Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.26


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#101 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 22:34

MaFa napsal/a:

V databázi mám Košice-okolie, ve statistice je Košice-okolie, název polygonu je Košice-okolie tak kde vidíš to s těma mezerama???

Ve zdrojaku, je to treba jenom na ty mapy - prevadi se jmeno okresu na dvoupismeny kod.

Jinak kdyby to bylo nahlaseno vcas, tak uz to mohlo byt v soucasne verzi. V dalsi verzi budou Kosice s mezerama i bez. Ja jsem dostal od PetrX tabulku s mezerama a jenom jsem ji vlozil do GgStatu a to i s chybama. Tech okresu je proste moc.


No to jsem nevěděl... bych to nahlásil hned ;) ... měl jsem smatlané 3 košické okresy dohromady, tak nebylo poznat co všechno tam je a není... viz. http://weselka.euweb...il/GgStats.html

Mohl by se zapojit ještě někdo kdo toho má na Slovensku víc ať to společně odladíme :)
  • 0
www.povetrnik.cz

#102 cakam

cakam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 23:36

U mna bol okrem Bratislavy problem v oznaceni okresu TP v parametri - na Slovensku takyto okres neexistuje. Namiesto toho ma byt TR - Turcianske Teplice. To je posledna chybka, ktora je mi znama vo verzii 1.1.26a P.S. Inac velmi dobre statistiky. Dobra praca. Dik
  • 0

#103 cakam

cakam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 23:42

Este jedna drobnost: na mapke okresov Slovenska nie je spravne zakresleny okres Senec (SC). Ten siaha v skutocnosti dalej na juh az po Dunaj.
  • 0

#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 7:27

Ggstat by mohl pred porovnanim vyhazet vsechny mezery a prevest text na ciste ascii a vysledek porovnat. Pak by nebyl problem ani s mezerama ani s nabodenicky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 9:29

Když jsem vytvářel mapu Slovenka, tak jsem vůbec netušil že existují polygony pro Slovensko. Prostě jsem si na wiki vyhledal seznam Slovenských okresů a podle nich to dělal. Názvy ovšem nejsou pro generování podstatné, nejdůležitější je správné dvoupísmenné označení okresu. Mělo by se jednat o SPZ okresu, ale není to podmínkou. Mapa je u některých okresů lehce nepřesná, ale lepší podklad jsem bohužel nesehnal. Myslím však, že je dostačující.
  • 0

#106 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 9:47

to PertX: dík za tvou práci, je to super mít v z GGstatu pěknou mapu Slovenska a snad tě ty naše připomínky neodradí od dolaďování ;)

Když se koukám na Wiki na mapu Krajů a okresů tak kolem té Bratislavy je to skutečně velmi rozdílné...
Vložený obrázek

http://upload.wikime...Okres_senec.png
  • 0
www.povetrnik.cz

#107 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 12:22

Určitě neodradí. Spíše si najít čas na to pokračovat ;). Když jsem mapu vytvářel věděl jsem, že některé okresy nejsou úplně přesně, ale naivně jsem myslel, že si toho nikdo nevšimne :D. Pokusím se trochu mapu poupravit, aby alespoň trochu odpovídala skutečnosti.
  • 0

#108 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 15:10

PetrX napsal/a:
Pokusím se trochu mapu poupravit, aby alespoň trochu odpovídala skutečnosti.

díky, snad nebudou moc často měnit hranice okresů :)
  • 0

#109 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 19:52

U mna bol okrem Bratislavy problem v oznaceni okresu TP v parametri - na Slovensku takyto okres neexistuje. Namiesto toho ma byt TR - Turcianske Teplice. To je posledna chybka, ktora je mi znama vo verzii 1.1.26a

To je divny, ve zdrojaku zadne TP neni
$okres{"TurÄŤianske Teplice"}="TR";

Ggstat by mohl pred porovnanim vyhazet vsechny mezery a prevest text na ciste ascii a vysledek porovnat. Pak by nebyl problem ani s mezerama ani s nabodenicky.

Na prvni pohled to vypada hezky, ale to bys musel vedet v jakym kodovani ty nabodenicka jsou. Ja pouzivam UTF-8, coz povazuji za dostatecny standard, zvlast kdyz je tak kodovana i databaze.
  • 0
MaFa

#110 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 20:33

MaFa napsal/a:
Tak jsem hodil na web novou verzi 1.1.26a s opravenými okresy Bratislavy a Kosic, jinak zadne zmeny nejsou.


Bratislavské okresy jsou nyní OK, díky za opravu.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#111 cakam

cakam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 21:13

MaFa napsal/a:

U mna bol okrem Bratislavy problem v oznaceni okresu TP v parametri - na Slovensku takyto okres neexistuje. Namiesto toho ma byt TR - Turcianske Teplice. To je posledna chybka, ktora je mi znama vo verzii 1.1.26a

To je divny, ve zdrojaku zadne TP neni
$okres{"TurÄŤianske Teplice"}="TR";


Mhmmm... pozeram, ze problem bol v polygonoch SK okresov, kde som mal nepochopitelne uvedene len Teplice - z coho zrejme vysli Ceske TP. Chyba teda bola v polygonoch. Sorry za chaos.
  • 0

#112 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 13:40

Rakouské země znovu - dost mne štve že server když odmítne soubor, tak o tom nevydá žádné zařvání.. . - díl 1
  • 0

#113 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 13:40

Rakouské země díl 2
  • 0

#114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 14:32

Tak to vazne nevim, co tim chtel basnik rici.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#115 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 14:36

gord napsal/a:
Tak to vazne nevim, co tim chtel basnik rici.


Ty přílohy měly být odeslané dříve v jednom, jenže server to nevzal a já si toho všimnul až dnes. Musel jsem to rozdělit, protože jako jeden balíček to přesahuje limity tohoto diskusního serveru.
  • 0

#116 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 14:46

Fajn, ale stejne nevim, co s tim. Predpokladam, ze to ma neco spolecneho, ze "server odmitl soubor". Ale kdy a ktery server? Pri jake cinnosti, ceho jsi chtel dosahnout? To jsem z tech souboru nepochytil.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 14:47

gord napsal/a:
Fajn, ale stejne nevim, co s tim. Predpokladam, ze to ma neco spolecneho, ze "server odmitl soubor". Ale kdy a ktery server? Pri jake cinnosti, ceho jsi chtel dosahnout? To jsem z tech souboru nepochytil.

Tento diskusní...
  • 0

#118 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2010 - 18:05

Rakouské země znovu - dost mne štve že server když odmítne soubor, tak o tom nevydá žádné zařvání..

Ono by asi bylo lepší založit vlákno o polygonech a okresech (jestli už neexistuje), tohle je stále ještě vlákno o GgStatu.
  • 0
MaFa

#119 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 13:31

jelikoz jsem byl vcera na eventu 10 years... a koukal jsem, ze ma event specialni ikonku, tak by me zajimalo, zda, kdyz uz jsem si ho pres MILESTONECACHES dal do majlsounu, bude mit v nektere z dalsich verzi svou ikonku a ne jen ikonku eventu ;)
  • 0

#120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2010 - 13:43

S temi ikonkami je zvlastni problem - jednu chvili tomu Groundspeak pridelil zvlastni nazev kese. Ale Geogetu to nevadilo, protoze i tak dokazal detekovat, ze se jedna o Event. Potud by to bylo v pohode, stacilo by tento novy druh kese zavest do Geogetu, a pak by je dalsi programy mohly zpracovavat. Jenze pak si to Groundspeak zase rozmyslel, a v datech tyto eventy oznacuje uplne stejne, jako obycejne Eventy...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama