Přejít na obsah


Fotka

FTF ... Váš názor na věc ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#41 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:25

petrarcon napsal/a:
prosím za odpuštění předem, ale můžete mi vysvětlit jaký je rozdíl mezi tím být FTF a být 10tý ? tedy kromě pocitu že jsem byl první ?

domnívám se totiž asi hloupě, že je to sice jako být vítěz, avšak přesto vyhrává přeci každý který překonal svou lenost a dokázal keš najít.

Nikde jsem nenašel že by někdo ve statistikách hrdě uváděl kolik má FTF a pod.....

Pro ostatní to pak muže být velmi flustrující že jsou až 50tí, 80tí atd......

Ale asi mluvím nesmysly.

BTW: mimochodem se mi Ždárský přístup líbí více :D, tech 24 hodin povinného mlčení (nejlépe když to zachovává i ti co jsou 2 a 3) je velmi zajímavý.


Asi fakt mluvíš nesmysly. A jsem velice nemile překvapený názorama tady v tomhle vláknu. Když jedu na FTF tak jedu většinou do blízkého okolí kde mám vše ostatní odloveno. Tudíž není jedno jestli loguju první nebo druhý... Protože jak není šance na FTF nechám to na dobu kdy pojedu kolem nebo počkám až tam bude těch keší víc = ekonomické důvody (cena benzínu, v rámci služebky atp.) Frustrující je logovat druhý po několikatihodinovém čekání eFTéeFkaře. Další umístění už přece nikdo neřeší (50tý, 80tý)

Takže já loguju FTF co možná nejdřív a myslím, že je to slušnost a šetřím tím peníze a čas soupeřům. Navíc je to součástí mého psychologického plánu ;) Myslím, že tohle nepsané pravidlo sdílí většina kolegů na Zlínsku. Samozřejmě pochopím, když možnost zalogovat ftf ihned nemá a patřičně to v logu vysvětlí.

Pak si ale přijede Sinuhet a zavádí nám tady nějaké novoty o 24 hodinovém mlčení z Vysočiny. Jo tak ho zdrbu a řeknu mu co si o tom myslím a život jde dál, žíly mi to nerve, ale nasraný v tu chvíli nad logbookem jsem. Dotyčný by z toho měl srandu a já mu to přeju.

Tož tak :D
  • 0
www.povetrnik.cz

#42 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:29

k-lord napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Ano, myslím že je to tak. Prostě mít tu čest mít první zápis i na netu. Takže se zaloguje STF atd. jako write note a počkáš na FTF... Pak ten write note změníš na Found It a je to. Jenže mládí to už moc nectí...


Ale tou zmenou write note na found it pak stejne FTFkar prijde o prvni zapis na netu. To poradi se myslim nezneni, nebo ano? Si myslim, ze pak tam bude stejne prvni log od STFkare.;):)

Asi máš pravdu, spíš to smazat a dát nový log Found It... Já vždy logoval FTF jako první :D
  • 0

#43 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:31

weselka napsal/a:


Asi fakt mluvíš nesmysly. A jsem velice nemile překvapený názorama tady v tomhle vláknu. Když jedu na FTF tak jedu většinou do blízkého okolí kde mám vše ostatní odloveno. Tudíž není jedno jestli loguju první nebo druhý... Protože jak není šance na FTF nechám to na dobu kdy pojedu kolem nebo počkám až tam bude těch keší víc = ekonomické důvody (cena benzínu, v rámci služebky atp.) Frustrující je logovat druhý po několikatihodinovém čekání eFTéeFkaře. Další umístění už přece nikdo neřeší (50tý, 80tý)


A jaky je rozdil v tom, jestli dorazis ke kesce 5 minut po FTFku nebo 5 hodin po FTFku. Ja myslim, ze zadny. Proste jsi druhy (nebo dalsi). A ekonomicke duvody?? Tak jestli jsi FTFkar, tak pak te toto nesmi zajimat. :D:D A nebo vybirej FTFka jen tam, kde je plno jinych tebou jeste neodlovenych kesi. ;)
  • 0

#44 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:34

sobikovi napsal/a:

MaK_cz napsal/a:
Já s FTF logama taky trochu počkám, řádově několik hodin. STF a TTF loguju hned jak příjdu domů.

Proč? Tohle nechápu...

Tohle vychází ze situace v okolí. Pokud jsem první a nikoho jsem tam nepotkal :) tak nechám ostatní trochu v napětí, ale né zase tak dlouho, aby taky autor měl radost že je vše v pořádku. Pokud sem druhý a výš tak se tam většinou potkáme. A než dorazím domů tak tam všichni FTFkaři z okolí už byli :D. Teda bejvávalo to za starých dobrých časů kdy bylo málo Reviewerů a schvalovali nám to v noci - to bejvaly malý eventy. Dneska to je už přes den a to každej nemá čas.
Navíc dnes si už všichni zvykli že hlavní lovec FTF neloguje a tak všicni když to zjistí se zpožděním, tak předpokládají že už padla a pro FTF nejedou. Takže se stává že tady FTFka leží i tři dny :P
  • 0

#45 Juris13

Juris13

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:36

Ti co tady zastávají názor pozdního logování FTF buďto nejsou FTF-kaři a nebo jsou FTF-kaři masochysti :D:D:D
  • 0

#46 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:36

sobikovi napsal/a:

k-lord napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Ano, myslím že je to tak. Prostě mít tu čest mít první zápis i na netu. Takže se zaloguje STF atd. jako write note a počkáš na FTF... Pak ten write note změníš na Found It a je to. Jenže mládí to už moc nectí...


Ale tou zmenou write note na found it pak stejne FTFkar prijde o prvni zapis na netu. To poradi se myslim nezneni, nebo ano? Si myslim, ze pak tam bude stejne prvni log od STFkare.;):)

Asi máš pravdu, spíš to smazat a dát nový log Found It... Já vždy logoval FTF jako první :D


Toto muze ale nekomu delat problem kvuli milnikum. Po FTFku odlovis dalsi kese a musel bys stale cekat, dokud dotycny to FTF nezaloguje. (je to samozrejme reseni) :) Jestli chce mit nekdo za kazdou cenu prvni log na netu, tak pak musi preskocit zpatky i Published note od reviewera. :D:D Ale to uz placam nesmysly. :D Proste a jednoduse, kdyz chcu mit prvni log na netu, musim FTF logovat rychle (treba jako ty), jestli nechci, tak pak bude muj log na netu treba 10ty. ;):)
  • 0

#47 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:39

petrarcon napsal/a:

Na druhou stranu, ještě větší absurdita je, že někdo vyráží na kešku aby byl FTF, dobře, a to jde s nastartovaným netem a online čeka jestli tam někdo dá FTF ? A když se tam FTF oběví a nejlépe i 2 a 3 tak udělá co ? Na místě se otočí a jde pryč ?

Puvodne jsem za to "oběví" ani nechtel reagovat... Ale asi si nejakej desetiletej kluk co jeste gramatiku neumi ;)

A ve chvili, kdy jsem na ceste a prijde FTF log, tak vim, ze neni kam spechat, muzu si v klidku jet predpisovou rychlosti, cekat na zeleny, nemusim brzdit u cilovych souradnic na poslednim metru, do lesa nemusim vbihat jak zajic, muzu deti pustit na prechodu atd atd... ;)

Tudle jsem byl servan po dvou hodinach jakto ze jeste to FTF nemam zalogovany :D
  • 0

#48 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:39

Juris13 napsal/a:
Ti co tady zastávají názor pozdního logování FTF buďto nejsou FTF-kaři a nebo jsou FTF-kaři masochysti :D:D:D


Uz jsem to tu psal. Jaky je podle tebe rozdil, kdyz ke kesce dorazis 5 minut po FTF (coz logicky jeste nemuze byt na netu) a nebo 5 a vice hodin.
Sice nejsem FTFkar, ale uz se mi to parkrat stalo, ze jsem si myslel, ze muzu mit FTF a uz tam jeden kacer prede mnou byl. Reknu si skoda a tim to konci. Aspon mam kesku a bod. ;);)
  • 0

#49 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:40

weselka napsal/a:


Asi fakt mluvíš nesmysly. A jsem velice nemile překvapený názorama tady v tomhle vláknu. Když jedu na FTF tak jedu většinou do blízkého okolí kde mám vše ostatní odloveno. Tudíž není jedno jestli loguju první nebo druhý... Protože jak není šance na FTF nechám to na dobu kdy pojedu kolem nebo počkám až tam bude těch keší víc = ekonomické důvody (cena benzínu, v rámci služebky atp.) Frustrující je logovat druhý po několikatihodinovém čekání eFTéeFkaře. Další umístění už přece nikdo neřeší (50tý, 80tý)
............... :D


Ale ale, další který nečetl vše ale hned u prvního se "nas...." :P

Tak ještě jednou co jsem napsal na což jsi reagovala byla ironie :D

Jistě pokud bych byl ten co chce FTF pak nelením a s rizikem že nebudu FTF ani STF ani TTF tam jedu, pokud chci mít jistotu tak prostě musím musím musím HNED....

Avšak protože jsem ekonomik, a jezdím hlavně v sobotu a/anebo neděli a hlavně s geosvištaty FTF, STF, TTF je u mne záležitost spíš náhody, resp. minimálně do léta příštího roku věc spíš sci-fi.

Já se vyjádřil, o tom, že pokud jede někdo na FTF, STF, TTF (tedy hlavně na to FTF) pak ví přesně že tam někdo byl když tam dojde, a pak upřímně mu je už jedno zda to někdo již logoval na netu či ne. Navíc vždy když jedeš na FTF (teda pokud nemáš kešku tak 20 minut od místa kde jsi) riskuješ že nebudeš první. Pak jsou ekonomické otázky opravdu .........
A pokud chceš jet na FTF třeba po týdnu od zveřejnění .... no tak to bych spíš veřil tomu že první už nebudeš.
Navíc vždy muže být důvod proč ten FTF log prostě nenapsal dřív....
  • 0

#50 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:40

Je to jako sex s pannou někteří si na tom prostě zakladají :) Je to lepší s pannou nebo ne? Je lepší čistý logbook nebo ne? Někdo první byt musí ;)
  • 0

#51 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:42

hydrous napsal/a:
Je to jako sex s pannou někteří si na tom prostě zakladají :) Je to lepší s pannou nebo ne? Je lepší čistý logbook nebo ne? Někdo první byt musí ;)


Nemusi ;)
  • 0

#52 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:42

sobikovi napsal/a:
Asi máš pravdu, spíš to smazat a dát nový log Found It... Já vždy logoval FTF jako první :D

Fakt vsech 5? :D (jen me to tak pobavilo... ;))
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#53 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:43

weselka napsal/a:

petrarcon napsal/a:
prosím za odpuštění předem, ale můžete mi vysvětlit jaký je rozdíl mezi tím být FTF a být 10tý ? tedy kromě pocitu že jsem byl první ?

domnívám se totiž asi hloupě, že je to sice jako být vítěz, avšak přesto vyhrává přeci každý který překonal svou lenost a dokázal keš najít.

Nikde jsem nenašel že by někdo ve statistikách hrdě uváděl kolik má FTF a pod.....

Pro ostatní to pak muže být velmi flustrující že jsou až 50tí, 80tí atd......

Ale asi mluvím nesmysly.

BTW: mimochodem se mi Ždárský přístup líbí více :D, tech 24 hodin povinného mlčení (nejlépe když to zachovává i ti co jsou 2 a 3) je velmi zajímavý.


Asi fakt mluvíš nesmysly. A jsem velice nemile překvapený názorama tady v tomhle vláknu. Když jedu na FTF tak jedu většinou do blízkého okolí kde mám vše ostatní odloveno. Tudíž není jedno jestli loguju první nebo druhý... Protože jak není šance na FTF nechám to na dobu kdy pojedu kolem nebo počkám až tam bude těch keší víc = ekonomické důvody (cena benzínu, v rámci služebky atp.) Frustrující je logovat druhý po několikatihodinovém čekání eFTéeFkaře. Další umístění už přece nikdo neřeší (50tý, 80tý)

Takže já loguju FTF co možná nejdřív a myslím, že je to slušnost a šetřím tím peníze a čas soupeřům. Navíc je to součástí mého psychologického plánu ;) Myslím, že tohle nepsané pravidlo sdílí většina kolegů na Zlínsku. Samozřejmě pochopím, když možnost zalogovat ftf ihned nemá a patřičně to v logu vysvětlí.

Pak si ale přijede Sinuhet a zavádí nám tady nějaké novoty o 24 hodinovém mlčení z Vysočiny. Jo tak ho zdrbu a řeknu mu co si o tom myslím a život jde dál, žíly mi to nerve, ale nasraný v tu chvíli nad logbookem jsem. Dotyčný by z toho měl srandu a já mu to přeju.

Tož tak :D


WESELKA SI NEDA POKOJ, ASI SE NA CHVILI PRESTEHUJU NA ZLINSKO ;-))))
  • 0

#54 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:44

hydrous napsal/a:
Je to jako sex s pannou někteří si na tom prostě zakladají :) Je to lepší s pannou nebo ne? Je lepší čistý logbook nebo ne? Někdo první byt musí ;)


Jo nekteri si to proste radi vydrou, aby to ostatni meli uz snadnejsi (napr. vyslapana geodalnice) :D:D
  • 0

#55 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:44

hydrous napsal/a:
Je to jako sex s pannou někteří si na tom prostě zakladají :) Je to lepší s pannou nebo ne? Je lepší čistý logbook nebo ne? Někdo první byt musí ;)

No, v tom pripade muzu za sebe prohlasit, ze nejlepsi je gruppen sex s pannou, proto na FTFka jezdim vetsinou s nekym... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#56 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:46

tak se jako správná potrefená husa ozvu /Gitt to má k nám kousek, takže možná myslí i nás/ Tak např. včerejší FTF jsem nezalogoval, protože jsem napřed musel logovat páteční keše z Hradce. No a nyní jsou na řadě nedělní keše z Pardubic. Jestli to půjde dobře, tak to FTF zítra lognu :D Jinak tady máme stejné praktiky jako na Žďársku a okolí, akorát důvody máme /mám, abych nemluvil za ostatní/ jiné. 1) chci ostatním dopřát to napětí z lovu FTF - pokud zaloguju hned, tak bude po dobrodružství. 2) Máme tady místa, kam se chodí opravdu málo - pokud zaloguju hned, tak bude keška i pár dní opuštěná a owner bude smutný :( 3) Psát log hned není správné, mohl by být negativně ovlivněn emocemi. Už párkrát jsem chtěl ownerovi napsat, kde že jsou ty zajímavosti na které nás pozval - já si tam o půlnoci žádných nevšim :) Tak abych to shrnul: vůbec nejsem škodolibý, jen mám opravdu dobré srdce! ;) - důvody ostaních neznám a ani mě nezajímají - a už dost keců, jdu logovat ty Pardubky... /tak koukám, že je 24 hodin od FTF a zatím nikdo nelogoval - že by další dobráci? :) /
  • 0

#57 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:47

hplus napsal/a:

hydrous napsal/a:
Je to jako sex s pannou někteří si na tom prostě zakladají :) Je to lepší s pannou nebo ne? Je lepší čistý logbook nebo ne? Někdo první byt musí ;)

No, v tom pripade muzu za sebe prohlasit, ze nejlepsi je gruppen sex s pannou, proto na FTFka jezdim vetsinou s nekym... B)


Tak bych chtel videt tu defloraci treba deseti lidmi najednou :D
  • 0

#58 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:49

_eda_ napsal/a:
Puvodne jsem za to "oběví" ani nechtel reagovat... Ale asi si nejakej desetiletej kluk co jeste gramatiku neumi ;)

A ve chvili, kdy jsem na ceste a prijde FTF log, tak vim, ze neni kam spechat, muzu si v klidku jet predpisovou rychlosti, cekat na zeleny, nemusim brzdit u cilovych souradnic na poslednim metru, do lesa nemusim vbihat jak zajic, muzu deti pustit na prechodu atd atd... ;)

Tudle jsem byl servan po dvou hodinach jakto ze jeste to FTF nemam zalogovany :D


Detailisto.... :P

Skus se od 7 ráno dívat do monitoru, opravit 8 PC, přečíst 100 A4 strojového textu, vypít 3 kafe, sníst 4 rohlíky, ležet hodinu na zemi a nad hlavou zapojovat kabely (které nějaká šikovná uklízečka vyškubala aby tam utřela prach) vyřídit k tomu 80 telefonátu (z toho 40 blondýnek a blondýnů) a pak lpět na perfektní češtině,

Takové máme moc rádi, a pak ještě navíc psát bez diakritiky, lumpe...

Ale jinak chápu vím co je to FTF, a proto vím že nemám šanci jej chytit, leda náhodou se štěstím, bo jezdím předpisově protože mě nebaví spěchat....

Jelikož a protože mi není 10 let :D ale 40 ach jo.................
  • 0

#59 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:52

Sinuhet napsal/a:

WESELKA SI NEDA POKOJ, ASI SE NA CHVILI PRESTEHUJU NA ZLINSKO ;-))))


stačí za mnou do Přerova, Zlín je kousek :) :P

jako já mohu vyrazit kdykoliv, kdyby se mi chtělo a zrovna jsem neměl ruce vražené mezi chladiš a procák či zrovna nezachraňoval data co nikdo nezálohoval dva roky, že
  • 0

#60 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2009 - 20:59

petrarcon napsal/a:
jako já mohu vyrazit kdykoliv, kdyby se mi chtělo a zrovna jsem neměl ruce vražené mezi chladiš a procák či zrovna nezachraňoval data co nikdo nezálohoval dva roky, že

Sorry, ale zrovna tohle zni jako prace, ktera proste MUZE POCKAT... ;)

Tak dost vejmluv, nastav si SMSky a bud na prijmu - at se tady priste nemusis "hloupe" ptat a mas to z prvni ruky. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama