Přejít na obsah


Fotka

FTF ... Váš názor na věc ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#61 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:02

Sinuhet napsal/a:
WESELKA SI NEDA POKOJ, ASI SE NA CHVILI PRESTEHUJU NA ZLINSKO ;-))))

dobrej nápad, aspoň budou mít v Brně a okolí šanci i jiní :) :) :)
  • 0

#62 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:02

petrarcon napsal/a:

Detailisto.... :P

Skus se od 7 ráno dívat do monitoru, opravit 8 PC, přečíst 100 A4 strojového textu, vypít 3 kafe, sníst 4 rohlíky, ležet hodinu na zemi a nad hlavou zapojovat kabely (které nějaká šikovná uklízečka vyškubala aby tam utřela prach) vyřídit k tomu 80 telefonátu (z toho 40 blondýnek a blondýnů) a pak lpět na perfektní češtině,

Takové máme moc rádi, a pak ještě navíc psát bez diakritiky, lumpe...

Ale jinak chápu vím co je to FTF, a proto vím že nemám šanci jej chytit, leda náhodou se štěstím, bo jezdím předpisově protože mě nebaví spěchat....

Jelikož a protože mi není 10 let :D ale 40 ach jo.................


Tak nemas vysedavat jeste vecir doma u kompu a radsi mas vyrazit nekam do prirody na nejakou hezkou multinu ;)

Diakritika je zlo, az jednou budu mit 100% jistotu ze se to nikomu nemuze zobrazit zmrsene, pak ji zacnu pouzivat. Do te doby ne ;)

Jo, take jsem nejdriv na FTF jezdil predpisove... Pak jsem jednou jel s Benjem a od te doby vim, ze predpisova jizda nikam nevede :D

Tak 40, to mas jedno, to uz muze byt zase treba starecka demence :D:D
  • 0

#63 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:03

Jo, je to šílenství, ten superrychlý Lakus mi teď slovil jako FTFkář moje dvě kešky, musím ho obdivovat! Mně se tohle nikdy nepodaří, jen jednou jsem se lognul náhodou v první desítce. A závidím mému synkovi a jednomu kámošovi, že si v klidu bez stresu dojedou do Norska nebo Rumunska do hor a tam si v klidu uloví jako FTF nález kešek, které tam v klidu už několik týdnů dřímají a po návratu je - opět za několik týdnů - zalogují! Jiný kraj, pohoda. Stále víc se mi líbí představa - přijít ke kešce, co existuje třeba tři roky a být tam jako šestnáctý nálezce. To holt není Stromovka!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#64 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:06

hplus napsal/a:

petrarcon napsal/a:
jako já mohu vyrazit kdykoliv, kdyby se mi chtělo a zrovna jsem neměl ruce vražené mezi chladiš a procák či zrovna nezachraňoval data co nikdo nezálohoval dva roky, že

Sorry, ale zrovna tohle zni jako prace, ktera proste MUZE POCKAT... ;)

Tak dost vejmluv, nastav si SMSky a bud na prijmu - at se tady priste nemusis "hloupe" ptat a mas to z prvni ruky. B)



hmm tak to je zrovna práce co počkat nemuže, zažil jsi někdy rozzuřenou účetní která má nachystat podklady na kontrolu, které selhal její comp a kontrola sedí vedle netrpělivá ?? Nedoporučoval bych to zažít. To pak nemužeš říci sorry ale jedu 30km si odlovit kešku, vrátím se za 3 hodiny špinavej jak to čuně.. :D

A co se týče SMS, zajímavé, ale zatím o FTF nemám zájem protože na kešky jezdíme s geosvišťatama a jim je jedno jestli jsme tam první (mě taky) .... navíc nestahuji ani maily na MDAčko bo bych se z toho pos. stačí mazat těch 100sms co mi týdně dojde.

Jinak koukám že komunita kačeru je jako všechny ostatní komunity :P
velmi rychle se dokáží rozflamovat kvůli slovíčkum, a mnozí přehlédnou pichlavou ironii, kdy si pro odlehčení někdo z nich trochu vystřelí. Lidi jsou stejní.
  • 0

#65 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:07

Další umístění už přece nikdo neřeší (50tý, 80tý)


První je pánbůh, druhej je owner, třetí je Chuck Norris. Proč by mělo být důležitý kdo je čtvrtej?!? B) B) B)
  • 0

#66 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:10

Tak děkuji za názory .. docela se to tady rozjelo ... Mějte se .. zítra mne čeká dlouhý geo den v Kutné Hoře, jedeme si zalovit ..
  • 0
Honza

#67 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:12

_eda_ napsal/a:
Tak nemas vysedavat jeste vecir doma u kompu a radsi mas vyrazit nekam do prirody na nejakou hezkou multinu ;)

Diakritika je zlo, az jednou budu mit 100% jistotu ze se to nikomu nemuze zobrazit zmrsene, pak ji zacnu pouzivat. Do te doby ne ;)

Jo, take jsem nejdriv na FTF jezdil predpisove... Pak jsem jednou jel s Benjem a od te doby vim, ze predpisova jizda nikam nevede :D

Tak 40, to mas jedno, to uz muze byt zase treba starecka demence :D:D


ehmm jenže mě to přináší peníze které pak mohu proměnit na naftu do geovozidla (případně do změny P405 na mírně obrněné obojživelné vozidlo typu BVP) a pak jít něco v lese konati třeba hledat nebo střílet, či jinak blbnout.

Mne osobně absence diakritiky nevadí, jako IT jsem na to zvyklý, o to více však naopak štouraly češtinářské neláskuji, že

No a co se týče věku, ano demencí se to dá nazvat, .... ale pro mudly jsme dementi všichni, heč.... Takže už si zvykám.

BTW: co mám říkat když jedu na militari akci s softkama a jsem tam regulérně z 400lidí jeden z 10ti nejstarších resp. v 70% nejstarší, hmm

BTW2: a mimochodem ještě ted jsem v práci u zákazníka, kontorluju FTP přenost jenom 0,5TB souboru a snažím se zbavit jeho komp toho bordelu co tam přes NOD32 nalezl, ACH JO.
  • 0

#68 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:19

Sinuhet napsal/a:
WESELKA SI NEDA POKOJ, ASI SE NA CHVILI PRESTEHUJU NA ZLINSKO ;-))))



PŘESTĚHUJ! My už tě tady naučíme logovat :P
  • 0
www.povetrnik.cz

#69 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 21:56

Weselka spává v nastartovaném autě, to je všeobecně známo... B)
  • 0

#70 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 22:45

zde napsal/a:
První je pánbůh, druhej je owner, třetí je Chuck Norris. Proč by mělo být důležitý kdo je čtvrtej?!? B) B) B)

Tak za tohle pořadí bych se být tebou bál, že schytám kop z otočky.:D:D
  • 0

#71 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 23:07

Trauma_Zero napsal/a:
Weselka spává v nastartovaném autě, to je všeobecně známo... B)

A neni to zbytecny...? Ja ze zkusenosti vim, ze nastartovat auto trva par vterin. Jako spat v aute pres leto slo i bez nastartovani, leda by uz na Morave zacala zima a bylo potreba topit (to by se mozna vyplatilo i nezavisly topeni) ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#72 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 23:08

zde napsal/a:
První je pánbůh, druhej je owner, třetí je Chuck Norris. Proč by mělo být důležitý kdo je čtvrtej?!? B) B) B)

Tady se nekdo rouha... :D Myslim, ze ani panbu by si netroufnul zaspinit logbook pred Chuckem! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#73 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 1:12

hplus napsal/a:

zde napsal/a:
První je pánbůh, druhej je owner, třetí je Chuck Norris. Proč by mělo být důležitý kdo je čtvrtej?!? B) B) B)

Tady se nekdo rouha... :D Myslim, ze ani panbu by si netroufnul zaspinit logbook pred Chuckem! B)


Chuck Norris hleda zasadne kesky, ktere jeste nejsou publikovane. Takze resit na kterem miste bude je zbytecne. :D:D
  • 0

#74 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 7:19

Trhac napsal/a:
Jo, je to šílenství...
...
A závidím mému synkovi a jednomu kámošovi, že si v klidu bez stresu dojedou do Norska nebo Rumunska do hor a tam si v klidu uloví jako FTF nález kešek, které tam v klidu už několik týdnů dřímají a po návratu je - opět za několik týdnů - zalogují! Jiný kraj, pohoda. Stále víc se mi líbí představa - přijít ke kešce, co existuje třeba tři roky a být tam jako šestnáctý nálezce. To holt není Stromovka!


Jo, jo... třeba jako GC1D71D B)
A samozřejmě, že jsmë to nelogovali okamžitě, ale až po návratu domů. Asi po deseti dnech. V pohodě u internetu doma. Vadí to někomu? Řešíte hlouposti :D
BTW o "nepsaném pravidlu" logování xTF na internetu v pořadí fyzického zápisu (sobikovi) slyším/čtu poprvé. To mi připadá už vůbec jako nesmysl :o:)
  • 0

#75 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 7:59

dr.vota napsal/a:
Jo, jo... třeba jako GC1D71D B)
A samozřejmě, že jsme to nelogovali okamžitě, ale až po návratu domů. Asi po deseti dnech. V pohodě u internetu doma. Vadí to někomu? Řešíte hlouposti :D


Na tu kešku jsem se, doktore, hned podíval. A vidím, že tam za víc než rok krom Vaší 3 členné expedice nebyl vůbec nikdo. A to něco!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#76 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 8:17

Trhac napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Jo, jo... třeba jako GC1D71D B)
A samozřejmě, že jsme to nelogovali okamžitě, ale až po návratu domů. Asi po deseti dnech. V pohodě u internetu doma. Vadí to někomu? Řešíte hlouposti :D


Na tu kešku jsem se, doktore, hned podíval. A vidím, že tam za víc než rok krom Vaší 3 členné expedice nebyl vůbec nikdo. A to něco!


Ba ne, ta naše expedice byla čtyřčlenná.
Čtvrtý člen dodnes ještě to FTF nezalogoval :D
  • 0

#77 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 8:27

dr.vota napsal/a:
BTW o "nepsaném pravidlu" logování xTF na internetu v pořadí fyzického zápisu (sobikovi) slyším/čtu poprvé. To mi připadá už vůbec jako nesmysl :o:)

Já ho poprvé neslyším, pochází z dob dávno minulých. kdy tady na ftf fungovala automatická statistika.
FTF se započítalo tomu, kdo první zalogoval na netu... proto se čekalo. Bylo kolem toho ale tolik zbytečných hádek, že se celá statistika zase raději zrušila.
Dnes už to nemá až takové opodstatnění a při počtu lidí je to i celkem nereálné... zvlášť když jsou i tací, kteří ftf logují se zpožděním schválně (Myslím, že autorovi vlákna jde hlavně o tento případ, ne když to opravdu nejde.).:( Mně se to také až tak nelíbí, ale ftf většinou nelovím a prakticky mi to tedy je jedno.:)
  • 0

#78 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 11:58

Gitt napsal/a:
Já sám tím nežiju, ale ještě FTF nemám a chtěl bych si to zažít ...


Opravdu nemáš FTF? a copak je tohle?
http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=c774beef-3fd2-4e91-ac0e-73d4833cdb1a&log=y&decrypt=


To já bych si FTF BB takhle rychle po publikaci určitě pamatoval! a byl by to pro mě jistě zážitek...ještě k tomu, když ti ho nikdo nechtěl věřit a ty sis ho musel tak urputně obhajovat ;)

rejp rejp :)
  • 0

#79 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 13:25

dr.vota napsal/a:
BTW o "nepsaném pravidlu" logování xTF na internetu v pořadí fyzického zápisu (sobikovi) slyším/čtu poprvé. To mi připadá už vůbec jako nesmysl :o:)

nj, jen jestli to nebude tím, že to k vám ještě nedorazilo B):D Já se s tím setkal zatím na všech pražských keších...
  • 0

#80 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2009 - 14:16

sobikovi napsal/a:

dr.vota napsal/a:
BTW o "nepsaném pravidlu" logování xTF na internetu v pořadí fyzického zápisu (sobikovi) slyším/čtu poprvé. To mi připadá už vůbec jako nesmysl :o:)

nj, jen jestli to nebude tím, že to k vám ještě nedorazilo B):D Já se s tím setkal zatím na všech pražských keších...

U nás v Brně jsme o tom taky ještě nikdy neslyšeli ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama