Přejít na obsah


Fotka

Zakládání keší pod 100 nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
278 odpovědí na toto téma

#261 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 21:58

dr.vota napsal/a:
a myslíte, že 100 stačí? GC1ZAP9 :|

Na BF byla vyborna, maaaca to vylozene ocenil. :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#262 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 22:34

hplus napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a myslíte, že 100 stačí? GC1ZAP9 :|

Na BF byla vyborna, maaaca to vylozene ocenil. :D


Tak to určitě oceníte i tohle! :D
Support the BF madness!;)
  • 0
Retired slowcacher

#263 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2009 - 22:48

wmh napsal/a:

hplus napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a myslíte, že 100 stačí? GC1ZAP9 :|

Na BF byla vyborna, maaaca to vylozene ocenil. :D


Tak to určitě oceníte i tohle! :D
Support the BF madness!;)

Super napad! Ted jsem zjistil, ze maaaca ten bookmark nema verejnej, ale sezenu link a poslu Ti ho soukromne. Kam se mame hlasit o odznacky? ;)

Navrhuji jeste podkategorii - BFUI - Brutal Force Under Influence - odloveno bez souradnic cestou z hospody (je to tezsi, ale o to vetsi radost). :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#264 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 6:50

Wow...to uz mame s maaacou oba na silver level...WMH ... KAM NAPSAAAT?!:-D Ja ho ci:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#265 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 7:00

Qnik napsal/a:
Wow...to uz mame s maaacou oba na silver level...WMH ... KAM NAPSAAAT?!:-D Ja ho ci:-D


Všechno bude, dočkej času, WBFS je zavalena žádostmi o udělení certifikátu ;), takže nestíhá, odznáčky by jí zruinovaly podobně jako obdobnou geosociety v americe, takže zatím bude jen ten banner, ale šušká se cosi o pěkném sigitemu ("This cache is BF friendly, TFTC!"), jež vhodně vložen do keše vždy potěší, ne ? :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#266 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 7:18

LOL:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#267 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 13:29

hplus napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a myslíte, že 100 stačí? GC1ZAP9 :|

Na BF byla vyborna, maaaca to vylozene ocenil. :D

já si nestěžuju, udělal jsem si té dlouhé multi normální mysterku a souřadnice finálky byly za chvíli na stole.
A co byste řekli? Měl ji tam!
  • 0

#268 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 15:05

hplus napsal/a:Navrhuji jeste podkategorii - BFUI - Brutal Force Under Influence - odloveno bez souradnic cestou z hospody (je to tezsi, ale o to vetsi radost). :D


To se to loví když se motáš tak, že spadneš do kdejakýho dolíku a než vstaneš, několikrát se v něm převrátíš :-D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#269 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2009 - 15:07

Qnik napsal/a:
Wow...to uz mame s maaacou oba na silver level...WMH ... KAM NAPSAAAT?!:-D Ja ho ci:-D


ještě jednu, ještě jednu a chci prní odznáček :-DDD
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#270 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2009 - 22:25

Zegga napsal/a:

jiki napsal/a:
Navrhuje, aby každý kdo tady kritizuje keše nováčků, poslal odkaz na keš, kterou založil on, ať si nováčci můžou udělat obrázek jak vypadá keš od "odborníka";)


Chybí mi tu zaškrtávátko: "Tento názor se mi líbí." :D


Tohle je rozhodne kvalitni nazor, zvlast kdyz vidim serii pramenu od "prirodni skoly" Tato serie je unikatni: ze sedmi kesi se 5 nepodarilo vubec najit, jedna je o 60m vedle a posledni ma po par nalezech mokrej logbook. Nechapu proc nekdo zaklada vic kesi nez ma nalezeno :@ (6/7) A uz vubec si nedovedu predstavit, ze po takove ostude okamzite nevyrazim do terenu vse opravit. I kdyz existuji vyjimky, tak standardne jsou kesky owneru pod 100 nalezu nizke kvality. Samozrejme to zalezi na kesich ktere navstivil. P.S. je to podobne jako s rizenim auta. Cim dele clovek jezdi, tim vic ma zkusenosti a proto ridi lepe. I kdyz vyjimky existuji...
  • 0

#271 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 19:14

Tohle je rozhodne kvalitni nazor, zvlast kdyz vidim serii pramenu od "prirodni skoly" Tato serie je unikatni: ze sedmi kesi se 5 nepodarilo vubec najit, jedna je o 60m vedle a posledni ma po par nalezech mokrej logbook. Nechapu proc nekdo zaklada vic kesi nez ma nalezeno :@ (6/7) Tak to je dobrej borec no,ale zase nemůžete odsuzovat všechny(kromě asi tohodle ten je fakt mimo)ale ted zrovna nevím kdo ale pod 100 nlezů mají někteří i pěkné keše,ale nekteří samozřejmě ne,ale znm taky kačera co m přes 6 a má série např.Voda č.1-č.3 atd...takže i někteří s větším počtem nálezů nemají úplně dobré keše.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#272 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2009 - 21:35

awercz napsal/a:

Zegga napsal/a:

jiki napsal/a:
Navrhuje, aby každý kdo tady kritizuje keše nováčků, poslal odkaz na keš, kterou založil on, ať si nováčci můžou udělat obrázek jak vypadá keš od "odborníka";)


Chybí mi tu zaškrtávátko: "Tento názor se mi líbí." :D


Tohle je rozhodne kvalitni nazor, zvlast kdyz vidim serii pramenu od "prirodni skoly" Tato serie je unikatni: ze sedmi kesi se 5 nepodarilo vubec najit, jedna je o 60m vedle a posledni ma po par nalezech mokrej logbook. Nechapu proc nekdo zaklada vic kesi nez ma nalezeno :@ (6/7) A uz vubec si nedovedu predstavit, ze po takove ostude okamzite nevyrazim do terenu vse opravit. I kdyz existuji vyjimky, tak standardne jsou kesky owneru pod 100 nalezu nizke kvality. Samozrejme to zalezi na kesich ktere navstivil. P.S. je to podobne jako s rizenim auta. Cim dele clovek jezdi, tim vic ma zkusenosti a proto ridi lepe. I kdyz vyjimky existuji...



A co třeba nick několika autorů, kteří si založí kešku společně a mají odloveno mnohem víc?
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#273 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:37

dalsi perla
Po mnoha a mnoha humornych mailech nas nekolika uspesnych nenalezcu s autorem to vypada, ze verze 2 uz snad bude fungovat. Ale uzili jsme si s nim neuveritelne veci :D
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#274 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 22:31

Chich, přečetl jsem si začátek vlákna, ale stejně to sem hodím...:D Hledáte keš GC2TWH9 a najdete howno. Teda, nakonec najdete, ale jak??? Vše podstatné je napsáno v lozích, ale nakopněte mě, jak to, že reviewer schválí keš hluboko v PR (mimo turistické stezky)??? Navíc v srdci Českého ráje, kam by si troufl málokdo z nás starších ;) cokoli umístit??? Ok, po hokejovém nášupu Rusákům mi to kecá a nechal bych to po pár pivech být, ale dorazil mi od ownera tento mail (viz příloha)! Panebože, kde to jsme? Beru to jako vzepětí šíleného kačera, který ve svých nevímjestličtrnácti letech s GC skončí, ale bohužel tu po něm zůstane toto torzo :( Jsem zvyklý na každý dotazovací mail odpovědět, ale zatím nevím co... Omlouvám se předem všem, kteří, založili své bezvadné keše coby nováčci, ale toto???
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#275 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 22:48

Dacháčku, gratuluji ke krásnému BF FTF, zde navíc s bohulibým bonusem navíc - totiž zveřejněním skutečných souřadnic krabičky;)
Bodík ti samozřejmě uznám (tedy ne já, ale sekretářka WBFS).
PS: Někdy si řikám, jestli mi ty peripetie a prohlášení jako:"Panebože, kde to jsme? Beru to jako vzepětí šíleného kačera" nebudou po odchodu do geodůchodu tak trochu chybět... :D:D
Brutu zdar!
  • 0
Retired slowcacher

#276 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2011 - 23:22

wmh napsal/a:
Dacháčku, gratuluji ke krásnému BF FTF, zde navíc s bohulibým bonusem navíc - totiž zveřejněním skutečných souřadnic krabičky;)
Bodík ti samozřejmě uznám (tedy ne já, ale sekretářka WBFS).
PS: Někdy si řikám, jestli mi ty peripetie a prohlášení jako:"Panebože, kde to jsme? Beru to jako vzepětí šíleného kačera" nebudou po odchodu do geodůchodu tak trochu chybět... :D:D
Brutu zdar!

Wenny, díky!!!
Veřejně tě tady ale oslovuji, ty, coby znalec Hruboskalska, která věž to asi tak je, kde se domnělá kešule nachází...:D:D:D
To dáááš...
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#277 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 0:17

dachmh napsal/a:
Veřejně tě tady ale oslovuji, ty, coby znalec Hruboskalska, která věž to asi tak je, kde se domnělá kešule nachází...:D:D:D
To dáááš...


To je lehký, Dacháčku. Noční betatesteři se potáceli kolem jižní strany dominantní skály Cikán, resp. k předskalí u věže "Cikáně", případně soutěska mezi Cikánětem a Zlatou vyhlídkou - kam ty "bogusový" souřadnice ukazují.
Tam jsem už pěkně dlouho nebyl...:(
Koukáš-li z vyhlídky, kde se kešu nachází v reálu, pak jsou to ty skály schované hned za Kapelníkem - něco kolem té 200m zaměřovací odchylky daleko:D.
Doufám, že tato veřejná odpověď postačí... :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#278 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 5:46

Tak to bude, Wenny, ono! Potáceli se tu ovšem nikolvek pouze noční betatestři, alébrž i já, a to z J, Z, S i V, a to 3*... :@ Jako vysvětlení mi to úplně stačí, děkuji...:D PS: Jó a píšu si ten BF bodík, sekretářko, díky... :D:D:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#279 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 15:14

Zeměmluv se, koukám, vyjádřil ke kvalitě keší v newsletteru :-): • Find many caches before hiding one of your own. This will show you how vastly different geocaches can be. We suggest finding at least 20-25. • Think about your favorite geocaches and why you enjoyed them so much. Was it the location? The container? The story on the cache page? Try to replicate the elements that you enjoyed while adding some of your own creativity. • Make sure that the geocache container is waterproof and will survive the elements. It is better to use a sealed container rather than a plastic bag. • Maintain your geocache. This means replacing the logbook when it is full, checking on the cache every so often to see that it's still doing well and responding quickly to "needs maintenance" logs.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama