Přejít na obsah


Fotka

CWG pro Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#141 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 13:03

chce to šťouchnout do autora :) já mám teda taky verzi za dvacku a taky bez problému :)

Zkusila jsem mu napsat email, tady už docela dlouho nebyl.  :mellow:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#142 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 13:22

Vyzkoušel jsem nejprve neplacenou verzi na telefonech Haier w910 a Nexus 4 a funguje to stejně jak píše Alf Gang. Pak jsem aplikaci za dvacku koupil, ale stále ta samá chyba. Přitom v prohlížeči v telefonech se na stránku http://cwg.gcm.cz/  

přihlásím. Tak kde je ten pes zakopanej? :D


Tento příspěvek byl upraven od miki6: 13 leden 2014 - 13:23

  • 0

#143 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 14:29

Já si to instaluju na HTC Desire.

Taky by mně zajímalo, kde je zakopanej pes, snad se k tomu autor brzy vyjádří. Pokud tu aplikaci nenechal už plavat...


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#144 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 14:59

Zdravím,

pokusím se najít a vyřešit problém s uživatelkou Alf Gang přes emaily. Pokud přijdeme na příčinu, tak dám vědět v čem byl problém a chybu se pokusím odstranit. Mi vše funguje bez problémů, ale chybu může způsobovat nějaké speciální CWG, které já v kolekci nemám. Každopádně by neměl být žádný funkční rozdíl mezi placenou verzí a verzí zdarma (kromě přítomné reklamy). Tzn. nedoporučuju kupovat placenou verzi jen proto, abyste se chyby zbavili - nepomůže to :)


  • 0

#145 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 15:17

tak asi už vím... nejprve je potřeba vložit si nějaké cwg  na stránce projektu do "moje sbírka cwg"


  • 0

#146 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 15:24

Tím to nebude. Když jsem si tu aplikaci chtěla poprvé stáhnout, tak jsem si tam jedno CWG vložila. Přesto to nešlo. Teď jich tam mám 182 a nejde to stále.


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#147 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 15:30

já to jedno před chvíli vložil a aplikace funguje.
  • 0

#148 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 15:33

já to jedno před chvíli vložil a aplikace funguje.

Já to zkoušela i na dvě moridessovi testovací přihlášení a synchronizace mi nejde ani na jednom.  :(

Navíc jak jsem psala, úplně poprvé jsem se tam přihlašovala, když jsem tam měla vložené taky jen jedno CWG. 

 
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#149 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 15:34

Mám tu samou zkušenost jako Alf gang - při připojené wifi na cwg.gcm.cz prohlížení super, ale stejný problém se synchronizací ( heslo mám bez diakritiky, kombinaci malých písmen a čísel ). Opakovala jsem instalaci a totéž. Jde mi právě o offline použití, takže zatím mi na eventu doporučili jiný program, ale ráda bych zjistila příčinu problémů tady u toho a vrátila se k němu.

 

Jak jsi na tom ty? Taky ti to stále nejde? Máš tam už vložená nějaká CWG?


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#150 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 17:12

Popsala jsem ti to v mailu - klidně můžeš autorovi apky maily přeposlat. Sama teď nevyzkouším nic, mám odinstalováno a protože počítač máme připojený přes modem, tak ani teď nic nevyzkouším. Jak jsem psala, začala jsem používat jinou apku, kde už mám zadanou asi čtvrtinu své sbírky. Pokud si autor myslí, že by problém mohl být v konkrétním cwg, třeba by na něj přišel porovnáním našich sbírek. Že by něco ze zahraničních?
  • 0

#151 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 18:13

Vzhledem k tomu, že nefunguje ani testovací účet s jedním kolečkem, ten problém v konkrétním CWG nebude. Pro ostatní - můžete zkusit např. účet "moridess_test" s heslem "aaaaaa". Pokud by vám tento fungoval a váš ne, tak to můžeme dále individuálně řešit. Jinak u Alfa to vypadá spíše na problém v telefonu. Přitom mou appku používají i jiní uživatelé s Androidem 2.2 a funguje jim bez problémů. Předpokládám, že máte všichni poslední verzi aplikace, když jste zmiňovali opakované pokusy o reinstall. Tak úplně nevím, co s tím.. 


  • 0

#152 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 19:40

Ahoj,
abych ti doplnila info, tak poprvé jsem zkoušela apku před svátky, opakovala stažení z G.Play myslím 2x, z toho jednou letos - četla jsem o poslední verzi ve vlákně.
Můj mobil je Vodafone Smart III, má Android 4.1, procesor MTK6575 - mám ho někdy od podzimu, vyměnila jsem kartu
za 32 GB. Zase tak moc aplikací v něm ještě nemám - kartu připravoval kačer, co umí víc než průměrný uživatel - mám tam databázi GG k Locusu ( free verze na vyzkoušení ), TomTom a WhereYouGo. Map několik, cyklo mapy asi dvou krajů, vektorovou z roku 2012 pro wigo....to je asi to největší, ale nemělo by to snad nijak vadit nebo souviset?

PS: předpokládala jsem, že je problém někde v nastavení telefonu, čili jsem naklusala na vodafone jak v Písku, tak v Plzni v Olympii......a samozřejmě mi nic neporadili ( jen zkusit znovu apku nainstalovat - prý je problém určitě v ní :-((( ), protože je zajímá jen prodej mobilů nebo tarifů....

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 leden 2014 - 19:43

  • 0

#153 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 21:04

Vzhledem k tomu, že nefunguje ani testovací účet s jedním kolečkem, ten problém v konkrétním CWG nebude. Pro ostatní - můžete zkusit např. účet "moridess_test" s heslem "aaaaaa". Pokud by vám tento fungoval a váš ne, tak to můžeme dále individuálně řešit. Jinak u Alfa to vypadá spíše na problém v telefonu. Přitom mou appku používají i jiní uživatelé s Androidem 2.2 a funguje jim bez problémů. Předpokládám, že máte všichni poslední verzi aplikace, když jste zmiňovali opakované pokusy o reinstall. Tak úplně nevím, co s tím.. 

Takže jsem úplně bez šance tuhle aplikaci používat? To by mě dost mrzelo, zvlášť, když jiní uživatelé s Androidem 2.2 ji používají bez problémů... :huh: Spousta jiných aplikací mi funguje v pohodě, takže se mi nechce hned měnit telefon. :unsure:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#154 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 21:06

PS: předpokládala jsem, že je problém někde v nastavení telefonu, čili jsem naklusala na vodafone jak v Písku, tak v Plzni v Olympii......a samozřejmě mi nic neporadili ( jen zkusit znovu apku nainstalovat - prý je problém určitě v ní :-((( ), protože je zajímá jen prodej mobilů nebo tarifů....

Můj syn ajťák mi říkal totéž, že problém bude někde v aplikaci, oříšek asi bude zjistit kde, když někomu to běží a někomu ne. Je to pech, že zrovna my dvě máme nějak "pochroumaný" Android.  :lol:


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 13 leden 2014 - 23:31

  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#155 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 21:35

tak me moridess_test funguje :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#156 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 21:49

Tak jsem se konecne dokopal, abych si udelal poradek v CWG a stahnul jsem si tu aplikaci a vse funguje jak ma. Zkusil jsem i ten testovaci ucet "moridess_test" a tez bez problemu funguje. Takze spokojenost. Jen pri prvnim prihlaseni jsem musel prihlaseni opakovat jeste jednou, ale pri novem startu aplikace uz vse na prvni pokus.

Mam android 2.3.6.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#157 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 23:23

Souhlasím, že je problém v aplikaci (resp. kombinaci aplikace a telefonu). Jen to bohužel pro vás není problém, který by se projevoval v masovém měřítku. A to ne kvůli toho, že bych kašlal na pár jednotlivců a nechtělo se mi to kvůli nízkému počtu řešit. Jen to nemám jak nasimulovat a netuším, proč právě vám (dvěma?) to nefunguje jako ostatním. Zkusím mrknout, jestli bych tam mohl dopsat nějaké podrobnější logování, aby se dalo lépe poznat, co přesně selhalo. Za tou chybovou hláškou se toho může skrývat více. Tak jako tak nemůžu zaručit, že to povede k opravě chyby :-/


  • 0

#158 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 23:32

Taky by mě zajímalo, jestli ten problém máme jen my dvě, nebo je nás víc. 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#159 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 8:19

Moridessi díky za snahu, ale aby ses nemořil zbytečně a nebyla přece jen chyba na naší straně - něco mě napadlo:
Nezůstalo v mobilech po první neúspěšné snaze o synchronizaci něco, co vadí pro další pokusy? Myslím nějaký nesmazaný soubor z překlepu v přihlašovacím jméně nebo heslu. Jestli si dobu před více než měsícem pamatuji, tak jsem při zadávání přihlašovacího jména měla nějaké písmeno navíc a ještě jak jsem si toho nevšimla, tak jsem odklikla volbu, aby si přihlašování mobil zapamatoval....Správné přihlášení mi to potom logicky nebralo. ale stejně se to chovalo po odinstalování a novém natažení apky - to už jsem nedala zapamatovat přihlášení, ale nemohlo někde zůstat původní?
To je mysterka, co? .-)
  • 0

#160 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 9:18

Pokud Tě to vyzve k zadání jména a hesla, tak se nepoužije žádné dříve uložené. Pokud bys měla dříve uložené špatné heslo a po spuštění se Ti to přihlásilo automaticky, tak stačí aktualizaci vyvolat ručně (menu - aktualizovat seznam) a přihlašovací údaje se v tu chvíli dají změnit. Každopádně po odinstalování aplikace by v telefonu nemělo zůstat nic - ani nastavení, ani stažené obrázky.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama