Přejít na obsah


Fotka

Zakládání keší pod 100 nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
278 odpovědí na toto téma

#181 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:13

A kdo ti psal, že ji máš chválit?
  • 0

#182 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:21

Trhac napsal/a:

alkes napsal/a:
Kdo má na napsání tohohle je k zblití sám...


Jo? Mám snad chválit kešku, k níž se musím prohrabat skrz bezdomovecké krámy (Klárčina keš), jehly (Skalka) nebo (jak pravil jeden zdrcený hledač ve svém logu a vynalezl přitom krásné slovo!) hovnodrom?


Chválit ne. Za keš děkuji vždy. To neznamená že nenapíšu pokud je to opravdu moc fuj. Zatím to byla jedna, právě klárčina.
Cituji z listingu. "Tato keška vznikla proto že si ji Klárka přála." Opravdu si klárka přála keš v tom hnusu? Podotkla jsem v logu, že si myslím cosi o nezvládnuté výchově a že pokud by si moje dítě přílo keš, ráda mu ji dopřeju, ale povedu ho aby si ji přálo na hezkém místě. Samozřejmě v dalších lozích bylo psáno že chudák Klárinka má být ráda že není moje dítě. Ano, jaké to štěstí že má rodiče kteří ji dopřejí keš mezi bezdomovci. :-)

BTW: Autoři Klárčiny keše mají najito cca 5, dále tuším neloví a až tu krabici někdo ukradne bude o jednu fujxlu míň. Pochybuju že na ní ještě vůbec Klárka vzdechne. Prostě chtěla, dostala, omrzelo, zahodila. Stejně jako jakoukoli další hračku.

Pamatujete na dřevěné panenky z polínek co měli babičky a prababičky před válkou? Táta vyřezal a holčička se o ni starala, měla jen jednu a stačila jí. Něco je jinak. To je dobře. Ale něco je špatně :-(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#183 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 11:57

Zegga > :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#184 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 13:29

Podle mě je dotazník nesmysl. Měl bych mnohem lepší návrh. Každý, kdo bude chtít zakládat kešky, musí nejprve získat souhlas nejméně 101 aktivích kačerů. Teprve pak se mu zviditelní link za založení. Každý, kdo dal souhlas bude mít možnost kdykoli ho vzít zpět, pokud počet souhlasů klesne pod 101, dojde automaticky k archivaci včech keší založených dotyčným (nyní již neschváleným) kačerem. Za aktivního kačera bych považoval toho, kdo má za posledních 30 dní aspoň 113 nálezů. A Reviewři budou mít konečně volno. Teď už jen protlačit to u Groundspeaku.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#185 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 13:44

LudekV napsal/a:
Podle mě je dotazník nesmysl. Měl bych mnohem lepší návrh.
Každý, kdo bude chtít zakládat kešky, musí nejprve získat souhlas nejméně 101 aktivích kačerů. Teprve pak se mu zviditelní link za založení. Každý, kdo dal souhlas bude mít možnost kdykoli ho vzít zpět, pokud počet souhlasů klesne pod 101, dojde automaticky k archivaci včech keší založených dotyčným (nyní již neschváleným) kačerem. Za aktivního kačera bych považoval toho, kdo má za posledních 30 dní aspoň 113 nálezů. A Reviewři budou mít konečně volno.
Teď už jen protlačit to u Groundspeaku.


Ježiš! Luďku! Ty se to snažíš konstruktivně vyřešit! To přece nejde, tady ve skutečnosti nikdo žádné řešení nechce, tady je FÓRUM :D
  • 0

#186 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 14:04

Ludku, v jinym vlakne nekde okolo jsem mel jeste lepsi navrh - okamzite vyhlasit stop stav a novy kese by mohli zakladat jen Ti, kteri budou mit vsechny v CR odloveny... :D To by teprve bylo volno pro reviewery. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#187 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 14:06

LudekV napsal/a:
Podle mě je dotazník nesmysl. Měl bych mnohem lepší návrh.
Každý, kdo bude chtít zakládat kešky, musí nejprve získat souhlas nejméně 101 aktivích kačerů. Teprve pak se mu zviditelní link za založení. Každý, kdo dal souhlas bude mít možnost kdykoli ho vzít zpět, pokud počet souhlasů klesne pod 101, dojde automaticky k archivaci včech keší založených dotyčným (nyní již neschváleným) kačerem. Za aktivního kačera bych považoval toho, kdo má za posledních 30 dní aspoň 113 nálezů. A Reviewři budou mít konečně volno.
Teď už jen protlačit to u Groundspeaku.

Ty čísla si nastavil tak, aby se tady nedala schválit jediná keška? :)
To by aktivní kačer byl ten, který má nějakých 1370 keší za rok. 1370 keší tu nalovilo za celou svojí kariéru, v průměru určitě víc než za rok, nějakejch 200 lidí.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#188 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 14:08

Pepo, 113 kesi - tomu se rika "dobrej vikend" :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#189 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 18:22

hplus napsal:
Pepo, 113 kesi - tomu se rika "dobrej vikend" :D

Že se ptám tak hloupě (opravdu to tentokrát není rýpání) a navíc mimo téma, ale jak se dá takové množství cachí technicky za víkend stihnout? Moje maximum se pohybuje na nějakých 15 za den (Letná + Stromovka), pak už toho mám plný kecky a nestíhám. Pravda, většinou lovím opěšalý, případně vybaven lítačkou, ale 113/víkend si nějak představit nedokážu.
  • 0

#190 simon gregar

simon gregar

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 18:51

ja myslim ze pokud ma autor par kesi nalezeno azna podrobne pravidla a vi jak spravne vsechno udelat, tak proc by nezalozil... Ja osobne jsem svoji prvni kes zalozil kdyz jsem mel 14:p
  • 0

#191 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 18:58

dan-sam napsal/a:Že se ptám tak hloupě (opravdu to tentokrát není rýpání) a navíc mimo téma, ale jak se dá takové množství cachí technicky za víkend stihnout?

Sportovně.
:))

(maximum mám 146 kesi za den, pravda, v UK a byla to dost drina)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#192 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 19:06

Báječný log. :D:D:D September 16 by milka76 (2 found) OK
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#193 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 20:48

alkes napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:
přesně to je ten správný výraz a řešení: "UPŘÍMNÝ LOG"

Neprosazoval ty jsi náhodou ještě nedávno taktní a konstruktivní kritiku?


a to se nějak vylučuje? Není snad taktní a konstruktivní kritika upřímný log? Upřímný log je, když dokážu napsat i to, že se mi moc nelíbila, než že napíšu "Díky za bod"
  • 0

#194 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 20:54

Mau Loftin napsal/a:
a to se nějak vylučuje?

Jo, s tím, co jsi souhlasně ocitoval, se to vylučuje silně.
  • 0

#195 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 21:39

alkes napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:
a to se nějak vylučuje?

Jo, s tím, co jsi souhlasně ocitoval, se to vylučuje silně.


Promiň, ale asi si nějak nerozumíme, pro mě upřímný log = právě i to, že umíme napsat i kritiku a né jen děkovat za cokoliv a naopak vychválit, co se nám líbilo (což chválení dle mě potíž není, to se většinou u dobrých cache děje tak jako samo)
  • 0

#196 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 21:51

Očividně nerozumíme, ale už bych to asi nepitval.:)
  • 0

#197 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 15:28

dan-sam napsal/a:

hplus napsal:
Pepo, 113 kesi - tomu se rika "dobrej vikend" :D

Že se ptám tak hloupě (opravdu to tentokrát není rýpání) a navíc mimo téma, ale jak se dá takové množství cachí technicky za víkend stihnout

To vychází 25 minut na jednu keš, to by se technicky stihnout dalo, pokud lovíš v zakešované oblasti, kterou nemáš odloveno a jste aspoň dva.
  • 0

#198 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 16:03

dan-sam napsal/a:
Že se ptám tak hloupě (opravdu to tentokrát není rýpání) a navíc mimo téma, ale jak se dá takové množství cachí technicky za víkend stihnout?

Tohle se konkretne vztahovalo k vikendu, kdy jsme vyrazili ve trech a projeli hned nekolik mest na jizni Morave, kde jsme nemeli nic odloveno - tak jen takovej pohodovej prujezd po tradickach, par lehkych multi a sem-tam vylustena mysterka. Kdyz si to prepocitas v podstate na tri dny, neni to o moc vic, nez to, co pises Ty - s tim rozdilem, ze samotnyho cloveka to po takovych 15-20 pixlach (smisene kvality) prestava bavit, v kombajnu vic lidi je to sranda i takhle. [;)]
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#199 Medok

Medok

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 18:20

Zdravím! Osobně bych byl pro aby owner musel mít nalezeno aspoň 100 cache a to z jednoho prostého důvodu. Prokázal svoji vytrvalost a zapálení pro geocaching. Není nic horšího, než když se owner na svoji cache vykašle a nechá jí být osudu z důvodu - už ho to nebaví a ani mu zato nestojí buď cache archivovat nebo dát k adopci. Uznejte sami, že najít cache ve stavu, kdy logbook je nahrazen několika zmuchlanými a popsanými papíry, ze kterých se ani nedá zjistit, kdo zde byl naposled a kdy, nepatří zrovna k moc pěkným geozážitkům. A může být schránka na sebelepším místě. Já se pak vždycky podívám na profil dotyčného ownera a bohužel velice často vidím, že už dobrý rok nemá nic odloveno. A pochybuji, že ještě vůbec dbá o svoji cache. Cache sice žije dál, neboť ji trochu ošetřují slušní kačeři, ale pouze v nouzovém režimu. A tohle geocachingu rozhodně neprospívá.
  • 0
Kdo hledá, najde - kdo nenajde, hledá.

#200 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2009 - 18:34

Medok napsal/a:
Zdravím! Osobně bych byl pro aby owner musel mít nalezeno aspoň 100 cache a to z jednoho prostého důvodu. Prokázal svoji vytrvalost a zapálení pro geocaching. Není nic horšího, než když se owner na svoji cache vykašle a nechá jí být osudu z důvodu - už ho to nebaví a ani mu zato nestojí

Proč myslíš, že člověk s 50 nálezy s GC přestane spíš, než člověk s 1000 nálezy? Není to spíš naopak?
Nemělo by se zakázat zakládat těm, co se GC věnují už příliš dlouho, a tedy je předpoklad, že je GC omrzí a začnou se věnovat něčemu jinému?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama