Přejít na obsah


Fotka

CWG pro Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#161 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 15:30

A zkoušela jsi i to testovací přihlášení na účet "moridess_test" s heslem "aaaaaa"? 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#162 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 19:07

Test jsem nezkoušela, momentálně mám asi 10 dní odinstalováno.
Aktualizovat jak navrhuje Moridess mi právě nešlo, to jsem zkoušela. Ještě by mě zajímalo, než budu zkoušet znovu, jakou složku si program v mobilu vytváří nebo kam ukládá CWG atd. Nebude problém někde tam? Mám mít jako hlavní úložiště zapnuto interní nebo je jedno, když budu mít přepnuto na kartu? Není někde problém v cestě?
  • 0

#163 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 21:11

Mělo by být jedno, jestli je aplikace nainstalována do interní paměti, nebo na kartu. Mám vyzkoušeno oboje + funkčnost na telefonu bez paměťovky. Pokud byla provedena odinstalace, tak by v telefonu nic zůstávat nemělo. Data o CWG se ukládají do databáze, která je provázaná s aplikací a po smazání appky se maže i příslušná databáze. Obrázky jsou na tom podobně - sice nejsou v databázi, ale také by se měly odstranit s odinstalací. A i kdyby tomu tak nebylo, tak by tam v tomto případě ničemu neměly vadit.

 

Nevěřím, že by problém mohl být v tom, že tam ta aplikace jednou byla nainstalovaná a něco po ní zůstalo. Možná byste mohly zkusit aktualizovat data, když je telefon připojený k jiné wifi, než na které vám to zlobí. Jestli náhodou není nějaká nestabilní.. Ale to jen tak střílím naslepo.


  • 0

#164 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 22:59

Možná byste mohly zkusit aktualizovat data, když je telefon připojený k jiné wifi, než na které vám to zlobí. Jestli náhodou není nějaká nestabilní.. Ale to jen tak střílím naslepo.

 

Díky, díky, díky!!! Připojila jsem se místo na wifi na mobilní síť a - HOTOVO!!! Synchronizace se podařila, CWG načtena, jupííí, hurááá!

 

Ač jsi střílel naslepo, trefil jsi přesně cíl. 

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#165 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 23:26

Naposledy jsem zkoušela stahovat na wifi v knihovně, považuji ji za slušnou, vše ostatní chodí bez problémů.
Mám chuť zkusit stejným stylem jako Alf gang, ale mám už přes jiný program natažených víc než 200 CWG ( cca čtvrtinu sbírky ) a mám obavy, aby se mi to někde nekouslo navzájem - třeba díky stejně nazvané složce, proto jsem s dalším pokusem instalace opatrná. Dívala jsem se, že ta apka, co jsem začala používat, má složku cwg\cache\a dál jednotlivé soubory. Jak je to u tvého programu? Pochybuji, že by šlo mít bez úprav v mobilu oboje?
  • 0

#166 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 0:30

zvedavkanocni: Bez problémů můžeš mít oboje :) Obrazky cwg se ukládají do podsložky aplikace, takže se neboj a klidně vyzkoušej. 

 

Alf Gang: No super, tak hlavně že už to frčí.


Tento příspěvek byl upraven od moridess: 15 leden 2014 - 5:58

  • 0

#167 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 0:35

Alf Gang: No super, tak hlavně že už to frčí.

Jo jo, frčí, jsem šťastná jako blecha!  :)

Teď ještě musím vykoumat, jak se platí v tom Play shopu a zaplatím si tu placenou verzi.  ;)  Jinak zatím ještě jednou díky za pomoc a tip.   :)


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#168 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 10:27

Jo jo, frčí, jsem šťastná jako blecha!  :)

Teď ještě musím vykoumat, jak se platí v tom Play shopu a zaplatím si tu placenou verzi.  ;)  Jinak zatím ještě jednou díky za pomoc a tip.   :)

 

Na Play se plati tak ze Googlu sveris udaje o sve platebni karte. Nicmene co umi placena verze navic?


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#169 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 10:37

Kromě odstranění reklamy neumí nic navíc. Jejím primárním účelem je jen forma poděkování a ocenění práce s vývojem. Nechci neplatící uživatele omezovat tím, že by jim nějaká funkčnost chyběla.


  • 0

#170 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 10:39

Kromě odstranění reklamy neumí nic navíc. Jejím primárním účelem je jen forma poděkování a ocenění práce s vývojem. Nechci neplatící uživatele omezovat tím, že by jim nějaká funkčnost chyběla.

 

Díky za zprávu. Jen já nějak nerad svěřuji jakékoliv informace "navíc" nějaké společnosti a proto mne mrzí, že na Play nejde platit skrz Paypal. Lze třeba i Tobě jako autorovi případně poděkovat touto cestou?


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#171 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 10:51

Zkusil jsem vygenerovat na paypalu možnost podpory. Na tomto odkaze by měla být možnost poslat libovolnou částku. Ještě jsem to nepoužíval, tak snad to bude funkční :)

Předem díky.


  • 0

#172 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 11:01

Mas tam ode mne aspon neco ;) I kdyz pouzivam verzi s "reklamou" na Monterre. Nijak me to neomezuje bo v terenu stejne nemam internet ;)


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#173 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 12:23

Díky moc ;-)


  • 0

#174 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:01

Jsem ráda, že závada není jen na mém přijímači.  ;)

Ale jinak mě to samozřejmě mrzí, taky jsem se těšila, že to budu využívat i offline v terénu a zatím prdlačku.  :(

Tak na to mame reseni :-). Vyrobili jsme aplikaci, ktera prave resi tento problem. Nyni je za akcni cenu a v (snad) blizke budoucnosti do ni chystame vychytavku v podobe scanningu kolecka a automatickeho vyhledani a zarazeni = jen vyfotite a vse ostatni se udela za vas ;-))
APP zde:
https://play.google....roid.CWGs&hl=cs

 

S pozdravem, A#Sharp team


  • 0
Vložený obrázek

#175 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:50

Omlouvam se, nicmene nemuzu si pomoct. Ta Moridessova aplikace mi na pohled prijde mnohem hezci. Tahle druha vypada lehce jak omalovanky.  :huh:


  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#176 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 22:03

Tak na to mame reseni :-). Vyrobili jsme aplikaci, ktera prave resi tento problem. 

Bohužel, ta vaše aplikace požaduje Android 2.3 a vyšší a já mám 2.2., takže smůla. 

 

Naštěstí se nám tu ale povedlo přijít na to, kde je zádrhel a už mi aplikace od moridesse funguje. :)


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#177 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 23:31

Hm, tak jsem asi poslední, komu Moridessova nefunguje - zkusila jsem to co ty a stále je to totéž, ale v třetí apce už mám v mobilu skoro 600 CWG. :) Stejně to nevzdám a příležitostně si zkusím nechat poradit od někoho, o kom si myslím, že by mohl na zádrhel přijít.

Čtením vlákna o Monteře jsem se dozvěděla i něco o Androidu a brala bych naopak něco nižšího než 4.1. S touhle verzí budu muset zapomenout na některé své dřívější zvyky a jít na něj jinak, hm.  


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 22 leden 2014 - 23:40

  • 0

#178 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2014 - 18:25

Ahojky,

Mobil (HTC Evo 3D) se mi restartoval do továrního nastavení a tím jsem byl nucen preinstalovat i vsechny appky, Tím taky doslo na appku CWG z google play, ve které vedu sbírku cewegecek.
Appku CWG (Czech Wood Geocoin) jsem znova nainstaloval a nastavil (pro informaci nastavení mám takto: URL katalogu: http://cwg.geog.cz/cwg.xml; URL ZIP katalogu: http://cwg.geog.cz/cwgxml.zip; URL obrázků: http://cwg.geog.cz/) a stáhnul jsem do ní oficiální katalog z Geo Gadgetu .
Kdyz jsem nahrával jednotlivá cwg, tak se v appce zacaly  zobrazovat spatne obrázky u nekterých cwg nebo se objevoval nápis ze cwg v katalogu není,  I kdyz pred preinstalací jsem tato cwg ve sbírce zarazena mel a zobrazovala se v porádku.

Ve sbírce mám asi 1000 kusů cwg a z toho se spatne zobrazovalo priblizne 400 ks cwg.
Zkousel jsem celou sbírku nekolikrát smazat a znova nahrát, ale vzdy to bylo se stejným výsledkem kdy priblizne tech 400 cwg neslo zařadit..
Proto se obracím na vás s prosbou jak by sel tento problém vyresit.Dekuji.

Psal jsem i autorovi této appky, kterými odpovedel:
"Appka poskozena neni, starsi verze byla pred rokem, tim to nebude. Bohuzel nebude ani nova verze. Doporucuji pouzivat http://cwg.gcm.cz/.
S pozdravem/Best regards
 Bc. Ondrej Novy
Pripojuji i sreenshots jak se to projevuje.
Screenshot_2014-01-28-17-33-24 - Copy.png

  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#179 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2014 - 19:19

Aplikace CWG autor Onovy je mrtva. Po technicke zmene v katalogu u GeoGadget prestala fungovat. Musis pouzit jinou aplikaci.
  • 0

#180 Slamak76

Slamak76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 13:13

Ahoj všichni.

Vyzkoušel jsem aplikaci Katalog CWG od Moridesse a bohužel mi nefunguje synchronizace.

Po zadání přihlašovacích údajů to jakoby připojuje,ale pak napíše že se syn. nezdařila ...

Na webu mám uloženo cca 90 cwg,přihlašovací údaje mám správné,zkoušel jsem přihlásit skrz wifi i mobilní data.

Tel Vodafone smart mini (875),Android ver, 4.1.1

Vyzkoušel jsem všechny výšeuvedené postupy a furt nic!!!

Nevěděl by někdo co s tím?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama