Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení cachí - už zas ;)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
123 odpovědí na toto téma

#121 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 14:12

xificurk napsal/a: Jenže to jsi v původním bodě nepsal - zobrazit možnost hlasování na "logovací" stránku, je něco naprosto odlišného od "Vložení hodnocení by bylo možné pouze na stránce po zalogování Found it."

Jestli to bude "pouze" nebo "taky" není zas až tak zásadní, důležitý podle mne je, aby to uživatel dostal pod nos "ve správný čas", což je právě když loguje.

Mimochodem, jak se díváte na to, jak to maj řešený v GCVote? Mě tam trochu přijde že to cpou všude až moc.
  • 0

#122 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 14:24

kolombo napsal/a:
Řekl bych, že by jsi měl vyrazit kešovat mimo město, do hor a lesů a podívat se, jak vypadají i jiné keše, než městské mikro,

Pak Ti snad dojde, že se to prostě nedá jednoduše zaškatulkovat do hodnocení a začneš připisovat důležitost i jiným věcem, než je ohodnocení keše.

Já to věděl, že něco vykádrujete. Hele, víš co, strč si ty rady někam. Mě přijde hodnocení keší důležitý, tobě ne, tak to tak necháme. A kde a co lovím je moje věc.
  • 0

#123 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 14:26

Zegga napsal/a:
Samozřejmě že to první, navíc je to adresné a podepsané. A jak člověk poznává kolegy kačery osobně, s některými si sedne více. Něčí způsob hodnocení je mu sympatičtější a něčí méně. Raději se řídím logem někoho jehož vkus je mi znám, než anonymními procenty. :)

A co terén, to ti nic neřekne, i když to jsou jen hvězdičky?
  • 0

#124 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 16:44

chupito napsal/a:

Zegga napsal/a:
Samozřejmě že to první, navíc je to adresné a podepsané. A jak člověk poznává kolegy kačery osobně, s některými si sedne více. Něčí způsob hodnocení je mu sympatičtější a něčí méně. Raději se řídím logem někoho jehož vkus je mi znám, než anonymními procenty. :)

A co terén, to ti nic neřekne, i když to jsou jen hvězdičky?


Jsi jenom navedenej nebo fakt blbej?

"Když si přečtu o novém autě že je malé, červené, s jakým motorem a jaká značka vím o něm dost. A taky sakra málo abych se pro něj rozhodla. Proto je třeba se s ním projet. Jenže podobných aut jsou desítky a ne všechny je možnost ozkoušet. Takže se optám známých a do zkoušení půjdou jen ty co na ně uslyším více chvály. Pokud mi většina známých určitý typ bude rozmlouvat, asi mu nebudu věnovat příliš pozornosti."

"Pokud čtu recept na dobrý koláč a na konci je napsáno že je to velká dobrota, možná ho někdy ozkouším. Pokud mi však donese kamarádka ochutnat co upekla i s receptem, pustím se do pečení té dobroty určitě brzy."

Potřebujete ještě nějaké vysvětlení pane anonymní teoretizére? Ale dík za otázku, ukázala že víš o keších h***o.

PS: Hvězdičky mi řeknou, že k dosažení keše budu potřebovat jednu, dvě, tři nebo čtyři ruce či dokonce speciální vybavení. Neřeknou mi nic o tom jestli vybavení je šnorchl nebo padák. A už vůbec mi neřeknou jestli se mi keš bude líbit.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama