Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.26


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#81 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:18

pozorjed napsal/a:

weselka napsal/a:
tak jsem všechny SK kraje i okresy doplnil k příslušným keškám

čím jsi doplnil ty kraje ? pomocí SKdivide nebo stažením aktuálních GPX ze stránek groundspeaku ?

Okresy Bratislava a Košice - Mafa cosi našel, v příští verzi bude opraveno


Ráno jsem to provedl SKdivide a teď večer ručně těch pár (asi 15) co zbylo...
všiml jsem si u některých (neodlovených) se tím SK divide se dotáhly nesmysly jako třeba keška v okresu Žilina byla v kraji Banská Bystrica :-) a podobně
  • 0
www.povetrnik.cz

#82 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:33

weselka napsal/a:
všiml jsem si u některých (neodlovených) se tím SK divide se dotáhly nesmysly jako třeba keška v okresu Žilina byla v kraji Banská Bystrica :-) a podobně

pošli kód nějaké té smolné, mrknu, co mám naplněné u sebe (okres versus kraj)

mě třeba dělá problém GC13MVK - Military point, dle stránek GC je to Trenčiansky kraj (Slovakia), dle polygonů ji mám zařazenou do 2 zemí:
CZ kraj Zlinsky
CZ okres Uherské Hradiště
SK kraj Trenčiansky
SK okres Nové Mesto nad Váhom
takže jí mám ve statistikách 2x :(

a dle mapy.cz patří ještě do CZ :)
  • 0

#83 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:45

To je pomalu otázka na reviewera...
  • 0

#84 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:48

Stáhnul jsem PQ my finds, naimportoval a ty nezařazené se mi zařadily správně do krajů... smatlané Košice zústávají, počkám na opravu.
http://weselka.euweb...il/GgStats.html
  • 0
www.povetrnik.cz

#85 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:55

GCYK70 třeba tahle je okres Teplice takže má být v Žilinském kraji ale je v Trenčianském Military point mi to dělá taky, ony obecně kešule na hranicích prostě tyhle problémy mají... mám třeba odlovenou jednu v Polsku těsně za hranicema a dotáhl se k tomu okres Jeseník. A těch případů je víc.
  • 0
www.povetrnik.cz

#86 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 21:57

weselka napsal/a:
GCYK70 třeba tahle je okres Teplice takže má být v Žilinském kraji ale je v Trenčianském

no, to je o přesnosti definice polygonů - jak kraj, tak okres, zda součet okresů dá přesně celý kraj.
  • 0

#87 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 22:20

Polygony jdou sice udelat presne, ale byly by tak obludne velike (prilis mnoho bodu), ze vyhodnocovani jestli je bod uvnitr by bylo hodne pomale. proto se vzdy pouzivaji polygony zjednodusene s redukovanym poctem bodu. Proto se klidne muze stat, ze nejaka plocha u hranic padne klidne do obou sousednich polygonu, nebo naopak nepadne ani do jednoho z nich. A co teprve kdyz sousedni polygony pochazi z jinych zdroju, kde kazdy ma sve nepresnosti. ;)
  • 0

#88 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 22:26

polygony: jasné, prostě je to kompromis, na základní mapku stačí.
  • 0

#89 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 21:30

Zdravím. Tak jsem dnes zkoušel laborovat s těmi statistikami a pořád nemohu dosáhnout zařazení mé vlastní keše do statistik. V GeoGetu se mi zobrazuje jako moje vlastní a zkoušel jsem i použít příkaz MYCHACHESOWNER S.c.a.r.a.b.e.u.s. & Ivan(k)a v template souboru a stále bezvýsledně. Poradí prosím někdo zkušenější?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#90 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 22:43

scarabeus napsal/a:
Zdravím. Tak jsem dnes zkoušel laborovat s těmi statistikami a pořád nemohu dosáhnout zařazení mé vlastní keše do statistik. V GeoGetu se mi zobrazuje jako moje vlastní a zkoušel jsem i použít příkaz MYCHACHESOWNER S.c.a.r.a.b.e.u.s. & Ivan(k)a v template souboru a stále bezvýsledně.

Poradí prosím někdo zkušenější?


Ten nick by měl být zbytečný, pokud jsou založené pod tvým normálním nickem.

Zkontroloval bych především, zda je máš natažené v databázi.

Pak zda řádky (nebo jim podobné)
MYOWNTABLE Number Icon Name Code Difficulty Terrain Size Published TagElevation TagOkres
MyOwnCustomizedList Moje kešky
nejsou zakomentované.
  • 0

#91 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 20:29

Tak jsem hodil na web novou verzi 1.1.26a s opravenými okresy Bratislavy a Kosic, jinak zadne zmeny nejsou.
  • 0
MaFa

#92 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 20:45

MaFa napsal/a:
Tak jsem hodil na web novou verzi 1.1.26a s opravenými okresy Bratislavy a Kosic, jinak zadne zmeny nejsou.

díky
  • 0

#93 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 21:05

MaFa napsal/a:
Tak jsem hodil na web novou verzi 1.1.26a s opravenými okresy Bratislavy a Kosic, jinak zadne zmeny nejsou.


Tak jelikož mám v Košicích nějaké odlovené tak jsem to hned vyzkoušel, ale stále tam zústává jeden malý problémek.
Vůbec se v mapě neobjeví číslo v okresu Košice-okolie... to je takové to velké kolem čtyř Košických okresů. Podle seznamu tam mám mít 1čku. Konkrétně tahle kešule GC1D2DZ.

Statistika: http://www.povetrnik.cz/GgStats.html
  • 0
www.povetrnik.cz

#94 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 21:41

To je jednoduchy, ty tam mas Kosice-okoli a GgStat zna jenom Kosice - okoli , chybi ti tam mezery okolo -.
  • 0
MaFa

#95 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:00

MaFa napsal/a:
To je jednoduchy, ty tam mas Kosice-okoli a GgStat zna jenom Kosice - okoli , chybi ti tam mezery okolo -.

safra, a v polygonu ""Košice-okolie.txt je to bez mezer "#Košice-okolie". Tak chybí nebo naopak někde jinde je navíc mezera ?
Košice I jsou s mezerou.
Opravit název v polygonu, který je součástí instalace Geogetu ?
  • 0

#96 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:19

pozorjed napsal/a:

MaFa napsal/a:
To je jednoduchy, ty tam mas Kosice-okoli a GgStat zna jenom Kosice - okoli , chybi ti tam mezery okolo -.

safra, a v polygonu ""Košice-okolie.txt je to bez mezer "#Košice-okolie". Tak chybí nebo naopak někde jinde je navíc mezera ?
Košice I jsou s mezerou.
Opravit název v polygonu, který je součástí instalace Geogetu ?

Nejlepší by myslím bylo, kdyby si GeoGet interně ty mezery ignoroval, takový problém může nastat vícekrát. Ale docela chápu, že pokud se podle toho vybíráz databáze, tak by to byl docela problém.
  • 0

#97 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:23

MaFa napsal/a:
To je jednoduchy, ty tam mas Kosice-okoli a GgStat zna jenom Kosice - okoli , chybi ti tam mezery okolo -.


Tak tomu nerozumím.
V databázi mám Košice-okolie, ve statistice je Košice-okolie, název polygonu je Košice-okolie
tak kde vidíš to s těma mezerama???
  • 0
www.povetrnik.cz

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:25

Geoget nedela nic jineho nez ze rekne jmeno souboru s prislusnym polygonem. Pak je nejaky skript, ktery to jmeno ulozi do tagu. jak, to zalezi na tom skriptu. A treti vec je generator statistiky, ktery se snazi z nejakeho tagu cist hodnotu a podle toho neco udelat.
  • 0

#99 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:28

moc chytrý z toho nejsem, co je tedy potřeba, aby si polygony dodávané s GeoGetem rozuměli se GGstatem ?
  • 0

#100 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:28

V databázi mám Košice-okolie, ve statistice je Košice-okolie, název polygonu je Košice-okolie tak kde vidíš to s těma mezerama???

Ve zdrojaku, je to treba jenom na ty mapy - prevadi se jmeno okresu na dvoupismeny kod.

Jinak kdyby to bylo nahlaseno vcas, tak uz to mohlo byt v soucasne verzi. V dalsi verzi budou Kosice s mezerama i bez. Ja jsem dostal od PetrX tabulku s mezerama a jenom jsem ji vlozil do GgStatu a to i s chybama. Tech okresu je proste moc.
  • 0
MaFa




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama