Přejít na obsah


Fotka

export do txt pro "papirovy vystup"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#41 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 14:33

Papír má velkou výhodu. Mohou na něm být i fotky, které někdy jsou důležité. A dá se na něj čmárat. Psát poznámky. Ne jako já, když jsem si bonusová čísla psal do navigace k nálezům a pak doma rovnou aktualizoval přes geoget a tím si všechno smazal. Cachelist má výstup na tisk, ale když jsem to použil, rozsypalo se mi formátování. Možná je už nová verze. Tam to šlo naklikat hromadně a dávkově vytisknout nebo uložit do GPX a před tiskem/exportem ještě upravit. Ale - tisknout listingy má smysl jen někdy. Má smysl hledat automatizované řešení, nebo to občas vytisknout celé a kus rovnou zahodit?
  • 0

#42 hanzlinka

hanzlinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 19:06

Byla mi porazena asi nejlepší věc, Pattricku!!! :) Stáhni si prohlížeč Google Chrome, v něm najdi aplikaci Cache list od Googlu. Vlevo vedle příkazového řádku se Ti objeví ikona, při otevření kešky se pod jejím názvem objeví tatáž ikona na kterou když klikneš automaticky se keš vloží do Tvého Cache listu. Pak klikneš na verzi pro tisk (lze i uložit do kompu, zatím nemám v praxi vyzkoušené) a uvidíš super seznam obsahující jen důležité věci o keš - název, souřadnice, hodnocení, hint, poslední log a navíc si můžeš rozkliknout text nebo text i s fotkama, takže naprosto úžasná věcička!!! Děkuji své geokamarádce za naučení a doporučuji!!!:D
  • 0

#43 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 19:08

Já doporučuju HTML export v GeoGetu.. Jsou tam souřadnice, hint, waypointy, fotomapa..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#44 hanzlinka

hanzlinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 19:18

Jsem si to pročetla, ale příjde mi to už zbytečně složité pro mé potřeby...
  • 0

#45 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 21:37

hanzlinka napsal/a:
Byla mi porazena asi nejlepší věc, Pattricku!!! :) Stáhni si prohlížeč Google Chrome, v něm najdi aplikaci Cache list od Googlu. Vlevo vedle příkazového řádku se Ti objeví ikona, při otevření kešky se pod jejím názvem objeví tatáž ikona na kterou když klikneš automaticky se keš vloží do Tvého Cache listu. Pak klikneš na verzi pro tisk (lze i uložit do kompu, zatím nemám v praxi vyzkoušené) a uvidíš super seznam obsahující jen důležité věci o keš - název, souřadnice, hodnocení, hint, poslední log a navíc si můžeš rozkliknout text nebo text i s fotkama, takže naprosto úžasná věcička!!! Děkuji své geokamarádce za naučení a doporučuji!!!:D


tuto radu jsem též dostal, ale Chrome nepoužívám a než jsem se dostal k vyzkoušení, měl jsem vyřešeno.... :-)

Valicek1 napsal/a:
Já doporučuju HTML export v GeoGetu.. Jsou tam souřadnice, hint, waypointy, fotomapa..


Zkoušel si to že o tom radíš? Se standardní verzí Geogetu (pokud si sám nic nenaprogramuješ více), tak to nejde.....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#46 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 6:46

PaTTrick napsal/a:
...než jsem se dostal k vyzkoušení, měl jsem vyřešeno.... :-)
.....

...to je sice dobře, ale nemohl bys sem hodit alespoň náznak toho řešení? Aby případní ostatní tiskuchtiví kačeři nemusel znovu zbytečně laborovat a hledat... ;)
  • 0

#47 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:05

Hojší napsal/a:

PaTTrick napsal/a:
...než jsem se dostal k vyzkoušení, měl jsem vyřešeno.... :-)
.....

...to je sice dobře, ale nemohl bys sem hodit alespoň náznak toho řešení? Aby případní ostatní tiskuchtiví kačeři nemusel znovu zbytečně laborovat a hledat... ;)


No ač se to nezdá, je to trochu těžká otázka ;) ... nabídl se mi jeden kačer, že to naprogramuje, což udělal a já mu za to ještě jednou děkuji. Každopádně mě požádal, že to spíchnul trochu horkou jehlou a bude tam spousty chyb, tak aby se ostatní programátoři nepohoršili, tak abych to nikde nedistribuoval.
Měl jsem pár všetečných dotazů a žádostí o opravu, a nyní to funguje k mé spokojenosti, takže si myslím, že tam velké chyby nejsou, ale budu respektovat jeho přání....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#48 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:37

To, cos napsal, neni ale ani pozadovany naznak reseni. Naznakem by bylo napriklad "zadani", ktere jsi tomu programatorovi zadal a podle ktereho neco naprogramoval. Co se pohorsovani nad programy tyka, je to trochu jinak - ja se pravidelne pohorsuji nad svymi programy, kdyz do nich kouknu pozdeji. To je, myslim, naprosto bezna praxe u kazdeho programatora. Casem se zhrozi nad tim, jak nemozne to udelal a ze by to slo udelat daleko lepe. :-) Ostatne Murhyho zakony obejit nejde (v kazdem programu, ktery je delsi nez jeden radek, je alespon jeden radek zbytecne, a v kazdem programu je alespon jedna chyba. Ad absurdum - "idealni program obsahuje jeden radek a ten je spatne.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#49 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 9:12

gord napsal/a:
To, cos napsal, neni ale ani pozadovany naznak reseni. Naznakem by bylo napriklad "zadani", ktere jsi tomu programatorovi zadal a podle ktereho neco naprogramoval.


zadání bylo to po čem jsem se zde pídil na začátku, tedy vyexportovat do wordu větší množství keší včetně souřadnic, listingu, nápovědu, waypointů na jedno kliknutí (tedy ne 50x otevřít listing, 50x kliknout CTRL+A, 50x CTRL+V)

Neumím programovat, neumím posoudit na kolik je to složité a kolik času to zaberu, jestli je kód takový či makový, ale autor mě poprosil at to dále nešířím, což činím..... Umyslně se vyhýbám jeho pojmenování, aby nedostal záplavu emailů že to chtějí taky a tudíž to vedlo k tomu, že tomu bude muset věnovat další čas aby to dal do podoby ke své spokojenosti, ale pozorný čtenář i toto v tomto topicu najde....
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama