Přejít na obsah


Fotka

CWG pro Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#121 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 6:06

Mit v DB zvlášť i sloupec bez diakritiky pro vyhledávání je fajn nápad. Urychlí to načítání i těm, kteří mají aktuálně méně než 500 kousků. Díky, tohle rád zapracuju ;)
  • 0

#122 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 8:25

Tak mam poznatek, pro autory. Pokud je v nicku mezera, tak to prihlasovaci fazi neprojde. Po nahrazeni podtrzitkem uz jo.
  • 0

#123 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 8:29

Tohle už mám zapracované a objeví se to v příští verzi. Uživatel s nickem "v&f family" mně na to upozornil dneska ráno. Publikuju to po úpravě té normalizace názvů. Nerad bych sypal více než jednu verzi denně, už teď jsou ty aktualizace na můj vkus až moc časté :) Díky za upozornění.
  • 0

#124 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 8:34

no u tebe mi to prihlaseni porad ani nenabidlo :( obe konkurence tam ale meli primo v nastaveni na to okenka. Tady mam jen "import" tam neco probehne, ale ocividne nevi s cim se ma sparovat. Jinak nad tim jak aktualizujes smekam :)
  • 0

#125 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 13:19

Probíhá publikace verze 1.6 - Opraveno přihlášení pro uživatele, jež mají ve jméně mezery a jiné speciální znaky - Drobné optimalizace (týká se především normalizace textu, která se nyní používá opět u všech, ale tentokrát bez dopadu na odezvy aplikace)
  • 0

#126 moridess

moridess

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 7:52

Včera večer jsem publikoval novou verzi CWG Katalogu (1.9), která přináší mnohokrát vyžadovanou možnost stahovat obrázky pro offline použití. Spolu s touto změnou jsem přepracoval i vzhled seznamu, ve kterém jsou přímo vidět malé náhledy CWGček a zrychlí se tak jejich dohledání.

Po přechodu ze starší verze zvolte v menu položku "Stáhnout všechny obrázky". Poté se už budou u nově přidaných záznamů stahovat automaticky. K synchronizaci (alespoň té první) důrazně doporučuji využít připojení přes wifi ;-)

http://play.google.c...s.cwgcollection
  • 1

#127 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 8:18

To zni paradne, diky za skvelou aplikaci, odpoledne vyzkousime. :-)
  • 0

#128 Kohoutaci

Kohoutaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 10:14

Už sem skoro nechodím, ale za tuto Appku poděkovat musím, takže díky moc.
  • 0

#129 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 12:28

Super aplikace. Díky za ni.
  • 0

Jsem to stále já.


#130 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 20:30

Tak jsem si tuhle aplikaci taky stáhla do mobilu, ale nemůžu se do ní dostat, resp. po zadání přihlašovacích údajů (schodných jako na http://cwg.gcm.cz ) mi to stále píše, že se synchronizace nezdařila, že mám zkontrolovat přihlašovací údaje a opakovat akci. Už nevím, jak víc ty údaje zkontrolovat, vše zadávám správně a stále nic. V nicku mám mezeru, to jsem tu vyčetla, že může dělat problémy, ale ani nahrazení podtržítkem nepomohlo.

Aplikaci jsem několikrát odinstalovala, nainstalovala, tak volám HELP. :D  Už vážně nevím, co mám víc udělat, aby se mi to přihlásilo. 

Přes tlačítko Menu mi jde dostat se na web cwg.gcm, ale jakmile vypnu wifi, tak jsem zase v háji.


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 12 leden 2014 - 20:31

  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#131 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 0:44

tak diky tomuhle uz mam na Monterre skoro vsecko co potrebuju. Diky


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#132 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 8:29

Mám tu samou zkušenost jako Alf gang - při připojené wifi na cwg.gcm.cz prohlížení super, ale stejný problém se synchronizací ( heslo mám bez diakritiky, kombinaci malých písmen a čísel ). Opakovala jsem instalaci a totéž. Jde mi právě o offline použití, takže zatím mi na eventu doporučili jiný program, ale ráda bych zjistila příčinu problémů tady u toho a vrátila se k němu.
  • 0

#133 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 11:25

Po přečtení nářků jsem si aplikaci nainstaloval, přihlásil a jede mi bez problémů. Synchronizace proběhla okamžitě, jen musím juniorovi připomenout, že by měl doplnit všechny cwgčka do katalogu.


  • 0

#134 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:05

Mám tu samou zkušenost jako Alf gang 

Jsem ráda, že závada není jen na mém přijímači.  ;)

Ale jinak mě to samozřejmě mrzí, taky jsem se těšila, že to budu využívat i offline v terénu a zatím prdlačku.  :(


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#135 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:07

Po přečtení nářků jsem si aplikaci nainstaloval, přihlásil a jede mi bez problémů. Synchronizace proběhla okamžitě, jen musím juniorovi připomenout, že by měl doplnit všechny cwgčka do katalogu.

Krutě závidím. Udělala jsem totéž (instalace, přihlášení) a k synchronizaci prostě nedošlo. Asi nepatřím mezi vyvolené.  :lol:


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#136 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:11

Je teda pravda, že jsem neváhal a zaplatil si verzi bez reklamy :D


  • 0

#137 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:20

Je teda pravda, že jsem neváhal a zaplatil si verzi bez reklamy :D

Aha, že by ten háček byl v tomhle?  :rolleyes: Nemám problém si těch pár kaček zaplatit, jen nevím, jak to funguje z toho obchodu Play. Budu muset trochu pátrat. :)

Edit: Hm, tak nic, chce to něco s kartou a já tuhle možnost platby nemám. Takže mám smolíka.


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 13 leden 2014 - 12:26

  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#138 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:30

Tak tím, zda je placená a  nebo neplacená by to souviset nemělo. mělo by to šlapat obojí.


  • 0

#139 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:35

Tak to pak fakt nevím, co s tím. V přihlašovacím jméně mám totéž, co tady - Alf Gang (s mezerou). Heslo mám 10ti písmenné, jen kombinace malá a velká písmena. Vše bez diakritiky. Tak nevím, proč mi ta synchonizace neproběhne. 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#140 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:49

chce to šťouchnout do autora :) já mám teda taky verzi za dvacku a taky bez problému :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama