre WypaDaJi NEjaK TagLe. Takze pokud nekdo deti nemate, tak drzte mlcte, nebot nevite jake to je zit pro deti a kdo mate deti uz odrostle, nezavidte jinym, jen proto, ze vas potomek s vami lovit nepujde, protoze je to trapny woe, nebo uz davno vyletel z hnizda. :@ PS: Tohle tema si rika o lock.
  • 0

#94 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2009 - 20:21

mata a peta napsal/a:

PS: Tohle tema si rika o lock.

Po tom Tvém příspěvku určitě .
  • 0

#95 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 23 August 2009 - 23:32

bluetracer napsal/a:
Ať si rodiče logují za kojence, ale až jim ten log nějaký owner smaže, protože je proti pravidlům, a bude v právu, to bude divení…
Mně osobně je to jedno, ať si na mých keších logují i za ty mrňata, já jim logy mazat nebudu. Ale jiný owner by třeba mohl.

At to zkusi - nasleduje zadost reviewerovi o obnoveni logu a pripadne archivaci kese. Vsechny nalezy fotograficky dokumentujeme - vcetne zapisu v logbooku. ;) Na hrubej pytel hruba zaplata! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#96 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2009 - 5:59

uz se to zase zvrhava :-D
  • 0

brundi
 


#97 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2009 - 7:15

Navíc se tváří dost bojovně,já bych mu to radši nemazal ! Že by celý tatínek ?
  • 0

#98 Rozarka

Rozarka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2009 - 11:06

Jednoduchá otázka a jen málo pořádných a neurážlivých odpovědí. Toto je diskuzní fórum a člověk by měl diskutovat, ne urážet a zesměšňovat. Dost dobře nechápu, jak s danou otázkou souvisí jestli si někdo umí z comu přetáhnout profil na cz ???? Já jsem v tom nenašla odpověď jestli za mimi logovat nebo ne ( nebo neumím číst mezi řádky ). Nebo ti co píšou, že je jim to fuk - není, protože vyjádřují svůj názor tím, že se k diskuzi připojí. Mně osobně se na logování za děti nelíbí ty plky v logu. Když dítě má svůj nick, budiž, ale psát, jak se mu líbila multinka nebo mysterka mi přijde přinejmenším zvláštní, jelikož dítě tahle slova nepoužívá a málokdy jim rozumí. Našim dětem jsme nicky neudělali, protože až budou v pubertě, nebo starší a budou se tomuto chtít věnovat, vytvoří si svůj vlastní nick a tím pádem by byla naše práce s jeho logováním vlastně k ničemu. Naše dcera našla první keš s námi když jí byly 4 roky. Dnes po třech letech si to vůbec nepamatuje a to jsme ji našli u moře. A to pomíjím již zmiňovaná pravidla o logování v zastoupení, ta hovoří sama za sebe.Teď s dětmi děláme 5/5 v krásné přírodě. A to je smyslem geocachingu, aby nás keš přivedla na nějaké zajímavé místo. My rodiče si to užíváme, miminu v kočárku je to jedno, hlavně, že je s námi a ta trochu starší remcá. A tohle bych měla logovat?:)
  • 0

#99 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2009 - 11:58

Rozarka napsal/a:
... ale psát, jak se mu líbila multinka nebo mysterka mi přijde přinejmenším zvláštní


no ja bych rekl, ze zvlastni je hlavne tohle hledani jidelnich pixel po parezech v lese :D (pripadne pocuranych filmovek ve meste snad jeste vic). takze oznacit v ramci toho neco zvlastnim, je prinejmensi zvlastni :P
  • 0

#100 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 24 August 2009 - 12:38

Nahodou, ty deti dostavaji k narozeninam profil se stovkama nalezu ;) to je aspon slibne se rozjizdejici kariera kacera ;) Samo jeste poradne neumi ani psat a cist, ale uz ma 500 nalezu... Roste nam nova generace kaceru. Nestaci do logu pripsat, ze to bylo odloveno s mimcem v kocare? Jak to potom chcete delat s miminem co se jeste nenarodilo? Psat log za sebe a za nej zvlast? To byl aspon zapis: Keska se mi libila, celou jsem ji prospal u maminky :D
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama